Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Soutěže

Hrajte s námi o parádní ceny! Postupně pro vás připravujeme stále nové a nové soutěže a to znamená, že krásné a hodnotné dárečky čekají jen na vás. Přejeme hodně štěstí při soutěžení.

Jak nezmeškat soutěže?
Sledujte pravidelně naše internetové stránky, Facebook a Newsletter, kde vás o chystaných soutěžích pravidelně informujeme.

Výherci

Gratulujeme výhercům

Soutěžili jste s námi?

Mrkněte, jestli jste vyhráli a super ceny čekají právě na vás.

Říjnová soutěž „Vyhraj auto s Kaufland Card“

V říjnu jste ve všech prodejnách Kaufland nakupovali s Kaufland Card nad 500 Kč a soutěžili tak o osobní automobil Škoda Octavia.

Výherkyni srdečně gratulujeme.

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Výherkyně:
Veronika Morová, Meziboří

Nakupuj v září s Kaufland Card a vyhraj

V září jste ve všech prodejnách Kaufland nakupovali s Kaufland Card nad 500 Kč a soutěžili tak o iPad nebo poukázku na nákup v hodnotě 1000 Kč. Najdete se mezi vylosovanými výherci? Všem zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme.

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Výherci iPad 32GB Wi-fi Space Gray (2019):
Lenka Zíková, Litvínovice
Andrea Pokorná, Těrlicko
Zdena Pleváková, Svitavy

Výherci poukázky v hodnotě 1000,- Kč:
Kateřina Karasová, Ostrava
Marcela Knotková, Znojmo
Karel Knos, Brno
Hana Štipčáková, Kyjov
František Michalík, Zlín
Lucie Bauerová, Kravaře
Anna Ouhledová, Vsetín
Zuzana Langová, Šternberk
Dagmar Benova, Mělník
Lucie Rozvoralová, Chyňava
František Rožníček, Hostivice
Lucie Halová, Brozany nad Ohří
Simona Jáchimiáková, Mouchnice
Galina Kovach, Praha 9
Jarmila Šteigerová, Neveklov
Petra Školníková, Děčín
Ester Pospíšilová, Praha
Jan Fajkos, Praha
Tomáš Petrásek, Uhlířské Janovice
Soňa Haladová, Klatovy

Soutěž pro všechny dětské filmové fanoušky

Vyhlášení výtvarné soutěže s medvídkem Kuniboo!

Bylo to těžké rozhodování, ale známe výherce. Vybraným účastníkům gratulujeme!

Úplná pravidla soutěže

1. místo:
Natálka a Sofinka Szabo, rodinné vstupné (2+2) do Aquapalace Čestlice s ubytováním na jednu noc

2. místo:
Eliška Vimrová, jednodenní rodinné JÍZDNÉ (2+2) do Ski Areálu Klínovec

3. místo:
Klárka Franková, voucher v hodnotě 1 000 Kč do lanového areálu Plešivec

4. místo:
Tereza Jelínková, poukázka na nákup dobrot v hodnotě 500 Kč

Soutěž o školní potřeby s BIC

Soutěžili jste o školní potřeby značky BIC pro vaše školáky? Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku. A kdo vyhrál batoh, penál nebo balíček kancelářských potřeb? Koukněte, jestli jste mezi výherci.

Úplná pravidla soutěže

Gratulujeme!

Batoh vyhrává:
Adamkova Nikola, Ostrava
Brožková Jana, Chomutov
Černá Lucie, Prostějov
Doležal Zdeněk, Prostějov
Dostálová Hana, Brno
Formánková Monika, Plzeň
Geregová7 Kamila, Veselá u Mnichova Hradiště
Gruberová Edita, Brandýs nad Labem
Heiduczková Ludmila, Hať
Horváthová Marcela, Varnsdorf
Houdková Petra, Praha 4
Hovorková Martina, Bystřice
Husáková Edita, Ústí nad Labem
Juranová Ilona, Brno
Kociánová Eva, Ostrava-jih
Košťálová Jitka, Hořice
Králová Marta, Prostějov
Krehlikova Ivana, Prešov
Kubík Vladimír, Praha 2
Kuboňová Lucie, Ostrava
Lavickova Pavlina, Praha
Loskotová Anežka, Damníkov
Machů Marie, Uherský Brod
Mala Hana, Jedlí
Mojzeš Jakub, Havířov
Morávek Jára, Brandýs nad Labem
Němčanský Vojtěch, Ratíškovice
Neškerová Hana, Květná
Nolčová Eva, Šťáhlavy
Obrusník Tomáš, Ostrava - Svinov
Otáhalová Kateřin, Krhová
Pavelková Růžena, Ledeč Nad Sázavou
Pecharová Nikola, Vrdy
Plánská Kateřina, Znojmo
Polachova Michaela, Řepiště
Ručková Marie, Frýdek Místek
Siniahouskaya Katsiaryna, Praha
Soukup František, Votice
Staník Josef, Ostrava
Štěpánová Nela, Dobruška
Štillerová Miroslava, Petrovice u Rakovníka
Toldeová Jana, Nové Strašecí
Turekova Michaela, Ostrava
Tvarohová Květa, Smržovka
Uhříková Milena, Jablůnka
Valentová Terézia, Kutná Hora
Valtrová Denisa, Horní Kruty
Vančura Jaroslav, Dolní Bučice
Vitulová Veronika, Prachatice
Zemanová Králová Jana, Pchery

Penál vyhrává
Ahmed Hyunol, Praha 4
Augustinová Taťána, Olbramice
Balejová Karla, Pozděchov
Bardounová Alice, Velká Bíteš
Bělohlavá Eva, Chrást
Beránková Alena, Žďár nad Sázavou
Bernášková Vladimíra, Příbram
Blažek Josef, Staré Město
Bobčák Daniel, Opava
Brotánková Kamila, Srch
Bučáková Vendula, Byšice
Bugyiová Jana, Studénka
Čechová Jitka, Třebíč
Černá Barbora, Hostouň
De Los Reyes Alena, Česká Lípa
Filaus Petr, Odřepsy
Flachsova Alena, Dobšice
Fořtová Markéta, Věšín
Fridrichová Pavla, Hukvaldy
Frlausová Miroslava, Počedělice
Gloza Martin, Chlumec nad Cidlinou
Gonina Renata, Ostrava - Martinov
Gregorová Dana, Krouna
Grochalová Marcela, Kroměříž
Gruber Michal, Brandýs nad Labem
Hamplova Danuse, Havličkův Brod
Hatina Petr, Karlovy Vary - Doubí
Havelka Tomáš, Jaroměř
Hloušek Jan, Malšovice
Hodanová Miroslava, Holýšov
Holasová Eva, Rouchovany
Holínková Helena, Bakov nad Jizerou
Hora Vladimír, Kralupy nad Vltavou
Horová Lenka, Jihlava
Hrabák Luboš, Praha 6 - Řepy
Hradečná Lucie, Rokytnice u Přerova
Hronová Eva, České Budějovice
Hubálková Petra, Vlčice
Hurdálková Lenka, Náchod
Chán Miroslav, Strakonice
Chýlková Andrea, Skotnice (okr. Nový Jičín)
Janěková Ludmila, Kralice na Hané
Kalábková Helena, Brno
Kleisnerová Jaroslava, Klatovy
Kocichová Petra, Frýdek-Místek
Komínek Filip, Vnorovy
Koppová Lucie, Hlučín-Bobrovníky
Korecká Jana, Beroun
Košatová Kateřina, Duchcov
Krejčová Simona, Třebíč
Krepelová Lucie, Potštát
Kubalová Jitka, Kutná Hora
Kučerová Anežka, Domažlice
Langová Petra, Kladno
Lukášková Jitka, Česká Lípa
Malaskova Iva, Praha
Mašek David, Šaratice
Matyóová Jana, Sokolov
Mičová Jana, Moravský Beroun
Mikulenková Michaela, Zubří
Mikulková Vendula, Strážnice
Mitášová Taťána, Frýdek-Místek
Mlčochová Alena, Prostějov
Nádvorník Jiří, Červené Pečky
Pánek Josef, Štětí
Pavelka Vojtěch, Ledeč Nad Sázavou
Piskoř Lukáš, Ostrava
Pluhařova Alžběta, Jablonné v Podještědí
Pollak Roman, Skalica
Pudichova Žaneta, Ostrava - Poruba
Rara Vaclav, Krtiny
Rušarová Olga Rušarová, Kelč
Říha Lukáš, Moravské Budějovice
Severová Denisa, Veltrusy
Sicnerova Olga, Kamenný Újezd
Siwy Miroslav, Nový Jičín
Skopalová Jarmila, Přerov
Slejška Jakub, Děčín 32
Smižíková Jaroslava, Krásný Dvůr
Sokelová Zuzana, Prostějov
Soukupová Jana, Břasy
Soukupová Věra, Konice
Suchomel Lubos, Lanškroun
Šikula Antonín, Ostrov nad Oslavou
Šohajová Denisa, Koryčany
Štorková Lenka, Třemešná
Tlachačová Magda, Tábor
Topiař Patrik, Bohumín
Tošovská Klára, Liberec
Uchytilova Jana, Praha 8
Vacenovská Václava, Žádovice
Valentová Božena, Vestec
Veselá Lucie, Černovice
Vincenecová Klára, Mořice
Voženílek Michal, Znojmo
Vrzák Radek, Prachatice
Walterová Jitka, Plasy
Zabilanská Amália, Mladá Boleslav
Záhumenská Adriana, Karviná
Žlunková Maryna, Velešín

Balíček potřeb vyhrává:
Adamcova Marketa, Ostrava-jih
Balátová Monika, Brankovice
Benešová Jana, Hluboká nad Vltavou
Berenreiterová Eva, Chrást
Blahníková Anna, Domažlice 1
Boháčová Michaela, Olomouc
Brožková Petra, Jablonec nad Nisou
Burýšek Jan, Mladcová
Buštová Michaela, Brandýs nad Labem
Culkova Jana, Slaný
Čelechovská Markéta, Zlín
Čepička Miloslav, Prachatice
Čermák Filip, Ostrava Poruba
Čížek Ladislav, Chodov
Dobal Václav, Praha
Drechslerova Sabina, Moravský Krumlov
Erben Jindřich, Praha 6
Fabiánová Olga, Kamenice nad Lipou
Frostova Martina, Plzeň
Fuksová Nela, Roudnice nad Labem
Gröbnerová Patricie, Orlová
Gruntová Kateřina, Malé Přílepy
Hánová Jarmila, Kopřivnice
Harazimová Martina, Velké Hoštice
Hejtmánková Jana, Hodonín
Hermanová Lenka, Slaný
Hlaváčková Martina, Častolovice
Hlavica Dominik, Vlachovice
Holakovská Šárka, Bohušovice nad Ohří
Holubíková Tereza, Vnorovy
Homolová Lucie, Jihlava
Hora Oldřich, Jihlava
Horáková Eva, Slušovice
Janáková Naděžda, Chomutov
Janáková Zdeňka, Frýdek-Místek 1
Janečková Martina, Prostějov
Janěk Roman, Kralice na Hané
Jarošová Denisa, Lhota pod Libčany
Jarský David, Strážnice
Jelínek Jiří, Chlístov
jeřábek Bohumil, Třebíč
Jungrová Kateřina, Semice
Jurošková Kateřina, Dřevohostice
Jurošková Zdeňka, Lipník nad Bečvou
Kála Ondřej, Ústí nad Labem
Kašínová Kristýna, Netolice
Koláčková Kateřina, Lípa
Kolářová Dominika, Chodov
Kolářová Monika, Matějov
Kostincová Markéta, Čáslav
Koutná Soňa, Brno
Koutová Renata, Velké Hostěrádky
Kozáková Kateřina, Červené Pečky
Kramperová Blanka, Hlinsko
Kravčík Michal, Havířov
Kreculj Saša, Votice
Křížová Jozefína, Teplice
Kubátová Radka, Rokytnice nad Jizerou
Kuklová Lenka, Polička
Kulasová Lucie, Česká Lípa
Kuštanová Petra, Brno
Kvapilová Hanna, Kaplice
Lazarovová Jaroslava, Staré Město pod Landštejnem
Lečková Hana, Sudkov
Ležalová Petra, Krucemburk
Linková Jana, Jablonec nad Nisou
Lokvencova Rozarie, Hradec Králové
Marková Monika, Olbramice
Martanová Dana, Zdikov
Martincová Alena, Otrokovice
Martinková Tereza, Frýdek-Místek
Matějková Marie, Praha 4
Michálková Markéta, Kopřivnice
Molnárová Tereza, Králův Dvůr
Mrázek Aleš, Klimkovice
Nárožná Markéta, Babice nad Svitavou
Neuvirtová Lucie, Varnsdorf
Nosková Simona, Vrchlabí
Ondrová Vendula, Uherské Hradiště
Osiková Jana, Holasice
Papík Vladimír, Hradec Králové
Pásler Miroslav, Náchod
Polášková Andrea, Ostrava
Rambousková Eva, Liberec 1
Rezková Nikola, Klec
Rohošková Kateřina, Praha 4
Rohošková Marie, Praha 4
Rohovska Alena, Třebíč
Rothová Radka, Žďár nad Sázavou
Rybníčková Lenka, Smržovka
Rydlo Jaromír, Nové Město nad Metují
Rychtáriková Lucie, Březová u Sokolova
Řezníčková Jarmila, Kačice
Samuelová Jarmila, Kněžice u Třebíče
Sejkorová Zuzana, Lučany nad Nisou
Severová Leona, Veltrusy
Shapkin Oleksandr, Slaný
Scheichenost Marie, Dolní Němčí
Sirůčková Petra, Praha 4 Michle
Sitnikova Elena, Praha 5
Skalníková Klára, Teplice
Slaměníková Veronika, Brno
Slavík Richard, Praha 4
Slavíková Ludmila, Planá nad Lužnicí
Sluková Hana, Mladá Boleslav
Soldánová Nikola, Opava
Sop Libor, Veltrusy
Sotolářová Jana, Tišnov
Soukupová Michaela, Úněšov
Stejskalová Šárka, Vratimov
Straková Zuzana, Kunovice
Stratilová Kateřina, Bedihošť
Strnadová Viktorie, Děčín
Studená Alena, Kuřim
Suchanek Marian, Český Těšín
Svačinová Pavlína, Zlín
Svobodová Jana, Valašské Meziříčí
Sýkorová Pavlína, Studénka
Sýkorová Romana, Sudoměřice
Šedivá Miroslava, Jindřichův Hradec
Šikulová Jaroslava, Žďár nad Sázavou
Šilderova Simona, Mikulov na Moravě
Šilhánová Kateřina, Prosetín
Šindlerová Veronika, Horní Benešov
Škrob Petr, Město Albrechtice
Škrobáková Dana, Valašské Meziříčí
Šromová Martina, Suchdol nad Odrou
Štefáčková Renata, Trutnov
Štefanakova Natalia, Čana
Šustalová Veronika, Hranice
Talavašková Barbora, Teplice
Titelová Dominika, Praha
Trubák Jaromír, Skuteč
Tříska Karel, Teplice
Tvrzová Tereza, Rakovnik
Tyrner Jaroslav, Hlinsko
Valenta Miroslav, Kutná Hora
Valová Zdeňka, Praha 10
Vaňková Markéta, Brodce
Venhodová Hana, Třebíč
Vítkovičová Adéla, Beroun
Vlasák Jiří, Trutnov
Vondrašová Gabriela, Domažlice
Vrabcová Jana, Nehvizdy
Wilczková Eliška, Havířov
Zazvonilová Alena, Golčův Jeníkov
Zeman Denis, Třebíč
Zemanová Boženka, Tábor
Zemanová Veronika, Třebíč
Ziková Barbora, Znojmo

