5,0



Na základě 5 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Objem:
0.75 l- 0.75 l
- 2.5 lZobrazit dostupné možnosti
- 5 lZobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

REMMERS Vosková lazura 2.5 l Bílá
538,69 Kč/1l
1 346,73 Kč
Prodejce: Artisan

Remmers HK-Lasur bezbarvý 10 l
379,50 Kč/1l
3 795,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS HK lazurovací krém 0.75 l Bezbarvý
610,67 Kč/1l
458,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazurovací krém 0.75 l Pinie
717,33 Kč/1l
538,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 0.1 l Pinie
907,50 Kč/1l
90,75 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Palisandr
378,00 Kč/1l
1 998,00 Kč
-108,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 890,00 Kč
Prodejce: Hahn-profi

Remmers HK-Lasur borovice modřín 10 l
379,50 Kč/1l
3 795,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Palisandr
439,60 Kč/1l
2 198,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 2.5 l Pinie
0,49 Kč/1l
1 218,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Ochranný nátěr příčných řezů extra 0.75 l
1 030,92 Kč/1l
773,19 Kč
Prodejce: Artisan

Remmers HK-Lasur 10 l vědro Rustic Oak
379,50 Kč/1l
3 795,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

Německá konzervační lazura na dřevo Wilckens Holzschutz lasur
309,95 Kč/1l
774,88 Kč
Prodejce: doenges1903

Belinka Toplasur Silná vrstva bezbarvá 2,5 l
1 268,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Dub rustikální
489,60 Kč/1l
2 448,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Belinka Toplasur Mahagon 2,5 l
1 268,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS DF - Krycí barva 0.75 l Rotbraun / Červenohnědá
664,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Surtep

Primalex – glazura s vysokou krycí schopností
2 478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Belinka Toplasur Ořech 2,5 l
1 268,00 Kč
Prodejce: Surtep

Belinka Toplasur palisandr 5 l
2 328,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Belinka Toplasur Rosewood 2,5 l
1 268,00 Kč
Prodejce: Surtep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vodou ředitelná lazura na bázi obnovitelných surovin pro dřevo v interiéru i exteriéru. Oblasti použití :
- Interiérové a exteriérové dřevo
- Rozměrově stabilní dřevěné komponenty: např. okna a dveře
- Dřevěné komponenty s omezenou rozměrovou stabilitou: např. okenice, profilovaná prkna, zahradní přístřešky
- Rozměrově nestálé dřevěné prvky: např. ploty, dřevěné rámy, přístřešky pro auta, dřevěné obložení
- Dřevěné včelí bedny, úly a další dřevěné součásti ve včelařství
- Nevhodné pro nátěry podlahových ploch (terasy, dřevěné paluby atd.)
- Na vodní bázi, s velmi nízkým obsahem rozpouštědel
- Na bázi obnovitelných surovin: nejméně 80 %
- Testovaná snášenlivost se včelami
- Veganský výrobek na základě nám dostupných informací
- Odolný proti blokování (podle směrnice HO.03)
- Odolný proti odkapávání
- Odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření
- Dobré vyrovnávání
- Pružný
- Prodyšný
- Recyklovatelná kovová nádoba
Chybí mapování datového pole nebo vyhledávací hodnota
n.a.
- Objem
- 0.75 l
- Rozměry
- 0.10 m x 0,10 m x 0,12 m
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.9 kg
- Kód EAN
- 4004707223751
- Číslo produktu
- 0000767401
- Objem
- 0.75 l
- Rozměry
- 0.10 m x 0,10 m x 0,12 m
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.9 kg
- Kód EAN
- 4004707223751
- Číslo produktu
- 0000767401
Pozor
Nevyžadují se žádné údaje
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Remmers eco Permanentní ochranná lazura bezbarvá 2,5 l
231,60 Kč/1l
1 158,00 Kč
Prodejce: Surtep

Olejová trvalá ochrana Stain eco Remmers - 0,75 l
597,33 Kč/1l
448,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Vosková lazura 2.5 l Bílá
538,69 Kč/1l
1 346,73 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Bílá
369,20 Kč/1l
1 846,00 Kč
Prodejce: Surtep

Remmers eco Permanentní ochranný lak borovice 750 ml
597,33 Kč/1l
448,00 Kč
Prodejce: Surtep

Olejová trvalá ochrana Stain eco Remmers - 2,5 l
463,20 Kč/1l
1 158,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS DF - Krycí barva 2.5 l Weiss / Bílá
468,51 Kč/1l
1 171,28 Kč
Prodejce: Artisan

heimtexland ® zatemňovací závěs tepelný závěs zatemňovací závěs závěs s očky závěs dekorační závěs neprůhledný zatemňovací závěs ochrana proti chladu ochrana proti slunci typ139 šedohnědý
436,20 Kč
Prodejce: Heimtexland

REMMERS HK lazura Grey Protect - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 0.75 l Platingrau FT 26788
734,07 Kč/1l
550,55 Kč
Prodejce: Artisan

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska závěs typ139 stříbrná VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Bezbarvá
0,50 Kč/1l
2 486,55 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Teak
800,42 Kč/1l
1 600,83 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 0.75 l Bílá
656,63 Kč/1l
492,47 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 2.5 l Hemlock
0,43 Kč/1l
1 073,00 Kč
Prodejce: Hahn-profi

Prosperplast Aqua Tower, 450 l, Antracit, Dešťová voda, 573 mm, 775 mm, 1150 mm
4 076,00 Kč
Prodejce: PENTA

Sada 24ks - Deco Haus Dózy na koření s bambusovým šroubovacím uzávěrem - sada s etiketami, trychtýřem, čisticím kartáčkem, fixem, 120 ml, 10,5 x 4,3cm
799,00 Kč
Prodejce: Mormark

Kärcher WV 2 Plus N, Černá, Žlutá, 0,1 l, 28 cm, 105 m², Lithium-ion (Li-ion), 3,1 h
3 936,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

2 ks kovové špice na popínavé rostliny, výška 190 cm, opora pro popínavé rostliny a růže, samostatně stojící sloupek do zahrady, zelený
853,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

COMPO 28224 COMPOSubstrát pro výsev a bylinky, bez rašeliny, 5 litrů
158,04 Kč/1kg
305,02 Kč
Prodejce: M_plus_L

Remmers - Terasový olej ECO 2,5l, Modřín Intensiv
511,20 Kč/1l
1 278,00 Kč
Prodejce: Surtep

VASAGLE toaletní skříňka na nožičkách, 3 velké zásuvky, 2 přihrádky za dvířky, 30 x 70 x 64 cm, bílo-cementově šedá barva
1 974,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 0.75 l Pinie
584,00 Kč/1l
438,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 2.5 l Pinie
0,49 Kč/1l
1 218,00 Kč
Prodejce: Surtep

Upevňovací sada pro závěsný řetěz na židli + 2 karabiny 66 cm
559,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,48 Kč/1kg
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Pavilon Wiltec 3 x 3 m v zelené barvě s UV ochranou 50+, zahradní pavilon s odnímatelnými bočnicemi, párty stan s okny např. pro terasu a festivaly
1 404,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

REMMERS Vosková lazura 0.75 l Bílá
597,33 Kč/1l
448,00 Kč
Prodejce: Surtep

Remmers HK-Lasur 5 l kbelík bezbarvý
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Teak
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zboží odpovídá popisu a bylo doručeno včas
Objem 0,75 l
Barvu používám k natírání zahradní lavičky a stolu
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Remmers olejový nátěr s trvalou ochranou [eco] borovice (RC-270)
Objem 0,75 l
Ještě jsem ho nepoužil, ale myslím, že bude v pořádku.
Ohodnoceno dne 3. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 11. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,5 l
Ohodnoceno dne 24. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,75 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

OWATROL AQUADECKS Teak 1l, barva:teak, obsah:1 l
556,47 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5
556,47 Kč/1l