4,6



Na základě 9 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

300 & 300 - Rise of an Empire
337,54 Kč
Prodejce: M_plus_L

300 & 300 - Rise of an Empire
585,71 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Selection - Contagion
323,79 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Selection - Tintenherz
330,90 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Selection - Uhrwerk Orange
401,03 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Selection - Back in the Game
293,52 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Selection - Sieben
368,20 Kč
Prodejce: M_plus_L

HotSeller - How to be Single
288,66 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Selection - Kampf der Titanen (2010)
302,28 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Selection - The Green Mile
401,03 Kč
Prodejce: M_plus_L

Luis Bunuel Edition
2 244,23 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Selection - Rock of Ages
305,67 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Selection - Inception
327,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Selection - The Last Samurai (Single)
526,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Star Selection - Sherlock Holmes
420,55 Kč
Prodejce: M_plus_L

Die Bestimmung - Divergent - Single
394,93 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Trek: Raumschiff Enterprise
1 693,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Star Selection - Dark Shadows
375,85 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Selection - Die Vermessung der Welt
296,27 Kč
Prodejce: M_plus_L

A Star Is Born
360,27 Kč
Prodejce: M_plus_L
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Film
- Typ média:
- DVD
- Jazyková verze:
- Německý, Angličtina
- Délka filmu:
- 112 min
- Filmový žánr:
- Akční
- Jazyk titulků:
- Angličtina, Německý
- Herecké obsazení:
- Andrew Pleavin; Andrew Tiernan; Brigitte Fassbaender; David Wenham; Dominic West; Gerard Butler; Giovanni Antonio Cimmino; Lena Headey; Rodrigo Santoro; Tom Wisdom; Vincent Regan
- Režisér:
- Zack Snyder
- Dimenzování FSK:
- 16
- Rok výroby:
- 2006
- Datum uvedení:
- 24/08/2007
- Regionální kód DVD:
- 2
- Audio dekodéry:
- Dolby Digital 5.1
- Hmotnost včetně balení:
- 60 g
- Hloubka balení:
- 140 mm
- Šířka balení:
- 190 mm
- Výška balení:
- 15 mm
"300" je neúprosnou filmovou verzí historické bitvy u Thermopyl: ve starověkém Řecku král Leonidas a 300 Sparťanů padlo v bitvě proti Xerxovi a jeho obrovské perské armádě. Jejich odvaha a ochota přinášet oběti tváří v tvář beznadějné situaci inspirovala řecké kmeny k vytvoření spojenectví proti Peršanům - a tím vznikla prapůvodní buňka demokracie. film "300" je natočen podle stejnojmenného komiksového románu autora "Sin City" Franka Millera. Jeho dobrodružný epos je o vášni, odvaze, touze po svobodě a oběti - ztělesněné Sparťany, kteří se osvědčí v jedné z nejslavnějších bitev historie. Filmová adaptace Millerova slavného komiksového románu, kterou režíroval spoluautor scénáře Zack Snyder, kombinuje reálně natočené akční prvky s virtuálními kulisami a dodává antickému dobovému obrazu nezaměnitelnou podobu
. poznámka: Každý kus je opatřen pečetí chráněnou proti manipulaci. Výslovně se nejedná o testovaný nebo certifikovaný sběratelský předmět.
Epochální komiks Franka Millera ("Sin City") burácí na plátně krví a hromem. Jeho nezkrotný vizuální styl, věrně oživený ve strhující kombinaci hraného filmu a počítačové animace. Vypráví o historické bitvě u Thermopyl a líčí titánský boj, v němž král Leonidas (Gerard Butler) a 300 Sparťanů bojovalo na život a na smrt proti Xerxovi (Rodrigo Santoro) a jeho mocné perské armádě. Zažijte historii z pohledu meče! A monumentální film nové generace.
- Jazyk
- AngličtinaNěmčina
- Doba trvání
- 6720 h
- Mediální nosiče
- Podtitul
- NěmčinaAngličtina
- Rozměry
- 19x15x1cm
- Hmotnost
- 180 g
- Věková hranice podle "FSK"
- 16
- Datum vydání
- 24.08.2007
- Číslo produktu
- 1182742
- Kód EAN
- 7321925005424
- Jazyk
- AngličtinaNěmčina
- Doba trvání
- 6720 h
- Mediální nosiče
- Podtitul
- NěmčinaAngličtina
- Rozměry
- 19x15x1cm
- Hmotnost
- 180 g
- Věková hranice podle "FSK"
- 16
- Datum vydání
- 24.08.2007
- Číslo produktu
- 1182742
- Kód EAN
- 7321925005424
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Cast Away - Verschollen
490,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

300 & 300 - Rise of an Empire
337,54 Kč
Prodejce: M_plus_L

Game of Thrones
2 759,52 Kč
Prodejce: Di-Life

300 & 300 - Rise of an Empire
585,71 Kč
Prodejce: M_plus_L

DVD - Pirates of the Caribbean 1 - 5
857,73 Kč
-252,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
604,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Sony Interactive Entertainment Gran Turismo 7, PlayStation 5, Režim multiplayer, E (bez omezení)
1 898,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 258,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

God of War -Hity pro PlayStation-
448,62 Kč
Prodejce: ak-trade

Sony Interactive Entertainment DualSense – Deep Earth Collection - Volcanic Red, Gamepad, PlayStation 5, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Nastavení, Tlačítko Sdílet, Digitální, Bezdrátový, Bluetooth
2 540,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zábavný kostým plavčíka pro dospělé L (52-54)
966,02 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Electronic Arts EA Sports FC 25, PlayStation 5, Režim multiplayer, E (bez omezení), Fyzické médium
647,00 Kč
Prodejce: Alky

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World, Nintendo Switch 2, Černá, Analogový/digitální, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Menu, Tlačítko napájení, Knoflíky, LCD
13 200,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EE-Shop

Avatar: The Way of Water
328,45 Kč
Prodejce: M_plus_L

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
593,42 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
749,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Yum Yum instantní nudle vegetariánské 30 x 60g
714,56 Kč/1kg
1 286,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Amazon Kindle, 15,2 cm (6"), 16 GB, USB typu C, Černá, Magnézium, Recyklovaný plast, 0,3 W
3 689,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
7 842,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, Černá, Analogový/digitální, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Menu, Tlačítko napájení, Knoflíky, LCD
12 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EE-Shop

SAMYANG Ramen Hot Carbonara - pikantny makaron instant 130 g
475,46 Kč/1kg
61,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

VIST Kit R5 5600GT 32GB RX VEGA7 SSD 1TB WIFI W11 24"
23 702,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vist

Ubisoft Far Cry 6, PlayStation 5, Očekáváno hodnocení, Fyzické médium
1 533,16 Kč
-1 048,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
484,88 Kč
Prodejce: ak-trade

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Epson ET-7700 Series Maintenance Box, Pohlcovač inkoustu, Černá, 1 kusů
245,47 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

BTR NETCOM 130C371200-I, RJ-45, 6a, Nerezová ocel
596,31 Kč
-16,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
580,06 Kč
Prodejce: PolisElectro

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hama 00200787, 2 m, USB C, USB C, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 10 Gbit/s, Černá
274,44 Kč/1m
548,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Sony Interactive Entertainment Marvel's Spider-Man, PlayStation 4, Náctiletí
Použité
693,60 Kč
Prodejce: better-used

Silent Hill & Silent Hill Revelation
556,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,97 Kč/1kg
313,75 Kč
-13,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,83 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%11% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
11%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. května 2013 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše v pořádku
opět s radostí
Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. prosince 2011 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. prosince 2011 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. září 2011 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. června 2011 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. června 2012 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup