4,7



Na základě 17 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)1 950 300,05 Kč/1kg
195,03 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks591,81 Kč/1l
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
Sillar 4x levandulové vonné sáčky do skříně 30 g – přírodní ochrana proti molům, vonné sáčky s vůní levandule3 767,86 Kč/1kg
422,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
Swirl Perełki zapachowe Lawenda, 350 g (PRODUKT Z NIEMIEC)277 475,01 Kč/1kg
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Casa Spray Pura Montagna Osvěžovač vzduchu 250ml - Felce Azzurra
681,82 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
927 650,02 Kč/1kg
185,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ayurveda - osvěžovač vzduchu, 250 ml
727,16 Kč/1l
181,79 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra, Osvěžovač vzduchu s bílým pižmem ve spreji, 250 ml
893,56 Kč/1l
223,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Osvěžovač vzduchu - ECLAIRE - Lattafa 300ml
1 409,73 Kč/1l
422,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Tesori d'Oriente, Vonné tyčinky s bílým pižmem, 200 ml
648 199,97 Kč/1kg
194,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

White Musk - osvěžovač vzduchu, 250 ml
762,48 Kč/1l
207,47 Kč
-16,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
190,62 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Paglieri Felce Azzurra Aria di Casa Osvěžovač vzduchu ve spreji Bambus a lotosový květ náplň 250 ml
600,00 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Tesori d'Oriente Patyczki zapachowe Ayurveda, 200 ml
924,35 Kč/1l
184,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Osvežovač vzduchu Felce Azzurra, Čistý horský gel, 140g
904 950,02 Kč/1kg
180,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zářivý zahradní neutralizér v gelu Felce Azzurra Garden Zen, 140g
339,07 Kč/1l
50,89 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pajoma sada vůní do pokoje Vanilla & Berries Vanilla & Berries s dřevěným nástavcem 100ml
3 870,80 Kč/1l
387,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Summer Night, 140g
237 350,01 Kč/1kg
49,43 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vonné sáčky Duftsäckchen 3 PZ Muschino Bianco 36g- Chante Clair
9 518,75 Kč/1l
380,75 Kč
Prodejce: BEBELUC

Kuschelweich, Summer Love vonné sáčky, 3 kusy
6 249 500,16 Kč/1kg
124,99 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Osvěžovač vzduchu ve spreji
- Barva:
- Černá, Azurová
- Vůně:
- Růže, Borovice
- Kapacita:
- 250 ml
- Kapacita:
- 250 g
- Typ dávkovače:
- Sprej
- Správné použití:
- Vnitřní
- Odstranění zápachu:
- Ano
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Osvěžovač vzduchu Spray per Ambienti 250ml - Felce Azzurra
Osvěžovač vzduchu ve spreji Felce Azzurra Lavender Iris je dokonalý výrobek, který vám pomůže vytvořit příjemnou atmosféru ve vaší domácnosti. Tento sprej s vůní levandule a kosatce od renomované značky Felce Azzurra poskytne svěží a jemnou vůni, která uvolní vaše smysly a vytvoří příjemné prostředí.
Vůně Lavender Iris je kombinací uvolňující vůně levandule a jemnosti kosatce. Jedná se o harmonickou a květinovou kombinaci, která vás přenese do kouzelného světa voňavých zahrad a poskytne pocit uvolnění a klidu.
Osvěžovač vzduchu ve spreji Felce Azzurra se snadno používá - k naplnění místnosti svěží vůní postačí několik střiků. Můžete jej použít v různých částech domu, například v obývacím pokoji, ložnici, koupelně nebo kuchyni, abyste jim dodali příjemnou a uvolňující vůni.
Balení o objemu 250 ml je praktické a dostačující pro dlouhodobé používání. Vůni levandule Iris si můžete užívat po celé dny a vytvořit tak ve svém okolí atmosféru klidu a uvolnění.
Chcete-li si doma vytvořit výjimečnou atmosféru a obklopit se příjemnou vůní, osvěžovač vzduchu ve spreji Felce Azzurra Lavender Iris je ideální volbou. Dopřejte si chvíle relaxace a vychutnejte si nádhernou vůni levandule a kosatce, která dodá vašemu interiéru kouzlo.
FELCE AZZURRA OSVĚŽOVAČ VZDUCHU VE SPREJI KLASIK 250 ML
VŮNĚ:Jedinečná, nezaměnitelná vůně, složená z více než 100 ingrediencí z celého světa, je stále tajným dědictvím rodiny Paglieri, obsažená ve vzácném zápisníku, který se předává z generace na generaci . Vůně Original Classic na přežití klidných a nezapomenutelných momentů života jako v přírodě a na únik od stresu každodenního života.
TÓNY HLAVY:SRDCE:ZÁKLAD:
SLOŽENÍ:Osvěžovače Classic Original jsou okamžitým řešením, jak provonět váš domov obklopujícími a emocionálními vůněmi, které dodají prostředím, ve kterých žijete, nádech silné osobnosti. Vůně je dostupná iv jiných typech dávkování: Pokojový sprej, Elektrický parfumer, Náplň do Elektrického parfumeru, Tuhý gel pohlcující pachy
OBJEM-OBSAH BALENÍ: 250 ml
Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic s objemem 250 ml je ideální volbou pro ty, kteří touží po čistém a svěžím vzduchu s klasickou vůní Capri. Tento osvěžovač nejenom ochrání váš domov před nepříjemnými pachy, ale také jej naplní tradiční italskou vůní. Díky jemnému rozprašovači je použití velmi jednoduché a efektivní, nabízí tak dlouhotrvající vůni, která zůstane ve vašem prostoru dlouho po aplikaci. Nenechte svůj domov bez povšimnutí - dopřejte mu tu nejlepší péči s osvěžovačem vzduchu Felce Azzurra Classic.
- Objem
- 0.25 l
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Hmotnost
- 0.3 g
- Kód EAN
- 8001280032004
- Číslo produktu
- 9957743200
- Objem
- 0.25 l
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Hmotnost
- 0.3 g
- Kód EAN
- 8001280032004
- Číslo produktu
- 9957743200
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P220 Uchovávejte odděleně od oděvů a jiných hořlavých materiálů.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H315 Způsobuje podráždění kůže.K tomu se hodí také

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,34 Kč
Prodejce: Katomix

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
207,47 Kč
Prodejce: MANADA

Deodorant ve spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
6 952,67 Kč/1l
1 042,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
146,69 Kč/1l
146,69 Kč
Prodejce: MANADA

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Original
288,15 Kč/1l
459,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Savo Na Podlahy A Povrchy Vůně Květin 750 ml
93 175,00 Kč/1kg
74,54 Kč
Prodejce: VOPH_CZ

Osvěžovač vzduchu - ECLAIRE - Lattafa 300ml
1 409,73 Kč/1l
422,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Casa Spray Pura Montagna Osvěžovač vzduchu 250ml - Felce Azzurra
681,82 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Ayurveda - osvěžovač vzduchu, 250 ml
727,16 Kč/1l
181,79 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra, Osvěžovač vzduchu s bílým pižmem ve spreji, 250 ml
893,56 Kč/1l
223,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
927 650,02 Kč/1kg
185,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

PAGLIERI Felce Azzurra Intimseife Ultra Protection 250 ml
868,92 Kč/1l
217,23 Kč
Prodejce: TR8

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.
1 707,54 Kč/1l
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Felce Azzurra Active Color
287,68 Kč/1l
458,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Odtłuszczacz, 750 ml
253,76 Kč/1l
190,32 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
4 224,30 Kč/1l
422,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%6% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
6%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%6% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
6%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Úžasná, dlouhotrvající vůně!
S tímto osvěžovačem vzduchu jsem naprosto spokojená. Vůně borovice a růže je příjemně svěží, vůbec ne chemická a v místnosti vydrží velmi dlouho. Je ideální do koupelny nebo obývacího pokoje. Určitě bych si ho koupila znovu!
Ohodnoceno dne 24. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příjemná vůně
K rozptýlení klasické pudrové vůně po celé místnosti stačí jen trochu přitlačit na rozprašovací hlavici. Buďte však opatrní - nestříkejte příliš mnoho. I po několika hodinách je vůně stále cítit, i když mnohem slabší.
Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkty AZZURRA
Jsem velmi spokojená s nesrovnatelně dobrou a dlouhotrvající vůní.
Ohodnoceno dne 7. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Voní jako prášek
Opravdu pěkná vůně a vřele doporučuji
Ohodnoceno dne 1. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Třída
Nejlepší vůně
Ohodnoceno dne 28. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Felce Azzurra
Je dokonalým osvěžovačem místnosti
Ohodnoceno dne 22. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Líbí se mi vůně
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vůně staré babičky.
Voní jako stará babička.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vůně do auta California Scents - Laguna Breeze



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,81 Kč/1kg

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(18)Počet hodnocení: 18
195,03 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 950 300,05 Kč/1kg

Orion | Náplň do odvlhčovače vzduchu - 450 g - Vůně levandule - Odvlhčovač vzduchu - Do 20 m2



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
69,00 Kč
Prodejce: Vilde
153,33 Kč/1l

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 260,27 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 520,54 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
860,71 Kč
Prodejce: CSVK
573,81 Kč/1kg

6x náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osvěžující náplň s vůní lilie, bílé růže, jasmínu a nádechem lilie



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

Acqua di Bolgheri - Indigo Raumduft Nachfüller 500 ml IN-2505
1 260,27 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 520,54 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osvěžující svěží, sladká a květinová vůně - připomíná sladké třešně a pomeranče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

Sillar 4x levandulové vonné sáčky do skříně 30 g – přírodní ochrana proti molům, vonné sáčky s vůní levandule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
422,00 Kč
Prodejce: CSVK
3 767,86 Kč/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Vůně svařeného vína s přídavkem pomerančové kůry a kořeněného aroma hřebíčku a skořice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

Etro Vetiver Diffuser 500ml
2 415,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 830,64 Kč/1l

Air Wick osvěžovač vzduchu Summer Morning, 6 kusů, 250 ml – vůně čerstvé bavlny a zeleného jablka



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
682,86 Kč
Prodejce: CSVK
455,24 Kč/1kg

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové dřevo a smyslná vanilka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
887,72 Kč
-158,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

M.Brown Pomeranč a bergamot Svíčka 600 g
2 064,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 441,30 Kč/1kg

Air Wick 6x Paradise Beach, náplň do osvěžovače vzduchu, 250 ml – až 70 dní vůně
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

AquaFloow odvlhčovač vzduchu náhradní náplň – 10× 400 ml směs vůní | Sada náhradních náplní pro absorber vlhkosti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
429,00 Kč
Prodejce: CSVK
171,60 Kč/1kg

Automatický rozprašovač vůně, časově řízené vnímání světla, nástěnný dávkovač vůně pro domácnost, koupelnu, toaletu, kancelář



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
523,28 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 650,73 Kč/1kg

3x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
590,82 Kč
Prodejce: CSVK
787,76 Kč/1kg

Osvěžovač vzduchu Air Wick Freshmatic Magnolia and Cherry Blossom do prodejních automatů 3 x 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
590,82 Kč
-91,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: CSVK