Nakupuj s Kaufland Card ve své prodejně Kaufland a vyhraj poukázku v hodnotě 500 Kč

V srpnu jste na 15ti prodejnách Kaufland nakupovali s Kaufland Card a soutěžili o poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč. Patříte mezi šťastné výherce? Děkujeme za účast v soutěži a srdečně gratulujeme.

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Výherci:

Prodejna Brandýs nad Labem
Lubomír Pořízka, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Renata Botošová, Ovčáry
Eliška Šnydlová, Hlavenec
Dana Stánská, Sudovo Hlavno
Vladimír Mráček, Praha
Věra Veverková, Praha 10
Kateřina Sakmar, Kostelní Hlavno
Petr Pospisil, Praha 4
Tatiana Machacova, Brandýs nad Labem
Eca Horska, Praha

Prodejna Česká Třebová
Matěj Hofrichtr, Ústí nad Orlicí
Eva Danisova, Česká Třebová
Hana Hynková, Žamberk
Jana Konarkova, Tatenice
Jiří Lopour, Česká Třebová
Lenka Horáková, Česká Třebová
Jaroslav Zbránek, Česká Třebová
Jindřich Jeník, Česká Třebová
Miroslav Bartoš, Česká Třebová
Hana Štanclová, Česká Třebová

Prodejna Český Krumlov
Antonín Friedel, Horní Planá
Peppe Adam, Český Krumlov
Václav Mynář, Český Těšín
Miroslava Toncarova, Český Krumlov
Jaroslav Sedlak, Česky Krumlov
Zuzana Plevova, Český Krumlov
Miroslav Valnoha, Liberec 23
Miloš Páč, Slatinky
Josef Balogh, Český Krumlov
Vladimír Vrba, Chvalšiny

Prodejna Chrudim
Miroslava Gniewekova, Chrudim
Lukáš Hrabal, Hradčovice
Vlastislav Zarybnicky, Chrast
Ivana Jakubcova, Chrudim
Frantisek Kratochvil, Chrudim
Danuse Jelinkova, Chrudim
Jana Remesova, Chrudim
Libor Zajíček, Chrudim
Ondřej Novotný, Bylany

Prodejna Kopřivnice
Jiří Juřena, Kopřivnice
Renáta Vlčková, Kateřinice
Roman Romaňák, Příbor
Vladimír Zátopek, Kopřivnice
Lubomír Šmahlík, Štramberk
Eva Kabátová, Příbor
Jana Novotná, Kopřivnice
Lubomír Chalupa, Kopřivnice
Jana Hubackova, Kunčice pod Ondřejníkem
Erika Luberova, Příbor

Prodejna Mariánské Lázně
Ludmila Hasalová, Mariánské Lázně
Anna Výborná, Teplá
Jarmila Daňková, Dolní Žandov
Marcela Štruncová, Mariánské Lázně
Helena Vaňková, Lázně Kynžvart
Iva Šarmová, Cheb
Marie Dobiášová, Mariánské Lázně
Zlata Malinovská, Mariánské Láznĕ
Tomáš Hlaváček, Mariánské Lázně
Zlata Dantlingerová, Valy

Prodejna Most
Zdeněk Richter, Most  
Jiří Linhart, Osek
Roman Vančo, Most
Michaela Holá, Most
Jana Presslová, Most
Simona Horová, Most
Ivan Červenka, Most
Jaroslav Šabacký, Most
Jitka Novotná, Most

Prodejna Ostrov
Jaroslav Gál, Ostrov
Kateřina Ogorkova, Ostrov
Jitka Cílková, Karlovy Vary
Pavel Šlagorský, Ostrov
Vera Baxova, Ostrov
Jana Hechtová, Ostrov
Blazena Cacka, Ostrov
Zdenek Kodajek, Vojkovice
Petr Šulgan, Boží Dar
Jitka Cílková, Karlovy Vary

Prodejna Písek
Ivo Nový, Písek
Jitka Janešová, Písek
Eva Lukešová, Štěkeň
Ivan Novotný, Písek
Lenka Penzenstadler, Pisek
Marie Křížová, Písek
Tereza Lukešová, Písek
Kateřina Tománková, Český Těšín
Šárka Málková, Písek
Štefan Bahula, Písek

Prodejna Prostějov - Okružní
Helena Rozkošná, Prostėjov
Stanislav Marek, Prostějov
Zdeněk Ružena, Prostějov
Pavla Mikulášková, Prostějov
Františka Pohlová, Prostějov
Jaroslav Červenobrada, Prostějov
Jiří Milde, Prostějov
František Hás, Měrovice nad Hanou
Marcela Bujnochová, Prostějov
Jindrich Miklas, Prostějov

Prodejna Prostějov - Olomoucká
Jan Smid, Prostějov
Magda Polakova, Štarnov - Konice
Martina Abrlova, Bukova
Miloš Páč, Slatinky
Radim Lovecký, Hlučín
Jindrich Mazac, Suchdol u Prostějova
David Českéj fousek, Městečko Trnávka
Pavel Špaček, Prostějov
Eva Uherková, Prostějov
Monika Pavlíková, Lutín

Prodejna Rakovník
Alena Korcinova, Rakovník
Jaroslava Černá, Praha
Klára Ketmanová, Rakovník
Hana Vopatová, Kožlany
Magda Trešlová, Rakovník
Jana Hlaváčková, Slabce
Jarma Burianová, Nové Strašecí
Veronika Horská, Slabce
Jaroslava Kubíčková, Kladno
Jarmila Fialová, Rakovník

Prodejna Rychnov nad Kněžnou
Zdeněk Hoffman, Synkov
Antonie Urllichová, Zdobnice
Watson Oloton, Kostelec nad Orlicí
Ivana Kotyzová, Rychnov nad Kněžnou
Marie Kohoutková, Slatina nad Zdobnicí
Marika Horáková, Doudleby nad Orlicí
Martin Canek, Rybitví
Pavla Dvořakova, Rokytnice v Orlických horách
František Jehlička, Rychnov nad Kněžnou
Jiří Pischel, Kvasiny

Prodejna Šternberk
Ilona Kratka, Šternberk
Jana Poláková, Karviná
Jana Zmeškalová, Šternberk
Eva Planičková, Dolany u Olomouce
Radka Satorova, Slavětín
Oleksandr Romasyuk, Olomouc
Vratislava Sandorova, Rýmařov
Ivana Petřeková, Štarnov
Veronika Kolesárová, Dolany
Radomil Grund, Bělkovice - Lašťany

Prodejna Vyškov
Marie Jaluvkova, Příbor
Martin Pesava, Vyškov
Jana Medkova, Hoštice - Heroltice
Ladislav Kukleta, Vyškov
Zdenek Werner, Olomouc
Květoslav Novák, Vyškov
Štěpán Hruška, Nemojany
Ludek Zlamal, Vyškov
Eva Kubenová, Lanškroun
Jana Hofmanova, Kožlany

Vyhraj s Kaufland Card roční nákup v hodnotě 120 000 Kč!

Nakupovali jste s Kaufland Card a soutěžili tak o roční nákup v Kauflandu v hodnotě 120 000 Kč? Už známe výherkyni a srdečně gratulujeme.

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Výherce:

Radomíra Šmejkalová, Dolní Zálezly

Soutěž „Nakupuj v červenci s Kaufland Card a vyhraj poukaz“

Nakupovali jste v červenci s Kaufland Card a zapojili se tak do soutěže o poukázky na nákup v Kauflandu? Vylosovali jsme výherce! Srdečně gratulujeme!

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Výherci:

Balounova Jana, Plzeň
Barova Hana, Praha 7
Čihák Jaroslav, Ústí nad Labem
Davidová Marie, Šumperk
Fryc Jura, Milonice
Hornová Anna, Trutnov
Izavčuková Jana, Březno u Chomutova
Jechortova Dana, Luhy
Jirka Miloslav, Havlíčkův Brod
Josiek Reinhold, Karviná
Kalužík Vojtěch, Háj ve Slezsku
Kočvarová Zdeňka, Havířov
Koktová  Aneta, Slaný
Kozic  Marián, Liberec
Kudela Stanislav, Olomouc
Lachova Hana, Opava
Mahdalová Marie, Praha 4
Nagyova Lenka, Frýdek-Místek
Navrátilová  Světlana, Hodonín
Novak Stanislav, Brno
Ostaš Taras, České Budějovice
Pavlík Radovan, Mikulovice
Pilař František, Trutnov
Prachařová Milena, Ústí n/L
Prazakovah Stanislava, Horní Kopečná Liberec
Reeifova Dana, Zábřeh
Szkawranioková Zdenka, Třinec
Šerý Vratislav, Březí
Urbánek Jan, Brno
Vicencová Jarmila, Šternberk
Vítovcová Veronika, Plzeň

Červnová soutěž „Vyhraj auto s Kaufland Card“

Vyhlášení soutěže „Vyhraj auto s Kaufland Card“

Známe výherce červnové soutěže o nové auto! Srdečně gratulujeme.

Výherce:

Denisa Habrekova, Ostrava-Zábřeh

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Oslava 1 111 111 Kaufland Card zákazníků

Nakupovali jste v červnu s Kaufland Card a soutěžili tak o poukázky na nákup v Kauflandu? Známe výherce a gratulujeme! 

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Výherci:

Abdelouhab Seddik, Praha 

Absolonova Denisa, Brno 

Adamczyková Libuše, Orlová 

Adamich Stefan, Krnov 

Albert Filip, Svitavy 

Altmanová Iveta, Žitenice 

Ambrozová Eliška, Opava 

Andriskova Margita, Ostrava Vítkovice

Andryskova Jana, Slaný 

Arlt Ladislav, Pozdeň 

Aron Roman, Cheb 

Ašenbrenerová Eva, Čáslav 

Augustinová Michaela, Jablonné nad Orlicí

Babackova Mirka , Velké Meziříčí

Bacilkova Martina, Praha 

Bačkovská Jana, Horní Police

Bačkovský Pavel , Teplice 

Baláková Michaela, Mladá Boleslav

Balaniuc Natalia, Hradec Králové

Balážová Martina, Valašské Meziříčí

Balková Alena, Český Krumlov

Balog Zdenek, Havířov 

Balounova Alena, Choustníkovo Hradiště

Balušíková Naděžda, Brno 

Bang Hai, Nguyen, Hodonín

Bant Oldřich , Olomouc 

Bárta Pavel, Postřelmov 

Bártková Hana, Ostrava - Výškovice

Bartková Ivana, Frýdek-Místek 

Bartková Jana, Karviná 

Bartoňová Jana, Prostějov 

Bartošová Petra, Jablonec nad Nisou

Barvinkova Jana, Dvůr Králové

Bašová Hana, Rychnov nad Kněžnou

Batkova Alice, Prostějov 

Bauer Jaroslav, Kolín 

Baurova Marie, Praha 1

Beck Zdeněk, Praha 

Bechyně Pavel, Mělník 

Beková Jana, Praha 10

Beňák Patrik, Kadaň 

Bendová Věra, Roudnice nad Labem

Beňová Libuše, Kozlovice 

Bergmanová Iva, Františkovy Lázně

Bernardová Jitka, Rakovník 

Bertová Drahomíra, Brno 

Bielik Pavel, Brno 

Bílá Jitka, Kolinec 

Bílý Miloš, Černá Hora

Binarová Ludmila, Dolní Životice

Bíza Miloš, Praha 

Bláhová Yvetta, Praha 

Blazek Roman, Nový Jičín

Blažek František, Uherské Hradiště

Blažková Jiřina, Přerov 

Blažková Michaela, Jindřichův Hradec

Bocko Josef, Karviná 

Boček Ladislav, Roudnice nad Labem

Boháč Karel, Tábor 

Böhmová Jana, Mladá Vožice

Boor Tomáš , Ostrov 

Bozděch Libor, Liberec 

Brabcová Marie, Teplice Hudcov

Brabenec Antonín, Třebíč 

Brauner Franz, Brno 

Braunová Hana, Pardubice 

Brázdová Vendula, Svitavy 

Bredšnejdr Martin, Rakovník 

Brigantová Marie, Věž 

Brumlich Jan, Praha 

Brůnová Eva, Kadaň 

Brutar Milan, Pardubice 

Brzobohaty Jaroslav, Brno 

Břečková Šárka, Pardubice 

Budiova Kristýna, Trpoměchy 

Bucharova Michaela, Jičín 

Bukvova Petra, Prostějov 

Bures Zbynek, Brno 

Bursík Jan, Votice 

Bursikova Monika, Znojmo 

Bystroň Vítězslav , Ostrava 

Caggiano Alessio, Praha 

Cágová Irena, Trnávka 

Cachová Michaela , Chrudim 

Cajthamlová Jaroslava, Zbiroh 

Caslavska Adela, Chrudim 

Cempírek Martin, Pardubice 

Cerna Bohumila, Mladá Boleslav

Certisceva Zuzana, Velký Ořechov

Cesikova Lenka, Šenov u Nového

Cieslar Milan, Nýdek 

Cotaga Alexandr, Letovice 

Coufaliva Andrea, Sadská 

Cuzy Radomír, Pardubice 

Cvačka Marek, Praha 6

Czechová Sandra, Palonín 

Čaja Milan, Uherske Hradiště

Čejková Jolana, Merklín 

Černá Anežka, Žatec 

Černá Svatava, Otrokovice 

Černohorská Karin, Brno 

Červená Jana, Brandýs nad Labem-Stará

Čiakova Irena, Český Těšín

Čížek Vladimír , Praha 

Čubr Josef, Kladno 

Čurdová Marie, Karlovy Vary

Dacer Vladimír, Chřibská 

Daduk Stanislav, Chožov 

Dandarova Tantjana, Praha 5

Daněk Jiří, Kutná Hora

Danielová Renata, Brno 

Danišová Jaroslava, Chlumec 

Dashzeveg Bayarkhuu, Ráječko 

Dedkova Libuse, Litoměřice 

Delgerová Jana, Úholičky 

Dengler David, Svatava 

Dešková Anna, Jablonec nad Nisou

Didyk Iryna, Chlumčany 

Dinh Duc, van, Brno

Dinh Thilinh, Jablonec nad Nisou

Dlabač Miroslav, Zlín 

Dlabačová Zdeňka, Kroměříž 

Dobrecky Jan, Uherský Ostroh

Dobruska Radka, Žatec 

Doležal Pavel, Hranice 

Doležal Petr, Osová Bítýška

Doležalová Šárka, Jindřichův Hradec 1

Doová Dana, Rokytnice 

Dostál Stanislav, Doudleby nad Orlicí

Dostálová Jaroslava, Jihlava 

Doulík Rudolf, Dvůr Králové nad

Drábková Anna, Lukov 

Drahosova Vlasta, Žatec 

Drahozalová Hana, Chomutov 

Drbúlová Dagmar, Havířov 

Drkalová Lucie, Brno 

Drobná Blažena, Klenec 

Drobnak Jan, Vrchlabí 

Drožkářová Blanka, Sobotka 

Duda Petr, Hospozín 

Dufkova Marketa, Lipník 

Důmová Marcela, Praha 

Durdisova Renata, Praha 

Ďurisová Kateřina, Havířov 

Duskova Renata, Praha 4

Dušková Marie, Strakonice 

Duval Arnaud, Dřísy 

Dvorackova Tatana, Hranice 

Dvorak Josef, Miroslav 

Dvorakova Hana, Radostín nad Oslavou

Dvořák Petr, Znojmo 

Dziwisz Voloďa, Havířov-Město 

Dzubová Olga, Slaný 

Eberl Josef, Cheb 

Eberlová Jarmila, Bohutín 

Faltýnová Helena, Kuřim 

Fantova Vera, Hodonín 

Felczánová Alena, Benešov nad Ploučnicí

Fencl Vaclav, Plzeň 

Ferdinand Milan, Havlíčkův Brod

Ferfecká Renata, Karviná 

Ficu Josef, Česká Lípa

Fink Vlastimil, Hradec Králové

Finková Romana, Mikulčice 

Fiolkova Petra, Šternberk 

Fiserova Alice, Rakovník 

Fišer Josef, Havlíčkův Brod

Fléglová Jiřina, Kapsová, Přerov

Flesarova Ludmila, Matějov 

Flídrová Alena, Předklášteří 

Flísková Ivana, Opava 

Formánková Libuše, Vrbno 

Fornbaum Josef, České Budějovice

Forstová Jiřina, Jablonec nad Nisou

Frnoch Zdeněk , Prachatice 

Fröhlich Adrian, Mělník 

Frydrych Lukáš, Nový Jičín

Frydryšková Tereza, Milenov 

Fujerová Šárka, Ovesná (Benešov nad

Gábor Ondrej, Jirkov 

Gajdacova Andrea, Dolní Heřmanice

Gajdoa Milan, Náchod 

Galambošová Jitka, Mohelnice 

Galliková Petra, Horní Jiřetín

Gasper Mirek, Petrovice u Karvine

Gawronová Marta, Havířov Podlesí

Gheorghe Bucea, Rokycany 

Glocar Zdeňek, Šumperk 

Godulova Gabriela, Těrlicko 

Goll Petr, Ústí nad Labem

Goryczkova Elena, Vendryně 

Gottfaldová Anna, Třinec 

Gottland Miroslav, Dvůr Králové nad

Grác Rostislav, Přerov 

Grau Jan, Horní Jiřetín

Grebeň Jan, Sokolov 

Gregorová Dobroslava, Praha 

Gregorová Petra, Žatec 

Gric Roman, Brno 

Grmelová Iveta, Košťany 

Gřešková Lenka, Šternberk 

Gřundělová Anna, Býkov 

Gubanec Jan, Ostrava 

Habová Alice, Jablonec nad Nisou

Hadererová Květa, Svoboda nad Úpou

Háha Ladislav, Jihlava 

Hajdučková Lucie, Paskov 

Hajný Ladislav, Peruc 

Hakenova Zdenka, Rožďalovice 

Hála Martin, Praha 

Halfarova Marcela, Kravaře 

Hamanová Dana, Třebíč 

Hambergerová Emilie, Děčín 

Hammerschmiedt Zdeněk, Ústí nad Labem

Hamouzová Markéta, Rakovník 

Hanačíková Pavla, Zlín 

Hanich Dalibor, Rýmařov 

Hanousek Dalibor, Čelechovice na Hané

Hanus Karel, Praha 6

Haragoničová Jana, Chomutov 

Hasil Jan, Moravská Nová Ves

Hausner Ivan, Sušice 

Havlásková Květoslava, Orlová 4

Havlíček Ladislav, Varnsdorf 

Havlova Marie, Hříškov 

Havránková Lenka, Lázně Bohdaneč

Heczko Edvard, Frýdek-Místek 

Heczková Anna, Český Těšín

Heczková Renáta , Jablunkov 

Heidova Kvetoslava, Rokycany 

Heinischova Danuta, Trutnov 

Hejbal Petr, Čechy pod Kosířem

Hejdová Jana, Příbram 

Hejtykova AnA, Neratovice 

Hendrych Ivan, Liberec 

Henešová Lenka, Velké Meziříčí

Henešová Petra, Velké Meziříčí

Herkalová Marie, Lužnice 

Hiková Tereza, Holýšov 

Himlova Eva, Mělník 

Hišková Blanka, Tašovuce 

Hložitek Karel, Přerov 

Hnilička Stanislav, Svitavy 

Hniličková Marcela, p. Nýřany

Hnizdová Radoslava, Chomutice 

Hobza Milan, Kutná Hora

Hodaňová Dana, Lipůvka 

Holbergová Zdeňka, Zlaté Hory

Holčíková Zdeňka, Olomouc 

Holec Karel, Mělník 

Holečková Helena, Chválenice 

Holikova Ivana, Zlín 12

Holišová Lenka, Nový Jičín

Holub Zdeněk, Ústí nad Labem

Holý Jaroslav, Cheb 

Homolova Nada, Ostrava 

Homolova Zuzana, Velké Meziříčí

Honzátková Markéta, Bohumín 

Horák Petr, Vrchlabí 

Horáková Danuše, Česká Ves

Horáková Kateřina, Mladá Boleslav

Horáková Leona, Brno 

Horcica Lubomir, Brno 

Horčicová Šárka, Veselí nad Moravou

Hornofová Květa, Praha 9

Hort Jiří, Mělník 

Horvat Imrich, Nový Bor

Hořecká Petra, Přerov 

Hořínková Vlast, Jirkov 

Hošková Pavlína, Hradec Nová Ves

Houška Miloš, Praha 4

Houšková Petra, Litvínov 

Hovorka Vaclavt, Horní Suchá

Hozák Vladimír, České Budějovice

Hrbáček Antonín, Lípa 

Hrbková Danuše, Čáslav 

Hrnčířová Lucie, Praha 

Hromadová Marie, Nový Jičín

Hronková Iveta, Třebichovice 

Hrouzková Ivana, Vyškov 

Hrtankova Olga, Ročov 

Hrubanová Dagmar, Vincencov 

Hrušková Eva, Otrokovice 

Hubáčková Dana, Topolná 

Hubova Adela, Starý Jičín

Humalová Eva, Dolní Hbity

Humpolák Jiří, Brno 

Hurbanová Marcela, Příbor 

Hýblerová Kristýna, Trutnov 

Hynková Martina, Plasy 

Chadrabová Věra, Praha 3

Chaloupka Miroslav, Konice 

Chaloupka Pavel, Račice - Pístovice

Charvátová Magdaléna, Čáslav 

Charvátová Martina, Vsetín 

Chládková Miluše, Zábřeh 

Chlaň Miloslav, Kaplice 

Chmielová Alena, Nový Jičín

Cholasta Martin, Havířov 

Chudíková Jana, Vnorovy 

Chudobová Markéta, Kutná Hora

Chupikova Anna, Havířov Prostřední Suchá

Imrich Albin, Znojmo 

Inemanova Eva, Volduchy 

Iva Blažková, Havlíčkův Brod

Ivana Jelinkova, Dubí 

Ivona Stodolova, Ostrava 

Jabůrková Jaroslava, Uherské Hradiště

Jaklová Helena, Ostrava 

Jakub Jaroslav, Hodonín 

Jakubec Rostislav, Jičín 

Jalový Ladislav, Brno 

Jančíková Vlasta, Hodonín 

Jandova Blanka, Kryry 

Janeš Vaclav, Praha 

Janíčková Iva, Lanškroun 

Janik Jindřich, Valašské Meziříčí

Janota Robert, Trnava 

Janovský Zdeněk, Plzeň 

Janů Kateřina, Zábřeh 

Jaroš Karel, Bystřice pod Hostýnem

Jarošová Lenka, Kuchařovice 

Jasoněk Vladan, Otice 

Jašurková Ivana, Liberec 

Jatičova Blanka, Těrlicko 

Jaukerová Jana, Hrdějovice 

Jelínek Zdeněk, Dubňany 

Jelínková Blanka, Šumperk 

Jelínková Gabriela, Česká Skalice

Jelinkova Pavla, Praha 10

Jendrejčík Zdeněk, Orlová Lutyně

Jendruscak Jaroslav, Praha 8

Jeřábková Katka, Klášterec nad Ohří

Jež Stanislav, Hodonín 

Jičínský Ladislav, Liberec 11

Jichova Lenka, Most 

Jirásková Štěpánka, Horní Lom

Jiricek Milan, Přerov vinary

Jiroušek Jaroslav, Prachatice 

Jiřina Hajzerova, Lipová-lázně 

Jizdná Dagmar, Šebrov 

Johnová Zdena, Přerov 

Jonáš Marcel, Praha 

Julia Sviridova, Praha 6

Jungmann Jaroslav, Klášterec nad Ohří

Jungwirtová Jarmila, Zlín 

Jurák Jaromír, Štramberk 

Juránek Radim, Plumlov 

Jurášková Eva, Brodek u Prostějova

Jurecková Jana, Ostrava Zábřeh

Kábrtová Hana, Luká 

Káčer Roman, Krnov 

Kačerovsky Miroslav, Prostějov 

Kadavá Dagmar, Krupka 

Kadelova Ivana, Velké Meziříčí

Kadič Marek, Jindřichův Hradec

Kadlec Pavel, Písek 

Kalašová Zdena, Prachatice 

Kalat Vaclav, Mladá Boleslav

Kalina Jan, Olomouc 

Kalivodová Petra, Kadaň 

Kalkusova Jana, Pelhřimov 

Kalová Marie, Prostějov 

Kalova Petra, Brno 

Kamenický Tomáš, Jihlava 

Kamírová Jana, Horní Benešov

Kamradova Magdalena, Kobeřice 

Kánová Jitka, Strakonice 

Kantorová Lenka, Třinec 

Karbulova Marie, Ostrov 

Kardos Milan, Valašské Meziříčí

Karel Zeis, Praha 6

Karlíková Jarmila, Chomutov 

Kašparová Drahoslava, Cheb 

Kaucky Jiri, Srbsko 

Kavinová Hana, Velké Meziříčí

Kazar Viktor, Litvínov 

Kemza Robert, Praha 9

Kerver Pavel, Opava 

Khanh Duy, Ta, Praha 10

Kilberger Karel, Nýrsko 

Kirilova Nataliya, Praha 

Kirschnerová Petra, Horní Dvořiště

Kirsová Jitka, Rokycany 

Kkrjcova Emílie, Brno 

Klaudova Miloslava, Dvůr Králové nad

Kleiner Miluse, Rokycany 

Klementová Kateřina, Boskovice 

Klempa Martin, Sokolov 

Kletečková Dominika, Havlíčkův Brod

Kljajićová Bohdana, , Pardubice

Klobouk Pavel, Bystřice pod Hostýnem

Kminkova Nikol, Hodonin 

Knap Vladislav, Liberec 

Kňažková Věra, České Budějovice

Knejpova Jaroslava, Jaroměř 

Knoppová Kateřina, Frýdek-Místek 

Kocakova Irena, Malá Vrbka

Kocmánek Josef, Jindřichův Hradec

Kočí Lidmila, Oldřišov 

Kočkova Radka, Karviná 

Kodrasová Marie, Český Krumlov

Kokrdová Monika, Havlíčkův Brod

Kolář Jiří, Březnice 

Kolářková Ludmila, Hodonín 

Kolářová Milena, Hranice 

Kolejka Jaromír, Brno 

Kolková Veronika, Louny 

Kolocová Petra, Vlková, Příbram

Kominkova Iva, Praha 

Konárová Kateřina, Trutnov 

Kondelik Jaromir, Karlovy Vary

Konečná Kateřina, Petrovice u Karviné

Konhefr Stanislav, Jindřichův Hradec

Konžáková Karla, Hranice 

Kopecká Lucie, Sokolov 

Kopečná Pavlína, Prostějov 

Kopriva Zdenek, Město Albrechtice

Korbel Miroslav, Praha 

Koroncziová Eva, Ostrava 

Kosler Petr, Plzeň 

Kossakowski Tomáš, Teplice 

Kostelecký Zdeněk, Hodonín 

Kostovalová Irena, Chomutov 

Košíková Natálie, Havířov Šumbark

Košová Martina, Horní Branná

Kotašková Kristýna, Praha 

Kotenová Iveta, Chomutov 

Kotyzová Vlasta, Kardašova Řečice

Kotzová Šárka, Teplice 

Koubová Dana, Choustníkovo Hradiště

Koubová Dana, Praha 9

Koukalová Lenka, Budišov 

Koukol Jan, Rychnov nad Kněžnou

Koukol Petr, Lanškroun 

Kouřilova Nikola, Pozlovice 

Koutna Jana, Uherský Brod

Kováčová Dana, Chomutov 

Kovalčíkova Květoslava, Havířov Město

Kovalska Hana, Ostrava 

Kovář Ivo, Ostrava Poruba

Kovář Miroslav, Přerov 6 Újezdec

Kovář Štefan, Vrbovec 

Kovář Vladimír, Údlice 

Kovaříková Hana, Praha 9

Kraft Vladislav, Dobřív 

Krahulec Zdeněk, Havířov 

Krajíček Luděk, Znojmo 

Kraková Michala, Vrbice 

Králíček Jan, Bučovice 

Kralikova Vratislava, Sokolov 

Králová Naděžda, Vrchlabí 

Krameriusová Jaroslava, Louny 

Kranichová Ivana, Šumperk 

Krásová Ivana, Pelhřimov 

Krátká Katerina, Havířov 

Kratka Marie, Stařeč 

Krátká Zdeňka, Boskovice 

Kratochvilová Ladislava, Otrokovice 

Kratochvílová Oldřiška, Pustiměř 

Krbálková Anna, Přímětice 

Krčmář Jiří, Teplice 

Krejčík Miloslav, Liberec 

Krenželoková Andrea, Markvartovice 

Krestyaninova Natalia, Buštěhrad 

Kreuz Miroslav, Chomutov 

Kriegsmannova Zdeňka, Bílý Kámen

Kristová Petra, Kyjov 

Krivanec Frantisek, Strakonice 

Krizova Martina, Nymburk 

Kroftová Michaela, Plzeň 

Kroutilová Anna, Praha 

Krua Jiří, Polná 

Krupičková Miroslava, Česká Lípa

Krupková Hana, Česká Třebová

Krutinová Milena, Cheb 

Kružík Jan, Puklice 

Krychun Oleg, Vyškov 

Křenek Jakub , Loučka 

Křivková Bohuslava, Teplice 

Křivský Jiří, Moutnice 

Křížová Kateřina, Jaroslavice 

Kuban Vladimír, Vlkoš 

Kubanek Jiri, Havlíčkův Brod

Kubánek Radovan, Kroměříž 

Kubelková Věra, Stráž nad Nisou

Kubíková Jarmila, Chomutov 

Kubošek Milan, Karviná 

Kubrichtová Naděžda, Příbram 

Kucmasova Katarína, Česká Třebová

Kuczman Mikuláš, Kladno 

Kučerová Jitka, Slaný 

Kučerová Lucie, Česká Třebová

Kučka Karel, Ostrava 

Kudlička Vojtěch, Topolany 

Kudová Eva, Boskovice 

Kudrová Zuzana, Úlice 

Kufa Jan, Praha 9

Kufa Milan, Brno 

Kulhan Frantisek, Praha 

Kulhánek Stanislav, Pardubice 

Kulhavý Pavel, Polepy 

Kunc Patrik, Rájec-Jestřebí 

Kupka Vladimír, Brušperk 

Kupka Vlastimil, Krásné Pole

Kurkova Kamila, Znojmo 

Kurtinová Eva, Zlín 

Kusy Martin, Štramberk 

Kuttelwascher Jaroslav, Věžnice 

Kvapiliva Alena, Libhošť 

Kvasnicová Svatava, Ostrava 

Kyčmol Josef, Česka Třebová

Kysela Stanislav, Jablonec nad Nisou

Kyselá Věra, Hotslavice 

Kyzlinková Božena, Blansko 

Lachnitova Renata, Fryšták 

Lajza Pavel, Praha 

Lakomý Miroslav, Kopřivnice 

Landro Iva, Znojmo 

Langerova Hilda, Most 

Lasáková Jarmila, Opava 

Lastuvka Dusan, Pavlice 

Lavrentiev Alexandr, Mariánské Lázně

Le Nhat, Ho Thi, Kopřivnice

Lebdušková Lenka, Pardubice 

Lecián Jaroslav, Kroměříž 

Lenfeld Jaroslav, Praha 

Leško Milan, Ostrava 

Levchenko Yuliia, Bruntál 

Líbalova Zdeňka, Mělník 

Lindnerová Libuše, Prostějov 

Lipová Božena, Melenovice 

Lísková Jelena, Teplice 

Löbel Martin, Sokolov 

Löffelmann Jaroslav, Ústí nad Labem

Lochmanová Zdeňka, Kolín 

Lokvencová Eva, Prostřední Lánov

Lopatář Jiří, Klobouky 

Loskotová Michaela, Havlíčkův Brod

Loudova Daniela, Plzeň 

Luber Vladimír, Albrechtice 

Lukášová Jana, Kladno 

Lukeštík Lubomír, Varnsdorf 

Lyko Oldřich, Ostrava 

Lysák Marek, Frýdek-Místek 

Lysáková Petra, Jirkov 

Maccechini Jana , Český Krumlov

Macourek Libor, Nesovice 

Maďarova Iveta, Jeseník 

Madejová Marie, Frýdek-Místek 

Magouta Lenka, Plzeň 

Mach Vaclav, Teplice 

Macháček Jiří, Kopřivnice 

Máchová Jana, Kolín 

Máchová Veronika, Dvorce 

Majer Ladislav, Blansko 

Majgotová Renáta, , Praha

Malaskova Marie, Brno 

Maloušek Jan, Budišov 

Malý Martin, Brno 

Marek Václav, Černčice 

Marešová Renáta, Pelhřimov 

Marková Margita, Nové Město pod

Marková Pavla, Smiřice 

Marková Vladimíra, Ústí nad Labem

Martinec Pavel, Praha 

Martinková Jitka, Praha 

Masáčková Jana, Brloh 

Masna Tana, Bohumín 

Masný Tomáš, Bohumín 

Mašková Eva, Pardubice 

Matějíček Josef, Kamenice u Jihlavy

Matějková Lenka , Brno 

Matoulkava Vera, Nový Bor

Matoušek Jiří, Třebíč 

Matura Jaroslav, Praha 

Maxa Jan, Praha 

Mayerova Marketa, Libušín 

Mazánová Martina, Prostějov 

Mazur Jan, Petrovice u Karviné

Mejsnar Lukáš , Praha 

Meliherová Věra, Stráž nad Nežárkou

Merker Michal, Teplice 

Merklová Božena, Rotava 

Merta Miloš, Bílovice nad Svitavou

Mertová Vladislava, Bludovice 

Mifkova Lenka, Svitavy 

Michalisková Petra, Vlkoš u Kyjova

Michalová Šárka, Tvarožná 

Michalovská Olga, Česká Třebová

Michel Jiří, Praha 4

Mik Petr , Kopřivnice 

Mikel Zdenek, Fryšták 

Mikitinová Ivana, České Budějovice

Miksikova Tereza, Vsetín 

Milová Miluše, Litvínov 

Minarova Jana, Libušín 

Minařík Anežka, Kvasice 

Miškeova Milada, Zakolany 

Mišurcová Bohumila, Uherské Hradiště

Mityska Petr, Děčín 

Mitysková Naděžda, Náchod 

Mládek Miiroslav, Praha 

Mlčáková Ludmila, Chropyně 

Mlčoch Jaroslav, Laškov 

Mlčoušek Karel, Kadaň 

Močková Žaneta , Havlíčkův Brod

Moravcová Iva, Ostrov 

Moravcová Věra, Praha 

Morkusová Eliška, Velká Losenice

Morysová Lenka, Palkovice 

