3,8



Na základě 12 hodnocení
Ubisoft Far Cry 6, Xbox One, Očekáváno hodnocení, Fyzické médium
370,00 Kč
Produkt vyžaduje
ověření věku
Před platbou vás přesměrujeme na ověření věku.
plus 89,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Ubisoft Far Cry 6, PlayStation 4, Očekáváno hodnocení, Fyzické médium
448,62 Kč
Prodejce: ak-trade

Ubisoft 126758
722,66 Kč
Prodejce: M_plus_L

Activision Call of Duty: Vanguard, Xbox Series X, Režim multiplayer, Starší
640,00 Kč
Prodejce: Alky

Electronic Arts Battlefield 2042, Xbox Series X, Režim multiplayer, Očekáváno hodnocení, Fyzické médium
397,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Ubisoft Assassin’s Creed Valhalla, PlayStation 5, Starší, Fyzické médium
560,83 Kč
Prodejce: ak-trade

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, Starší
538,61 Kč
Prodejce: ak-trade

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, Xbox One, Starší
524,00 Kč
Prodejce: Alky

Activision Call of Duty: Black Ops Cold War, Xbox One, Režim multiplayer, Starší, Fyzické médium
2 542,20 Kč
Prodejce: M_plus_L

Capcom Resident Evil Village, Xbox Series X, Starší, Fyzické médium
560,83 Kč
Prodejce: ak-trade

Sony Interactive Entertainment Marvel's Spider-Man : Miles Morales, PlayStation 5, Náctiletí, Fyzické médium
686,00 Kč
Prodejce: Alky

Ubisoft Far Cry 6, PS4, PlayStation 4, Režim multiplayer, Očekáváno hodnocení
654,78 Kč
Prodejce: M_plus_L

GAME GTA Trilogy - Definitive Edition, PlayStation 4, Starší
1 543,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

AC Valhalla PS-4 Assassins Creed Valhalla
1 958,05 Kč
-1 351,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,16 Kč
Prodejce: ak-trade

2K WWE Battlegrounds, PlayStation 4, Režim multiplayer, Náctiletí, Fyzické médium
777,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Rockstar Games Red Dead Redemption 2, Xbox One, Režim multiplayer, Starší, Fyzické médium
696,00 Kč
Prodejce: Alky

Activision Blizzard Diablo III - Eternal Collection, PlayStation 4, Starší
2 821,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sony Interactive Entertainment Ghost of Tsushima, PlayStation 4, Starší
1 582,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II, PlayStation 4, Starší, Fyzické médium
1 708,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Need for Speed
751,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
K předobjednávce nyní získáte tematický NICKNACK jako ! Další herní kelémek do vaší sbírky.
„Jsi zlý? Jsi zrůda?“ ptá se krutý diktátor svého syna, když se dívají na protestující, kteří na ulici volají po revoluci. Anton Castillo se dostal k moci díky slibu, že kdysi prosperujícímu ostrovnímu národu Yara vrátí jeho zašlou slávu, a svou představu o ráji má v plánu uskutečnit stůj co stůj. Se svým 13letým synem Diegem, který mu svědomitě stojí po boku, drží Anton budoucnost Yary pevně ve svých rukou.
Yara leží v srdci Karibiku jako tropický ráj zamrzlý v čase. Desítky let ekonomických sankcí národ zdevastovaly, takže je nyní zchudlý a rozdělený. Část Yařanů Antona slepě následuje, zbytek je ve jménu obnovy ráje podroben. Když Antonova brutalita přesáhne krajní mez, pohár trpělivosti přeteče a po celé zemi se rozhoří oheň vzpoury.
Ve hře Far Cry® 6 se hráči ponoří do adrenalinem pulsujícího chaotického světa moderní partyzánské revoluce. Vydejte se do napínavého boje proti Antonově režimu v bujných džunglích i hustých městech jako Dani Rojas – místní Yařan, který se ocitl uprostřed všeho toho chaosu. V boji, kdy musíte použít všechno, co máte, využijte arzenálu jedinečných a překvapivých nových zbraní, vozidel a zvířecích společníků a staňte v čele revoluce, která vypálí tyranský režim do základů.
ZAŽEHNĚTE BOJ ZA SVOBODU
Přidejte se k revoluci proti utlačovatelskému režimu diktátora Antona Castilla a jeho náctiletého syna Diega, kterým vdechnou život hollywoodské hvězdy Giancarlo Esposito (Mandalorian, Perníkový táta) a Anthony Gonzalez (Coco).
Užijte si filmový zážitek jako Dani Rojas, místní Yařan bránící svou zemi před vládou tyrana. Vyberte si, jestli chcete hrát za muže nebo ženu, a vydejte se na výpravu občana, který se stal partyzánským revolucionářem.
Setkejte se s barvitou soupiskou nezapomenutelných postav v bohatém světě Yary, od ostrého bývalého špiona KGB až po jezevčíka, který je stejně roztomilý jako smrtící.
ROZERVANÁ YARA
Úplně poprvé v sérii Far Cry si užijte rušné hlavní město: Esperanza. Svrhněte Antona ze sídla moci tak, že zůstanete v utajení, anebo se pustíte do otevřeného boje proti Antonově armádě na ulicích.
Prozkoumejte dosud to nejrozsáhlejší hřiště Far Cry a sjednoťte revoluci v džunglích, na plážích a ve městech v celém ostrovním národu.
STAŇTE SE PARTYZÁNEM
Skočte do akce a chaotického partyzánského boje v srdci revoluce.
Když má nepřítel početní i palebnou převahu, každý partyzán se musí stát jednomužnou armádou. Na ostrově zamrzlém v čase budete používat vše, co máte, abyste udělali to, co potřebujete. V boji proti neustupujícímu vojenskému režimu přijdou vhod i nekonvenční zbraně.
Žádný partyzán by neměl být sám, a tak se spojte se zcela novým zvířecím společníkem, jako je rozkošný jezevčík Chorizo, kterého nedokáže ignorovat žádný voják.
- Platforma:
- Xbox One
- Herní žánr:
- Akční
- ESRB rating:
- Očekáváno hodnocení
- Herní edice:
- Standardní
- Vývojář:
- Ubisoft Toronto
- Datum uvedení:
- 07-10-2021
- Hodnocení PEGI:
- 18
- Typ distribuce:
- Fyzické médium
- Typ média:
- Blu-ray
- USK rating:
- Rating nestanoven (RP)
- Požadován headset na virtuální realitu:
- Ne
- Podporovaná média:
- Blu-ray
- (cdm) Poslední aktualizace:
- 15-06-2021
- (cdm) Kolekce (hry):
- Action
- (cdm) Datum vydání:
- 07-10-2021
- (cdm) Kompletní vývojář:
- Ubisoft Berlin,Ubisoft Kyiv,Ubisoft Montpellier,Ubisoft Montreal,Ubisoft Philippines,Ubisoft Shanghai,Ubisoft Toronto
- (cdm) Název hlavního distributora:
- Ubisoft Toronto
Když je tyranie zákonem, revoluce je na pořadu dne
Anton Castillo, diktátor Jary, hodlá svůj národ přivést zpět k jeho bývalé slávě jakýmikoliv prostředky. Jeho syn Diego jde v jeho krvavých stopách.
Objevte rozlehlý ostrovní národ Yara
Rozpoutejte boj za svobodu
Používejte arzenál zbraní a smrtících zvířecích společníků
(Zdroj: Informace výrobce)
Hra pro Xbox Series X
Far Cry 6 (Standard Edition) - Xbox Series X/Xbox One
Akční dobrodružství
USK: Vydáno od 18 let
Disk
Hra pro jednoho hráče, online multiplayer
Vítejte na ostrově Yara, v tropickém ráji, kde jako by se zastavil čas. Far Cry® 6 vtáhne hráče do světa adrenalinové moderní partyzánské revoluce.
Antón Castillo, diktátor Yary, chce za každou cenu obnovit zašlou slávu svého národa - společně se svým synem Diegem, který jednoho dne půjde v jeho krvavých stopách.
Hráči bojují za partyzány a snaží se svrhnout režim. Far Cry 6 využívá technologii inteligentního doručování! Hru si jednou koupíte a budete ji hrát na konzoli Xbox One nebo Xboxu řady X, jakmile bude konzole a příslušná verze hry Far Cry 6 k dispozici.
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Černá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
26 582,43 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Sony Interactive Entertainment Gran Turismo 7, PlayStation 5, Režim multiplayer, E (bez omezení)
1 375,26 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sony Interactive Entertainment DualSense – Deep Earth Collection - Volcanic Red, Gamepad, PlayStation 5, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Nastavení, Tlačítko Sdílet, Digitální, Bezdrátový, Bluetooth
2 545,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ninja AF400EU, Horkovzdušná fritéza, 9,5 l, Dvojitý, Černá, Otočné, Dotyk, Samostatné
5 568,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Sony DualShock 4 Bezdrátový ovladač PlayStation 4 PS4 schwarz (jet black) Maloobchodní prodej
Použité
1 583,39 Kč
Prodejce: better-used

2 kusy (sada) péřového polštáře | tříkomorový polštář | hmotnost náplně: 1600 gramů | potah ze 100% bavlny | polštář 80x80 peří
2 254,02 Kč
Prodejce: Welt_der_Traeume

Smoby FleXtreme Discovery Set, Sada vozidla a trati, 4 rok/roky, AAA, Plast, Vícebarevný
1 334,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Ubisoft Assassin's Creed Mirage, Xbox One/Xbox Series X, Starší
823,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, Starší
538,61 Kč
Prodejce: ak-trade

Ubisoft The Crew 2, PS4, PlayStation 4, Režim multiplayer, Náctiletí
1 640,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mario Kart 7
1 696,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ak-trade

Profesionální zastřihovač vlasů, zastřihovač vousů, přesný modelování, stříhání vousů, 4 řezné Délky, Akumulátorové 2 hodiny práce Retoo
1 135,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typ A (standardní), HDMI Typ A (standardní), Černá
214,33 Kč/1m
588,35 Kč
-266,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
321,49 Kč
Prodejce: BRaUN_Elektro

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

JBL Charge 6, 2-way, 2 cm, 11 cm, 45 W, 30 W, 30 W
3 421,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Need for Speed
751,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10+ (starší 10 let)
856,52 Kč
Prodejce: M_plus_L

Ubisoft Hasbro Game Night, E (bez omezení)
Použité
480,57 Kč
Prodejce: better-used

Marvelous Silent Hope, Nintendo Switch, E (bez omezení)
624,00 Kč
Prodejce: Alky

Nintendo New Super Mario Bros. 2, Nintendo 3DS, Režim multiplayer
1 696,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ak-trade

Wahl Magic Clip, Červená, 0,8 mm, 2,5 mm, 4 cm, Napájení/baterie, 90 min
5 964,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, Xbox One, Starší
524,00 Kč
Prodejce: Alky

WENKO nastavitelný úhelník Universal v černé barvě Koupelnové sprchy Hliník Koupelna
37 950,00 Kč/1m
759,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

GAME GTA Trilogy - Definitive Edition, PlayStation 4, Starší
1 543,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Microsoft Xbox Wireless Controller Black, Gamepad, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Tlačítko Zpět, Směrový kříž, Tlačítko Menu, Tlačítko Režim, Tlačítko Nastavení,..., Analogový/digitální, Kabelový a bezdrátový, Bluetooth/USB
1 472,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sony Interactive Entertainment Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
23 184,41 Kč
Prodejce: Shop-Mediarado

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Intex 68579NP, Šedá, PVC, 110 mm, 1140 mm, 710 mm, 2,63 kg
961,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEGO Botanicals Kytice, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 756 kusů, 761 g
1 318,94 Kč
Prodejce: Lex_Hobby_Store
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%25% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
25%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Xbonx one farcry 6
Excelent děkuji moc.
Ohodnoceno dne 21. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hra je jednosměrná
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání každou objednávku rád znovu
Super hra
Ohodnoceno dne 26. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Farcry 6
Hra podle popisu dobrá kvalita obrazu, akce a dobrodružství.
Ohodnoceno dne 9. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Pokémon X



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 697,68 Kč
Prodejce: ak-trade

PS5 Marvel's Spiderman 2 Sony Computer Ent.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 834,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS

Nintendo Pokemon Moon, Nintendo 3DS, Očekáváno hodnocení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 940,24 Kč
Prodejce: ak-trade

SEGA Persona 3 Reload, PlayStation 5, Starší



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 720,64 Kč
Prodejce: M_plus_L

Activision Call of Duty: Modern Warfare 3, PlayStation 3, Režim multiplayer, Starší



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
3 296,26 Kč
Prodejce: M_plus_L

Take-Two Interactive Grand Theft Auto V, PS3, PlayStation 3, Režim multiplayer, Starší



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(32)Počet hodnocení: 32
3 121,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

Bethesda Doom Slayers Collection, PlayStation 4, Starší, Fyzické médium
3 238,26 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sony Interactive Entertainment Ghost of Yotei, PlayStation 5, Starší, Fyzické médium



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 007,94 Kč
Prodejce: M_plus_L

Nintendo Ring Fit Adventure, Nintendo Switch, E10+ (starší 10 let)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(188)Počet hodnocení: 188
1 939,99 Kč
Prodejce: ak-trade

Nintendo Pokémon Y, 3DS, Nintendo 3DS, E (bez omezení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 697,68 Kč
Prodejce: ak-trade

Nintendo New Super Mario Bros. 2, Nintendo 3DS, Režim multiplayer



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 696,99 Kč
Prodejce: ak-trade

Mario Kart 7



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 696,99 Kč
Prodejce: ak-trade

SEGA Yakuza 3 PS3, PlayStation 3, Starší



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 972,70 Kč
Prodejce: M_plus_L

Nintendo Switch Pokémon Karmesin



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(34)Počet hodnocení: 34
1 697,68 Kč
Prodejce: ak-trade

BANDAI NAMCO Entertainment Dark Souls Trilogy, PS4, PlayStation 4, Starší



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 351,87 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sony Interactive Entertainment Horizon Forbidden West, Playstation 4/Playstation 5, Náctiletí, Stažení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(240)Počet hodnocení: 240
2 013,39 Kč
Prodejce: M_plus_L

Games Workshop 41-31, Sběratelská postavička, Videohra
1 156,61 Kč
Prodejce: Social-Discount

Microsoft Minecraft Starter Collection, PlayStation 4, Režim multiplayer, E10+ (starší 10 let), Fyzické médium



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
990,60 Kč
Prodejce: ak-trade

Electronic Arts Battlefield 4, PS4, PlayStation 4, Režim multiplayer, Starší
1 657,46 Kč
Prodejce: M_plus_L

PLAION Dustborn Deluxe Edition, PlayStation 5, Starší
1 639,96 Kč
Prodejce: M_plus_L