5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aromatum Demineralizovaná voda 20 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu41,55 Kč/1l
831,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
EUROLUB Destilovaná voda 2 litry31,80 Kč/1l
63,59 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Robbyrob Destilovaná voda 1037000000 5l kanystr
56,05 Kč/1l
280,25 Kč
Prodejce: TTW-Offroad

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
80,09 Kč/1l
400,46 Kč
Prodejce: somnia24

Demineralizovaná destilovaná voda 1 l
43,00 Kč/1l
43,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

ROBBYROB kanystr na destilovanou vodu o objemu 20 litrů - 1029000000
26,99 Kč/1l
539,84 Kč
Prodejce: doenges1903

Ecoliquid Destilovaná voda 1 l
16,00 Kč/1l
16,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

VELIND Destilovaná voda
169,70 Kč/1l
169,70 Kč
Prodejce: M_plus_L

demineralizovaná voda 1 litr béžová
484,46 Kč/1l
536,80 Kč
-52,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
484,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mill Clean Demineralizovaná voda, 1,22 l
51,64 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Woda demineralizowana 5 litrów
127,27 Kč
Prodejce: Katomix

Demineralizovaná voda Neutrální kanystr 5 litrů - Onyx
235,16 Kč/1l
1 175,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Demineralizovaná destilovaná voda 24 l – čistá voda pro žehličky a automobily, bez vápna – GiDeli
45,83 Kč/1l
1 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Deminealizovaná Voda s Grepyfrútem 1,22 l - Osvěžující nápoj s lahodnou příchutí. Purifikovaná voda s osvěžujícím grepyfrútovým aroma.
61,48 Kč/1l
75,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Special Ingredients Destilovaná voda 10 l – demineralizovaná voda, čistá voda, potravinářská kvalita
1 740,97 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe

5L BITREX (Denatonium Benzoát) 20% v etylalkoholu – denaturační přísada pro líh, přísada do IPA, MEK a technických kapalin
1 020,00 Kč/1l
5 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FRANCLEAN

Zelený čaj Elitt Destilovaná voda do žehličky 1 litr
63,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

MAILmedia Versandrohr, Innenmaá: 750 x 50 mm
895,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Versandrohr TB0430.060.18 DIN A2 64x455cm
884,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

24x MAILmedia 550047 Versandrohr, Innenmaße: 750 x 50 mm
2 926,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lze použít pro autobaterie, domácnost, hobby, rostliny a akvária - demineralizovaný. Kvalita vyrobena v Německu.
P
opis zboží: Destilovaná vodaObsah
: 2 litry
: :
:- Objem
- 2 l
- Rozměry
- 2 L
- Výrobce
- Gut & Günstig
- Hmotnost
- 2 kg
- Kód EAN
- 4311501418048
- Číslo produktu
- 2214853009
- Objem
- 2 l
- Rozměry
- 2 L
- Výrobce
- Gut & Günstig
- Hmotnost
- 2 kg
- Kód EAN
- 4311501418048
- Číslo produktu
- 2214853009
K tomu se hodí také

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
458,04 Kč
Prodejce: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Robbyrob Destilovaná voda 1037000000 5l kanystr
56,05 Kč/1l
280,25 Kč
Prodejce: TTW-Offroad

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Nemrznoucí směs do chladiče ZIVELA G12 až do -35° - 5 litrů | chladicí kapalina G12+ | chladicí kapalina do auta | chladicí kapalina do auta G12 | připravená k použití | dlouhotrvající ochrana
105,47 Kč/1l
634,70 Kč
-107,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
527,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

UHU UH46015, Gel, RoHS, REACH, CE, 43 g, Závěsný obal, 1 kusů, Německo
3 918,39 Kč/1kg
121,47 Kč
Prodejce: M_plus_L

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 140 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 872,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: TBFurnitureGmbH

Roborock F25 ALT multifunkční vysavač na mokro i sucho s 20 000 Pa, kolečky s podporou AI, samočisticí funkcí za vysokých teplot a sušením horkým vzdu
12 097,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
242,92 Kč
-113,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,39 Kč
Prodejce: Retoo

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SONGMICS Skládací šatní skříň s tyčí na oblečení
1 107,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Olympia 40138, Lampa napodobující plamen, Bílá, CE, LED, Baterie, CR2025, AAA
450,51 Kč
Prodejce: somnia24

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Philips Series 3000 Ruční napařovač STH3000/20
961,00 Kč
Prodejce: Warehouse

MODFU Jídelní stůl v mramorovém dekoru 120x70cm,obdélníkový stůl do obývacího pokoje nebo kuchyně s kovovými nohami pro jídelnu a obývací pokoj,černý
2 395,99 Kč
-506,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 889,99 Kč
Prodejce: MODFU

Vileda 4023103173286, Vnitřní, Šedá, Červená, Tvrdé štětiny, 280 mm, 600 mm, 1300 mm
236,18 Kč
Prodejce: Landema

Dettol mýdlové tablety - Original - Antibakteriální - 2x 100g mýdlových tablet - 1 kus
2 552,75 Kč/1l
510,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

vidaXL Toaletní sedátko s měkkým zavíráním pro dospělé/děti, bílé a žluté
750,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Salám typu "ungarisch", přibližně 3,2 kg. – Maletti 1867
1 247,82 Kč/1kg
3 993,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,45 Kč/1kg
63,63 Kč
Prodejce: Katomix

Toaletní papír "Sensitive Aquabond", bez parfemace, 3-vrstvý, 8 rolí, PUFINA PP20807
100,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Modulární Šatní Skříň Xxl Šatní Skříň Bílá
1 270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TimeTrade

5 v 1 auto Jump startér booster jumper kabel s 150PSI vzduchový kompresor Jump Starter 6000A 12000mAh
1 583,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Ravensburger memory 88688, Karetní, Párování, 2,5 rok/roky, 10 min
477,91 Kč
Prodejce: M_plus_L

PURE CHEMICAL | VG Glycerine pharmaceutical, vysoce čistá surovina rostlinného glycerinu, 1 litr
299,69 Kč/1l
299,69 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aromatum Demineralizovaná voda 20 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
831,02 Kč
Prodejce: CSVK
41,55 Kč/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 15 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
712,26 Kč
Prodejce: CSVK
47,48 Kč/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 5 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
475,03 Kč
Prodejce: CSVK
95,01 Kč/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 10 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
563,81 Kč
Prodejce: CSVK
56,38 Kč/1l

Dobré a levné 2214853009 Destilovaná voda 2L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
236,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
118,13 Kč/1l

EUROLUB Destilovaná voda 2 litry



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
63,59 Kč
Prodejce: eu-bay_de
31,80 Kč/1l