Lihoviny
4 715 výsledků
Další informace o reklamě

Centenario Rum 12 Gran Legado 40% obj



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 414,18 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 020,26 Kč/1l
Další informace o reklamě

The Botanist Islay Dry Gin vereint 31 aromatische Botanicals 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 125,62 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 608,03 Kč/1l
Další informace o reklamě

Chivas Regal Regal 12, 0,7 l, Míchaná, 12 rok/roky, 40%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
992,25 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 417,50 Kč/1l

Don Julio Tequila Reposado 100% Agave 38% obj. 0,7l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 476,01 Kč
plus 249,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Ambiente-3000
2 108,59 Kč/1l

El Ron Prohibido Rum Solera 12 let Mexický rum | 40 % obj. | 0,7 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 232,01 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 760,01 Kč/1l

Talisker 10letá jednosladová skotská whisky v dárkovém balení | 45,8 % obj. | 0,7 l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
955,47 Kč
plus 249,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Ambiente-3000
1 364,96 Kč/1l

Motörhead Finest Caribbean Rum 40% obj. 0,7l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
844,58 Kč
plus 239,63 Kč za dopravuDoručení st 30. září – pá 2. října
Prodejce: artbook-service
1 206,54 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Lihoviny a mnoho dalšího
Začít šetřit
Gin Drumshanbo Gunpowder Irish Gin California Orange 700 ml | vodka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 658,10 Kč
plus 70,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: PitnemiodyPL
2 368,71 Kč/1l

Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 43 % obj. 0,05 l
218,11 Kč
-49,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
169,01 Kč
plus 70,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: PitnemiodyPL
3 380,20 Kč/1l
Další informace o reklamě

Prince Old Apricot 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(99)Počet hodnocení: 99
1 047,72 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 047,72 Kč/1l
Další informace o reklamě

Lepanto Solera Gran Reserva Brandy de Jerez Bodega Byass 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
880,34 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 257,63 Kč/1l

Santa Teresa 1796 Triple Aged Solera Rum 40% obj. 0,7l v dárkové krabici



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 310,75 Kč
-126,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 184,51 Kč
plus 349,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – út 20. října
Prodejce: AllYouNeed
1 692 157,20 Kč/1l

Zapalovač ZIPPO BLACK ICE CANNABIS DESIGN 60006381



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 354,51 Kč
-32,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 321,83 Kč
plus 157,16 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: PrestigeshopDE
22 030,50 Kč/1kg

Jack Daniels Gentlemans Jack Tennessee Whisky doppelt filtrovaná 700ml
883,62 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 262,31 Kč/1l

Jameson Caskmates Stout Edition, 0,7 l, Míchaná, Skleněná lahev, 40%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 160,80 Kč
plus 70,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: PitnemiodyPL
1 658,29 Kč/1l

Zubrowka Biala Vodka křišťálově čistá jemně rafinovaná vodka 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
381,30 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,71 Kč/1l

Vecchia Romagna Eticchetta Nera Brandy se sladkým kořením 750ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
583,71 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
833,87 Kč/1l

Jack Daniel's BONDED Tennessee Whiskey Lahvovaná ve vazbě 50% obj. 0,7l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(34)Počet hodnocení: 34
2 154,15 Kč
plus 70,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: PitnemiodyPL
3 077,36 Kč/1l

Jägermeister bylinný likér z bylin, kořenů a ovoce 24x4cl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
887,74 Kč
plus 249,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Ambiente-3000
924,73 Kč/1l

Bowmore 15 let Islay Single Malt Scotch Whisky | 43 % obj. | 0,7 l



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 391,39 Kč
plus 70,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: PitnemiodyPL
6 273,41 Kč/1l

Hennessy VSOP 40% Vol.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 059,83 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 942,61 Kč/1l

Brugal Anejo Superior | 38 % obj. | 0,7 l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
2 146,59 Kč
plus 390,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Store-Germany
3 066,56 Kč/1l

Popelník Borgonovo Dresda křišťálový kulatý: 14,5 x 4 cm
1 646,20 Kč
plus 478,74 Kč za dopravuDoručení út 13. – čt 15. října
Prodejce: Gastrojoker

Pisco Control Gran Pisco | 43 % obj. | 0,7 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
601,36 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
859,09 Kč/1l

Kah Tequila Reposado 40 % obj. 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 845,34 Kč
plus 70,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: PitnemiodyPL
4 064 771,57 Kč/1l

Luxardo Maraschino Liqueur 0,7L (32% obj.)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 102,88 Kč
plus 70,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: PitnemiodyPL
1 575,54 Kč/1l

Elektronický zapalovač VfB Stuttgart 3 ks blister Curly CR oficiální licenční produkt



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
207,72 Kč
plus 201,50 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: die-geschenkidee-org
3 462,00 Kč/1kg

Ararat 5 Years Old 40% obj. 0,7l v dárkovém balení
1 012,24 Kč
plus 70,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: PitnemiodyPL
1 446,06 Kč/1l

Gin Oyster Fine de Claire Adriatic, 700 ml
2 062,02 Kč
-466,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 595,57 Kč
plus 70,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: PitnemiodyPL
2 279,39 Kč/1l

Ron Barcelo Gran Anejo | 37,5 % obj. | 0,7 litru



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
475,00 Kč
plus 300,00 Kč za dopravuDoručení st 7. října
Prodejce: SpanischeBodega
678,57 Kč/1l

ZIPPO zapalova 60001154 USA Flag Armor Case Antique Silver Plate



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 920,60 Kč
-100,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 819,96 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: PrestigeshopDE

Sada příslušenství Zippo Brush Chrome – zapalovač s komponenty pro údržbu, knotem a kameny
686,70 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Assarion

Jack Daniels Triple Mash - Blended Straight Whiskey 50%obj. 0,7l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(34)Počet hodnocení: 34
2 126,45 Kč
plus 70,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: PitnemiodyPL
3 037,79 Kč/1l
![Obrázek produktu pro Lillet Rose White Peach ready to drink míchaný nápoj, sada 3 ks – 3x 200 ml (10,3 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/af25f3971ed4e836ec43556ef4758ea0.webp)
Lillet Rose White Peach ready to drink míchaný nápoj, sada 3 ks – 3x 200 ml (10,3 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,10 Kč
-79,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
453,32 Kč
plus 349,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – út 20. října
Prodejce: AllYouNeed
755,53 Kč/1l

Mom God Save The Gin Destilovaný gin 39,5% obj. 0,7l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
580,00 Kč
plus 300,00 Kč za dopravuDoručení st 7. října
Prodejce: SpanischeBodega
828 571,46 Kč/1l

Grand Marnier Cordon Rouge Cognac & Orange Liqueur 40% obj. 700ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
957,63 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 368,04 Kč/1l

Molinari Sambuca Kávový likér s anýzovou příchutí z Itálie 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
581,72 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,03 Kč/1l
Další informace o reklamě

Bombay Sapphire Gin 40,0 % obj



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
931,63 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
931,63 Kč/1l
Další informace o reklamě

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 1500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 133,66 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,77 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 600 Kč
- 600 – 800 Kč
- 800 – 1 000 Kč
- 1 000 – 2 000 Kč
- Více než 2 000 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Objem
- Do 0,5 l
- 0,5 – 0,7 l
- 0,7 – 1 l
- Více než 1 l
Výrobce
- CUBATA
- Zippo
- Prinz
- Chivas Regal
- Johnnie Walker
- Aberfeldy
- Absolut Vodka
- Ami Honey
- Angostura
- Ardbeg
- Bacardi
- Ballantine's
- Beam Suntory
- Beitz
- Berentzen Gruppe
- Berliner Luft
- Birkenhof-Brennerei GmbH
- Bodegas Williams & Humbert
- Bombay Sapphire Destillerie
- Bonollo
- Botucal
- Bowmore
- Bruichladdich
- Bumbu Rum Company
- Bushmills
- Caffo Deutschland GmbH
- Campari
- Chambord
- Charles Tanqueray & Co.
- Chartreuse Diffusion
- Chivas Brothers
- Clase Azul
- Cocosity
- Curly & Smooth
- Debowa
- Diageo
- Distilleria Andrea Da Ponte
- Distilleries et Domaines de Provence
- Diversa
- Dom Bénédictine
- Don Papa
- EFAG
- Eggers & Franke
- Escorial
- Frangelico
- FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
- Glendronach
- Glenfiddich
- Glenmorangie
- Grand Marnier
- Grey Goose
- Hardenberg Wilthen
- Havana Club
- Henkell
- Hennessy
- Hibiki
- Highland Park
- Italicus
- Jack Daniels
- Jägermeister
- Jameson
- kah
- Kleiner Feigling
- Krugmann
- Lagavulin
- Laphroaig
- Macallan
- Martell
- Martini
- Metaxa
- Mixcompany
- Moet Hennessy
- Nordbrand Nordhausen
- oban
- Pernod Ricard
- Relaxdays
- Remy Martin
- Roku Gin
- Rolf Herzberger
- Ron Barcelo Rum
- Ron Zacapa Rum
- SCHILKIN GmbH & Co. KG BERLIN
- Schladerer
- Schlumberger Wein- und Sektkellerei
- Schwarze und Schlichte GmbH & Co. KG
- Sierra Madre
- Slyrs
- Sonstige Verlage
- Sourz
- Suntory Limited
- TABAX
- The Black Forest
- The Edrington Group<br>2500 Great Western Road<br>Glasgow, G15 6RW<br>Schottland
- The Singleton
- Thomas Prinz Spirituosen
- Tullamore D.E.W.
- Waldemar Behn
- WAS Germany
- Wild Turkey
- Woodford Reserve Distiller's