3,8



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 150X100 cm371,73 Kč
Prodejce: GP-TONER

Další informace o reklamě
Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 100X40 cm215,10 Kč
Prodejce: GP-TONER

Další informace o reklamě
Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 80X70 cm203,91 Kč
Prodejce: GP-TONER

Další informace o reklamě
KREUL Rám nosítek 100 x 100 mm, bílý933,17 Kč/1kg
55,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Plátno na nosném rámu 100% bavlna 280 g/m² bílý základní nátěr 80X100 cm
1 630,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

1.10 Malířské plátno, třikrát lakované - sada 2 kusů / cca 120x40 cm - rám na malbu (120x40 - 2 kusy)
675,80 Kč
Prodejce: Special-trends

Stylex 28662, Malba, Napnuté plátno, Bílá, Bavlna, 600 mm, 400 mm
313,10 Kč/1kg
476,79 Kč
-163,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,41 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Malířské plátno Phoenix Premium 90 x 90 cm Malířské plátno Stretcherboard
609,12 Kč/1kg
1 874,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

2 ART-STAR KEILAR FRAME 70x120 cm | Plátna na nosném rámu
1 019,00 Kč
Prodejce: DesignDelights

Malířské plátno Basic Line 80 x 80 cm, KREUL
549,60 Kč/1kg
687,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Dionizos Sada malířských pláten 12 kusů - 30x40 cm - Vysoce kvalitní bavlněné plátno pro akrylovou a olejovou malbu - Předmalované a základním nátěrem opatřené nosné rámy
338,53 Kč/1kg
358,84 Kč
Prodejce: Dionizos

2 plátna B.K. PLUS | 90x180 cm | na nosném rámu, 100% bavlna
4 539,00 Kč
Prodejce: DesignDelights

Plátno na nosném rámu, základní nátěr 50x70 cm. Phoenix Premium
2 881,63 Kč/1kg
1 095,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

10 ART-STAR UNIVERSITY KEILRAMS 80x80cm | prázdná plátna pro malování
3 774,00 Kč
Prodejce: DesignDelights

1x ART-STAR UNIVERSITY BLACK KEILRAHMEN | Černé plátno pro malování | Rozměr: 50x70cm
330,00 Kč
Prodejce: DesignDelights

4x BK DEEP EDGE CANIL FRAME 80x80cm | Plátno v extra vysokém napínacím rámu
2 294,00 Kč
Prodejce: DesignDelights

Plátno na malování 30x40 cm
327,45 Kč/1m
130,98 Kč
Prodejce: Bambule

Keilrahmen 30x40 cm
53,01 Kč/1kg
120,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Materiál rámu: borové dřevo
- Tloušťka rámu: 20 x 35 mm
- Materiál plátna: 100 % bavlna
- Gramáž plátna: 280 g/m²
- Zadní strana plátna: bílá, natřená základním nátěrem (bez kyselin)
- Zvláště doporučeno pro následující malířské techniky: akryl, olej, kvaš, tempera, malování prsty a mnoho dalších.
- Sada rámů obsahuje: 8 dřevěných klínů
- Rozměry
- 80x120 cm
- Šířka
- 80 cm
- Model
- Bianco
- Výrobce
- MPINK
- Hmotnost
- 1.344 kg
- Kód EAN
- 5904921246484
- Rozměry
- 80x120 cm
- Šířka
- 80 cm
- Model
- Bianco
- Výrobce
- MPINK
- Hmotnost
- 1.344 kg
- Kód EAN
- 5904921246484
K tomu se hodí také

Malířské plátno Phoenix Premium 90 x 90 cm Malířské plátno Stretcherboard
609,12 Kč/1kg
1 874,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 100X80 cm
282,23 Kč
Prodejce: GP-TONER

Tritart Sada ttc 25 kus - Sada syntetickch ttc - Akrylov ttce Akvarel - Sada ttc Akrylov barvy - Sada akrylovch ttc Olejomalba
364,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

colozoo Sada akrylových barev svítících ve tmě | 8x20ml fluorescenčních barev + 3 štětce | Akrylové barvy svítící ve tmě jsou stálé na jakémkoli povrchu | Fluorescenční samosvítící barvy
9 125,19 Kč/1l
1 460,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Marabu12100000209 Sada akrylových barev Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml
1 085,28 Kč/1l
734,87 Kč
-29,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,43 Kč
Prodejce: M_plus_L

Creative Deco Jemnozrnná Texturovací Pasta 2 kg Bílá Jemná Pasta pro Umělecké Projekty Pro Malování Akrylem Snadné Nanášení špachtlí Pro 3D Efekty, Struktury, Textury
329,50 Kč/1kg
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CreativeBrandsEU

DomoHome skříňová postel Postel do ložnice Ideální pro vaši ložnici | včetně podstavce pod postel Rozměr: 198x225x114 cm, Model: Mona VII, Barva: béžová
21 638,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoHome

Stylex 28662, Malba, Napnuté plátno, Bílá, Bavlna, 600 mm, 400 mm
313,10 Kč/1kg
476,79 Kč
-163,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,41 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Marabu 12010075070, 500 ml, Bílá, Láhev, Voděodolný
597,90 Kč/1l
298,95 Kč
Prodejce: NeuertsShop

KREUL Acrylfarbe el Greco, 12 ml, sada 24 ks
181,94 Kč/1l
524,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 140X70 cm
1 119,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 150X100 cm
371,73 Kč
Prodejce: GP-TONER

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 582,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Bílá
220,08 Kč/1m
440,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Merax postele pro mladé 90x200 cm s roštem a čelem, jednolůžko Postel z masivu Postel z borovicového dřeva Postel s rámem Postel pro hosty, bílá
2 674,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Šatní skříň se závěsnými dveřmi 200 cm Artisan dub/černá se zrcadly Bafra
8 139,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Intex 48259NP, 54 kg, 3 rok/roky, Vinyl, Modrá, Červená, Žlutá, 11,7 kg
1 760,31 Kč
Prodejce: Ennyroom_SK

Philips Satinelle Essential BRE225/00 Kompaktní epilátor s kabelem, Purpurová, Bílá, AC, 15 V, 15 V
9 146,42 Kč
Prodejce: Technology-Germany

Sada 2 kusů plátna XL na napínacím rámu – 115 x 75 cm – umělecké plátno s trojnásobně základovaným plátěným podkladem
727,89 Kč
Prodejce: Special-trends

Painmaker Liquid Smoke Hickory Style tekuté kouřové aroma 240ml
750,13 Kč/1l
180,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Apple AirPods 4, True Wireless Stereo (TWS), Volání / hudba / sport / volný čas, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
3 100,00 Kč
Prodejce: tridisonline

Designové škrabadlo Fudajo v designu větví, výška 130 cm, škrabadlo pro kočky s plyšem a sisalem, šplhací strom pro kočky, strom pro kočky se závěsným lehátkem
3 974,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

PLAYMOBIL 9464, Hasičský vůz, 4 rok/roky, AAA, Plast, Vícebarevný
2 055,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Marabu 017300030, Barevná podložka, Černá, 3 kusů
187,52 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Držák toaletního papíru s držákem na vlhčené ubrousky, Držák toaletního papíru s poličkou, Držák toaletního papíru bez otvoru, černý
699,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Flieks jídelní židle 6 čalouněná židle otočná o 360°, kuchyňská židle make-up židle se sametovým potahem, židle do obývacího pokoje s područkami a ocelovými nohami, béžová barva
16 774,75 Kč
-1 375,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15 399,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Krásné velké kulaté zrcadlo - bezrámový kruh 100 cm
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tulupdecor
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodávka 2 pláten
Model Weiß
velmi rychlé dodání a dobrá kvalita pro malbu akrylovými barvami
Ohodnoceno dne 11. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Model Weiß
Za tu cenu jsem nečekal tak dobrou kvalitu. Top!
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špatný
Model Bianco
Bohužel ne dobrá zkušenost. Základní nátěr plátna je vadný, tj. má viditelné pruhy (viz foto). (viz foto). Navíc bylo přiloženo pouze 6 klínů místo požadovaných 8. Zatím jsem rozbalil pouze jeden ze dvou rámů.
Ohodnoceno dne 14. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pokřivená plátna
Model Bianco
Bohužel jsou obě plátna nakřivo a nepoužitelná.
Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Model Weiß
Ohodnoceno dne 23. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Model Bianco
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Plátno PREMIUM 500 g/m² len a bavlna 2,19 m x 10 m – profesionální malířské plátno s podkladem XXL malířské plátno v roli
5 567,15 Kč
Prodejce: PDMedia

ESENG® Malířská deska velká, 8 kusů, 60x80 cm, 100% bavlna, tloušťka 4 mm, 280 g/m², sada pláten, malířská deska pro akrylové barvy, olejové barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 107,16 Kč
Prodejce: ESENG
164,62 Kč/1kg

Bavlněné plátno Premium 0,610 x 18 m – 390 g/m² matné – inkoustové plátno 100 % bavlna pro plotry – umělecký tisk a tisk fotografií



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 396,05 Kč
Prodejce: PDMedia

ESENG® Plátno pro malování velké, 10 kusů, 50x70 cm, 100% bavlna, tloušťka 4 mm, 280 g/m², sada pláten, malířská deska pro akrylové barvy, olejové barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 999,99 Kč
Prodejce: ESENG
235,29 Kč/1kg

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 90X40 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
181,53 Kč
Prodejce: GP-TONER

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 80X50 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
181,53 Kč
Prodejce: GP-TONER

ESENG® Malířská deska, 100% bavlna, tloušťka 3 mm, vhodná pro akrylové barvy, olejové barvy, tempery a kvaš (22,8x30,5 cm | 9x12 palců, 12 kusů)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
585,99 Kč
Prodejce: ESENG
348,80 Kč/1kg

Malířské plátno ESENG®, 100% bavlna, tloušťka 3 mm, vhodné pro akrylové barvy, olejové barvy, tempery a kvaš (12,7x17,8 cm | 5x7 palců, 18 kusů)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
399,99 Kč
Prodejce: ESENG
487,79 Kč/1kg

Belle Vous 7 Pack Blank Canvas Set - 23 x 30 cm Pedpjat bl umleck pltno pro malbu - vhodn pro akrylovou a olejovou malbu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,07 Kč
Prodejce: Brandslandia
367,75 Kč/1kg

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 150X150 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
455,64 Kč
Prodejce: GP-TONER

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 150X140 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
438,86 Kč
Prodejce: GP-TONER

Belle Vous 7 ks prázdných pláten - 30 x 30 cm - napínací rám, sada pláten pro potřeby umělců, plátno na olejové barvy,



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
340,01 Kč
Prodejce: Brandslandia
261,55 Kč/1kg

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 140X140 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
427,67 Kč
Prodejce: GP-TONER

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 150X130 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
422,08 Kč
Prodejce: GP-TONER

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 150X120 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
405,29 Kč
Prodejce: GP-TONER

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 130X130 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
399,70 Kč
Prodejce: GP-TONER

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 140X120 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
394,11 Kč
Prodejce: GP-TONER

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 150X110 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
388,51 Kč
Prodejce: GP-TONER

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 150X60 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
304,60 Kč
Prodejce: GP-TONER

Klínový rám bez plátna dřevěný profilovaný rám 130X120 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
382,92 Kč
Prodejce: GP-TONER