Mottl Jiri, Sokolov 

Mottl Karel, Tábor 

Motzbäuchlová Marie, Kraslice 

Mrázková Dana, Ústí nad Labem

Muhlbacher Pavel, Rokycany 

Muchová Petra, Neratovice 

Mullerova Jana, Střelice 

Müllerová Martina, Chlumín 

Mullerova Miroslava, Kroměříž 

Musial Přemysl , Bohumín 

Musilová Lucie, Povrly 

Mygerova Silvie, Moravice 

Naci Akexander, Ústí nad Labem

Nárožná Radka, Moravská Třebová

Natinakova Alena, Paseka 

Navrátilová Hana, Ježov 

Navrátilová Lenka, Vsetín 

Navrátilová Petra, Uherské Hradiště

Nečas Karel, Opatov 

Nejedlá Lidmila, Praha 3

Nejedly Alojs, Drzovice 

Nejez Jan, Praha 

Nekardova Alena, Veselí nad Moravou

Němcová Daniela, Česká Ves

Nemcova Katerina, Praskačka 

Němcová Lucie, Lázně Bělohrad

Němec Karel, Havířov 

Němec Michal, Tišnov 

Nemeckova Antonie, Rožmitál pod Třemšínem

Nepomivova Olga, Litoměřice 

Nevludová Pavlína, Frýdlant nad Ostravicí

Nga Thi, Tran, Ostrava

Nguyenová ThuTrang, Děčín 

Niahai Ivan, Ostrava 

Niderle Jiří, Opava 

Niederlová Klára, Praha 

Nitscheova Eva, Jesenik 

Nohelova Ivana, Vyškov 

Noskova Dita, Praha 3

Nosková Marie, Třeboň 

Nouzak Vladimír, Děčín 

Nováčková Romana, Praha 

Novák Alex, Brno 

Nováková Alena, Praha 

Nováková Alena, Rokytnice v Orlických

Nováková Lucie, Praha 

Nováková Milena, Ústí nad Labem

Nováková Monika, Drnovice u Vyškova

Nováková Zdeňka, Česká Lípa

Novakowa Hildegarda, Havířov 

Novik Yevhen, Teplice 

Novotná Natalija, Velké Meziříčí

Novotný Jiří, Jindřichův Hradec

Novotný Milan, Hodonín 

Novotný Tomáš, Ústí nad Labem

Oborny Dusan, Bruntál 

Odvárková Olga, Vojice 

Okal Alois, Zlín 

Olszová Renáta, Havířov 

Olšák Petr, Ostrava 

Ondrášková Erika, Kunovice 

Ondrišková Zdenka, Přerov 

Opočenská Pavla, Svobodné Heřmanice

Oprštěná Kristina, Český Těšín

Oštálogalová Hana, Hodkovice nad Mohelkou

Otavová Adriána , Šlapanice 

Ovšonková Veronika, Brno 

Pagáč František, Vsetín 

Palacká Ludmila, Loučka 

Páleníková Dagmar, Orlová 

Papay Pavel, Jablonec nad Nisou

Papík František, Ústí nad Labem

Paráková Hana, Hradec Králové

Pastýrik Miroslav, Ostrava 

Patrasova Jitka, Žatec 

Pavel Vladimír, Rakovník 

Pavelková Libuše, Sobotín 

Pavlíčková Petra, Děčín 3

Pavlík JIŘÍ, Kroměříž 

Pavlíková Iva, Napajedla 

Pavlikova Jirina, Praha 

Pavlistik Milan, Radslavice 

Pavlovickova Marie, Rokycany 

Pawlicova Anna, Karviná 6

Pažoutová Lenka, Kněžmost 

Pecinová Pavla, Havířov 

Pecity Václav, Terešov 

Pecková Jiřina, Český Těšín

Pelcová Petra, Litvínov 

Perháč Martin, Karviná 

Pernický Pavel, Choryňe 

Petr Olda, Kájov 

Petráš Zdeněk, Plzeň 

Petroušová Ivana, České Budějovice

Petrová Bronislava, Frýdek-Místek 

Petrovec Václav, Kadaň 

Petříčková Eva, Myslkovice 

Pfeiferova Anna, Rychnov nad Kněžnou

Pišťáková Iveta, Prostějov 

Plachá Milena, Hurychová, Praha

Plašilova Eliška, Praha 6

Pleská Iveta, Rychnov nad Kněžnou

Podešvová Miroslava, Starý Jičín

Podkrivacký Milan, Mníšek u Liberce

Podnecká Drahomíra, Kutná Hora

Podolová Ilona, Otrokovice 

Pojer Leo, Znojmo 

Pokludová Alenka, Ostrava 

Pokruta Jiří, Brno 

Polackova Jana, Pardubice 

Poláček Martin , Kladno 

Poláková Eva, Teplice 

Poláková Helena, Pelhřimov 

Polčák Libor, Valašská Polanka

Polešovský Marek, Otrokovice 

Polinková Renata, Orlová 

Pondělíčkova Dana, Mělnické Vtelno

Porubek Milan, Český Krumlov

Poslední Karel, Praha 

Pospechova Jirina, Hněvošice 

Pospíšil Václav, Roudnice nad Labem

Pospíšilová Miluše, Pardubice 

Pospíšilová Romana, Přerov 

Postova Jana, Nový Jičín

Povolný Jiří, Mladá Boleslav

Poživilová Andrea, Dvůr Králové nad

Praislerová Věra, Pardubice 

Pražák Jaroslav, Úvaly 

Pražáková Petra, Miletín 

Prcik Pavel, Hodonín 

Priehoda Josef, Litoměřice 

Procházka Otto, Sněžné 

Procházka Radek, Staré Buky

Prochazka Stanisllav, Prostějov 

Provazník Pavel, Hradec Králové

Provazníková Jana, Šumperk 

Pryimak Vira, Praha 5

Przybylová Miroslava, Prostřední Suchá

Přenosilová Ladislava, Hudcov 

Přichystalová Lenka, Pardubice 

Psotova Denisa, Louny 

Pšenčík Rostislav, Brandýs nad Labem-Stará

Pšenica Miroslav, Rožnov pod Radhoštěm

Ptáčková Lenka, Lužec nad Vltavou

Pubal Petr, Jihlava 

Puhrova Dagmar, Nový Jičín

Purkar David, Chomutov 

Pus Jaroslav, Teplá 

Pytlounova Jitka, Uhlířské Janovice

Rada Ladislav, Mělník 

Radošova Lenka, Dambořice 

Rafaj Jaroslav, Vizovice 

Rak Martin, Brno 

Rakovická Naďa, Louny 

Rakowski Milan, Ostrava 

Randýsková Jana , Ostrava 

Raštica Pavel, Praha 9 -

Raušová Ivana, Králův Dvůr

Rederova Jarmila, Těrlicko 

Rehorova Petra, Česká Třebová

Reicheltova Monika, Nový Bor

Rek Zbigniew, Frýdek Místek

Richter Karel, Uherské Hradiště

Richterova Vera, Klatovy 

Ripa Vaclav, Golčův Jeníkov

Robai Hani, Hradec Králové

Rocen Jiri, Pardubice 

Roflík František, Sokolov 

Rosenbaumová Ilona, Dlouhý Most

Rousková Milada, Ostrava 

Rousová Jarmila, Dvůr Králové nad

Rozsypalek Mara, Kroměříž 

Ruczkowská Simona, Dolní Němčí

Rumplová Pavlína, Praha 6 Bubeneč

Rybackova Marie, Vojnův Městec

Rybáková Sylvie, Ostrava-Zábřeh 

Rybníček Václav, Karlovy Vary

Rýglová Hana, Ostrov 

Rychlá Marcela, Karviná 

Rylich Lubos, Albrechtice 

Rysová Jaroslava, Praha 9

Řehulka Miroslav, Bruntál 

Řezáčová Dagmara, Lipník 

Řičicová Jarmila, Veselí nad Moravou

Říhová Kateřina, Praha 

Říhová Marie, Mokrá Horákov

Sablaturova Jaroslava, Žatec 

Sachrová Barbora, Prostějov 

Salčáková Lenka, Petrov 

Samoliuk Mykola, Žalhostice 

Santler Richard, Kuřim 

Santova Ilona, Desná 

Sarnecka Jana, Prostějov 

Saroun Milan, Kněžice 

Sasinova Frantiska, Strážnice 

Sebesta Jan, Hodonín 

Sedláček Jaroslav, Ostrava 

Sedláček Petr, Drahovice 

Sedláček Radko, Pardubice 

Sedláčková Lenka, Hukvaldy 

Sedlak Jaromír, Sedlešovice 

Sedlák Zdenek, Teplice 

Sedláková Ludmila, Rosice nad Labem

Semberevo Ladislava, Mladá Boleslav

Semradova Lucie, Cheb 

Sengerová Irma, Český Těšín

Senohrabatková Libuše, Oldřichov v Hájích

Sevcu Marie, Nová Ves nad

Shakirova Zulfiia, Brno 

Shevaga Nazariy, Praha 

Shmitova Jadriga, Nový Bor

Shuliachynskyi Anton, Mladá Boleslav

Shvalya Mykhaylo, České Budějovice

Schmiegerová Anna, , Louny

Schveiger Zdeněk, Chrastava 

Schwarz Vlastimil, Havířov - Šumbark

Schybolova Zdenka, Kopřivnice 

Sigmundová Jana, Praha 

Sikora Radek, Český Těšín

Silar Josef, Lanškroun 

Simionov Stetan, Praha 

Simkova Adela, Kojetín 

Sindelar Jan, Praha 

Sindelarova Lucie, Louka u Litvínova

Skalicka Renata, Praha 

Sklenář Václav, Strání 

Sklenka Milos, Prostějov 

Skolnikova H., Šlapanice 

Skopal Petr, Karviná 

Skoupá Anna, Ostrava 

Skrabalova Vera, Blansko 

Skrivan Pavel, Děčín 

Skržová Milada, Pelhřimov 

Slaby Jiri, Brno 

Slabý Vlastimil, Hodonín 

Slámová Eva, Frýdek-Místek 

Slámová Romana, Jindřichův Hradec

Slezáková Blažena, Praha 

Sližová Eva, Třinec 

Sloupová Eva, Liberec 2

Sloupová Jana, Rokycany 

Smekalova Zuzana, Určice 

Smíšek Vít, Praha 8

Smolanová Markéta, Český Těšín

Smolková Věra, Loket 

Smrcka Jaroslav, Sokolov 

Smutny Leos, Znojmo 

Snášel Pavel, Prostějov 

Snopkova Marie, Praha 

Sobková Soňa , Kuřim 

Sobotková Jaroslava, Praha 9

Sokol Jiří, Chodov 

Sommrová Jitka, Horní Bradlo

Sonnenbergová Jana, Chabařovice 

Sorokin Dmitro, Jirkov 

Soural Karel, Sobotín 

Sporyszova Lenka, Strážnice 

Spoustová Simona, Teplice 

Stachová Vlasta, Beroun 

Stallmachová Jana, Opava 7

Staňková Jaroslava, Ústí nad Labem

Stankova Libuse, Martinice v Krkonoších

Staňková Marie, Brno 

Stará Martina, Praha 9

Stastna Karolina, Trutnov 

Stašová Marketa, Kroměříž 

Stefanová Eva, Bohumín 

Steinerová Diana, Jablonec nad Nisou

Stejskalová Pavla, Znojmo 

Stibor Jiří, Třeboň 

Stiborsky Jan, Březová u Vítkova

Stjskalová Martina, Vrbičany 

Stoklasová Michaela, Šumperk 

Stonjeková Ivana, Olešnice v Orlických

Stradalova Marcela, Potštejn 

Stránská Lucie , Varnsdorf 

Straznicky Radek, Brno 

Strelcova Daniela, Račice-Pístovice 

Strnadl Kateřina, Nový Jičín

Stryjová Tereza, Teplice 

Stuchlík Josef, Zlín 

Stuchlíková Soňa, Český Těšín

Sturmova Jaroslava, Kolín 

Suchá Eva, Jaroměř 

Suchá Ladislava, Tábor 

Suchá Vladimíra, Kuřim 

Sukhina Anastasiia, Kolín 

Sulcová Dagmar, Brno 

Sulcova Regina, Dvůr Králové nad

Surek Miroslav, Zlin 

Svačina Petr, Brno 

Svárovská Jaroslava, Jaroměř 

Sviták Jiří, Křemže 

Svoboda Aleš, Kutná Hora

Svobodová Eva, Praha 8

Svobodová Ivana, Liberec 

Svobodová Kateřina, Česká Lípa

Svobodova Marie, Prostějov 

Svobodová Martina, Brno 

Svobodová Stanislava, Jaroměřice nad Rokytnou

Svozil Miroslav, Smržice 

Swiatkowská Veronika, Olomouc 

Symkanych Valerii, Králův Dvůr

Szczukova Dagmar, Třinec 

Šafařík Josef, Mohelnice 

Šafařík Radek, Brno 

Šašek Miroslav, Most 

Šebková Vanda, Zlín 

Šedivá Pavla, Beroun 

Šedivý Josef , Praha 12

Ševčík Jiří, Šanov 

Šilhavá Lenka, Žatec 

Šillerová Věra, Praha 

Šimánková Jana, Bohutín 

Šimková Ivana, Přerov 

Šimková Lucie, Děčín 

Šimků Olina , Jindřichův Hradec

Šimunková Iva, Jablonec nad Nisou

Šimunková Tereza, Brno 

Šindelářová Andrea, Žďár nad Sázavou

Šipulová Antonie, Uherské Hradiště

Šírová Kristina, Ludgeřovice 

Škodova Gabriela, Přerov 

Škrabal Antonín, Brno 

Škumátová Martina, Hostinné 

Škutová Věra, Orlová 

Šlegr Daniel, Mělník 

Šmardová Marta, Kuřim 

Šmejkal Jiří, Neratovice 

Šnajdárková Radmila, Jeseník nad Odrou

Šolc Jaromir, Hradec Králové

Šonský Milouš, Mladá Boleslav

Šotnerová Lenka, Teplice 

Špačková Anna, Oloví 

Špimrova Olga, Kolín 

Šrajlová Verunie, Mladá Boleslav

Šrom Ladislav, Drahotuše 

Štajerová Jitka, Jičín 

Štandlová Dana, Jistebník 

Šťastný Pavel , Přerov 

Štefániková Bohdana, Český Těšín

Šteinerová Martina, Olomouc 

Štěpáník Miroslav, Přerov 

Štěpánová Ivana, Ostrava Marianské hory

Štěrbová Lenka, Mladá Boleslav

Štěrbová Pavla, Litoměřice 

Šturm Jirí, Ostrava 

Štveráková Irena, Děčín 

Štykarová Marie, Vyškov 

Šubova Veronika, Hroznětín 

Šuťáková Mária, Český Těšín

Švagrová Věra, Beroun 2

Švalbach Vojtěch, Staré Město u

Švástová Marie, Přerov 

Švecová Dita, Lanškroun 

Švekuš Dušan, Příbor 

Švermová Jitka, Mladá Boleslav

Švermová Milena, Teplice 

Tázlar Jaroslav, Nové Město nad

Teplíková Hana, Jablonec nad Nisou

Tihlaříková Ludmia, Brno 

Tichá Nataša, Jablonec nad Nisou

Tichánek Josef, Růžďka 

Tlamycha Karel, Prostějov 

Tobiášová Ilona, Veselí nad Moravou

Tologova Pavlina, Chbany 

Toman Pavel, Praha 9

Tomášek Josef, Chotíkov 

Tomešková Božena, Dlouhomilov 

Tomiška Stanislav, Pardubice 

Tomulikova Adéla, Jaroměř 

Toth Pavol, Rychnov nad Kněžnou

Touškova Vladislava, Teplice 

Trenklerova Lucie, Rudník 

Trinh Nghia, Xuan, Most

Trkola Ota, Pelhřimov 

Troják Martin, Karviná 

Tronina Antonina, Lanškroun 

Trtilek Luboš, Kuřim 

Truhlář Tonda, Dolní Ředice

Trunda Antonín , Hradec Králové

Tučkova Irena, Kutná Hora

Tučníková Eva, Ostrava 

Tůma Jan, Veselí nad Moravou

Tůma Přemysl, Spojil 

Turčáková Jana, Jindřichov 

Turinská Olga, České Budějovice

Tvarog Josef, Ždánice 

Tvrda Jaroslava, Žatec 

Tvrdíková Gerta, Teplice 

Tysl Vladimir, Praha 

Uhlíř Pavel, Velké Meziříčí

Uhrová Ludmila, Bohumín 

Uchnárová Kristýna, Litvínov 

Ulrichova Helena, Praha 

Ulrichová Jaroslava, Kolín 

Unucková Silvie, Český Těšín

Urbanová Růžena, Lhota u Vsetína

Vajglová Marcela, Valašské Meziříčí

Valentova Jana, Čejkovice 

Válková Monika , Bílina 

Valová Květoslava, Vladislav 

Valová Miluše, Plaveč 

Váňa Josef, Čimelice 

Vandrovcová Lucie, Mladá Vožice

Vaněčková Nina , Pelhřimov 

Vaněk Radim, Rájec-Jestřebí 

Vanek Roman, Bohucovice 

Vanickova Dagmar, Jičín 

Vaňková Jana, Valašské Meziříčí

Včelíková Nikola, Polička 

Večeřová Tereza, Česká Třebová

Veith Hans, Písek 

Veith Vladimír, Štěpánovice 

Velecký Antonín, Šternberk 

Veletová Daniela, Chrudim 

Velicka Radomir, Nový Jičín

Veliká Štěpánka, Otrokovice 

Velíšková Ilona, Jindřichův Hradec

Velky Jan, Nýřany 

Venakova Lenka, pošta Albrechtice

Vencálková Jana, Brno 

Veselá Jitka, Mělník 

Vesela Marta, Pchery Humny

Vesela Vera, Jihlava 

Veselska Hana, Strakonice 

Vimmerova Jana, Valašské Meziříčí

Vincourkova Petra, Ludgeřovice 

Vindušková Tamara, Chomutov 

Vinicka Jana, Plzeň 

Viskot Jan, Brno 

Vítková Marie, Ludvíkovice 

Vitovska Diana, Hradec Kralové

Vlcek Borislav, Chrudim 

Vlcek Jan, Liberec 

Vlčková Petra, Jihlava 

Vlková Eva, Prostějov 

Vobourilova Vera, Plzeň 

Vodičková Marie, Pelhřimov 

Vochoc Aleš, Praha 

Vojáček Jiří, Brno 

Vojvodová Helena, Havířov 

Vokálková Jana, Kly 

Vokálová Jana, Praha 

Volfová Martina, Brandýs nad Labem-Stará

Volná Jitka , , Valdice

Volterova Veronika, Smiřice 

Vondrová Marie, Sokolov 

Voráček Petr, Praha 

Vozábalová Ivana, Prachatice 

Vrabcová Petra, Kopřivnice 

Vrbová Daniela, Prostějov 

Vrbová Monika, Sokolov 

Vrtílek Jaroslav, Vyškov 

Vrtiška Aleš, Planá nad Lužnicí

Vrzák Petr, Znojmo 

Vsavicky Jan, Město Albrechtice

Všetečková Nina, Praha 10

Vybíralová Jarmila, Šumperk 

Vyhnánková Zuzana, Kladno 

Vychodilová Jana, Mohelnice 

Vyletal Tomas, Olomouc 

Vymazalova Jarmila, Vyškov Dědice

Vysinka Frantisek, Hodonín 

Vysušil Theodor, Praha 6

Walder Petr, Ostrava Krásné Pole

Wantuloková Kateřina, Třinec 

Wawrzaczová Božena, Třinec 

Wenzelova Hana, Praha 

Wiesnerová Tereza , Kladno 

Winklerová Zuzana, Most 

Wojnarová Eva, Mílíkov 

Wolna Jaroslava, Zábřeh 

Wunsch Leo, Kájov 

Zahorec Karel, Jeseník 

Záhorská Eva, Majdalena 

Zahradka Stanislav, Praha 3

Zahradník Jan, Velký Týnec

Zaisová Renata, Kladno 

Zakopal Dušan , Ostrava 2

Zakova Ivana, Praha 10

Zatloukalova Irena, Znojmo Dobšice

Zavyskyy Bohdan, Žďár nad Sázavou

Zdanska Ivana, Jablonné v Podještědí

Zemanova Blanka, Nový Rychnov

Zetek Jiří, Louny 

Zientek Mojmír, Havířov 

Ziml Martin, Nový Bor

Zimmermannová-Štroblová Bohumila, Žatec 

Zítková Alena, Pardubice 

Zlámal Miloslav , Polešovice 

Zouhar Petr, Račice 

Zvolský Jaroslav, Praha 10

Žabková Simona, Ústí nad Labem

Žák Michal, Smetanova Lhota

Žárová Marketa, Praha 7

Želinský Jozef, Frýdek-Místek 

Židišinová Anna, Barďejov 

Žižka Michal, Písek 

Žondra Josef, Pivín  

Vyhraj s Kaufland Card iPhone anebo poukázku v hodnotě 3.000 Kč

Nakupovali jste v květnu s Kaufland Card a zapojili se tak do soutěže o iPhone nebo poukázky na nákup v Kauflandu? Vylosovali jsme výherce! Najdete se mezi nimi? Výhercům gratulujeme!

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Mobilní telefon iPhone 11 vyhráli:

Josef Kadubec, Lipov
Blanka Horáková, Kolín
Miroslav Spott, Plasy

Poukaz na nákup v prodejnách Kaufland v celkové hodnotě 3000,- Kč vyhráli:

Alena Fojtíková, Ostrava-Třebovice
Zdeňka Čížková, Žatec
Jan Kuchař, Pelhřimov
Miroslav Ota, Kroměříž
Věra Řežábková, Teplice
Lucie Spáčilová, Přerov
Franek David, Pardubice
Ondřej Svoboda, Strakonice
Milan Cedrych, Bechlín
Helena Kahounová, Praha
Hana Pelcmanová, Teplice
Martin Válek, Pardubice
Jan Nájemník, Sokolov
Jitka Kurincová, Šumperk
Karel Soural, Sobotín
Jaroslava Šimáčková, Praha
Věra Knapková, Dvůr Králové nad Labem
Karen Zamazalová, Frýdek-Místek
Radek Kominácký, Šumperk
Kateřina Vacovská, Litoměřice
Michael Kypěna, Prostějov
Andrea Wippernová, Olomouc
Václav Doležal, Uherské Hradiště
Josef Klesla, Olšovec
Rudolf Čabaj, Újezdec
Vít Jech, Praha
Klára Ryšavá, Dolní Čermná
Miroslava Brezániová, Kadaň
Stefan Benus, Hostašovice
Jaroslav Majkus, Nový Jičín
Petra Honková, Bruntál
Anna Terplyvcová, Hranice
Marie Blažková, Havířov
Stanislava Matýsková, Slavkov
Jiří Vavřinec, Litoměřice 1
Kristýna Suchá, Planá nad Lužnicí
Milada Navrátilová, Vyškov
Věra Drabková, Březůvky
Lucie Hanzlová, Praha 15
František Macek, Hodonín
Thi Tamcap, Hřebeč
Věra Kosnovská, Vrbno pod Pradědem
Věra Karlíková, Zlín
Jana Holanová, Kolín
Petr Todorov, Praha 3
Dalibor Zboran, Nový Jičín
Hana Kučerová, Praha 8
Petr Pokorný, Brno
Lucie Vyvialová, Frýdek-Místek
Ivan Barák, Kvilda

Nakupuj v březnu s Kaufland Card a vyhraj poukaz

Nakupovali jste v březnu s Kaufland Card a zapojili se tak do soutěže o poukázky na nákup v Kauflandu? Vylosovali jsme výherce! Najdete se mezi nimi? Výhercům gratulujeme!

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Adéla Honsová, Praha 7
Alena Hrušková, Skalná
Antonín Janoušek, Přerov
Dagmar Gattnarová, Havířov Podlesí
Dana Tesaříková, Zlín
Dušan Strejček, Ivanovice na Hané
Hana Holubová, Krnov
Jana Mikolášková, Prachatice
Jana Vydrová, Úštěk
Jana Růžičková, Praha 6
Jirí Vacek, Brno-střed
Jiří Beran, Jeseník
Jiří Tichý, Kladno
Josef Buben, Pardubice
Julie Holikova, Prostějov
Karel Rauš, Havlíčkův Brod
Karolína Tichá, Vejprnice
Klára Slezáčková, Prostějov
Kristýna Moravcová, Česká Lípa
Libuše Hurdová, Pelhřimov
Marie Okénková, Veselí nad Moravou
Marie Lešáková, Strakonice
Martin Kubát, Chomutov
Milos Novotny, Most
Miloslav Fiser, Kutná Hora
Miroslav Ožvoldík, Zlín
Natalie Szakal, Vyškov
Nazar Nemish, Plzeň
Petra Stříbná, Hnévošice
Svetlana Sládková, Brno
Tomáš Varga, Brno

Registruj se ke Kaufland Card a vyhraj poukázku v hodnotě 1 000 Kč

Zapojili jste se s námi do soutěže o jednu z poukázek v hodnotě 1 000 Kč? Vylosovali jsme celkem sto výherců! Najdete se mezi nimi? Výhercům gratulujeme!

