Barva:

Světle růžová

Himalaya Dolphin BABY, H 80319 rosa

103,88 Kč

1 038,80 Kč / 1kg

plus 179,90 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – pá 2. října
Podobné produkty
A ball of yarn on a white background.
Himalaya Dolphin Baby Colors 80418
1,49 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
745,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
A ball of light gray yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
102,34 Kč
-2,27 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
189,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
168,99 Kč
-68,92 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalayan Dolphin BABY, 80367 anthrazit
Himalayan Dolphin BABY, 80367 anthrazit
1 000,70 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80352 dunkelrot
Himalaya Dolphin BABY, H 80352 dunkelrot
0,83 Kč/1m
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya VELVET (100g/120m) 90006 hellblau
Himalaya VELVET (100g/120m) 90006 hellblau
811,70 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 52
168,99 Kč
-87,82 Kč
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya VELVET (100g/120m) 90049 altrosa
Himalaya VELVET (100g/120m) 90049 altrosa
1 787,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
178,70 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro YarnArt Dolce (100g/120m) Y 854 fox
YarnArt Dolce (100g/120m) Y 854 fox
937,70 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
93,77 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Velluto 31 Pletací příze
Alize Velluto 31 Pletací příze
13 366,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 42
1 336,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro YarnArt Mink, 334 světle šedá
YarnArt Mink, 334 světle šedá
0,81 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
152,47 Kč
-91,41 Kč
61,06 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Dolce, 741 bílá
YarnArt Dolce, 741 bílá
13 983,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 398,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin FINE (100g/175m)
Himalaya Dolphin FINE (100g/175m)
1 000,70 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Wool 382 Tmavě šedá - měkká a ideální pro plyšové projekty
Himalaya Dolphin Baby Wool 382 Tmavě šedá - měkká a ideální pro plyšové projekty
0,83 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Wolle 388 Mech – měkká, vysoce kvalitní polyesterová příze na plyšáky a dekorace
Himalaya Dolphin Baby Wolle 388 Mech – měkká, vysoce kvalitní polyesterová příze na plyšáky a dekorace
0,83 Kč/1m
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Dolce příze 100 g / 120 m - barva 791 mléčná čokoláda - pletací a háčkovací příze
YarnArt Dolce příze 100 g / 120 m - barva 791 mléčná čokoláda - pletací a háčkovací příze
0,78 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Colors 80417 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby Colors 80417 Pletací příze
1,49 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Tweed 92006 Lila Pletací příze
Himalaya Dolphin Tweed 92006 Lila Pletací příze
2,49 Kč/1m
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Colors 80436 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby Colors 80436 Pletací příze
0,90 Kč/1m
107,82 Kč
Prodejce: Assarion

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Tento článek nabízí Himalaya Dolphin Baby (poznáte podle písmene H před číslem barvy).
Na fotografiích můžete vidět také čísla barev s Y před nimi. Jedná se o barvu YarnArt Dolce.
Vlastnosti vlny jsou velmi podobné. Oba výrobci vln se však z hlediska výběru barev velmi dobře doplňují, proto je na fotografiích uvádím současně.

Více informací o vlně najdete v tomto videu na Youtube

Délka: 100g/120m

Složení: materiál: 100% polyester, žinylka (často lidově nazývaná plyšová vlna, sametová vlna, vlna s rounem)

Háček na háčkování: 4,0-5,0 mm

Pletací jehlice: 4,5-6,5 mm

Kombinovatelnás (což znamená, že příze má stejný počet metrů a lze ji v projektu použít společně, aniž by si toho někdo všiml. To také znamená, že pokud je zde barva vyprodaná, podívejte se na tyto příze):

  • Příze Leami Chenille Soft Uni
  • YarnArt Dolce
  • Chenille Baby
  • Katia Bambi
  • Gründl Funny


Vhodné pro:
  • Amigurumis (plyšová zvířátka)
  • Čepice
  • Šály
  • Svetr
  • Blanks
  • atd.
  • OEKO - TEX, STANDARD 10 OEKO Tex Class 1. Jedná se o nejvyšší standard, vhodný pro přímý kontakt s nejcitlivější pokožkou, a to i pro kojence ve věku 0-3 roky a malé děti. Testováno nezávislými laboratořemi na více než 350 škodlivých látek. Certifikováno, že neobsahuje škodlivé množství dráždivých látek, alergenů ani karcinogenů. Další podrobnosti o Oeko-Tex najdete v tomto < a href="importedmedia/downloadfiles/STANDARD_100_by_OEKO-TEX_R__-_Standard_de.pdf" target="_blank">PDF souboru.
  • Mezinárodní v Durynsku

Pokyny pro péči:

  • při 40 °C (=104 °F) lze prát
  • Nevhodné do sušičky
  • nežehlit
  • nebělit
  • neošetřujte změkčovadlem


Vzorek stehu10cm x 10 cm:
  • Háčkované přízí 4,5 mm: 14 ok a 14 řad
  • Pleteno přízí 6,5 mm: 10 ok a 14 řad


Skutečná barva se může od fotografie lišit.

Více informací o použití této vlny.



Himalaya Dolphin Baby Wool 80319 Light Pink - měkká a silná polyesterová příze - ideální na háčkování, pletení a amigurumi

Himalaya Dolphin Baby Wool v jemné barvě Light Pink (80319 ) je perfektní příze pro všechny, kteří milují útulné DIY projekty. Díky své superměkké žinylkové struktuře je ideální na amigurumi, dětské deky, plyšové hračky, šály, čepice a mnoho dalších ručních prací.

Díky své příjemné tloušťce se s přízí snadno pracuje a zajišťuje rovnoměrný, měkký vzor stehů - ideální pro začátečníky i zkušené háčkovatele.


Vlastnosti a výhody

Měkká a nadýchaná - Ideální pro projekty pro miminka a děti.
100% polyester - Příjemný k pokožce a příjemný na dotek.
Rychlé zpracování - Díky husté struktuře lze projekty vytvořit v krátkém čase.
Univerzální - Lze použít na amigurumi, deky, doplňky, bytové dekorace a mnoho dalšího.
Snadná údržba - Lze prát při nízkých teplotách.


Ideální pro různé aplikace

Amigurumi a plyšové hračky
Dětské deky a oblečení
Hřejivé doplňky, jako jsou čepice a šály
Dekorace a projekty pro kutily
Dárky a kreativní nápady

S vlnou Dolphin Baby můžete vytvářet projekty, které nejen dobře vypadají, ale také se v nich báječně cítíte!


Proč byste si měli náš výrobek?

Obzvláště měkká a hustá struktura pro nadýchané výsledky
Snadné použití - ideální i pro začátečníky
Ideální pro dětské projekty díky materiálu šetrnému k pokožce
Nadčasově krásná barva: světle růžová (80319)
Vysoká kvalita za příznivou cenu


Technické detaily

️ Barva: světle růžová (80319)
️ Materiál: 100% polyester
️ Délka návinu: cca 120 m
️ Hmotnost: 100 g
️ Doporučený háček: 4,5 mm - 5,5 mm
️ Doporučené pletací jehlice: 6 mm - 6,5 mm


Rozsah dodávky

1x 100g klubíčko Himalaya Dolphin Baby Wool - Pink Light (80319)


Objednejte si nyní a pusťte se do svých útulných DIY projektů!
Ať už háčkujete dárek, nebo se chcete jen kreativně vyřádit - s touto vlnou bude každý projekt nadýchaný!



Himalaya Dolphin Baby

je velmi měkká příze.

Rozsah dodávky je 100g =120m

Složení: 100% polyester, žinylka (lidově známá jako plyšová vlna, sametová vlna, nadýchaná vlna)

Tloušťka příze: 6 mm - velmi silná

Háček: 4,0-5,0 mm

Pletací jehlice: 4,5-6,5 mm

Příze je velmi vhodná na dětské oblečení, deky, šály, čepice a plyšové hračky.

Vhodné období: podzim - zima

Velikost stehu 10 x 10 cm:

  • Háčkované přízí 4,5 mm: 14 ok a 14 řad
  • Pleteno přízí 6,5 mm: 10 ok a 14 řad

Pokyny pro péči:

  • praní na 40°C (=104°F)
  • není vhodné sušit v sušičce
  • nežehlit
  • neošetřujte bělidlem
  • nepoužívejte změkčovač tkanin

POZOR!!! Jsou možné mírné barevné odchylky od obrázků!



