5,0



Na základě 4 hodnocení
Objem:
200 ml- 0.3 ml
- 50 ml
- 200 ml
Staedtler FIMO 8051, Zdobicí gel, Průsvitné, Dospělý, 1 kusů, 130 °C, 20 min
535,00 Kč
2 675,00 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
2h 54m 22s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 24 kusů, 110 °C, 30 min
888,33 Kč/1kg
533,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8013 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Měděná, Zlato, Zelená, Šedá, Perleťová, Růžová, Purpurová, Červená,..., 24 kusů, 24 barva/barev, 110 °C, 30 min
771,27 Kč/1kg
462,76 Kč
Prodejce: VISO

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 261414, 8 rok/roky, Plast, Šedá, 1 kusů
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Modrá, 1 kusů, 110 °C, 30 min, 454 g
1 137,00 Kč/1kg
516,20 Kč
Prodejce: somnia24

Staedtler FIMO 8742, 9 kusů
3 389,83 Kč/1kg
200,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
2 186,44 Kč/1kg
983,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Staedtler FIMO kids 8034, 4 kusů
37 500,00 Kč/1l
375,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Staedtler FIMO 8781, 1 kusů
3 460,00 Kč/1kg
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Staedtler FIMO kids 8034, 4 kusů
1,49 Kč/1kg
249,58 Kč
Prodejce: VISO

Staedtler FIMO 8010-014, Keramické hlíny, Bílá, 8 kusů, 110 °C, 30 min, Německo
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO Botanical, Modelářská hlína, Růžová, Dospělý, 1 kusů, 110 °C, 30 min
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO kids 8035, 2 kusů
1 867,62 Kč/1kg
156,88 Kč
Prodejce: VISO

Staedtler FIMO 8010-602, Modelářská hlína, Purpurová, Dospělý, 1 kusů, Galaxy purple, Sáček
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO soft 8023, 9 kusů
411,13 Kč
Prodejce: M_plus_L

Creativ Company 78033, Modelářská hlína, Průsvitné, 1 kusů, 130 °C, 56 g, 1 kusů
3 703,57 Kč/1kg
207,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Staedtler FIMOair 8102-0, Keramické hlíny, Bílá, 8 kusů, 110 °C, 30 min, Německo
1 707,96 Kč/1kg
386,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Zdobicí gel
- Barva:
- Průsvitné
- Doporučený věk:
- Dospělý
- Počet kusů:
- 1 kusů
- Pečení v troubě:
- Ano
- Teplota pečení:
- 130 °C
- Doba pečení:
- 20 min
- Země původu:
- Německo
- Objem:
- 200 ml
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Tekutá modelovací hlína vytvrzená v troubě. Po vytvrzení průhledná a pružná. Lze míchat s pigmenty, olejovými barvami a třpytkami. Vhodná k různým aplikacím: k zapichování malých květin, listů, kousků papíru atd.; k přenášení obrázků z barevných nebo černobílých fotografií a kreseb. Vytvrzování v troubě - 20 minut při 130C nebo společně s Fimo 30 minut při 110C
Informace o tomto článku
- Zejména pro začátečníky, hobby umělce a profesionály
- Ideální doplněk k modelovací hmotě FIMO, kompatibilní s měkkou, efektovou a profesionální modelovací hmotou FIMO
- Viskózní, tekutá konzistence. Průsvitná - obzvláště čirá a průsvitná. Vynikající pružnost po vytvrzení.
- Praktická dávkovací špička pro přesnou a čistou práci. Lze použít v žáruvzdorných silikonových formách s motivy
- Rozsah dodávky: Plastová láhev s dávkovací koncovkou, 200 ml
| Název značky | Staedtler |
| Barva | Průsvitná |
| Věková kategorie (popis) | Děti,Dospělí |
| Materiál | FIMO |
| Počet výrobků | 1 |
- Deco gel
- Obsah: Plastová lahvička s dávkovací tryskou
- uzavíratelný
- 200 ml
Jednotný produkt, průsvitný
- Speciálně pro začátečníky, hobby umělce i profesionályTvrdá
- , tekutá konzistenceVynikající
- pružnost po vytvrzeníIdeální
- doplněk k modelovací hmotě FIMO, kompatibilní s FIMO soft, FIMO effect, FIMO leather-effect a FIMO
- professionalMožno použít
- v žáruvzdorných silikonových formách na motivyPro
- zdobení modelovací hmoty FIMO a pro spojování vytvrzených i nevytvrzených objektů FIMOIdeální
- obrysové a spojovací technikyPřenos
- otisků a kreseb tužkou a barvamiGlazurní efekty
- :
- Podrobný
- návod k použití lze naskenovat pomocí QR kóduPrůhledný
- - obzvláště čirý a průsvitnýPraktická
- dávkovací špička pro přesnou a čistou práciPlastová láhev
- dávkovací tryskou, 200 ml
- ...
FIMO dekorační gel 200ml nabízí spoustu možností využití. Dokáže i po ztuhnutí slepit jednotlivé kousky FIMO hmoty a také umí přenést obrázek z barevných a černobílých fotek a obrázků. Lze ho míchat s olejovými barvami a inkoustem.
- názvy variant: 1 ks
- Varianta: 1 ks
- Kód výrobce: 8051-00 BK
- Typ produktu: dekorační gely
- Distribuce: CZ
FIMO® liquid 8051 flüssiges Deko-Gel, 200 ml
FIMO Deko Gel liquid 200ml, translu
FIMO LIQUID Deco gel 200 ml Lidově ,,Tekuté FIMO" = průsvitný gel, který skýtá skvělé možnosti použití: po ztuhnutí dokáže slepit jednotlivé kousky FIMO hmoty umí přenést obraz z barevných a černobílých fotek a obrázků je nesmírně poddajný vhodný pro vkládání motivů a mozaikové spárování lze ho míchat s olejovými barvami a inkoustem Příklad: Naneste na obrázek tenkou vrstuv gelu a dávejte pozor, aby nevznikly bublinky. Připravený plátek a obrázky pečte v elektrické troubě na 110°C - 30 min. Po upečení nechte gel vychladnout a ponořte obrázky do vodní lázně, aby šel papír hezky dolů. Po změknutí papíru obrázek odloupněte a zbytky jemně odrolte. Vznikne tenký gelový plátek s obrázkem z obou stran. A obrázek je přenesen ...
- Objem
- 200 ml
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Staedtler
- Hmotnost
- 350 g
- Kód EAN
- 4007817053393
- Číslo produktu
- 8051-00
- Objem
- 200 ml
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Staedtler
- Hmotnost
- 350 g
- Kód EAN
- 4007817053393
- Číslo produktu
- 8051-00
K tomu se hodí také

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 24 kusů, 110 °C, 30 min
888,33 Kč/1kg
533,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8704, 1 kusů
4 314,29 Kč/1l
151,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8050, Zdobicí gel, Průsvitné, Dospělý, 1 kusů, 130 °C, 20 min
7 300,00 Kč/1l
365,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

FIMO, modelína, plastelína třešňově červená měkká normální
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

FIMO, modelovací hlína, modelovací hlína mandarine soft normal
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Makita HP1631KX3 Schlagbohrmaschine 710 Watt im Koffer inkl. Zubehörset 74-tlg.
4 668,62 Kč
Prodejce: somnia24

FIMO, modelína, plastelína malinová měkká normální
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Sada 43 modelovacích nástrojů, nástroje na modelovací hmotu, nástroje na polymerovou hmotu, sada na modelování keramiky, nástroje pro keramiky a hrnčíře, příslušenství pro práci s hlínou
731,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Faber-Castell 128224, 24 kusů
1 260,00 Kč/1kg
252,00 Kč
Prodejce: AllMarkers

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Voděodolný chránič matrace 90x200 od Mister Sandman
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Staedtler FIMO 8050, Zdobicí gel, Zlato, Dospělý, 1 kusů, 130 °C, 20 min
5 034,20 Kč/1l
251,71 Kč
Prodejce: Art-Paint-Shop

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8013 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Měděná, Zlato, Zelená, Šedá, Perleťová, Růžová, Purpurová, Červená,..., 24 kusů, 24 barva/barev, 110 °C, 30 min
771,27 Kč/1kg
462,76 Kč
Prodejce: VISO

Staedtler FIMO Color Pack Sparkle Colours, Modelářská hlína, Vícebarevný, Děti a dospělí, 12 kusů, 110 °C, 30 min
1 433,33 Kč/1kg
430,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Staedtler FIMO 8043 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Champagne, Zelená, Šedá, Purpurová, Oranžová, Červená, Terakota, Fialová, Bílá, Žlutá, 12 kusů, 12 barva/barev, 110 °C, 30 min
880,00 Kč/1kg
264,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 261402, 8 rok/roky, Plast, Bílá, 1 kusů
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 261414, 8 rok/roky, Plast, Šedá, 1 kusů
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 2610S8, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

GRAINE CREATIVE 261443, 8 rok/roky, Plast, Béžová, 1 kusů
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8700 04, 3 kusů
6 876,00 Kč/1kg
275,04 Kč
Prodejce: M_plus_L

Staedtler FIMO 8711, 4 kusů
101,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 24 h, 1 kg
132,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: CORWELL

FIMO, modelovací hmota, modelovací hmota čokoláda soft normal
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 261425, Červená, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Polymer, Německo, 57 g
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,05 l
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Ohodnoceno dne 23. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,05 l
Ohodnoceno dne 4. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,05 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Keramická hlína 5kg terakota nestínovaná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
974,70 Kč
Prodejce: M_plus_L
194,94 Kč/1kg

Sada polymerové hlíny Shuttle Art, 60 barev, modelovací hlína vytvrzovaná v troubě, 1,65 kg
2 110,05 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 278,82 Kč/1l

Eberhard Faber EFA Plast, Modelářská hlína, Bílá, Dětský, 1 kusů, Plastový kbelík, 1 barva/barev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
613,67 Kč
Prodejce: M_plus_L
204,56 Kč/1kg

Sada modelovací hmoty z polymerové hmoty, 64 barev, včetně příslušenství, formiček a nástrojů. Netoxická
2 055,44 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 174,54 Kč/1kg

Modelovací hmota, která zasychá na vzduchu, 64 barev, sada modelovací hmoty, dětská sada pro tvoření, DIY, měkká, flexibilní, netoxická
1 400,81 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
3 112,91 Kč/1kg

Beton Plast modelovací hlína betonová šedá 500g
346,60 Kč
Prodejce: M_plus_L
693,20 Kč/1kg

Plastelina pastelowa Kidea 24 kolory
198,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
896,35 Kč/1kg

Elektrický magnetický zámek 180KG DC12V NC Mode Elektromagnetický zámek z hliníkové slitiny pro skleněné dřevěné kovové požární dveře
1 046,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 144,42 Kč/1kg

Alabastr Modellgips 1x 1,5kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
95,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,21 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 986,61 Kč/1kg

Formy na modelovací hmotu,nože na modelovací hmotu,sada na modelovací hmotu,hračky z modelovací hmoty,nástroje na modelovací hmotu,příslušenství k modelovací hmotě
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
7 900,00 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261477, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610M3, Modrá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261427, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Peach 56 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
1 214,29 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay Kit Polymerová hmota Basic 12 x 25 g
488,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
1 481,79 Kč/1kg

Das samotvrdnoucí modelovací hmota 250g bílá bezlepková snadno hladká
104,63 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 046,30 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Black 56 g
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
3 196,25 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261866, Žlutá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610T3, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 052,63 Kč/1kg