5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Peter Fox: Stadtaffe - Downbeat - (Vinyl / Pop (Vinyl))
1 248,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Dirtmusic: Lion City
258,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Dragony: Shadowplay
399,02 Kč
Prodejce: M_plus_L

R.E.M.: Monster
287,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Roky 1981-2021+1
359,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Funky Monkey
Použité
23,99 Kč
Prodejce: KowaMusicStore

Roky Odmítání
Použité
108,84 Kč
Prodejce: KowaMusicStore

UFO: Phenomenon
769,53 Kč
Prodejce: M_plus_L

Alpha
338,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Chuck
299,85 Kč
Prodejce: M_plus_L

35 Jahre-Jubiläumsausgabe
713,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Smash
359,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Inbreeding Rednecks: Abnormal Life Portrayed
423,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

The Razorbacks - Go To Town - U.S.A.
712,14 Kč
Prodejce: M_plus_L

Destiny's Child: Destinys Child
129,78 Kč
Prodejce: M_plus_L

Pod Budou: 40 let
654,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Katedrální park
Použité
48,24 Kč
Prodejce: KowaMusicStore

Harry
685,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Můj příběh
680,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

McLusky: Mc Luskyism
304,33 Kč
Prodejce: M_plus_L
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Peter Fox - Stadtaffe (CD)
Žánr: Rock & Pop
Hudební cesta s Peterem Foxem
Vydejte se s Peterem Foxem na jeho albu "Stadtaffe" na jedinečnou hudební cestu všestranným světem rocku a popu. Ideální soundtrack pro vaše každodenní dobrodružství i chvíle odpočinku.
Jedinečné zvukové plochy
chytlavé beaty a silné texty Petera Foxe vás vezmou na emotivní cestu velkoměstem. V každé písni pocítíte energii a vášeň a necháte se okouzlit umělcovým působivým hlasem.
Ideální pro všechny milovníky hudby
Ať už se jedná o mladé lidi, kteří hledají nové zvuky, nebo zkušené milovníky hudby, kteří hledají autentickou zvukovou cestu, album Petera Foxe "Stadtaffe" má pro každého něco.
Přednosti alba:
"Stadtaffe" je velmi zajímavé album, které se skládá z několika skladeb:- Všestranná hudba: rock a pop v dokonalé kombinaci
- Strašidelné texty: Podmanivé texty, které vás donutí přemýšlet
- Zvučný hlas: Peter Fox inspiruje svým silným hlasem
- Energická hudba: Ideální pro začátek dne nebo jako doprovod na cestách
Tip: Album Petera Foxe "Stadtaffe" si nejlépe vychutnáte se sluchátky, abyste si plně vychutnali intenzivní zvukovou kulisu a ponořili se do hudby.
Bezpečnostní pokyny:
UPOZORNĚNÍ: V zájmu ochrany sluchu neposlouchejte hudbu při příliš vysoké hlasitosti. Dbejte na své zdraví a užívejte si hudbu při přiměřené hlasitosti.
Tento text k produktu nejen zprostředkovává hudebnost alba, ale také poskytuje cenné informace pro potenciální kupce a milovníky hudby- Umělec: Peter Fox
- Žánr: Rock & Pop
- Formát: CD
- Název: Stadtaffe
- Klíčová slova: Stadtaffe
Peter Fox, frontman skupiny Seeed, vydává sólové album. Bylo třeba nového zvuku. Syntezátory byly zakázány. Na řadu přišel orchestr. Skládal vlastní melodie a smyčcové riffy. Cíl byl jasně formulován. Album "Stadtaffe" muselo bouchnout. Žádná polovičatá opatření. Prvotřídní produkce. Německé texty rýmované na nejvyšší úrovni. Dokonce s patosem. Ale bez rozpaků. Vše nové pro německou hudební krajinu. Vše vybroušené do vysokého lesku. Demolice a rekonstrukce. Filmová hudba k tanci.
- Vše nové (verze alba)
- Od černé k modré
- Dům u jezera
- Ztracená hlava
- Druhá tvář
- Poslední den
- Já kameny, ty kameny
- Lokomotiva na dvou nohách
- Městská opice
- Horečka
- Zatřes slaninou
- Sugar
<\h3>
<\b>Peter Fox, City Monkey EAN: 5051865016328<\p><\div>
- Umělec
- Peter Fox
- Skladby
- 01 01 Alles neu (Album Version)02 02 Schwarz zu blau03 03 Haus am See04 04 Kopf verloren05 05 Das Zweite Gesicht06 06 Der letzte Tag07 07 Ich Steine, Du Steine08 08 Lok auf 2 Beinen09 09 Stadtaffe10 10 Fieber11 11 Schüttel deinen Speck12 12 Zucker13 Alles neu (Album Version)14 Schwarz zu blau15 Haus am See16 Kopf verloren17 Das Zweite Gesicht18 Der letzte Tag19 Ich Steine, Du Steine20 Lok auf 2 Beinen21 Stadtaffe22 Fieber23 Schüttel deinen Speck24 Zucker
- Počet titulů
- 12
- Mediální nosiče
- CD
- Rozměry
- 0x0x0cm
- Hmotnost
- 120 g
- Číslo produktu
- 505186501632
- Kód EAN
- 5051865016328
- Umělec
- Peter Fox
- Skladby
- 01 01 Alles neu (Album Version)02 02 Schwarz zu blau03 03 Haus am See04 04 Kopf verloren05 05 Das Zweite Gesicht06 06 Der letzte Tag07 07 Ich Steine, Du Steine08 08 Lok auf 2 Beinen09 09 Stadtaffe10 10 Fieber11 11 Schüttel deinen Speck12 12 Zucker13 Alles neu (Album Version)14 Schwarz zu blau15 Haus am See16 Kopf verloren17 Das Zweite Gesicht18 Der letzte Tag19 Ich Steine, Du Steine20 Lok auf 2 Beinen21 Stadtaffe22 Fieber23 Schüttel deinen Speck24 Zucker
- Počet titulů
- 12
- Mediální nosiče
- CD
- Rozměry
- 0x0x0cm
- Hmotnost
- 120 g
- Číslo produktu
- 505186501632
- Kód EAN
- 5051865016328
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(20)Počet hodnocení: 20




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(125)Počet hodnocení: 125




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(47)Počet hodnocení: 47




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(143)Počet hodnocení: 143




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(132)Počet hodnocení: 132




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(93)Počet hodnocení: 93




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(211)Počet hodnocení: 211




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(306)Počet hodnocení: 306




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(181)Počet hodnocení: 181




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(230)Počet hodnocení: 230




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(18)Počet hodnocení: 18




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(151)Počet hodnocení: 151




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(140)Počet hodnocení: 140




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(45)Počet hodnocení: 45




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(9)Počet hodnocení: 98% poukaz




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(57)Počet hodnocení: 57




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(366)Počet hodnocení: 366




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(22)Počet hodnocení: 22




3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(29)Počet hodnocení: 29




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(19)Počet hodnocení: 19




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6Nejprodávanější




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(37)Počet hodnocení: 3735% poukaz

Chytrá obruč Hula Hoop nastavitelná pro trénink, fitness trenažér břicha - SPINSLIM Pink
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Samsung EP-TA20, Vnitřní, Venkovní, AC, 5 V, 1,5 m, Černá
733,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Varta Energy 10000, 10000 mAh, Lithium-polymerová (LiPo), 3,7 V, Černá, Bílá
729,58 Kč
Prodejce: somnia24

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lithium-polymerová (LiPo), 3,7 V, Černá, Bílá
953,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Garáž pro jízdní kola
1 047,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

Telefon PHILIPS DECT D1651B, 1 sluchátko, černý
961,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Philips Daily Collection HD2581/90 Toaster, 2 krajíců, Černá, Plast, Otočné, 830 W, 220-240 V
1 081,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Soundmaster UR111SW, Digitální budík, FM, PLL, LED, DC/Baterie, CR2032, 5 V
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Nescafé Latte Macchiato, Kávová kapsle, Dolce Gusto
1 295,57 Kč/1kg
251,34 Kč
Prodejce: VISO

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tričko Jack & Jones 5 Pack JORJXJ TEE CREW NECK
1 969,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 459,85 Kč
-168,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 291,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

INF Vesta na korekci držení těla Černá M
293,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Držák mobilního telefonu držák mobilního telefonu do auta držák mobilního telefonu s přísavkou do auta
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Bonduelle jemné zelené francouzské fazolky pro teplou a studenou kuchyni 200g
394,64 Kč/1kg
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alien 1-6
920,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato, káva, kávové kapsle, 16 kapslí (8 porcí)
1 318,68 Kč/1kg
369,23 Kč
Prodejce: somnia24

Osram Classic, 5 W, E14, 470 lm, 10000 h, Chladná bílá
219,34 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Ultramera

Čtecí lupa 10x lupa pro pájení, velká čočka pro prohlížení malých věcí, manuál, zvětšovací čočka o průměru 6 cm, pracovní Lupa zvětšovací Retoo
193,95 Kč
Prodejce: Retoo

Adaptér USB A na USB typu C s funkcí OTG pro chytré telefony a tablety Podporuje synchronizaci Přenos dat Plug & Play Černá barva
33,76 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
32,18 Kč
Prodejce: Katomix

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

INF Převodník Scart na HDMI 1080p
3 511,11 Kč/1m
316,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Barilla Bolognese, 400 g, CE, Plechovka, 1 kusů
404,12 Kč/1kg
161,65 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. února 2012 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. září 2011 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rosalía: Lux (Crystal Clear Vinyl)
1 013,51 Kč
-36,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
977,00 Kč
Prodejce: M_plus_L

Plastová uzamykatelná klec na mobilní telefony – „vězení“ pro mobilní telefony – do školy, na rodinné oslavy, jako zábavný dárek – černá, šedá
594,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Brusný kámen, brusný kámen, brusné nástroje, brusný kámen, oboustranný brusný kámen
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Kryt hlavy golfové hole,Kryt hlavy golfové hole,Kryt hlavy golfové hole,Kryt hlavy golfové hole pro dřeva,Kryt hlavy golfové hole pro železa,Golfové příslušenství
469,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Šrouby s vnitřním šestihranem, matice, šrouby, sortiment matic a šroubů, spojovací materiál, příslušenství pro opravy
394,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Šrouby se šestihrannou hlavou, matice, šrouby, sortiment matic a šroubů, spojovací materiál, příslušenství k opravárenskému nářadí
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Šrouby s vnitřním šestihranem, matice, šrouby, sortiment matic a šroubů, spojovací materiál, příslušenství pro opravy
523,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Koi Fish Wind Chime, barevné ryby Wind Chime, zvonkohry Kovová řemesla, okapy Závěsné dekorace, Wind Chime
469,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

75 milostných písní (3 CD) 75 Love Songs
374,99 Kč
Prodejce: Sieben-Sachen