4,9



Na základě 43 hodnocení
Podobné produkty

YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
26 233,00 Kč/1kg
1 311,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 01 weiß
27 352,00 Kč/1kg
1 367,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 49 hellgrau
27 599,00 Kč/1kg
1 379,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 91 fuchsia
26 097,00 Kč/1kg
1 304,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Softy Plus, 310 světle hnědá
13 116,50 Kč/1kg
1 311,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Gazzal Bavlna 3455, příze z bavlněné směsi, 50 g, 165 m, barva: starorůžová
993,40 Kč/1kg
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Bavlna Gold 690 Pletací příze
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Jeans Bamboo příze 10 x 50 g 134
993,40 Kč/1kg
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Baby 1182 Reddish Brown Pletací příze
8,90 Kč/1m
1 335,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans Plus 3 Pletací příze
981,30 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Flowers 277 Pletací příze
1 257,08 Kč/1kg
314,27 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Flowers 271 Pletací příze
1 257,08 Kč/1kg
314,27 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Bouquet 707 Pletací příze
0,57 Kč/1m
442,67 Kč
-159,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
282,77 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Cord Yarn 765 Pletací příze
18,89 Kč/1m
1 378,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans Bamboo 130 Pletací příze
993,40 Kč/1kg
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Baby Bavlna 432 Pletací příze
993,40 Kč/1kg
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Symphony 2111 Pletací příze
1 245,40 Kč/1kg
62,27 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Dolce 773 Pletací příze
0,78 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Ribbon 765 Pletací příze
0,90 Kč/1m
208,99 Kč
-96,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
112,67 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Marshmallow 901 Pletací příze
67,85 Kč/1m
2 035,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jediná originální příze Jeans je oblíbená u mnoha lidí v pletacím světě. Džínová příze z továrny YanArt je velmi příjemná na dotek. Niť je poměrně
tenká, měkká, mírně sametová, dobře kroucená, nežmolkuje a neplstnatí. Bohatá paleta barev vám umožní vybrat potřebné odstíny jakékoli barvy.
Počet barevných odstínů se navíc každoročně zvyšuje. Tajemství popularity této příze spočívá v její univerzálnosti a dobrém složení.
Můžete z ní plést a háčkovat. Je vhodná i pro strojové pletení. Příjemnou práci s přízi také podtrhují vynikající vlastnosti při nošení. Po praní neztrácejí výrobky vyrobené z této příze svůj vzhled. Je také třeba poznamenat, že tato příze je považována za hypoalergenní a je vhodná pro děti i dospělé. Ve světě amigurumi ( háčkovaná nebo pletená hračka ) je tato příze nepom lídrem a pomůže vám uvolnit potenciál vašich neomezených nápadů! Vhodná pro pletení i háčkování čepiček, svetříků a hlavně dětských hraček a bytových doplňků. Tato příze je atestována TZÚ pro děti do 3 let.
Příze YarnArt Jeans je mezi řemeslníky nejoblíbenější přízí díky svému všestrannému využití. Lze ji použít nejen k ručnímu pletení nebo háčkování, ale také ke strojovému tkaní. Široká škála barev kombinuje jak tlumené, pastelové barvy, tak sytější a intenzivnější barvy.Díky svému složení s vysokým obsahem bavlny je YarnArt Jeans ideální přízí pro výrobu amigurumi (maskotů) a dětského oblečení a doplňků, jako jsou čepice a deky. Příze má hladkou, rovnoměrně zakroucenou strukturu, takže je vhodná pro vyšívání smyčkou (dírkovanou jehlou) a také pro tvorbu letního oblečení.
Další informace
- Barvy v různých šaržích se mohou mírně lišit v odstínu. Pokud si přejete barvu z jedné šarže obarvení, dejte nám prosím vědět ve zprávě prodejci
- Doporučujeme za množství potřebné pro celou zakázku, protože další šarže barviva se může lišit v odstínu
- Snažíme se, aby fotografie výrobků co nejvěrněji odrážely jejich skutečnou barvu, nicméně berte prosím na vědomí, že barvy zobrazené na fotografiích se mohou lišit od skutečnosti v důsledku různého nastavení monitoru
Příze Yarn Art Jeans 70 je měkká, jemná a hodí se na mnoho různých projektů. Směs bavlny a akrylu nabízí hebkost i trvanlivost, což oceníte při tvorbě amigurumi hraček, dětských dek i oblečení. Bílý odstín tvoří čistý základ pro vaše kreativní nápady. Nejlépe se osvědčí na amigurumi, dětské oblečení a doplňky díky nedělitelné, snadno háčkovatelné struktuře. Kombinace 55 % bavlny a 45 %.Polyakrylu jí zajišťuje prodyšnost a odolnost po celý rok. Díky hypoalergenním vlastnostem jde o bezpečnou volbu i pro citlivou pokožku a dětské projekty. Jednoduchá údržba i stálá definice stehu umožňuje začátečníkům dosáhnout čistého výsledku.
- Délka
- 160 m
- Materiálové složení textilu
- 55% Bavlna - 45% Polyakryl
- Barva
- Hnědá
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 50 g
- Kód EAN
- 8681338513480
- Číslo produktu
- Jeans 70
- Délka
- 160 m
- Materiálové složení textilu
- 55% Bavlna - 45% Polyakryl
- Barva
- Hnědá
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 50 g
- Kód EAN
- 8681338513480
- Číslo produktu
- Jeans 70
K tomu se hodí také

Vlněná příze Gabo Mohsilko 4305 / tmavá čokoláda
8 286,80 Kč/1kg
207,17 Kč
Prodejce: Assarion

Bobbiny Premium 5 mm 100 m Jeans Šňůra
878,00 Kč/1kg
439,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Himalaya Velvet 900-18 Pletací příze
0,68 Kč/1m
81,17 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Velluto, 55 let, bílá
13 753,50 Kč/1kg
1 375,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Alpaca Gold Sequin příze - barva 9304 betonová - příze s alpacou
1 667,83 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Sada ergonomických háčků Prym Chunky (7,0–12,0 mm) – pohodlná sada 5 kusů
4 253,90 Kč/1kg
850,78 Kč
Prodejce: marussia

Příze PAPATYA BATIK - 100 g, 360 m - Zelená
1 322,20 Kč/1kg
132,22 Kč
Prodejce: VISO

Gazzal, organická bavlna, příze na pletení a háčkování, 433, barva: kávová. Hmotnost: 50 g, délka: 115 m
1 400,40 Kč/1kg
70,02 Kč
Prodejce: Assarion

Anchor Freccia 6 – mercerizovaná bavlněná příze pro háčkování (barva 00218)
2 092,00 Kč/1kg
104,60 Kč
Prodejce: marussia

Drops Lima Uni Colour 0100 Off White Pletací příze
3 379,80 Kč/1kg
168,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Příze Himalaya Everyday Anti-Pil (70030)
0,30 Kč/1m
74,87 Kč
Prodejce: Assarion

Schachenmayr Merino Extrafine 120, 50 g barva Příze pro ruční pletení
4 686,08 Kč/1kg
238,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Leonora od Permin – příze kombinující hedvábí, vlnu a mohérové vlákno (41 nebelwald)
131,42 Kč
Prodejce: marussia

Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g snadno udržovatelné pletací příze z extra jemné merino vlny 160 m barva 749 - vínově červená/růžová/žlutozelená/modrofialová
8 824,00 Kč/1kg
441,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

DMC Eco Vita Raffia, Kreativní tvoření, Černá, Dřevěné vlákno, 100 m, 100% wood fibers, 50 g
3 408,80 Kč/1kg
170,44 Kč
Prodejce: marussia

Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
0,85 Kč/1m
102,34 Kč
Prodejce: Dionizos

Scheepjes Catona, 10g, minibalíček (barva 212) – světle zelená
0,98 Kč/1m
24,47 Kč
Prodejce: Assarion

Rosarios 4 Madragoa hedvábná příze, 100 % hedvábí, 50 g, ideální pro letní projekty, odstín Nude 01
2 883,40 Kč/1kg
144,17 Kč
Prodejce: Assarion

Gründl Funny 20 tmavě hnědá
8 011,50 Kč/1kg
801,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Creativ Company 16824054, Kreativní tvoření, Modrá, Akrylový, 50 g
6 785,00 Kč/1kg
339,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Příze Merino Soft Art'is, 100% Vlna, bez mulesingu a s úpravou pro praní v pračce (50 g / 120 m), barva: béžová (903)
124,11 Kč
Prodejce: marussia

Gazzal Giza 2459, příze z bavlny, mercerizovaná, 50 g, 125 m, barva citronově žlutá
1 410,20 Kč/1kg
70,51 Kč
Prodejce: Assarion

Kokonki Pagliaccio – vlna: prémiová směs, měkká a hřejivá, 180 m, šedostříbrná
0,84 Kč/1m
150,47 Kč
Prodejce: Assarion

Gründl Lisa, příze, 133 metrů, 50 gramů, vhodná pro pletení a háčkování, měkká, vysoce kvalitní
16 926,00 Kč/1kg
846,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Pletací příze Gabo Wool Fog 6546 světle šedá 44 % bavlna Pima, 28 % baby alpaka, 28 % merino, 50 g, 125 m, Blow-Yarn, OEKO-TEX
1,55 Kč/1m
194,33 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Macrame příze 90 g / 90 m - barva 142 žlutá - makramé příze
0,43 Kč/1m
55,97 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Baby 501 White Pletací příze
8,63 Kč/1m
1 293,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Baby 502 Light Pletací příze
8,57 Kč/1m
1 286,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Plus vlna, 70 Brown, 160m/100g, 55% bavlna, měkká a pohodlná
981,30 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: Assarion
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá příze
Snadno se s ní pracuje a je také skvělá. Jednoznačné doporučení ke koupi této příze. Háčkovala jsem 2 mm háčkem.
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vysoce kvalitní výrobek.
Vysoce kvalitní výrobek. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vysoce kvalitní výrobek.
Vysoce kvalitní výrobek. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vysoce kvalitní výrobek.
Vysoce kvalitní výrobek. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vysoce kvalitní výrobek.
Vysoce kvalitní výrobek. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 29. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vlna je opravdu krásná a dobře se z ní plete
Jsem naprosto spokojená
Ohodnoceno dne 16. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vlna
Bezvadné zboží, perfektní vlna pro Amigurumi!
Ohodnoceno dne 22. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super vlna
Všechno je skvělé! Super vlna a skvělá barva!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg

Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg