5,0



Na základě 6 hodnocení
FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L
50Kčsleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 30. září
Poukaz je aktivovanýPouze do 30. září
Slevu poskytuje FonderhillSp
Slevu poskytuje FonderhillSp
561,00 Kč
Cena bez poukazu: 596,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
546,00 Kč-2%
119,20 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 750Kč poukaz
50Kč poukaz




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 450Kč poukaz





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(77)Počet hodnocení: 77




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35






3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
50Kč poukaz

Další informace o reklamě
Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody106,66 Kč/1l
1 066,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)649,00 Kč/1kg
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo

Další informace o reklamě
DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana171,63 Kč/1l
858,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Olej na proutí a ratan 1L Flexol540,59 Kč/1l
540,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Ošetrujúci olej NATURHAUS 0,75l bezfarebný, bez rozpúšťadiel
1 790,53 Kč/1l
1 342,90 Kč
Prodejce: Parkettboerse

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Šedý
371,20 Kč/1l
928,00 Kč
Prodejce: Surtep

Olej pro péči o teakové dřevo Wilckens Teak-Pflegeöl
280,83 Kč/1l
280,83 Kč
Prodejce: doenges1903

Lněný olej 100% 5L čistý lněný olej Level+33
154,00 Kč/1l
770,00 Kč
Prodejce: Izosklep

NATURHAUS odstraňovač oleja/vosku 1L
909,74 Kč/1l
909,74 Kč
Prodejce: Parkettboerse

Minwax Bezbarvý kartáčovací lak GLOSS 946 ml Lackpolitur
1 244,19 Kč/1l
1 177,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

REMMERS Tvrdý voskový olej PREMIUM 0.75 l Bezbarvý
824,00 Kč/1l
618,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Bangkirai
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Remmers - Patinovací olej ECO 0,75l, Graphitgrau / Grafitová šedá
637,33 Kč/1l
478,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Palisandr
463,60 Kč/1l
2 318,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Remmers - Terasový olej ECO 2,5l, Bangkirai Intensiv
481,36 Kč/1l
1 203,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hagerty Krém na Péci Dřeva 250 ml A116046 Hagerty A116046
1 511,84 Kč/1l
377,96 Kč
Prodejce: GUGITA

SAUNOVÝ OLEJ PRO IMPREGNACI DŘEVA 4x1 LITR impregnační prostředek Flexol
1 170,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L
100 % přírodní | Polský výrobce | Šetrný k životnímu prostředí
Přírodní impregnace dřeva – pro vnitřní i venkovní použití
O značce FLEXOL
FLEXOL je polská společnost, která se od roku 2005 specializuje na výrobu přírodních impregnačních prostředků. Díky dlouholetým zkušenostem jsme vytvořili řadu olejů, které účinně chrání dřevo, dlažbu, klinker, tašky, kámen, kůži i kov.
Použití
Impregnace, údržba a ochrana dřeva
Vhodný pro všechny druhy dřeva:
▪ exotické
▪ tlakově impregnované
▪ surové a dříve olejovanéPoužití:
▪ venku – altány, zahradní nábytek, ploty
▪ uvnitř – nábytek, pracovní desky, obklady
️ Návod k použití
Ujistěte se, že je povrch dřeva čistý a suchý
Naneste tenkou vrstvu oleje ve směru vláken
Po cca 20 minutách setřete přebytek
Opakujte, dokud dřevo nepřestane olej vsakovat
Způsoby aplikace: štětec, hadřík, váleček, rozprašovač
Vlastnosti produktu
Hloubkově proniká do struktury dřeva
Chrání před:
▪ vlhkostí
▪ plísní
▪ praskáním a odlupováním
▪ znečištěnímZvýrazňuje přirozenou barvu a kresbu dřeva
Umožňuje dřevu „dýchat“
Zanechává matný, snadno čistitelný povrch
Vhodný pro styk s potravinami
Bezpečný pro lidi, zvířata i rostliny
Technické údaje
Barva: slámově jantarová
Vůně: přírodní, olejová
Složení: 100 % přírodní lněný olej (bez chemických přísad a UV filtrů)
Hustota: 0,94 kg/l
Vydatnost:
▪ Surové dřevo – až do nasycení: cca 10 m²/l
▪ Dříve olejované dřevo – 15–40 m²/l
Aplikační teplota: min. +10 °C
Doba schnutí:
▪ Na dotek suchý: min. 24 h
▪ Úplné vytvrzení: 7–14 dní
️ Bezpečnostní pokyny
Zamezte kontaktu s očima
Nepolykejte
Uchovávejte mimo dosah dětí
- Objem
- 5 l
- Výrobce
- Flexol
- Místo provozu
- Uvnitř
- Styl
- Matný
- Hmotnost
- 5 kg
- Kód EAN
- 5907222293027
- Biocidy
- Ne
- Objem
- 5 l
- Výrobce
- Flexol
- Místo provozu
- Uvnitř
- Styl
- Matný
- Hmotnost
- 5 kg
- Kód EAN
- 5907222293027
- Biocidy
- Ne
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. H336 Může způsobit ospalost a závratě. H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 750Kč poukaz




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 650Kč poukaz




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 750Kč poukaz




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 1050Kč poukaz




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(373)Počet hodnocení: 3735% od 2 ks




