3,7



Na základě 3 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Gama Uniwersalny Żel do prania, 2,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
232,56 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,87 Kč-60,69Kč
63,42 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
58,77 Kč/1l
194,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Gama, Proszek do prania, 50 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
231,03 Kč/1kg
231,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sodasan 778170
144,39 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: artbook-service

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
105,67 Kč/1l
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
518,82 Kč/1l
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sagrotan Hygienický čistič pračky 250ml
651,64 Kč/1l
162,91 Kč
Prodejce: AromaQueen

Persil Uniwersalny żel do prania, 3,25 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
144 284,99 Kč/1kg
577,14 Kč
Prodejce: Katomix

Waschkonig Uniwersalny żel do prania, 3 l
66,97 Kč/1l
200,91 Kč
Prodejce: Katomix

Perwoll, Renew, Płyn do prania czarnego, 52 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
415 800,00 Kč/1kg
787,78 Kč
-164,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
623,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed

WascheMeister Gold Żel do prania uniwersalny, 2 l
61 320,00 Kč/1kg
122,64 Kč
Prodejce: Katomix

Waschkonig Żel do prania, lawenda, 5 l
55 766,00 Kč/1kg
278,83 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sofin, Płyn do prania kolorów, 1,5 l
128,09 Kč/1l
192,13 Kč
Prodejce: Katomix

Persil Expert Sensitive, Żel do prania, 2.7 l
271 700,01 Kč/1kg
760,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tekutý prací prostředek Gama Universal 3v1 od společnosti BlueSun: Účinné čištění pro zářivě čisté prádlo - 2,5 litru na 50 pracích dávek
Tekutý prací prostředek Gama Universal 3v1 na 50 pracích dávek2,5 l od společnosti BlueSun je dobrý prací prostředek, protože je speciálně vyvinutý tak, aby účinně čistil vaše oblečení, odstraňoval skvrny a zároveň chránil barvy.
Díky svému složení 3 v 1 zajišťuje zářivě čisté prádlo bez poškození textilních vláken. Prací prostředek je určen až pro 50 pracích dávek, a proto nabízí dlouhotrvající čisticí výkon. Důvěřujte kvalitě a zkušenostem značky BlueSun, která vaše prádlo důkladně vyčistí a zanechá ho svěže vonící.
Tekutý prací prostředek Gama - Účinný proti skvrnám - Svěží vůně - Šetrný k pokožce
1. Účinné čištění a ochrana barev
2. Vhodný pro 50 pracích dávek
3. Zářivě čisté prádlo
4. složení 3 v 1 proti skvrnám
5. Dlouhotrvající svěžest
Závěr: Tekutý prací prostředek od společnosti Gama je univerzální prací prostředek, který lze použít pro širokou škálu textilií. Je ideální pro čištění oděvů, ložního prádla, ručníků a dalších domácích textilií. Složení 3 v 1 umožňuje účinné čištění odolných skvrn a zároveň chrání barvy a vlákna.
Prací prostředek lze používat při různých teplotách a zajišťuje čisté prádlo i při nízkých teplotách praní. Je vhodný pro ruční praní i praní v pračce ve všech typech praček. Díky vysoké výtěžnosti až 50 pracích dávek na jednu 2,5litrovou láhev má prací prostředek mimořádně dlouhou životnost a jeho použití je ekonomické. S tekutým pracím prostředkem od společnosti Gama si můžete být jisti, že vaše prádlo bude důkladně vyčištěné, svěže provoněné a šetrně ošetřené.
Součástí dodávky:Gama univerzální tekutý prací prostředek 3v1 na 50 WL
Univerzální prací gel 50 praní 2,5l - Gama
Prací gel značky Gama na 50 praní je vysoce účinný tekutý prací prostředek, který kombinuje pokročilou technologii praní s šetrností k praným tkaninám. Je ideální pro ty, kteří si cení pohodlí a účinnosti a kterým záleží na stavu jejich oblečení. Zde jsou uvedeny hlavní vlastnosti a výhody tohoto výrobku:
Vysoká účinnost: gel dokonale působí na všechny druhy skvrn a znečištění, udržuje oblečení čisté i při nízkých teplotách, šetří energii a chrání choulostivé tkaniny.
Účinnost: balení obsahuje dostatek gelu na 50 praní, což z něj činí ekonomickou volbu pro domácnosti, která zajišťuje dlouhodobé používání z jednoho balení.
Šetrnost klátkám: Gel je šetrný k tkaninám, které pere, a pomáhá zachovat jejich barvy a strukturu, což je důležité zejména při častém praní oblečení s intenzivními barvami nebo z jemných tkanin.
Snadné použití: Díky své tekuté formě se gel snadno rozptýlí ve vodě, což zajišťuje rovnoměrné praní bez zanechávání bílých stop na tkaninách, jak tomu někdy bývá u prášků.
Univerzálnost: Výrobek je vhodný pro praní bílých i barevných tkanin, což z něj činí univerzální řešení pro různé potřeby praní v domácnosti.
Prací gel Gama představuje moderní řešení, které splňuje očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Díky svému složení zajišťujícímu účinnost, šetrnost k tkaninám a všestrannost použití je oblíbenou volbou mezi těmi, kteří hledají účinný a zároveň bezpečný prací prostředek.
Gama Uniwersalny Żel do prania, 2,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Objem
- 2.71 l
- Složení produktu
- 5-15% Anionische Tenside, Nichtionische Tenside, <5% Seife, Enzyme, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Duftstoffe, Benzyl salicylate, Citronellol, Coumarin, Hexyl cinnamal, Linalool. Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
- Složení
- Gama Uniwersalny Żel do prania, 2,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 3 g
- Kód EAN
- 8435495818717
- Číslo produktu
- 50002116
- Objem
- 2.71 l
- Složení produktu
- 5-15% Anionische Tenside, Nichtionische Tenside, <5% Seife, Enzyme, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Duftstoffe, Benzyl salicylate, Citronellol, Coumarin, Hexyl cinnamal, Linalool. Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
- Složení
- Gama Uniwersalny Żel do prania, 2,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 3 g
- Kód EAN
- 8435495818717
- Číslo produktu
- 50002116
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P220 Uchovávejte odděleně od oděvů a jiných hořlavých materiálů.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H315 Způsobuje podráždění kůže.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.K tomu se hodí také

Gama Uniwersalny proszek do prania, 6 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
66 634,28 Kč/1kg
466,44 Kč
Prodejce: Katomix

Prací prášek pro barevné tkaniny - Vizir 1,1 kg
213,95 Kč
-50,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
163,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vizir Proszek do prania białych tkanin, 1,1 kg
351 653,85 Kč/1kg
457,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Univerzální Prášek na Praní - Extra Silná Formule, 6 kg
52 016,67 Kč/1kg
417,39 Kč
-105,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
312,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
518,82 Kč/1l
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lenor aviváž Spring 850ml/34PD
137,44 Kč/1l
116,82 Kč
Prodejce: LAVONIO

Gama, Uniwersalny proszek do prania, 7,8 kg
70 950,62 Kč/1kg
574,70 Kč
Prodejce: Katomix

LEADZM Držák na televizor, 32-70 palců, nástěnný, naklápěcí a otočný, model Tmds-101, nosnost 50 kg, standard VESA 600x400, nastavení výšky 10 cm (nahoru a dolů), úhel naklápění 10°
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Věšák na kabáty Věšák na oděvy Výškově nastavitelný Věšák na oděvy s botníkem Nosný Výsuvný z nerezové oceli Retoo
297,96 Kč
-104,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
193,79 Kč
Prodejce: Retoo

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Roxx MC 201 Sistema stereo AUX CD FM incl. telecomando Speaker box Funzione
2 647,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Gama, Uniwersalny proszek do prania, 1,08 kg
71 208,33 Kč/1kg
85,45 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, Hliník, Termo indikátor
863,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titanová
36 899,62 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: LVS-Handel

Elektrická koloběžka s homologací ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická koloběžka s homologací eKFV skládací koloběžka EScooter - černá
7 475,00 Kč
-1 798,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 677,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
58,77 Kč/1l
194,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
130 206,67 Kč/1kg
935,16 Kč
-153,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,24 Kč
Prodejce: LAVONIO

Gama, Kapsułki do prania koloru, 60 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
720,85 Kč
-324,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
396,58 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Coccolino Caps 45W Col Elegant Cocoetrio Xl Ee
171 289,99 Kč/1kg
171,29 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,71 lHmotnost 0,003 kg
Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,71 lHmotnost 0,003 kg
Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 3,74 lHmotnost 3,8 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
441,08 Kč
Prodejce: Baviette
441,08 Kč/1l

Univerzální prací gel Persil High Performance Universal 1,56 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,00 Kč
-23,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
114,13 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na koberce pro koně bez parfemace + impregnace na praní 2,5 litru každý
1 823,44 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
364,69 Kč/1l

Dr. Beckmann - Cestovní Prací Gel pro Ruční Mytí - Travel Wash - 100ml
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Elbow Grease Berry Burst Čistič a Odstraňovač Vodního Kamene pro Pračky - 250ml
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
287,96 Kč/1l

SkinStar prací prostředek na peří 5L Péče o peří Down Wash dvojité balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 458,27 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
291,65 Kč/1l

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(23)Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 074 950,03 Kč/1kg

Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Jedlá soda Hydrogenuhličitan sodný 1 kg Neutralizace zápachu Čištění
399,00 Kč
Prodejce: CSVK
399,00 Kč/1l

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
518,82 Kč/1l

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,67 Kč/1l

Dr. Beckmann | Parfém na prádlo Rose - 250 ml - Vysoce koncentrovaný - Pro dlouhotrvající vůni - Také pro sušičky prádla



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
391,96 Kč/1l

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(36)Počet hodnocení: 36
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
37,43 Kč/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
211,50 Kč/1l

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Perwoll Renew Wool Żel do prania, 3 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
592,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
148 114,99 Kč/1kg

Hoffmanns prací prostředek na záclony 11WL 660g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
105,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,16 Kč/1l

Bionicdry Sport prací prostředek dlouhotrvající svěžest v sáčku 960ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
222,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
231,48 Kč/1l