1,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
105,67 Kč/1l
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Ariel Professional Color Washing Gel + 4,95L
449,00 Kč
Prodejce: palkar

Felce Azzurra Active Color
287,68 Kč/1l
458,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Intenzivní Prací Kapalina s Optimalní Barvou, 20 Dávek - Kvalita Korál
480 309,98 Kč/1kg
480,31 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
58,77 Kč/1l
194,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Woolite, bílý prací prostředek, 3,6 l
82 855,26 Kč/1kg
314,85 Kč
Prodejce: LAVONIO

Waschkonig Uniwersalny żel do prania, 3 l
66,97 Kč/1l
200,91 Kč
Prodejce: Katomix

Woolite 5900627056945
76 736,95 Kč/1kg
352,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Persil Prací gel Lavender 1,35 l
350,03 Kč/1l
472,54 Kč
Prodejce: Katomix

Sofin, Płyn do prania kolorów, 1,5 l
128,09 Kč/1l
192,13 Kč
Prodejce: Katomix

Prací prostředek na vlnu a hedvábí, tekutý, 1 litr, prací prostředek na jemné prádlo
170,17 Kč/1l
170,17 Kč
Prodejce: taleoo

Sodasan 778170
144,39 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: artbook-service

Woolite, prací prostředek s keratinem, 1,8 l
74,38 Kč/1l
185,80 Kč
-51,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,89 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dash Actilift Classico víceúčelový prací prostředek 2,75 l
Dash Actilift Classico
Dash Actilift Classico je vysoce kvalitní prací prostředek určený pro každodenní praní, který kombinuje účinné odstraňování skvrn, péči o tkaniny a dlouhotrvající svěžest. Díky pokročilému složení Actilift Dash účinně bojuje proti skvrnám již od prvního praní a zároveň zachovává intenzitu barev a strukturu tkanin.
Product features:
- Účinné odstraňování skvrn - Složení Actilift bylo vyvinuto tak, aby se aktivovalo i při nízkých teplotách. Ať už perete při 30 °C nebo 60 °C, Dash si poradí s odolnými skvrnami, jako je mastnota, káva, bláto nebo pot.
- Ochrana tkanin - Dash šetrně, ale účinně čistí oblečení, aniž by poškodil jeho strukturu. Tkaniny si zachovávají svou měkkost, tvar a barvy - i po mnoha praních.
- Dlouhotrvající svěžest - Tekutina zanechává na oblečení příjemnou klasickou vůni čistoty, která vydrží ještě několik hodin po vyjmutí z pračky.
- Úsporné složení - Vysoká koncentrace tekutiny znamená, že na jedno praní stačí jen malé množství, což z Dash činí účinný a úsporný výrobek.
- Všestranné použití - Vhodný pro bílé i barevné tkaniny. Vhodný pro praní v pračce i pro ruční praní.
- Objem
- 2.75 l
- Model
- Actilift Classico
- Výrobce
- Dalli Werke
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 2800 g
- Kód EAN
- 8001841499086
- Objem
- 2.75 l
- Model
- Actilift Classico
- Výrobce
- Dalli Werke
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 2800 g
- Kód EAN
- 8001841499086
Pozor
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.K tomu se hodí také

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Univerzální Prášek na Praní - Extra Silná Formule, 6 kg
52 016,67 Kč/1kg
417,39 Kč
-105,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
312,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
105,67 Kč/1l
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

ANTAR Lightweight steel Wheelchair with brakes AT52301
3 865,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zdravpom

Objemový kondicionér Coccolino Perfume & Care s esencí passiflory a bergamotu - 1275 ml
105,98 Kč/1l
135,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Koncentrovaný avivážní prostředek Yumos Extra Lilie 1,44 l
105,33 Kč/1kg
158,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Lenor destilovaná voda s vůní pro napařovací žehličky - Summer 1 litr
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Dash Liquid Alpine Freshness 40WL
584,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
130 206,67 Kč/1kg
935,16 Kč
-153,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,24 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coccolino Caps 45W Col Elegant Cocoetrio Xl Ee
171 289,99 Kč/1kg
171,29 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ariel 2 v 1 univerzální prací prášek Mountain Spring White a Colour 7 kg
340,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
58,77 Kč/1l
194,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ariel Professional Univerzální bílý prací gel + 4,95L
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Bílý prací prášek Persil Professional Deep Clean Vůně růže 10 kg
399,61 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Prášek na bílé a barevné prádlo Univerzální Persil Deep Clean 9 kg
388,20 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekutina, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 610,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Lenor 8001090891099, Granule, 210 g, Cedrové dřevo, Květina, Pačuli, 12 týden/týdnů
586 074,10 Kč/1kg
158,24 Kč
Prodejce: Katomix

Chante Clair Odtłuszczacz Cytryna, 5 l
191,19 Kč/1l
955,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jiný produkt pro mě
Objem 2,75 lHmotnost 2,8 kg
Tento prací prostředek jsem koupila v Itálii. Velmi příjemně voněl. Ale tento vůbec nevoní. Nechápu to.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
441,08 Kč
Prodejce: Baviette
441,08 Kč/1l

Univerzální prací gel Persil High Performance Universal 1,56 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,00 Kč
-23,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
114,13 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na koberce pro koně bez parfemace + impregnace na praní 2,5 litru každý
1 823,44 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
364,69 Kč/1l

Dr. Beckmann - Cestovní Prací Gel pro Ruční Mytí - Travel Wash - 100ml
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Elbow Grease Berry Burst Čistič a Odstraňovač Vodního Kamene pro Pračky - 250ml
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
287,96 Kč/1l

SkinStar prací prostředek na peří 5L Péče o peří Down Wash dvojité balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 458,27 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
291,65 Kč/1l

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(23)Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 074 950,03 Kč/1kg

Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Jedlá soda Hydrogenuhličitan sodný 1 kg Neutralizace zápachu Čištění
399,00 Kč
Prodejce: CSVK
399,00 Kč/1l

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
518,82 Kč/1l

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,67 Kč/1l

Dr. Beckmann | Parfém na prádlo Rose - 250 ml - Vysoce koncentrovaný - Pro dlouhotrvající vůni - Také pro sušičky prádla



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
391,96 Kč/1l

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(36)Počet hodnocení: 36
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
37,43 Kč/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
211,50 Kč/1l

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Perwoll Renew Wool Żel do prania, 3 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
592,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
148 114,99 Kč/1kg

Hoffmanns prací prostředek na záclony 11WL 660g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
105,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,16 Kč/1l

Bionicdry Sport prací prostředek dlouhotrvající svěžest v sáčku 960ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
222,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
231,48 Kč/1l