4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aromatum Demineralizovaná voda 5 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu95,01 Kč/1l
475,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
Dobré a levné 2214853009 Destilovaná voda 2L118,13 Kč/1l
236,25 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
EUROLUB Destilovaná voda 2 litry31,80 Kč/1l
63,59 Kč
Prodejce: eu-bay_de

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
80,26 Kč/1l
401,31 Kč
Prodejce: somnia24

Robbyrob Destilovaná voda 1037000000 5l kanystr
56,05 Kč/1l
280,25 Kč
Prodejce: TTW-Offroad

Mill Clean Demineralizovaná voda, 1,22 l
51,64 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Deminealizovaná Voda s Grepyfrútem 1,22 l - Osvěžující nápoj s lahodnou příchutí. Purifikovaná voda s osvěžujícím grepyfrútovým aroma.
61,48 Kč/1l
75,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

VELIND Destilovaná voda
169,70 Kč/1l
169,70 Kč
Prodejce: M_plus_L

Ecoliquid Destilovaná voda 1 l
16,00 Kč/1l
16,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

ROBBYROB kanystr na destilovanou vodu o objemu 20 litrů - 1029000000
26,99 Kč/1l
539,84 Kč
Prodejce: doenges1903

demineralizovaná voda 1 litr béžová
484,46 Kč/1l
536,80 Kč
-52,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
484,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Demineralizovaná voda Neutrální kanystr 5 litrů - Onyx
235,16 Kč/1l
1 175,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Woda demineralizowana 5 litrów
127,27 Kč
Prodejce: Katomix

Demineralizovaná destilovaná voda 20 l – čistá, pro žehličky a automobily, bez vodního kamene – GiDeli
35,00 Kč/1l
699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Special Ingredients Destilovaná voda 1 l – demineralizovaná voda, čistá voda, potravinářská kvalita
531,12 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe

5L BITREX (Denatonium Benzoát) 20% v etylalkoholu – denaturační přísada pro líh, přísada do IPA, MEK a technických kapalin
1 020,00 Kč/1l
5 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FRANCLEAN

Zelený čaj Elitt Destilovaná voda do žehličky 1 litr
63,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

MAILmedia Versandrohr, Innenmaá: 750 x 50 mm
895,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

MAILmedia 550077 Versandrohr Innenmaß: 1000 x 100 mm
873,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

24x MAILmedia 550047 Versandrohr, Innenmaße: 750 x 50 mm
2 926,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Demineralizovaná voda 1l
Demineralizovaná voda1l je tekutina, která neobsahuje cizí ionty. To znamená, že její použití nezpůsobuje tvorbu vodního kamene. Můžete ji použít do žehličky při žehlení, nalít do baterií nebo jiných specializovaných spotřebičů. Díky této vodě se na částech spotřebiče nevytváří vodní kámen. Demineralizovaná voda chrání vaše spotřebiče a prodlužuje jejich životnost. Můžete ji používat doma, ale také v dílně nebo profesionálním podniku. Je to nejlepší způsob, jak pečovat o spotřebiče, které denně používáte.
Používejte ji a vaše spotřebiče vydrží mnohem déle!
Určené použití: Vložte do spotřebičů, které se používají v domácnosti:
- pro autobaterie a chladiče
- Žehličky
- pro laboratorní účely
- chemické roztoky
- Barvy na vodní bázi
- Kosmetika
Parametry:
- Typ: demineralizovaná voda
- Objem: 1 litr
- Vlastnosti: nezanechává vodní kámen, prodlužuje životnost spotřebičů.
- Objem
- 1 l
- Rozměry
- 1 litr
- Model
- Demineralisiertes destilliertes Wasser
- Výrobce
- Profast
- Hmotnost
- 4.5 kg
- Kód EAN
- 5907780004967
- Číslo produktu
- GSHB_domodomo_5907780004967
- Objem
- 1 l
- Rozměry
- 1 litr
- Model
- Demineralisiertes destilliertes Wasser
- Výrobce
- Profast
- Hmotnost
- 4.5 kg
- Kód EAN
- 5907780004967
- Číslo produktu
- GSHB_domodomo_5907780004967
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
80,26 Kč/1l
401,31 Kč
Prodejce: somnia24

Ecovacs W-SO01-0007, Čisticí roztok, 1000 ml, Ecovacs, all WINBOT, 1 kusů, Varování
451,13 Kč/1kg
581,96 Kč
Prodejce: Di-Life

Robbyrob Destilovaná voda 1037000000 5l kanystr
56,05 Kč/1l
280,25 Kč
Prodejce: TTW-Offroad

Demineralizovaná destilovaná voda 5 l
25,00 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: GiGiToys

Mill Clean Demineralizovaná voda, 1,22 l
51,64 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Nemrznoucí směs do chladiče ZIVELA G12 až do -35° - 5 litrů | chladicí kapalina G12+ | chladicí kapalina do auta | chladicí kapalina do auta G12 | připravená k použití | dlouhotrvající ochrana
105,47 Kč/1l
634,70 Kč
-107,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
527,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Dobré a levné 2214853009 Destilovaná voda 2L
118,13 Kč/1l
236,25 Kč
Prodejce: M_plus_L

EUROLUB Destilovaná voda 2 litry
31,80 Kč/1l
63,59 Kč
Prodejce: eu-bay_de

PURE CHEMICAL | VG Glycerine pharmaceutical, vysoce čistá surovina rostlinného glycerinu, 1 litr
299,69 Kč/1l
299,69 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL

Vodní filtr Homelody na kohoutek, filtr na vodu z vodovodu, odstraňuje chlor, těžké kovy a nepříjemnou pachuť, voda s lepší chutí
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Deminealizovaná Voda s Grepyfrútem 1,22 l - Osvěžující nápoj s lahodnou příchutí. Purifikovaná voda s osvěžujícím grepyfrútovým aroma.
61,48 Kč/1l
75,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bioetanol bez zápachu 96,6 % 5 l pro krby Universal bez kouře a sazí GiDeli
100,00 Kč/1l
699,00 Kč
-199,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Glycerinový krém
512,20 Kč/1l
128,05 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

EUROLUB Destilovaná voda 25 litrů
27,16 Kč/1l
679,12 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 610,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
4 615,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Ochranný sprej pro kožený nábytek, 375 ml
818,48 Kč/1l
306,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Dětská autosedačka FableKids MIKA černá | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aromatum Demineralizovaná voda 20 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
831,02 Kč
Prodejce: CSVK
41,55 Kč/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 15 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
712,26 Kč
Prodejce: CSVK
47,48 Kč/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 5 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
475,03 Kč
Prodejce: CSVK
95,01 Kč/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 10 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
563,81 Kč
Prodejce: CSVK
56,38 Kč/1l

Dobré a levné 2214853009 Destilovaná voda 2L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
236,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
118,13 Kč/1l

EUROLUB Destilovaná voda 2 litry



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
63,59 Kč
Prodejce: eu-bay_de
31,80 Kč/1l