Hey Sport Impra Wash-In 500ml tekutý impregnační prostředek na ochranu vláken membránových textilií
5%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 12. října
Poukaz je aktivovanýPouze do 12. října
Slevu poskytuje WassersportEuropaGmbH
Slevu poskytuje WassersportEuropaGmbH
647,80 Kč
1 363,80 Kč / 1l
plus 399,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hey Sport Impra + Tex Wash 1000ml tekutý impregnační prostředek1 169,84 Kč/1l
1 169,84 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

Další informace o reklamě
Popruh na lyže a lyžařské hůlky, nastavitelný, odolný, protiskluzový, černý243,20 Kč
Prodejce: NIKCORP

Další informace o reklamě
SkinStar Sprej na stany a pavilony 1L Hydroizolační sprej na stany Do534,29 Kč/1l
534,29 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

Další informace o reklamě
SkinStar Impregnace ve spreji pro markýzy a slunečníky 1L sprej do534,29 Kč/1l
534,29 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

OrganoTex Wash-In Textile Waterproofing 500 ml
1 078,00 Kč/1l
539,00 Kč
Prodejce: ZOOMSTER

Holmenkol Natural Wash Proof 250ml Impregnace pro sportovní a funkční oděvy
1 964,20 Kč/1l
491,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Impregnace spár, ochrana spár, impregnace na spáry, 500 ml
1 382,74 Kč/1kg
691,37 Kč
Prodejce: boni-shop

SkinStar Outdoorové a funkční oblečení Wash-In Waterproofing 2,5L Textile Proof
389,38 Kč/1l
973,44 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

SkinStar Koňské koberce Impregnace ve spreji 500ml Koberce pro zvířata
727,04 Kč/1l
363,52 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

SkinStar Outdoorové a funkční oděvy ve spreji Voděodolná textilie Proof
727,04 Kč/1l
363,52 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

Hydroizolační prostředek pro pračky 250ml
181,72 Kč
Prodejce: KOKA

Impregnace Swix N17w Skin Pro Warm 70ml
1 000,00 Kč
-62,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
938,00 Kč
Prodejce: Mandarin

Heitmann, Einwasch-impragnierer, Impregnat do prania, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
816,80 Kč/1l
383,29 Kč
-179,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
204,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Impregnace na kámen a dlaždice SkinStar 2,5 l Stone Proof Stone Sealer
291,79 Kč/1l
729,47 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

Bellinzoni B-Block WPC - impregnace na WPC 1 l
2 448,35 Kč
Prodejce: cleaning-shop

Impregnace Swix N20 Skin 80ml
624,00 Kč
Prodejce: Mandarin

SkinStar stříkací impregnace na střechu kabrioletu Cabrio Proof impregnační sprej
727,04 Kč/1l
363,52 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

SkinStar Outdoor & funkční prací prostředek na oděvy + impregnace na praní 2,5 litru každý
341,07 Kč/1l
1 705,35 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

Hydroizolace Fischer Ms White 4 L
1 482,77 Kč
Prodejce: PolisElectro

Ochrana povrchu těsnění nano 2000 ml – pro minerální povrchy
607,00 Kč/1kg
1 305,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
HEY SPORT® Impra Wash-In –světová jednička mezi vysoce účinnými impregnačními prostředky s jednoduchým, bezpečným a rychlým použitím.Tekutý impregnační prostředek k zapracování do prádla. HEY SPORT® Impra Wash-In poskytuje účinnou ochranu textilií. Vytváří na vláknech ochranný film, aniž by je utěsňoval, a zachovává tak jejich prodyšnost. HEY SPORT® Impra Wash-In je vhodný pro všechny funkční textilie, včetně oděvů s nanotechnologií. Nový, nyní ještě lepší HEY SPORT® Impra Wash-In – impregnační prostředek k zaprání pro oděvy s membránami chránícími před povětrnostními vlivy, jako je Ceplex 10.000.
Utěsňuje také mikrotrhliny, které se mohou tvořit v povrchových úpravách a laminátech. Neovlivňuje prodyšnost. Ruční nebo strojové praní. - Trvale impregnuje a zároveň zachovává prodyšnost
- Obnovuje impregnaci, která se ztratila nošením nebo opotřebením
- Zajišťuje pocit tepla a sucha při nošení
- Rychlá a snadná aplikace doma v pračce nebo při ručním praní, není nutná aktivace v sušičceNávod k použití:
HEY SPORT IMPRA WASH-IN se přidává do přihrádky na aviváž nebo impregnační prostředek. Tuto přihrádku předem důkladně vyčistěte. Použijte v jednom pracím cyklu s vhodným pracím prostředkem HEY SPORT. Dávkování podle níže uvedeného grafu. Láhev dobře protřepejte. Nepoužívejte žádný další aviváž. Alternativně lze impregnaci účinně provést i ručním namočením. Textilie odstřeďte pouze krátce při nízkých otáčkách. Následným působením tepla, např. v sušičce nebo při žehlení, lze impregnační účinek ještě výrazně zvýšit. Bezpodmínečně dodržujte pokyny výrobce textilií pro péči o výrobek.Poznámka:
- na jednu náplň pračky (1000 g oděvů) je potřeba 40 ml přípravku Impra Wash-In
- na jednu náplň pračky s 2000 g oděvů je potřeba 60 ml Impra Wash-In
- na jednu náplň pračky s 3000 g oděvů je potřeba 80 ml přípravku Impra Wash-In.Obsah balení:
2x 250 ml Hey Sport Impra Wash-In
Utěsňuje také mikrotrhliny, které se mohou tvořit v povrchových úpravách a laminátech. Neovlivňuje prodyšnost. Ruční nebo strojové praní. - Trvale impregnuje a zároveň zachovává prodyšnost
- Obnovuje impregnaci, která se ztratila nošením nebo opotřebením
- Zajišťuje pocit tepla a sucha při nošení
- Rychlá a snadná aplikace doma v pračce nebo při ručním praní, není nutná aktivace v sušičceNávod k použití:
HEY SPORT IMPRA WASH-IN se přidává do přihrádky na aviváž nebo impregnační prostředek. Tuto přihrádku předem důkladně vyčistěte. Použijte v jednom pracím cyklu s vhodným pracím prostředkem HEY SPORT. Dávkování podle níže uvedeného grafu. Láhev dobře protřepejte. Nepoužívejte žádný další aviváž. Alternativně lze impregnaci účinně provést i ručním namočením. Textilie odstřeďte pouze krátce při nízkých otáčkách. Následným působením tepla, např. v sušičce nebo při žehlení, lze impregnační účinek ještě výrazně zvýšit. Bezpodmínečně dodržujte pokyny výrobce textilií pro péči o výrobek.Poznámka:
- na jednu náplň pračky (1000 g oděvů) je potřeba 40 ml přípravku Impra Wash-In
- na jednu náplň pračky s 2000 g oděvů je potřeba 60 ml Impra Wash-In
- na jednu náplň pračky s 3000 g oděvů je potřeba 80 ml přípravku Impra Wash-In.Obsah balení:
2x 250 ml Hey Sport Impra Wash-In
- Výrobce
- Hey Sport
- Hmotnost
- 0.5 kg
- Objem
- 0.5 l
- Kód EAN
- 4064091027571
- Číslo produktu
- 206500002st
- Výrobce
- Hey Sport
- Hmotnost
- 0.5 kg
- Objem
- 0.5 l
- Kód EAN
- 4064091027571
- Číslo produktu
- 206500002st
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Impregnace spár, ochrana spár, impregnace na spáry, 500 ml
1 382,74 Kč/1kg
691,37 Kč
Prodejce: boni-shop

SkinStar Sprej na stany a pavilony 1L Hydroizolační sprej na stany Do
534,29 Kč/1l
534,29 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

SkinStar Impregnace ve spreji pro markýzy a slunečníky 1L sprej do
534,29 Kč/1l
534,29 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Popruh na lyže a lyžařské hůlky, nastavitelný, odolný, protiskluzový, černý
243,20 Kč
Prodejce: NIKCORP

Hey Sport Impra + Tex Wash 1000ml tekutý impregnační prostředek
1 169,84 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
1 169,84 Kč/1l

SkinStar Sprej na stany a pavilony 1L Hydroizolační sprej na stany Do
534,29 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
534,29 Kč/1l

SkinStar Impregnace ve spreji pro markýzy a slunečníky 1L sprej do
534,29 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
534,29 Kč/1l

SkinStar Outdoorové a funkční oděvy ve spreji Voděodolná textilie Proof



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
363,52 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
727,04 Kč/1l

SkinStar stříkací impregnace na střechu kabrioletu Cabrio Proof impregnační sprej



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
363,52 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
727,04 Kč/1l

SkinStar Koňské koberce Impregnace ve spreji 500ml Koberce pro zvířata
363,52 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
727,04 Kč/1l