4,4



Na základě 16 hodnocení
Felce Azzurra, gelový osvěžovač vzduchu Classic, 140 g
48,94 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč-3%
237 350,01 Kč / 1kg
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Náplně do osvěžovače vzduchu Ambi Pur Febreze, 4 x 20 ml14 880,88 Kč/1l
1 190,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Osvěžovač vzduchu Ambi Pur Bavlna v gelu 19 g30 725,26 Kč/1l
583,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
febreze 8006540465585 Osvěžovač vzduchu do koupele "Spring Awakening" 7,5 ml15 042,67 Kč/1l
112,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Osvěžovač textilu Febreze Lenor Aprilfrisch349,46 Kč/1l
174,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

Felce Azzurra, Osvěžovač vzduchu s bílým pižmem ve spreji, 250 ml
896,08 Kč/1l
224,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Glade osvěžovač vzduchu Ocean 269 ml
447,96 Kč/1kg
111,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop

Gelový osvěžovač vzduchu Glade - Marine, 150 g
548,29 Kč/1kg
95,95 Kč
Prodejce: LAVONIO

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
927 650,02 Kč/1kg
185,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Osvěžovač vzduchu v gelu Clean Therapy Gel 150 g
333,33 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Ayurveda - osvěžovač vzduchu, 250 ml
727,16 Kč/1l
181,79 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ipuro, Classic Bergamote Raumduft
11 620,67 Kč/1l
871,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Glade osvěžovač vzduchu náplň Sensual Sandalwood & Jasmine 269 ml
416,32 Kč/1l
111,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop

BRISE osvěžovač vzduchu sprej 300 ml levandule
282,67 Kč/1l
84,80 Kč
Prodejce: INTERPAP

Osvěžovač vzduchu ve spreji Glade Sense and Lavender and Jasmine Refill
1 366,67 Kč/1l
205,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Ipuro Classic Bergamote Raumduft 240 ml
5 054,58 Kč/1l
1 213,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

CLINEX osvěžovač vzduchu 500ml
904,46 Kč/1l
452,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ipuro, Classic Vitalite Raumduft
5 067,71 Kč/1l
1 216,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

febreze 8006530212922 febreze Osvěžovač vzduchu ve spreji Morgentau, 185 ml
1 587,08 Kč/1l
293,61 Kč
Prodejce: somnia24

Osvěžovač vzduchu Lattafa Pure Musk 300 ml
320,10 Kč/1l
99,95 Kč
-3,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Osvěžovač vzduchu Reinex Gel Lemon
193,52 Kč/1l
24,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vůně
Vůně ze skupiny charakteristických fougére vůní, která potěší příjemnými citrusovými tóny bergamotu a pomeranče a vůní květin. Složení jemně přechází do intenzivních dřevitých a pižmových tónů. Tento jedinečný zážitek připomíná nezapomenutelné chvíle strávené v přírodě a je jako únik před stresem každodenního života.
Formule
Osvěžovač vzduchu Felce Azzurra Classic Talcum se postará o to, aby váš domov rychle ovládla krásná vůně. Jedinečné vůně dodají místnostem, ve kterých žijete, charakter.
FELCE AZZURRA GELOVÝ OSVĚŽOVAČ VZDUCHU KLASIK 140g
VŮNĚ:Jedinečná, nezaměnitelná vůně, složená z více než 100 ingrediencí z celého světa, je stále tajným dědictvím rodiny Paglieri, obsažená ve vzácném zápisníku, který se předává z generace na generaci . Vůně Original Classic na přežití klidných a nezapomenutelných momentů života jako v přírodě a na únik od stresu každodenního života.
TÓNY HLAVY:SRDCE:ZÁKLAD:
SLOŽENÍ:Osvěžovače Classic Original jsou okamžitým řešením, jak provonět váš domov obklopujícími a emocionálními vůněmi, které dodají prostředím, ve kterých žijete, nádech silné osobnosti. Vůně je dostupná iv jiných typech dávkování: Pokojový sprej, Vonné paličky, Elektrický parfumer, Náplň do Elektrického parfumeru, Tuhý gel pohlcující pachy
OBJEM-OBSAH BALENÍ:140g
Paglieri Felce Azzurra Aria di Casa Raumduft Classic Talcum Gel 140 g
- Objem
- 0.14 l
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Hmotnost
- 0.2 g
- Kód EAN
- 8001280400674
- Číslo produktu
- A39.5
- Typ vůně
- čerstvé
- Objem
- 0.14 l
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Hmotnost
- 0.2 g
- Kód EAN
- 8001280400674
- Číslo produktu
- A39.5
- Typ vůně
- čerstvé
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P502 Informujte se u výrobce nebo dodavatele o regeneraci nebo recyklaci.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Acqua di Parma Buongiorno, Lahvička s vůní, Tyčinkový difuzér, 0,18 l
8 182,33 Kč/1l
1 472,82 Kč
Prodejce: PolisElectro

236070 Neutralizér zápachu do osvěžovače, 75 ml, TORK
3 546,67 Kč/1l
266,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Millefiori Milano SANDALO BERGAMOTTO - náplň do elektrického difuzéru ARIA 20ml
2 211,11 Kč/1kg
259,00 Kč
-60,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

SCHOTT ZWIESEL 112412, Sklenice na bílé víno, Sklenice na šampaňské, Sklo, Průhledná, Víno Sauvignon, 408 ml
1 512,18 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Yankee Candle Reed Diffuser Clean Bavlna 200 ml
1 345,00 Kč/1l
298,60 Kč
-29,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Vůně svařeného vína s přídavkem pomerančové kůry a kořeněného aroma hřebíčku a skořice
591,81 Kč/1l
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Riiffs Hulm čistý parfém pro ženy 100 ml
7 467,90 Kč/1l
746,79 Kč
Prodejce: NutraBestBG

5 kusů osvěžovače do auta VIP-MIX, čistič vzduchu do bytu, osvěžovač vzduchu do auta, osvěžovač do interiéru auta, vonný váleček do auta, osvěžovač vzduchu do bytu, příslušenství do interiéru auta
415,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: LittleFarm

Esenciální olej do aroma difuzéru Aromatherapy Cool Mist Calm Mind 17,4 ml
128,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop

Vonné sáčky Duftsäckchen 3 PZ Muschino Bianco 36g- Chante Clair
9 518,75 Kč/1l
380,75 Kč
Prodejce: BEBELUC

Tesori d'Oriente Patyczki zapachowe Ayurveda, 200 ml
924,35 Kč/1l
184,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

California Scents x 12 Osvěžovač Vzduchu do Auta, Taxíku, Kanceláře, Domácnosti, Vůně Cherry (do Cherry), 12 Kusů
57 475,00 Kč/1l
2 413,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
987,57 Kč/1l
182,70 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zamsz w Sprayu CZERWONY Potravinářské barvy Velvet 100 ml Červená
2 582,50 Kč/1l
258,25 Kč
Prodejce: BallonImperium_de

Vinfer květinový osvěžovač vzduchu láhev 5 litrů
96,46 Kč/1l
482,29 Kč
Prodejce: PolisElectro

Lattafa Khamrah Lufterfrischer, Hausspray, arabischer Duft, 300 ml
352,43 Kč/1l
105,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Occitane Relaxing Pillow Mist, 100 ml, Pelargónie, Levandule, Oranžová
5 370,50 Kč/1l
537,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sada esenciálních olejů Janolia - přírodní vonné oleje do difuzéru a zvlhčovače vzduchu, dárková sada čistých aroma olejů pro domácnost, kancelář a lázně, odpolední téma
3 883,33 Kč/1l
297,00 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yanwin

Úspěch Yodema Pour Homme Water Perfumed for Men 100 ml
746,44 Kč
-193,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
553,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

EYFEL Home fragnance Melon 120 ml - Domácí vůně
3 297,08 Kč/1l
395,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Vonný sáček The Best Gift
1 436,87 Kč/1l
165,24 Kč
Prodejce: Arthome

NG PERFUMES NG Darkness 100 ml
1 795,50 Kč/1l
249,00 Kč
-69,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
179,55 Kč
Prodejce: TradeConcept

Vůně do bytu, osvěžovač vzduchu, 500ml náplň santalového dřeva
784,66 Kč/1l
620,10 Kč
-227,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
392,33 Kč
Prodejce: taleoo

Rituals The Ritual Of Sakura Fragrance Sticks 70 ml
8 126,57 Kč/1l
568,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

ipuro IFC2265 ipuro Raumspray Cedar Wood fruchtig 120 ml, 1 St.
1 216,50 Kč/1l
145,98 Kč
Prodejce: LBD

6 Pack Poo-Pourri Sprej do Toalety Odstraňovač zápachu
1 209,26 Kč
Prodejce: GUGITA

Vůně do auta Třešeň (Vent Stick) 2 ks
2 200,00 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: pronepo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
81% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
81%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%13% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
13%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Úžasná, dlouhotrvající vůně!
Objem 0,14 l
S tímto osvěžovačem vzduchu jsem naprosto spokojená. Vůně borovice a růže je příjemně svěží, vůbec není chemická a v místnosti vydrží velmi dlouho. Je ideální do koupelny nebo obývacího pokoje. Určitě bych si ho koupila znovu!
Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bezpečnost díky vůni
Objem 0,14 l
Dlouhotrvající vůně pro toaletní prostory s velmi vysokou spolehlivostí
Ohodnoceno dne 9. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně
Objem 0,02 l
Miluji tuto vůni.
Ohodnoceno dne 29. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Objem 0,14 l
Vůně je stejná jako u řady péče o pleť, ale jemně voní.
Ohodnoceno dne 30. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nevoní
Objem 0,14 l
Bohužel toto zboží není dodatečně zabaleno ve fólii. Z tohoto důvodu tento dávkovač vůně nevydává vůbec žádnou vůni. Vím, jak voní, když byl dobře zabalen. Voní, jako by byl otevřený 1 měsíc. Nemohu ho vůbec doporučit.
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vůně staré babičky.
Objem 0,14 l
Voní jako stará babička.
Ohodnoceno dne 18. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,14 l
Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,14 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vůně do auta California Scents - Laguna Breeze



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,81 Kč/1kg

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(18)Počet hodnocení: 18
195,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 954 400,05 Kč/1kg

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 260,27 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 520,54 Kč/1l

6x náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osvěžující náplň s vůní lilie, bílé růže, jasmínu a nádechem lilie



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osvěžující svěží, sladká a květinová vůně - připomíná sladké třešně a pomeranče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
860,71 Kč
Prodejce: CSVK
573,81 Kč/1kg

HOMLA NARAVE elektrický difuzér vlnitý bílý 100 ml
964,00 Kč
Prodejce: HelloHomla
1 853,85 Kč/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Vůně svařeného vína s přídavkem pomerančové kůry a kořeněného aroma hřebíčku a skořice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

Sillar 4x levandulové vonné sáčky do skříně 30 g – přírodní ochrana proti molům, vonné sáčky s vůní levandule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
422,00 Kč
Prodejce: CSVK
3 767,86 Kč/1kg

Etro Vetiver Diffuser 500ml
2 421,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 843,74 Kč/1l

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové dřevo a smyslná vanilka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
887,72 Kč
-158,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

Air Wick osvěžovač vzduchu Summer Morning, 6 kusů, 250 ml – vůně čerstvé bavlny a zeleného jablka



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
682,86 Kč
Prodejce: CSVK
455,24 Kč/1kg

Air Wick 6x Paradise Beach, náplň do osvěžovače vzduchu, 250 ml – až 70 dní vůně
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

Automatický rozprašovač vůně, časově řízené vnímání světla, nástěnný dávkovač vůně pro domácnost, koupelnu, toaletu, kancelář



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
523,28 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 650,73 Kč/1kg

M.Brown Pomeranč a bergamot Svíčka 600 g
2 070,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 450,63 Kč/1kg

AquaFloow odvlhčovač vzduchu náhradní náplň – 10× 400 ml směs vůní | Sada náhradních náplní pro absorber vlhkosti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
429,00 Kč
Prodejce: CSVK
171,60 Kč/1kg

3x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
590,82 Kč
Prodejce: CSVK
787,76 Kč/1kg

Osvěžovač vzduchu Air Wick Freshmatic Magnolia and Cherry Blossom do prodejních automatů 3 x 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
590,82 Kč
-91,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: CSVK

ARÔME Třešeň
49,00 Kč
Prodejce: TradeConcept
490,00 Kč/1kg