3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(247)Počet hodnocení: 247




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 250Kč poukaz




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(85)Počet hodnocení: 85




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(77)Počet hodnocení: 77




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
15% poukaz




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(67)Počet hodnocení: 67




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(21)Počet hodnocení: 21




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(16)Počet hodnocení: 1610% poukaz




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(131)Počet hodnocení: 131
50Kč poukaz




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(45)Počet hodnocení: 45




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 450Kč poukaz




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(97)Počet hodnocení: 97




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody
106,66 Kč/1l
1 066,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Dřevěný zahradní domek s podlahou Impregnovaný 4,33 m2 - TIMBELA M369C+M369G
24 868,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Timbela

PŘÍRODNÍ LÁTKA NA DŘEVO 4L Flexol
559,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Lněný olej FLEXOL 0,5 L - Přírodní prostředek na ochranu dřeva
838,20 Kč/1l
419,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Tungový olej na dřevo 100% přírodní 1L Flexol
730,00 Kč/1l
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Vavřín 'Novita' 30-50 cm - 1 rostlina - Prunus laurocerasus 'Novita' - Topfgewachsen
41,14 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

PŘÍRODNÍ LNĚNÝ OLEJ NA DŘEVO 5 l – malířská sada s dárky od FLEXOL
633,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Zahradní domek s dřevěným stojanem na palivové dříví 5,47 m2 - Š206xD328xV218 cm – TIMBELA M391
24 672,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Timbela

Hut House Double Grillkota Gazebo Camping Houses Mountain Hut Huts
682 616,09 Kč
-154 321,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
528 294,60 Kč
Prodejce: JVMShop

1. Levandule 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, pravá levandule, vytrvalá vonná rostlina vhodná do zahrady, na balkon a do květináčů
36,51 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Auto postel Spaní VW, T4, T5, T6, Bus, Multivan
3 012,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VIAMALL-EU

Prostorný Botník S Úložným Prostorem 2 Police Dřevěné Retro
1 370,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fodymski

KOMFOTTEU Kuchyňský vozík kuchyňský ostrůvek dřevo, servírovací vozík s výsuvnou pracovní deskou, kuchyňská skříňka se zásuvkou, nastavitelná police, kuchyňský vozík kuchyňský ostrůvek vozík (černý)
4 752,99 Kč
-627,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 125,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Komfott

Lněný olej 100% 5L čistý lněný olej Level+33
154,00 Kč/1l
770,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Dřevěný zahradní domek 4 m2 - H233 x 233 x 222 cm - Velký multifunkční zahradní domek - Dřevěný zahradní ateliér - Dřevěný zahradní kancelářský domek - TIMBELA M351FB
33 002,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Timbela

Sada 24ks - Deco Haus třípatrový kovový stojan na kořenky s 24 dózami na koření, 48 štítků, kartáč, trychtýř, háčky - (Černá)
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

BRYZA Kovový hák žlabu překroucený Ø 75 mm, Antracit RAL 7021
78,00 Kč
Prodejce: STREFA

TIMBELA M205 - Dřevěný zahradní domek s policí na palivové dříví - Š344xD146xV199 cm/ 3,64 m2
19 037,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Timbela

Fargesia rufa C5 - 5 litrů - Deštníkový bambus - Rostliny bambusu na živý plot
438,21 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana
171,63 Kč/1l
858,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Aga Skládací přenosná vana 120x60x60 cm
489,00 Kč
Prodejce: Aga24

Olej na proutí a ratan 1L Flexol
540,59 Kč/1l
540,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

VASAGLE Koupelnová skříňka malá, koupelnová skříňka úzká, stojící, s dvířky a policí, malá skříňka, toaletní skříňka, nastavitelné police
1 124,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Mucola květinový truhlík s mřížkou Box na květináče Mřížka na popínavé rostliny Oblouk na růže Květináč Dřevo - Brown2er Set
4 995,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Relaxdays Stojan na dřevo se 2 policemi, z oceli, 4 háčky na krbové náčiní, stojan na dřevo HBT 150x40x30 cm, antracit
1 465,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
lněný olej už znám, funguje dobře na ošetření dřeva
Objem 5 l
olej vytváří pěknou patinu
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 12. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 30. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 20. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 066,56 Kč
Prodejce: FonderhillSp
106,66 Kč/1l

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
596,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
119,20 Kč/1l

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva
1 308,75 Kč
Prodejce: FonderhillSp
261,75 Kč/1l

DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana
858,15 Kč
Prodejce: FonderhillSp
171,63 Kč/1l

Olej na proutí a ratan 1L Flexol



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
540,59 Kč
Prodejce: FonderhillSp
540,59 Kč/1l

Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo
649,00 Kč/1kg

PŘÍRODNÍ LÁTKA NA DŘEVO 4L Flexol



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
559,22 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Lněný olej FLEXOL 0,5 L - Přírodní prostředek na ochranu dřeva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
419,10 Kč
Prodejce: FonderhillSp
838,20 Kč/1l

Terasový olej na dřevěné podlahy 1 litr Flexol
476,87 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Automatický lis na olej Lis na olej za studena pro arašídy Sója řepka z nerezové oceli 750W



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
8 867,00 Kč
Prodejce: Easybuy