5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
102,34 Kč
-2,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
0,85 Kč/1m
102,34 Kč
Prodejce: Dionizos

Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
1 000,70 Kč/1kg
168,99 Kč
-68,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby Wolle 388 Mech – měkká, vysoce kvalitní polyesterová příze na plyšáky a dekorace
0,83 Kč/1m
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin FINE (100g/175m)
0,57 Kč/1m
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya VELVET (100g/120m) 90054 altgrün
1 590,00 Kč/1kg
159,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Himalaya VELVET (100g/120m) 90009 rosa
0,68 Kč/1m
178,99 Kč
-97,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,17 Kč
Prodejce: Assarion

Drops Baby Merino 42 petrol
3 980,00 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Gründl Funny (100g/120m)
4 114,30 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sametová příze Chenille, 500g (5 x 100g), příze na háčkování, příze na pletení, plyšová příze
2 869,60 Kč/1kg
1 434,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Příze Gazzal Baby Bavlna 3454 – barva měď (miedziany) – pro pletení a háčkování
0,30 Kč/1m
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya VELVET (100g/120m) 90008 naturweiß
811,70 Kč/1kg
168,99 Kč
-87,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,17 Kč
Prodejce: Assarion

Gründl Funny (100g/120m)
4 114,30 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Gründl Funny (100g/120m)
9 255,80 Kč/1kg
925,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

DROPS Merino Extra Fine, Mix 46 wüstenrose
26 475,00 Kč/1kg
1 323,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Animal Colors 83102 Pletací příze
1 990,00 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Himalaya Dolphin Loop 11208 Pletací příze
2,48 Kč/1m
108,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Vlna Himalaya Koala 75723, barva citronáda - pro pletení a háčkování
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
V tomto článku je nabízena příze Himalaya Dolphin Baby (rozpoznatelná podle písmene H před číslem odstínu).
Na fotkách však vidíte i čísla barev s písmenem Y před číslem. Jedná se o YarnArt Dolce.
Vlna má velmi podobné vlastnosti. Oba výrobci vlny se však velmi dobře doplňují v nabídce barev, proto je na fotkách prezentuji společně.
Další informace o této přízi najdeš na mém kanálu na YouTube: leami - Lenas Amigurumis
Délka příze: 100 g/120 m
Hmotnost se může pohybovat mezi 92 g a 110 g!
Složení: 100 % polyester, žinylka (v lidovém jazyce často nazývaná plyšová vlna, sametová vlna, měkká vlna)
Háčkovací jehlice: 4,0–5,0 mm
Pletací jehlice: 4,5–6,5 mm
Lze kombinovat s(tj. příze má stejnou délku a lze ji použít v jednom projektu, aniž by to bylo poznat. To také znamená, že pokud je zde nějaká barva vyprodaná, podívejte se prosím mezi tyto příze):
- Leami Chenille Soft Uni
- YarnArt Dolce
- Chenille Baby
- Katia Bambi
- Gründl Funny
Vhodné pro:
- Amigurumi (plyšové hračky)
- Čepice
- Šály
- Svetry
- Deky
- atd.
- OEKO-TEX, STANDARD 100, certifikováno podle OEKO-TEX třídy 1. Jedná se o nejvyšší standard, vhodný pro přímý kontakt s nejcitlivější pokožkou, včetně kojenců ve věku 0–3 let a batolat. Testováno nezávislými laboratořemi na více než 350 škodlivých látek. Certifikováno, že neobsahuje škodlivé množství dráždivých látek, alergenů ani karcinogenů.
- Mezinárodní Thüringen< EN71
Pokyny pro péči:
- lze prát při 40 °C (= 104 °F)
- není vhodné do sušičky
- nežehlit
- nebělit
- nepoužívat aviváž
Vzorek 10cm x 10 cm:
- Háčkované jehlou 4,5 mm: 14 ok a 14 řad
- Pleteno jehlicemi 6,5 mm: 10 ok a 14 řad
Skutečná barva se může lišit od barvy na fotografii.
Další informace o zacházení s touto přízí najdeš na mém kanálu na YouTube: leami - Lenas Amigurumis.
Výrobce:
| Fistas Fantazi Iplik San. ve Tic. A.S. |
| Mustafa Karaer Cad. č. 25 |
| 16245 Bursa |
| Turecko |
| Tel.: +90 (224) 261 06 22 |
| [email protected] |
Osoba odpovědná za EU:
| Leami |
| Majitel Wilhelm Seibel |
| Dorf Priggenhagen 7a |
| 49593 Bersenbrück |
| Německo |
| [email protected] |
- Délka
- 120 m
- Model
- Dolphin Baby
- Barva
- Hnědá
- Druh látky
- Polyester
- Výrobce
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 8684159415926
- Číslo produktu
- 80378
- Délka
- 120 m
- Model
- Dolphin Baby
- Barva
- Hnědá
- Druh látky
- Polyester
- Výrobce
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 8684159415926
- Číslo produktu
- 80378
K tomu se hodí také

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
102,34 Kč
-2,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 80346 Pletací příze
1 000,70 Kč/1kg
189,00 Kč
-88,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 315 Turquoise: Měkká, objemná pletací vlna 100g/120m polyester
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Himalaya Dolphin Baby Wool 375 Vanilla: Měkká a ideální pro plyšové projekty
0,83 Kč/1m
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya VELVET (100g/120m) 90013 gelb
811,70 Kč/1kg
189,00 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,17 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY (100g/120m) H 80370 fox
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
27 013,00 Kč/1kg
1 350,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Baby Wool 80306 Light Blue - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 80332 Pletací příze
0,83 Kč/1m
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, 80365 braun
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80314 růžová
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY (100g/120m) - plyšová vlna, sametová vlna, teddy vlna, samet, žinylková vlna H 80371 limetkově zelená
0,83 Kč/1m
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
0,85 Kč/1m
102,34 Kč
Prodejce: Dionizos

Himalaya Dolphin BABY, H 80322 bordeaux
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
1 000,70 Kč/1kg
168,99 Kč
-68,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80319 rosa
1 038,80 Kč/1kg
103,88 Kč
Prodejce: Dionizos

Himalaya Dolphin Baby Wool 377 Purple: Super měkká a ideální na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80330 zimt
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
0,83 Kč/1m
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80343 erde
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, 80368 slunečně žlutá
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin FINE (100g/175m)
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80361 olivgrün
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Himalaya Dolphin BABY, H 80341 petrol
1 000,70 Kč/1kg
103,88 Kč
-3,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalayan Dolphin BABY, H 80323 meruňkové peklo
1 990,00 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Himalaya Dolphin Baby 80309
1 000,70 Kč/1kg
189,19 Kč
-89,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY (100g/120m) - plyšová vlna, sametová vlna, teddy vlna, samet, žinylková vlna H 80372 oranžová
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krásná vlna
Tuto vlnu používám na své plyšáky. Jsem nadšená. Je měkká, příjemná na dotek a má krásné barvy.
Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Grass | 126)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (White I 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (1900)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Crema ligera | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg