2,0



Na základě 1 hodnocení
Barva:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L119,20 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)649,00 Kč/1kg
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo

Další informace o reklamě
Lněný olej FLEXOL 0,5 L - Přírodní prostředek na ochranu dřeva838,20 Kč/1l
419,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Olej na proutí a ratan 1L Flexol540,59 Kč/1l
540,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Minwax Bezbarvý kartáčovací lak GLOSS 946 ml Lackpolitur
1 244,19 Kč/1l
1 177,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Bezbarvý
373,16 Kč/1l
932,91 Kč
Prodejce: Artisan

Olej pro péči o teakové dřevo Wilckens Teak-Pflegeöl
280,83 Kč/1l
280,83 Kč
Prodejce: doenges1903

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Bezbarvý
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Palisandr
479,20 Kč/1l
1 198,00 Kč
Prodejce: Surtep

Remmers - Terasový olej ECO 0,75l, Farblos / Bezbarvý
637,33 Kč/1l
478,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Tvrdý voskový olej PREMIUM 0.75 l Bezbarvý
824,00 Kč/1l
618,00 Kč
Prodejce: Surtep

Minwax Lak na dřevo Wipe-On Poly 946ml lesklý
1 094 080,35 Kč/1l
1 035,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Remmers - Patinovací olej ECO 0,75l, Graphitgrau / Grafitová šedá
637,33 Kč/1l
478,00 Kč
Prodejce: Surtep

Terasový olej na dřevěné podlahy 1 litr Flexol
476,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Ošetrujúci olej NATURHAUS 0,75l bezfarebný, bez rozpúšťadiel
1 790,53 Kč/1l
1 342,90 Kč
Prodejce: Parkettboerse

NATURHAUS odstraňovač oleja/vosku 1L
909,74 Kč/1l
909,74 Kč
Prodejce: Parkettboerse

SAUNOVÝ OLEJ PRO IMPREGNACI DŘEVA 4x1 LITR impregnační prostředek Flexol
1 170,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Hagerty Woodový Sprej A100612 Ošetřující a Čisticí Přípravek 200 ml
1 938,85 Kč/1l
387,77 Kč
Prodejce: GUGITA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Venkovní uretanový lak na dřevo Minwax® Helmsman® Spar je odolný vůči změnám teplot, slunečnímu záření a vlhkosti.
Je bezbarvý. Vhodný na dřevo v domácnosti a na zahradě, zejména na dřevo vystavené slunečnímu záření, vodě nebo změnám teplot. Obsahuje UV filtr, který omezuje blednutí.
Minwax® Helmsman® Spar Urethane Lak odolný proti povětrnostním vlivům vytváří ochrannou bariéru proti dešti a vlhkosti. Jeho speciální oleje se spojují se dřevem a reagují na střídání ročních období a výkyvy teplot.
Minwax® Helmsman® Spar Urethane se nedoporučuje používat na podlahy.
Mořidlo na dřevo Minwax® Helmsman® Spar Urethane pro použití v exteriéru:
1. Podklad musí být suchý a zbavený zbytků starých laků - mořidel, laků, vosků, mastnoty, leštěnek, prachu a jiných cizích látek. Nelakujte přes polyuretan.
2. Broušením získáte hladký a rovný povrch. Prach odstraňte vlhkým hadříkem. 3. V případě potřeby můžete na neošetřené dřevo v domácnosti nanést lak Minwax® Wood Finish™. Postupujte podle pokynů uvedených na obalu.
4. Při nanášení dobře promíchejte.
5. Kvalitním přírodním štětcem naneste vrstvu laku. Na neošetřené dřevo naneste vhodnou vrstvu laku, abyste uzavřeli případné mezery.
6. Nechte vrstvu zaschnout alespoň 4 hodiny a poté celý povrch lehce přebruste brusným papírem zrnitosti 220, abyste zajistili rovnoměrný povrch a přilnavost další vrstvy.
7. Naneste druhou vrstvu. Pokud je nutná třetí vrstva, opakujte krok 6. Poznámka: Na zahradní dřevo a na holé dřevo se doporučují 3 vrstvy.
8. po nanesení posledního nátěru počkejte 24 hodin před běžným použitím.
Pozor Doba schnutí je založena na dobrém větrání, teplotě 25 °C a vlhkosti 50 %. Nižší teploty, vyšší vlhkost, nedostatek pohybu vzduchu nebo použití silných nátěrů dobu schnutí prodlouží. Mezi jednotlivými vrstvami vždy zkontrolujte viskozitu. Minwax® Helmsman® Spar Urethane se nedoporučuje používat na velká dřeva v exteriéru, která se obtížně udržují, jako jsou střechy a ploty. Při natírání světlého dřeva může docházet k lehkému blikání. Lak vždy vyzkoušejte na neviditelné ploše, abyste se ujistili, že jste s výsledkem spokojeni.
- Objem
- 0.946 l
- Výrobce
- MINWAX
- Místo provozu
- Uvnitř
- Styl
- Lesklý
- Kód EAN
- 002742663210327426632103
- Číslo produktu
- 63210
- Objem
- 0.946 l
- Výrobce
- MINWAX
- Místo provozu
- Uvnitř
- Styl
- Lesklý
- Kód EAN
- 002742663210327426632103
- Číslo produktu
- 63210
Nebezpečí
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P261 Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů.
P264 Po manipulaci důkladně omyjte ….
P270 Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte.
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H226 Hořlavá kapalina a páry.K tomu se hodí také

Holzlacke Minwax Rychleschnoucí polyuretan GLOSS 236ml
2 542,37 Kč/1l
600,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Minwax Helmsman Spar Urethane 946ml GLOSS Olejový lak na dřevo pro exteriéry
1 162,79 Kč/1l
1 100,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Minwax Helmsman Spar Urethane 946ml SATIN Olejový lak na dřevo v exteriéru
1 244,19 Kč/1l
1 177,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Minwax Helmsman Spar Urethane 275 VOC 946ml SEMI-GLOSS olejový nátěr na dřevo v exteriéru
1 456,66 Kč/1l
1 378,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Minwax Helmsman Spar Urethane 275 VOC 946ml GLOSS Olejový lak na dřevo v exteriéru
1 263,21 Kč/1l
1 195,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Olejová lazura na dřevo Minwax Wood Finish 236ml PROVINCIAL
1 593,22 Kč/1l
376,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Minwax Rychleschnoucí polyuretan 946ml SEMI-GLOSS Interiérové laky na dřevo
998,94 Kč/1l
945,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Lak na dřevo pro ruční aplikaci Minwax Wipe-On Poly 473ml Glossy
1 391,12 Kč/1l
658,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

MINWAX Pre-Stain 236 ml - bezbarvý základní nátěr pro olejové mořidlo na dřevo
588,00 Kč/1kg
294,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Minwax Lakový tmel na broušení 946 ml Základní nátěr pro leštění
1 154,33 Kč/1l
1 092,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Minwax Wipe-On Polyuretanový lak na dřevo - transparentní, pro vnitřní použití SATIN 946 ML
1 099,37 Kč/1l
1 040,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Minwax Pre-Stain wood conditioner 946ml
597,25 Kč/1l
565,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%100% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
100%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi drahé.
Úhledně zabalené, ale velmi drahé.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 066,56 Kč
Prodejce: FonderhillSp
106,66 Kč/1l

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
596,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
119,20 Kč/1l

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva
1 308,75 Kč
Prodejce: FonderhillSp
261,75 Kč/1l

DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana
858,15 Kč
Prodejce: FonderhillSp
171,63 Kč/1l

Olej na proutí a ratan 1L Flexol



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
540,59 Kč
Prodejce: FonderhillSp
540,59 Kč/1l

Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo
649,00 Kč/1kg

PŘÍRODNÍ LÁTKA NA DŘEVO 4L Flexol



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
559,22 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Lněný olej FLEXOL 0,5 L - Přírodní prostředek na ochranu dřeva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
419,10 Kč
Prodejce: FonderhillSp
838,20 Kč/1l

Terasový olej na dřevěné podlahy 1 litr Flexol
476,87 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Automatický lis na olej Lis na olej za studena pro arašídy Sója řepka z nerezové oceli 750W



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
8 867,00 Kč
Prodejce: Easybuy