4,8



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 750Kč poukaz




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 650Kč poukaz
50Kč poukaz




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(77)Počet hodnocení: 77




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15







4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 450Kč poukaz




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
50Kč poukaz


Další informace o reklamě
Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody106,66 Kč/1l
1 066,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L119,20 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)649,00 Kč/1kg
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo

Další informace o reklamě
DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana171,63 Kč/1l
858,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Bangkirai
439,20 Kč/1l
1 098,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Bezbarvý
373,16 Kč/1l
932,91 Kč
Prodejce: Artisan

Olej pro péči o teakové dřevo Wilckens Teak-Pflegeöl
280,83 Kč/1l
280,83 Kč
Prodejce: doenges1903

Remmers - Terasový olej ECO 0,75l, Teak Intensiv
637,33 Kč/1l
478,00 Kč
Prodejce: Surtep

Ošetrujúci olej NATURHAUS 0,75l bezfarebný, bez rozpúšťadiel
1 790,53 Kč/1l
1 342,90 Kč
Prodejce: Parkettboerse

Remmers - Patinovací olej ECO 2,5l, Silbergrau / Stříbřitě šedá
511,20 Kč/1l
1 278,00 Kč
Prodejce: Surtep

NATURHAUS odstraňovač oleja/vosku 1L
909,74 Kč/1l
909,74 Kč
Prodejce: Parkettboerse

Olej na proutí a ratan 1L Flexol
540,59 Kč/1l
540,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

REMMERS Tvrdý voskový olej PREMIUM 0.75 l Bezbarvý
824,00 Kč/1l
618,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Vodově šedá
463,60 Kč/1l
2 318,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

SAUNOVÝ OLEJ PRO IMPREGNACI DŘEVA 4x1 LITR impregnační prostředek Flexol
1 170,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Minwax Bezbarvý kartáčovací lak GLOSS 946 ml Lackpolitur
1 244,19 Kč/1l
1 177,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Huille Decks hard 3L ScandiCare
2 690,77 Kč
Prodejce: boni-shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ochrana proti praskání a vysychání dřeva
VLASTNOSTI VÝROBKU
- RYCHLÉ SUŠENÍ
- ZVÝRAZŇUJE BARVU A STRUKTURU DŘEVA
- PŘÍRODNÍ PRODUKT
- HLUBOKÝ PRŮNIK DO DŘEVA
- ODOLNOST VŮČI POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM
- NEVYTVÁŘÍ LAKOVÝ POVLAK
- PŘÍRODNÍ PRODUKT
- BEZ OBSAHU PRYSKYŘICE
APLIKACE
Lněný olej L+33 je určen k impregnaci, údržbě a ošetřování dřeva a materiálů na bázi dřeva. Velmi dobře se vstřebává a proniká hluboko do dřeva. Je to ekologicky šetrný výrobek, bez rozpouštědel, bez plnidel. Přípravek proniká hluboko do struktury dřeva. Na povrchu nevytváří žádný povlak. Použití lněného oleje chrání impregnovaný povrch před škodlivými povětrnostními vlivy, vlhkostí, mikrobiologickým znečištěním, jako jsou plísně, houby, mechy a lišejníky. Lněný olej se nejčastěji používá k ochraně přírodních dřevěných palubek, dřevěných dveří, okenních rámů, parapetů, podlah, fasádních desek zahradního nábytku, pergol a dřevěných doplňků, jako jsou kliky, madla. Lněný olej lze použít na všechny druhy dřeva: tvrdé dřevo, měkké dřevo a měkké exotické dřevo. Upozorňujeme, že vzhledem k různým druhům dřeva je třeba před aplikací pokaždé provést technologickou zkoušku, aby se ověřil očekávaný účinek. Po naolejování vlivem slunce a deště může dřevo ztmavnout.PŘÍPRAVA PODKLADU
Podklad určený k olejování by měl být suchý, čistý, zbavený prachu, mastnoty, drobných částí a jakýchkoli uvolňovacích prostředků.PŘÍPRAVA VÝROBKU
Lněný olej by měl být před aplikací smíchán v nádobě.APLIKACE
Lněný olej je připraven k použití. Nanáší se štětcem, válečkem, měkkým hadříkem nebo postřikem. V závislosti na druhu dřeva jej namáčejte tolikrát, dokud jej dřevo nepřestane absorbovat, aniž by olej a lak stagnovaly. Přebytečný olej je třeba ihned odsát - setřít. Pracujete-li venku, chraňte naolejovaný povrch před slunečním zářením, srážkami a mrazem, dokud olej zcela nezaschne. Výrobce neručí za případné následky vyplývající z použití výrobku v rozporu s výše uvedenými pokyny a pokyny výrobce. Před použitím si přečtěte technický list a bezpečnostní list výrobku.ČIŠTĚNÍ NÁŘADÍ
Nářadí a nežádoucí nečistoty během práce a bezprostředně po ní omyjte vodou.TECHNICKÉ ÚDAJE
BARVA TEKUTINY - světle hnědá ÚROVEŇ LESKU - polomatná KONZISTENCE - Hustá tekutina HUSTOTA - 0,928 - 0,950 g/cm³ POČET VRSTEV - minimálně 1 SPOTŘEBA - 60 ml až 100 ml / 1m² CAS-NR - 68649-95-6 TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE APLIKACE - od +10 °C do +30 °C ZPŮSOB APLIKACE - štětcem, válečkem, stříkáním DOBA POUŽITÍ - 12 měsíců od data výroby Datum spotřeby výrobku je uvedeno na obalu.SKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
Výrobek by měl být chráněn před přímým slunečním zářením, mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. Výrobek je citlivý na teploty pod bodem mrazu. Přepravujte a skladujte v původních uzavřených obalech, v suchu při teplotách nad +10 °C.POZNÁMKY
Po aplikaci umístěte olejem napuštěné nářadí do nádoby naplněné vodou. Nebezpečí samovznícení. Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek je vysoce hořlavý, skladujte v dobře větraných prostorách mimo dosah zdroje ohně. Práce provádějte v souladu s technickými podmínkami, pokyny výrobce, normami a příslušnými předpisy o bezpečnosti práce. Technické údaje a informace o použití jsou uvedeny pro teplotu 25 °C ± 2 °C a relativní vlhkost 55-60 %. Za jiných podmínek se doba schnutí nebo tuhnutí může lišit. Chraňte výrobek před dětmi. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Výrobce neručí za škody vzniklé neodborným nebo nesprávným použitím výrobku. Před použitím si přečtěte podrobné podmínky použití výrobku. Kód odpadu: 060299, 150102 Plastový obal. UPOZORNĚNÍ: K recyklaci jsou vhodné pouze zcela vyprázdněné a vyčištěné obaly! V případě jakýchkoli pochybností se obraťte na výrobce.- Objem
- 10 l
- Model
- RM33
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Místo provozu
- Uvnitř
- Hmotnost
- 10 kg
- Kód EAN
- 4251659214539
- Číslo produktu
- RM33_10
- Objem
- 10 l
- Model
- RM33
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Místo provozu
- Uvnitř
- Hmotnost
- 10 kg
- Kód EAN
- 4251659214539
- Číslo produktu
- RM33_10
Žádné signální slovo
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
302 + P361 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Omyjte velkým množstvím vody
P301 + P310 PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/...
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
EUH210 Na vyžádání je k o dispozici bezpečnostní list.
EUH209A Při používání se může stát hořlavým.
H373 Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici .K tomu se hodí také

BRÜDER MANNESMANN M63115 BRÜDER MANNESMANN Obvodové nůžky na větve, délka: 730 mm
1 232,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Autobaterie Varta Blue Dynamic 60Ah, 12V, 540A, D24
2 344,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Homelody, kuchyňská baterie, nerezová ocel, kuchyňská armatura s otočnou hlavicí o 360°, kuchyňská baterie s 3 režimy, sprchová hlavice, vysokotlaká směšovací baterie do kuchyně se sprchou
836,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

RatzFatz® 2x živá past Premium past na myši, návnada, past na krysy, velká, XL, profesionální, pro zahradu a domácnost, sada pastí na zvířata, např. na králíky a křečky, vícenásobná, živá, lovecká, klec, krabice, venkovní, krabicová past
1 099,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Bestway Kajak Champion
2 347,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: trade-solution

Prosperplast Lopata na sníh ILT 41 eco ILT41
189,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi

Sada 50 sklenic na marmeládu, objem 435 ml, sklenice na zavařování TO82, víčka s motivem mušků, brožura
1 092,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MamboCat

Varta Blue Dynamic 595 402 080, 95 Ah, 12 V, 800 A, Auto, Bezúdržbový, Vlevo
3 017,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
801,59 Kč
Prodejce: Retoo

Zrcátko na kolo Zpětné zrcátko Zrcátko na řídítka černé NEW
1 207,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
309,40 Kč/1kg
3 217,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky
51,81 Kč/1kg
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop

Termometr do lodówki z czytelnym wyświetlaczem
64,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

Elektronická AGM baterie 100Ah Marine Edition – 12V záložní baterie pro loď, obytný vůz a solární panely
3 164,61 Kč
Prodejce: Electronicx

L-merch Automatický dřevěný tyčový deštník Tango
469,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Amazon Fire TV Stick Lite s Alexa Voice Remote
3 678,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Kärcher WD 3 V-15/4/20, 1000 W, Bubnový vysavač, Suché a mokré, Prachový sáček, 15 l, Černá, Žlutá
3 192,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wolf Garten 3827045 Osivo pro robotickou sekačku RO-S 100 (3827045)
535,54 Kč/1kg
3 647,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
924,85 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home

Magnetická tabule 60x45 se 3 magnety, houbičkou hliníkovém rámu Tabule Memoboard Magnetická tabule Pinboard Magnetická nástěnná tabule Retoo
398,99 Kč
-185,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,89 Kč
Prodejce: Retoo

Voděodolný chránič matrace 90x200 od Mister Sandman
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Lněný olej 100% 5L čistý lněný olej Level+33
154,00 Kč/1l
770,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrů, otočný závěs dveří, bílá barva
11 388,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Elektrochram

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Bezbarvý
373,16 Kč/1l
932,91 Kč
Prodejce: Artisan

Slunečník se světelnou signalizací Ochranný kryt slunečníku Slunečník s kličkou pro slunečník 205 *57cm
447,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citroník – citroník čtyř ročních období, stále plodící, středomořská rostlina do květináče
1 811,10 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Fritovací trouba Airfryer o objemu 12 litrů s dvojitou komorou a průhledným okénkem, 2 oddělené koše, funkce Dual Cook a Sync-Finish, fritování bez oleje, výkon 2600 W, digitální ovládání, úspora času
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%22% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
22%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vhodné pro venkovní dřevo
Objem 10 l
Napustil jsem jím základové rámy pro rajčatový domek a saunovou boudu.
Ohodnoceno dne 3. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi dobré
Objem 5 l
při šetrné aplikaci rychle zasychá
Ohodnoceno dne 2. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Snadná práce.
Objem 5 l
Velmi dobré!
Ohodnoceno dne 14. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
eh dobře
Objem 5 l
olej ještě nebyl zpracován
Ohodnoceno dne 26. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Olej
Objem 5 l
Super rychlé doručení, skvělý produkt, vždycky s radostí
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Objem 5 l
Mají krásnou olejovanou dubovou podlahu. Dobrý výrobek
Ohodnoceno dne 2. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2 l
Ohodnoceno dne 21. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 066,56 Kč
Prodejce: FonderhillSp
106,66 Kč/1l

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
596,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
119,20 Kč/1l

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva
1 308,75 Kč
Prodejce: FonderhillSp
261,75 Kč/1l

DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana
858,15 Kč
Prodejce: FonderhillSp
171,63 Kč/1l

Olej na proutí a ratan 1L Flexol



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
540,59 Kč
Prodejce: FonderhillSp
540,59 Kč/1l

Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo
649,00 Kč/1kg

PŘÍRODNÍ LÁTKA NA DŘEVO 4L Flexol



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
559,22 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Lněný olej FLEXOL 0,5 L - Přírodní prostředek na ochranu dřeva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
419,10 Kč
Prodejce: FonderhillSp
838,20 Kč/1l

Terasový olej na dřevěné podlahy 1 litr Flexol
476,87 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Automatický lis na olej Lis na olej za studena pro arašídy Sója řepka z nerezové oceli 750W



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
8 867,00 Kč
Prodejce: Easybuy