Pletací příze z mikropolyesteru vhodná na pletení pánských a dámských svetrů, kardiganů, šálů, šátků, klobouků a čepic. Příze je vhodná na výrobu domácích textilií a módních doplňků. Složení: 100% MikropolyesterHmotnost: 100 gramůNávin: 120 metrůTloušťka: 6, velmi hrubáSezóna: podzim - zimaDoporučená velikost jehlic: 6,5Doporučená velikost háčku: 4,5Vzorek pletený 10 x 10 cm: 14 řádků; 10 očekVzorek háčkovaný 10 x 10 cm: 14 řádků; 14 sloupků
Délka
120 m
Materiálové složení textilu
100 % polyester
Model
Dolphin Baby
Barva
Světle růžová
Druh látky
Polyester
Výrobce
Počet kusů
1
Hmotnost
100 g
Kód EAN
8697681155307
Číslo produktu
80319

Délka
120 m
Materiálové složení textilu
100 % polyester
Model
Dolphin Baby
Barva
Světle růžová
Druh látky
Polyester
Výrobce
Počet kusů
1
Hmotnost
100 g
Kód EAN
8697681155307
Číslo produktu
80319
K tomu se hodí také
A ball of beige yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
189,19 Kč
Prodejce: VISO
A ball of light gray yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
102,34 Kč
-2,27 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of light blue yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 80306 Light Blue - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
0,83 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of pink yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80309
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
189,19 Kč
-89,12 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
189,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80307 světle zelená
Himalaya Dolphin BABY, H 80307 světle zelená
1 789,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80354 starozelená
Himalaya Dolphin BABY, H 80354 starozelená
1 020,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
102,08 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
168,99 Kč
-68,92 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80322 bordeaux
Himalaya Dolphin BABY, H 80322 bordeaux
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalayan Dolphin BABY, H 80323 meruňkové peklo
Himalayan Dolphin BABY, H 80323 meruňkové peklo
1 990,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himálajský delfín BABY, H 80351 hellgrau
Himálajský delfín BABY, H 80351 hellgrau
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
189,19 Kč
-89,12 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80330 zimt
Himalaya Dolphin BABY, H 80330 zimt
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80352 dunkelrot
Himalaya Dolphin BABY, H 80352 dunkelrot
0,83 Kč/1m
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
745,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80341 petrol
Himalaya Dolphin BABY, H 80341 petrol
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
103,88 Kč
-3,81 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80357 myš šedá
Himalaya Dolphin BABY, H 80357 myš šedá
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
189,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80366 medvěd hnědý
Himalaya Dolphin BABY, 80366 medvěd hnědý
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby 80332 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby 80332 Pletací příze
0,83 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80345 babygrün
Himalaya Dolphin BABY, H 80345 babygrün
1 527,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
189,19 Kč
-36,42 Kč
152,77 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80368 slunečně žlutá
Himalaya Dolphin BABY, 80368 slunečně žlutá
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himálajský delfín BABY, H 80338 beere hell
Himálajský delfín BABY, H 80338 beere hell
1 000,70 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80365 braun
Himalaya Dolphin BABY, 80365 braun
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby 80346 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby 80346 Pletací příze
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
189,00 Kč
-88,93 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himálajský delfín BABY, H80312 lachs
Himálajský delfín BABY, H80312 lachs
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Velvet 900-37 Pletací příze
Himalaya Velvet 900-37 Pletací příze
0,68 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 52
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80340 lila
Himalaya Dolphin BABY, H 80340 lila
1 000,70 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Velluto, 55 let, bílá
Alize Velluto, 55 let, bílá
13 753,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 42
1 375,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hodnocení zákazníků

Na základě 173 hodnocení
Ohodnoceno dne 25. března 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělá vlna
Ohodnoceno dne 11. července 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Perfektní žinylková příze
Ohodnoceno dne 22. února 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Jasné doporučení ke koupi!
Ohodnoceno dne 4. června 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi příjemná měkká vlna
Ohodnoceno dne 14. května 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Krásné
Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělé
Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Je to krásný výrobek
Ohodnoceno dne 2. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělý produkt
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro 500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Grass | 126)
Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Grass | 126)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (White I 55)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (White I 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (1900)
Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (1900)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Crema ligera | 62)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Crema ligera | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg