Péče o dřevo a nábytek
821 výsledků
Nejprodávanější
Další informace o reklamě

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 066,56 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: FonderhillSp
106,66 Kč/1l
Další informace o reklamě

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
596,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: FonderhillSp
119,20 Kč/1l
Další informace o reklamě

Včelí vosk na dřevo 85 g, obnova nábytku, parket a laminát, ochrana proti vodě a škrábancům, přírodní péče - WoodWax



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
269,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: Netscroll
3 164,71 Kč/1l

Adsamm® | 32 ks plastových kluzáků s hřebíkem | 18 x 30 mm | černé | obdélníkové | nábytkové kluzáky s hřebíkem v prémiové kvalitě od Adsamm®



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 346,63 Kč
-52,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 294,13 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – pá 9. října
Prodejce: Arboremedia

Bertoni Felt Tape Samolepicí páska 4 cm × 1,5 m - Šedá ochranná plsť 4 mm, 350 g/m² - Silná plstěná páska na ochranu nábytku před poškrábáním a hlukem



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
69,34 Kč
plus 172,56 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: ArcoDesign
577,83 Kč/1kg

DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana
858,15 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: FonderhillSp
171,63 Kč/1l

24 plstěných sklíček šedé barvy, Ø 25 mm, kulaté



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
172,88 Kč
plus 469,00 Kč za dopravuDoručení so 17. – út 27. října
Prodejce: Westerwald-Shop
6 915,20 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Péče o dřevo a nábytek a mnoho dalšího
Začít šetřit
Olejová trvalá ochrana Stain eco Remmers - 0,75 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
448,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Surtep
597,33 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 0.75 l Douglaska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
467,06 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Artisan
622,75 Kč/1l
Další informace o reklamě

Samolepící Filcové Podložky Pod Židle, Stoly A Nábytek – Kruhové, Sada 32 Ks
204,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: HomeMarkt24
2 049 900,05 Kč/1l
Další informace o reklamě

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva
1 308,75 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: FonderhillSp
261,75 Kč/1l

Bergeon 2290 Flexibilní Polohovací Hadřík - 3 Zrnitost pro Hodinky
217,48 Kč
plus 179,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: GUGITA

Olejová trvalá ochrana Stain eco Remmers - 0,75 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
448,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
597,33 Kč/1l

REMMERS HK lazurovací krém 5 l Pinie



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 498,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
499,60 Kč/1l

Remmers HK-Lasur 3v1 ořech, 10 litrů, mořidlo na dřevo v exteriéru, trojitá ochrana dřeva s impregnací + základním nátěrem + lazurou, ochrana proti vlhkosti a UV záření



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(156)Počet hodnocení: 156
3 795,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Hahn-profi
379,50 Kč/1l

Olejová lazura na dřevo Minwax Wood Finish 236ml RED OAK
376,00 Kč
plus 152,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: HOLZPFLEGE
1 593,22 Kč/1l

Adsamm® | 20 x krycí víčka | Ø 13 mm | ořech | kulaté | 0,45 mm tenké samolepicí nábytkové omítky od Adsamm®



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 000,39 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: Arboremedia

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Mahagon



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(63)Počet hodnocení: 63
1 438,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
0,58 Kč/1l

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 2.5 l Zelená sůl



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(156)Počet hodnocení: 156
1 368,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
547,20 Kč/1l

HERMA 15002, Bílá, 12 kusů
109,12 Kč
plus 145,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: M_plus_L

REMMERS HK lazura Grey Protect - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 2.5 l Graphitgrau FT 25416



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(58)Počet hodnocení: 58
1 358,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
543,20 Kč/1l

Lněný olej 100% 15L čistý lněný olej Level+33



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 271,00 Kč
plus 370,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Izosklep
151,40 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Bangkirai



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
1 098,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
439,20 Kč/1l

Lněný olej 100% 10L čistý lněný olej Level+33



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 517,00 Kč
plus 370,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Izosklep
151,70 Kč/1l

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 10 l Dub světlý



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(156)Počet hodnocení: 156
3 795,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Hahn-profi
379,50 Kč/1l

Kluznice WAGNER pro upínací skořepiny pro kulaté trubky, 4 kusy - 50 x 12 / 19 x 17 / 25 mm, plsť 8 mm, průhledný plast - 15069299
173,42 Kč
plus 145,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – čt 15. října
Prodejce: M_plus_L
3 468,40 Kč/1kg

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 0.75 l Hemlock



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(156)Počet hodnocení: 156
550,55 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Artisan
734,07 Kč/1l

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 0.75 l Eben



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(156)Počet hodnocení: 156
538,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
717,33 Kč/1l

OWATROL AQUADECKS Teak 1l, barva:teak, obsah:1 l
556,47 Kč
plus 386,80 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Trend-Laden_5
556,47 Kč/1l

Remmers living room glaze mocha 750 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(18)Počet hodnocení: 18
448,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
597,33 Kč/1l

Sidolux M s Aloe Vera - Antiprachový Sprej na Nábytek, 350 ml
116,55 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Katomix
333,00 Kč/1l

REMMERS HK lazurovací krém 0.75 l Mahagon



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(63)Počet hodnocení: 63
560,23 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Artisan
746,97 Kč/1l

Poliboy Fixneu lesk tmavý Osvěžující tmavý nábytek 100ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(25)Počet hodnocení: 25
92,14 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
921,40 Kč/1l

TolleTour Plstěné kluzáky samolepicí 50x150cm Plstěná samolepicí ochrana podlahy pro nábytek Nábytkové kluzáky černé
951,72 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: Yuet-Chi

Meal WOODY OIL péče o dřevo, olej na prkénka, dřevěné kuchyňské náčiní, 250 ml, pomerančová vůně



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
291,57 Kč
plus 241,40 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: CS-Trading
1 166,28 Kč/1l

Perwoll Renew Kapsułki do prania czarnych tkanin, 21 sztuk



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,75 Kč
plus 349,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – út 20. října
Prodejce: AllYouNeed
1 204 375,03 Kč/1kg

Minwax Helmsman Spar Urethane 946ml SEMI-GLOSS Olejový lak na dřevo v exteriéru



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 100,00 Kč
plus 152,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: HOLZPFLEGE
1 162,79 Kč/1l
Další informace o reklamě

Filc 10 m x 10 cm, samolepicí filcová páska, šedá, 3 mm, filc na ruční práce, role, podložky pod nábytek, ochrana proti poškrábání, filcové proužky, zvuková izolace
411,00 Kč
plus 170,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: PDMedia
Další informace o reklamě

DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana
858,15 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: FonderhillSp
171,63 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Kategorie
- Péče o dřevo a nábytek
- Oleje na dřevo
- Lazury na dřevo
- Kovové a plstěné kluzáky
- Prostředky pro péči o nábytek
- Vosky na dřevo
- Mořidlo na dřevo
- Péče o parkety
- Čističe dřeva
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 500 Kč
- 500 – 900 Kč
- 900 – 1 500 Kč
- Více než 1 500 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- Flexol
- Remmers
- MINWAX
- Hangato GmbH
- Meoiruery
- Achiount
- Adsamm
- Ajax
- Aopunly
- ARCO DESIGN
- B & B
- B2X
- Bellinzoni
- Bergeon
- Bochemit
- Bona
- Bostik
- Brasso
- Burtex
- Cif
- Clanmacy
- Comair
- CON:P
- Creative Deco
- CybexaTrade
- cyclingcolors
- Dekorline
- Domestos
- Dyrup
- E-NORMpro
- Enjoyshopping
- EUROTOOLS
- Folia
- Gadgetpoint
- Glorex
- gobamboo s.r.o.
- Hagerty
- Hansi Siebert
- HENGDA
- Hergestellt in Polen
- Herma
- Home Markt24
- HomeShopXL
- HOPEG GmbH
- HOWARD
- Humbert & Brandt
- Inhaber der Marke
- Jayseuw
- JBR Organization & Services GmbH
- Jean Products
- Jopassy
- JustValue
- Kärcher
- KLEIBER
- KOTARBAU
- Lavandera
- LITAGO
- Made in Poland
- Mahlzeit
- Markenlos
- Meglio
- Metalplast-Kalisz
- Midas
- Moebius Models
- Moses Kinderbuchverlag Gm
- NATURHAUS Naturfarben GmbH
- Netscroll
- NoBrand
- Orion
- Owatrol
- PD Media
- Pébéo
- Pentart
- Perwoll
- POLIBOY Brandt & Walther GmbH
- pronto
- PrzydaSie
- Sidolux
- SILUK
- SkinStar
- Sonstige Vorlage
- Techrebal
- TESA
- TolleTour
- Top Tools
- Topex
- Tytan
- Unbekannt
- Unbranded/Generic
- Unilever
- Unsere Marke
- Velleman
- VERGIONIC
- Voigt
- WAGNER System GmbH
- Walteco
- Wilckens
- WOOM
- ZREE
Zákaznické recenze
a další