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Jaroslav Barabáš, Jarohněvice

Martin Bartoníček, Beroun 2

Pavel Belo, Litoměřice 

Dagmar Beránková, Hranice

Lucie Blažková, Tanvald

František Bursa, Prachatice

David Cankov, Dalovice

Dagmar Čapková, Kněžice

Jiřina Čurajova, Frýdek-Místek

Věra Dolejší, Kadaň

Dawid Duda, Český Těšín

Marie Egertová, Ledce

Jarmila Faltýnková, Mohelnice

Eva Fendrichová, Olší

Eva Fusková, Český Těšín

Roman Gabriel, Liberec 1

Josef Gregar, Česká Třebová

Peter Gura, Rychvald

Jan Havel, Kynsperk nad Ohří 

Alena Havlíčková, Jaroměř

Jan Hejna, Divišov

Michaela Holescakova, Hamr

Michal Hoskovec, Ústí nad Labem

Miloš Husák, Dvůr Králové nad Labem

Ivana Chalupová, Libkovice pod Řípem

Milan Janos, Hrob

Martin Janoušek, Česká Lípa 

Jaromíra Javorková, Kopřivnice

Petr Jiří, Pardubice

Radek Just, Brno

Petr Kamenár, Brno

Marie Kavalkova, Rudnik

Zdenka Konupcikova, Jeseník

Ivo Kopřiva, Frenštát pod Radhoštěm

Martina Kovaříková, Praha

Marie Kreisingerova, Zvole

Marie Krupova, Prostějov

Lenka Ludvíková, Rouchovay

Milada Lukaskova, Žďár nad Sázavou

Ruzena Machalova, Hlubočany

Jirina Malcovska, Žatec

Anna Málková, Česká Třebová

Monika Marečková, Chrastava

Stanislav Marek, Chomutov

Monika Matejkova, Praha

Miroslav Matoušek, Sokolov

Vlastimil Miler, Praha 6

Jindřiška Moravcová, Pardubice

Martin Motyka, Český Těšín

Ingrid Müllerová, Chotěboř 

Adam Novák, Sokolov

Petr Novák, Šternberk

Hana Nováková, Pelhřimov

Petr Nožička, Jičín

Marie Oborná, Dolní Domaslavice

Bozena Obrslikova, Matejov

Vladimír Ohanka, Dubňany 

Romana Olejníčková, Prostejov

Ivana Opálková, Hostouň 

Jana Otoupalíková, Žatec

Kateřina Pavezková, Střílky

Zdenka Petrů, Pardubice

Walter Petříček, Hoštka

Iwona Pitařová, Bohumín

Adriana Podraná, Chomutov

Marianna Pokovba, Mělník

Michaela Pomichalová, Sokolov

Lenka Poskočilová, Příbram

Lenka Pospisilova, Budišov

Jaroslav Procházka, Havířov Mĕsto

Marian Razima, Třinec

Milada Remžová, Luby

Svatoslav Růžička, Brno

Dana Sedláčková, Brno

Marie Serinová, Hrochův Týnec

Miriam Smejkalová, Ždánice

Zdenka Smetková, Hroznová Lhota

Petr Soukup, Česká Lípa 

Jana Spitzerová, Benešov

Emil Stefulik, Brno

Miroslav Studnicka, Ostrov

Karel Suchy, Žďár nad Sázavou

František Šimčík, Staré Město

Martina Šimková, Březová 

Naděžda Šìrovà, Praha

Josef Šourek, Kolín

Adéla Šperlová, Prodejna Vypich

Petr Tesařík, Prodejna Kadaň

Hana Tinusová, Třebíč

Jan Trněný, Zlín

Zdeňka Trombalova, Karviná

Ludmila Trúbová, Dolní Bojanovice

David Urban, Šternberk

Zilya Valkova, Praha

Zdeňka Vavrová, Litvínov 

Milena Vecková, Hradec Králové

Věra Viterová, Humpolec

Monika Zapletalová, Vyškov

Veronika Zawadová, Jablunkov

Hana Zikova, Znojmo

Únorová soutěž s Kaufland Card o auto

Vyhlášení soutěže „Vyhraj auto s Kaufland Card“

Známe výherce soutěže o nové auto! Srdečně gratulujeme.

Výherce:

Lukáš Duda, Karlovy Vary

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Soutěž „Ohodnoťte svou prodejnu a vyhrajte“ (03/2020 - 02/2021)

Záleží nám na tom, aby jste u nás byli spokojení. Jak se vám u nás líbí? Ohodnotili jste svou prodejnu v krátké, anonymní anketě a zaregistrovali se do slosování o poukázku na nákup v hodnotě 1000 Kč?

Jako malé poděkování za vaši otevřenost vylosujeme každý měsíc 10 dárkových poukázek, každá v hodnotě 1000 Kč pro váš další nákup.

Koukněte, jestli jste mezi výherci!

Gratulujeme výhercům:

Úplná pravidla soutěže

 

8. kolo, říjen 2020

Vladimír Šeda, Týnišťko

Martin Tomek, Přerov

Michal Comba, Pardubice

Petra Fojtíková, Frenštát p.R.

Jitka Andréová, Hrotovice

Dana Uhlířová, Havířov Podlesí

Vladimír Svoboda, Rokycany

Kateřina Němečková, Živanice Dědek

Jiří Blažek, Hradec Králové

Jan Vágner, Jablonec nad Nisou

 

7. kolo, září 2020

Iveta Svobodníková, Bzenec

Vratislav Kozák, Spytihněv

Eva Veselá, Brno

Zdenka Dorňáková, Přerov Lověšice

Michal Tomasek, Vacov

Jan Jirava, Krásný Les

Michaela Mecerodova, Tišnov

Radim Pastorčák, Vsetín

Kristýna Jarošova, Valašské Klobouky

Petra Červená, Dětmarovice

 

6. kolo, srpen 2020

Pavel Halada, Praha 3

Vladimír Šeda, Týnišťko

Jana Tuzarová, Dobrovice

Marie Strejčková, Moravská Nová Ves

Oldřich Sedláček, Bohdaneč

Zuzana Hackerová, Česká Lípa

Eduard Hois, České Budějovice

Vít Kubala, Ostrava

Josef Klaper, Ostrava

Peter Nagy, Středokluky

 

5. kolo, červenec 2020

Lubomír Vrátil, Střítež

Romana Czehovská, Bruntál

Jaroslava Neumannová, Milevsko

Vojtěch Maňas, Brunál

Ivana Fabíková, Radostín nad Oslavou

Petr Winkler, Ostrava

Pavel Krakovec, Lovčice

Martina Petrůjová, Nový Jičín

Eva Němečková, Štěchovice

Ludmila Rousková, Srch - Hrádek

 

4. kolo, červen 2020

Růžena Foldesova, Zásmuky

Jiří Matoušek, Ústí nad Labem

Kamil Krizecky, Branka u Opavy

Lucie Jeřábková, Ostrov

Alena Uhlířová, Zdice

Martina Růžičková, Kocbeře

Jaroslava Prošková, Pelhřimov

Šárka Ježková, Krnov

Petr Kolouch, Losiná

Miroslav Vrzal, Sušice

 

3. kolo, květen 2020

Zdena Stejskalová, Šternberk

Hana Šimšová, Praha 8

Pavla Sedlářová, Havířov - Dolní Suchá

Jan Vacek, Vysoké Mýto

Libuše Šumná, Praha

Šárka Kolovratníková, Kolín

Michael Marel, Pardubice

Alena Erlebachová, Velké Hamry

Iveta Turovská, Olomouc

Peter Hatrák, Praha 4

 

2. kolo, duben 2020

Michael-Said Kačarevič, Kladno

Taťana Veselá, Nový Bor

Markéta Jaračová, Karviná - Mizerov

Hana Zajíčková, Ostrava 3

Anna Manukian, Praha

Daniel Bažant, Lázně Bohdaneč

Denisa Kubasová, Praha - Petrovice

Libuše Hučínová, Ostrava

Ema Kyselicová, Brno

Andrej Nyrkovsky, České Budějovice

 

1. kolo, březen 2020

Jiří Batík, Praha 9

Dagmar Koppová, Strašice

Gabka Konečná, Valašské Meziříčí

Jan Vík, Praha 7

Jindřiška Huběnková, Konice

Miroslav Procházka, Písek

Tomáš Kubielas, Ostrava

Jozefina Cejkovská-Tajzlerová, Praha 3

David Benda, Prostějov

Petr Houdek, Třeboň

Soutěž „Ohodnoťte svou prodejnu a vyhrajte“ (05/2019 - 02/2020)

Záleží nám na tom, aby jste u nás byli spokojení. Jak se vám u nás líbí? Ohodnotili jste svou prodejnu v krátké, anonymní anketě a zaregistrovali se do slosování o poukázku na nákup v hodnotě 1000 Kč?

Jako malé poděkování za vaši otevřenost vylosujeme každý měsíc 10 dárkových poukázek, každá v hodnotě 1000 Kč pro váš další nákup.

Koukněte, jestli jste mezi výherci!

Gratulujeme výhercům:

 

Úplná pravidla soutěže

10. kolo, únor 2020

Ingeborg Vítová, Teplice

Pavel Budzinski, Raduň

Martina Picová, Praha 13

Pavel Rychtář, Strakonice

Petr Čejchan, Liberec

Michal Machalík, Zlín 4

Lenka Macková, Olomouc

Ivan Studený, Lom

Michaela Smutná, Bukovany

Denisa Jančíková, Praha

 

9. kolo, leden 2020

Romana Stalčíková, Uherské Hradiště 

Vladimír Pustka, Kozlovice

Dagmar Holomková, Karviná

Eva Nachtmannová, Most

Zdeněk Gregor, Praha

Jarmila Kindermannová, Vikýřovice 

Lukas Sotornik, Prostějov

Martina Ambrozová, Světlá

Jana Bačová, Čelákovice

Jaroslava Přibylová, Polešovice

 

8. kolo, prosinec 2019

Helena Hroudová, Poříčany

Zulfija Tileukabylova, Kladno

Martin Kvaček, Praha 4

Karel Fiala, Znojmo

Bořivoj Špaček, Ostrava

Miroslava Pazderová, Přerov

Iveta Šteflová, Praha 10

Jana Hynková, Záchlumí

Zlatica Brokešová, Ostrava - Dubina

Božena Tomenendalová, Třebíč

 

7. kolo, listopad 2019

Miroslava Hrdličková, Domažlice

Miroslav Nováček, Prostějov

Hana Brabcová, Třeboň

Iva Halášková, Praha 13

Pavel Hejtmánek, Hodonín

Miroslava Rýznarová, Velké Losiny

Miroslava Krubnerová, Rychnov nad Kněžnou

Magdalena Knobová, Prostějov

Jiří Hovorka, Ostrava

Renata Čičáková, Jihlava


6. kolo, říjen 2019

David Chaloupka, Třeboň

Karel Kostelecký, Jihlava

Martin Pergl, Stochov

Aneta Jursová, Frýdek-Místek

Milan Švanda, Praha 6

Markéta Šedá, Drnovice

Monika Chlumská, Roztoky

Karolina Madziová, Třinec

Juraj Mederly, Český Těšín

Soňa Janovská, Havlíčkův Brod
 

5. kolo, září 2019

Libor Cukr, Bratronice

Božena Horáková, Hradec Králové

Miloslava Burýšková, Zlín

Marcela Dadučová, Chomutov

Vladimir Svoboda, Praha 7

Stanislav Poslušným, Praha

Pavel Richter, Domažlice

Martin Pirek, Ostrava

Dominik Bajer, Uherské Hradiště

Veronika Krátká, České Budějovice

 

4. kolo, srpen 2019

Tatsiana Dauhiniova, Praha

Petr Hanák, Pardubice

Luboš Marek, Liberec

Miroslav Holub, Obecnice

Barbora Nevrklová, Vyškov

Larisa Chytriak, Litvínov

Jitka Kašíková, Jihlava 

Dana Žáčková, Uherský Brod

Matěj Kozmík, Olomouc

Miroslav Exner, Lysá nad Labem

 

3. kolo, červenec 2019

Monika Wiencekova, Dolní Beřkovice

Tomáš Jaroš, Skřipov

Miroslav Petránek, Liroměřice

Kateřina Gunichi, Strakonice

Lucie Strnková, Žlutava

Dana Forbelská, Dolní Branná

Libor Foldyna, Ostrava

Zdenka Neradilová, Přerov

Zuzana Hájková, Mělník

Michaela Kovarová, Bolatice


2. kolo, červen 2019

Igor Ertinger, Valašské Meziříčí

Zdeněk Lapiš, Havířov

Marie Poláková, Jablonec nad Nisou

Pavel Mikluš, Přerov

Kateřina Lýsková, Kojetín

Lukáš Vlček, Kly

Martin Burian, Ústí nad Orlicí

Lucie Krupcová, Český Těšín

Josef Benč, Bruntál

Ilona Jirotková, Prachovice


1. kolo, květen 2019

Michaela Hrdličková, Tišnov

Zdenka Hradecká, Dubí

Bronislava Škarpová, Hodonín

Ludmila Šostoková, Hranice

Zdenka Fialová, Žatec

Miroslava Jánská, Kutná hora

Martin Illek, Kolín

Eliška Pešelová, Malonty

Ivan Patrovič, Ostrava

Martina Boučková, Mělník

Velký adventní kalendář 2019

Hráli jste s námi v soutěži Adventní kalendář? Každý den se soutěžilo o skvělé ceny! Koukněte, jestli právě vy patříte mezi vylosované výherce.

Soutěž probíhá od neděle 1. prosince do úterý 24. prosince 2019.

Výherci:

- 1. kolo, 1. 12. 2019
  Marcela Hořáková, Ostrava

- 2. kolo, 2. 12. 2019
  Filip Cihlařík, Chomutov

- 3. kolo, 3. 12. 2019
  Ann Pernicová, Praha

- 4. kolo, 4. 12. 2019
  Veronika Pažičanová,  Svatobořice-Mistřín

- 5. kolo, 5. 12. 2019
  Jaroslav Kadlec, Praha 1

- 6. kolo, 6. 12. 2019
  Oldřich Serafín, Liberec

- 7. kolo, 7. 12. 2019
  Magda Chodurová, Třinec

- 8. kolo, 8. 12. 2019
  Marie Zikmundová, Praha 6

- 9. kolo, 9. 12. 2019
  Martin Hasilik, Bystřice pod Hostýnem

- 10. kolo, 10. 12. 2019
  Marta Koblihová, Mikulčice  

- 11. kolo, 11. 12. 2019
  Hana Kudrfalcová, Horní Pěna

- 12. kolo, 12. 12. 2019
  Aurélia Vasočáková, Praha

- 13. kolo, 13. 12. 2019
  Petr Filaus, Odřepsy

- 14. kolo, 14. 12. 2019
  Veronika Jeřábková, Sobotka

- 15. kolo, 15. 12. 2019
  Jiří Červenka, Mělník

- 16. kolo, 16. 12. 2019
  Lucie Jarková, Jiříkov

- 17. kolo, 17. 12. 2019
  Karel Poprovský, Chomutov

- 18. kolo, 18. 12. 2019
  František Kalouda, Ostrava

- 19. kolo, 19. 12. 2019
  Ivana Smoroňová, Praha

- 20. kolo, 20. 12. 2019
  Marcela Šímová, Brno

- 21. kolo, 21. 12. 2019
  Žaneta Mayová, Dobruška

- 22. kolo, 22. 12. 2019
  Jana Kovaříková, Jedovnice

- 23. kolo, 23. 12. 2019
  Václav Pich, Čelákovice

- 24. kolo, 24. 12. 2019
  Tomáš Kutra, Brno

Výhercům gratulujeme!

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Soutěž „Registrujte se k vánočnímu newsletteru“ (2019)

Vyhlášení soutěže „Registrujte se k vánočnímu newsletteru“ (2019)

Výhercům gratulujeme :

- Jiřina Kulhánková, Štěpánov

- Lenka Jagerská, Libiš

- Alena Bednářová, Ivanovice na Hané

- Hana Linková, Hodkovice nad Mohelkou

- Alena Vinsova, Mladá Boleslav

Výherci od nás dostávájí 1x galaktický balíček obsahující:
• 1x sportovní vak s provázky na záda,
• 1x triko s krátkým rukávem,
• 1x sada ponožek,
• 1x velká sada samolepek,
• 1x svačinový box,
• 1x uzavíratelná láhev na vodu,
• 1x keramický hrnek,
• 1x fleecová deka,
• 1x exkluzivní krabice

 

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Soutěž „Letní nápoje - Elixír“

Vyhlášení soutěže „Letní nápoje - Elixír“

Koukněte, jestli právě vy patříte mezi vylosované výherce. Vybraným účastníkům gratulujeme!

Kristýna Vlková, Opava

Monika Ryšánková, Bohumín

Jiřina Horáková, Holýšov

Martina Chrtková, Roztoky u Jilemnice

Petra Birkeová, Frýdek-Místek

Jane Vyskočilová st, Plzeň

Eva Havlenová, Brno

Blanka Panošková, Chomutov

Jaroslav Trousil, Sokolov

Jana Hyťhová, Spálené Poříčí

Rudolf Vyhnalík, Rokytnice v Orlických horách

Daniel Hamšík, České Budějovice

Eva Kroupová, Holice

Hana Svobodová, Ostrava Hrabůvka

Simona Klaskova, Opava

Lenka Svobodová, Králův Dvůr

Petr Kříž, Ráječko

Štěpánka Kadlicová, Kladno

Petr Zahrádka, Rovensko pod Troskami

Blažena Provazníková, Martinice

Soutěž o chlapeckou sadu školních potřeb

Vyhlášení soutěže o chlapeckou sadu školních potřeb

Koukněte, jestli právě vy patříte mezi vylosované výherce. Vybraným účastníkům gratulujeme!

Úplná pravdila soutěže

 

Martina Čánecká, Tlučná

Eva Kolářová, Sušice

Lenka Pilcerová, Chrudim

Jan Řezanina, Hříměždice

Petra Válková, Havlíčkův Brod

Soutěž o dívčí sadu školních potřeb

Vyhlášení soutěže o dívčí sadu školních potřeb

Koukněte, jestli právě vy patříte mezi vylosované výherce. Vybraným účastníkům gratulujeme!

Úplná pravdila soutěže

 

Olga Nováková, Chodov

Jitka Drábková, Chomutov

Zuzana Brňová, Hroznová Lhota

Jana Maštalířová, Velký Osek

Márian Zelenková, Kolín

Soutěž – Letní nápoje - Cointreau Fizz

Vyhlášení soutěže Letní nápoje - Cointreau Fizz

Koukněte, jestli právě vy patříte mezi vylosované výherce. Vybraným účastníkům gratulujeme!

Úplná pravdila soutěže

 

Kateřina Švecová, Horní Beřkovice

Bohumila Kasalová, Kralupy nad Vltavou

Pavel Novy, Plzeň

Lenka Turečková, Loděnice

Jan Papež, Praha

Jana Krajčová, Brno

Stanislav Mánek, Pečky

Petra Jarošová, Jablonec nad Nisou

Leona Dobiášová, Frýdek-Místek

Eva Petrušková, Znojmo

Emília Paulovičová, Rakovník

Janka Vyhlídalová, Uherský Brod

Eva Urbánková, Brno 25

Jolana Krajcigrová,Havlíčkův Brod

Veronika Velechová, Potštát

Andrea Pražmová, Soběslav

Soňa Muzyčuková, Prostějov

Marie Běhunčíková, Zlín

Michaela Štěrbová, Kunštát

Zdeněk Paul, Brno

Soutěž o piknikové koše

Vyhlášení soutěže „Soutěž o piknikové koše!“

Úplná pravdila soutěže

Koukněte, jestli právě vy patříte mezi vylosované výherce. Vybraným účastníkům gratulujeme!
 

Ilona Šorfová, Nížkov

Marian Rohoška st., Praha 4

Jana Kopečná, Třebíč

Pavla Protivova, Písek

Irena Deverová, Přelouč

Kateřina Grecmanová, Dolní Břežany

Kateřina Nováková, Praha 4

Josef Jagoš, České Budějovice

Milan Jůza, Trutnov 4

Jan Kovařík, Letohrad

Marcela Bubelová, Červená Voda

Lenka Řehulková, Opava

Magdaléna Šulková, Bělá pod Pradědem

Martin Bláha, Praha 10

Ladka Valo, Jihlava

Alena Dunková, Šumperk

Michaela Hesová, Havířov

David Kaplan, Ostrava

Brigita Boldisova, Karviná

Nikola Tulachová, Hříměždice

Iveta Zuščáková, Bohumín

Monika Krejčů, Jakubov u Mor. Budějovic

Kateřina Fedorová, Praha 14

Petr Hetich, Poděbrady

Hana Peřinová, Dub nad Moravou

Veronika Kapacová, Mladkov

Lidie Rumanová, Kravaře

Dana Tichá, Hradec Králové

Olga Klásková, Praha 4

Dita Malíková, Příbram

 

Soutěž „Grilovací kvíz“

Vyhlášení soutěže „Grilovací kvíz!“

Koukněte, jestli právě vy patříte mezi vylosované výherce. Vybraným účastníkům gratulujeme!

 

Jana Blažková, Třebíč

Vít Dvořák, Ostrožská Nová ves

Vojtěch Janovský, Jivka

Petra Šindlerová, Choltice

Hanka Málková, Kostelec nad Labem

Marie Chudíková, Ochoz u Brna

Ludmila Vaňharová, Tlumačov

Monika Orolinová, Ústí nad Labem

Jaroslava Skálová, Nýřany

Nikola Kraftová, Ostrava

 

Úplná pravidla soutěžě (PDF)

Velikonoční soutěž

Vyhlášení soutěže „Velikonoční soutěž!“

Koukněte, jestli právě vy patříte mezi vylosované výherce. Vybraným účastníkům gratulujeme!

 

Veronika Štíchová, Benešov

Nataša Šišková, Praha 9

Petra Kolenčíková, Chomutov

Adéla Šťovíčková, Janov nad Nisou

Mojmír Božičevič, Nezamyslice

Ivana Míčová, Teplice

Zdeněk Malinka, Rozhraní

Anna Rajmicová, Ježov

Martin Janus, Ostrava

Luděk Bárta, Litoměřice


Úplná pravidla soutěžě (PDF)

Ohodnoťte prodejnu a vyhrajte!

Záleží nám na tom, aby jste u nás byli spokojení. Jak se vám u nás líbí? Ohodnotili jste svou prodejnu v krátké, anonymní anketě a zaregistrovali se do slosování o poukázku na nákup v hodnotě 500 Kč?

Jako malé poděkování za vaši otevřenost vylosujeme každý měsíc  5 dárkových poukázek, každá v hodnotě 500 Kč pro váš další nákup. Koukněte, jestli jste mezi výherci.

 

Gratulujeme výhercům:

Duben 2019

Luděk Bundil, Hlušovice

Marek Malimánek, Podolí

Josef Jón, Vrchlabí

Zuzana Vašková, Oskořínek

Petr Slivoň, Ostrava Kunčičky

Březen 2019

Zdeněk Kolár, Vnorovy

Jarmila Morcinková, Třinec

Vladimír Mach, Hodkovice nad Mohelkou

Jan Haas, Dvůr Králové nad Labem

Petra Splavcova, Praha
 

Ůnor 2019

Daniela Ryšková, Ostrava

Evžen Dvořák, Praha

Ladislav Šnajdr, Koryčany

Jiřina Veselá, Kutná Hora

Jiřina Jindřichová, Sulejovice
 

Leden 2019

Magdalena Brumovska, Jablonany

Lukáš Huplík, Petrovice u Karviné

Jan Tichý, Praha 6

Romana Králová, Kutná Hora

Jiří Homolka, Frenštát pod Radhoštěm

 

Prosinec 2018

Karel Filas, Ústí nad Labem

Evženie Lomová, Volyně

Lucie Janáková, Praha 6

Božena Gallinová, Čejkovice

Veronika Trnková, Aš

 

Listopad

Otakar Šmíd, Pardubice

Miloslav Jindřich, Sulejovice

Lucie Skřivánková, Vísky

Tomaš Lapeš, Znojmo

Milan Pindur,  Frýdek-Místek

 

Říjen

Teslov Martina, Třinec

Dočekalová Eliška, Křetín

Rábarová Alena, Holíč

Smolková Jana, Loučka

Koňařík Petr, Halenkov

 

Září

Nováková Věra, Kutná Hora

Adamová Zuzana, Vsetín

Juríček Radek, Plzeň

Torrico Hana, Vsetín

Blahová Markéta, Uherské Hradiště

 

Srpen

Úředníková Martina, Nivnice

Vacková Alena, Vysoké Mýto

Kimmer Dušan, Zlín

Hobza Pavel, Třebíč

Adámková Anna, Kopřivnice

 

Červenec

Glocar Marek, Vrchlabí

Chudá Sabina, Karviná

Pelucha Josef, Vnorovy

Obůrka Libor, Třebíč

Karas Petr, Karviná

 

Červen

Haasová Lucie, Dvůr Králové nad Labem

Prokešová Eva, Velká Bíteš

Mrocek Jakub, Kutná Hora

Kostřicová Lucie, Ostrava

Stehlíková Olga, Kolín

 

Květen

Chudá Sabina, Karviná

Kocourková Stanislava, Jablonec nad Nisou

Tichá Blanka, Jihlava

Vyskočilová Ludmila, Tábor

Zedková Jarslava, Jirkov

Hrajte o 10 Durex balíčků poznání!

Vyhlášení soutěže „Hrajte o 10 Durex balíčků poznání!“

Koukněte, jestli právě vy patříte mezi vylosované výherce. Vybraným účastníkům gratulujeme!

 

Výherci:

- David Havrlant, Opava

- Monika Rumplíkoví, Kroměříž

- Petra Zajacová, Ivanovice na Hané

- Hana Vévodová, Opava

- Jan Macho, Velké Bílovice

- Jaroslav Bystřický, Hustopeče

- Filip Nádvorník, Frenštát pod Radhoštěm

- Karel Slapnička, Praha 6

- Jakub Konečný, Praha 8 – Karlín

- Jana Piroháčová, Plzeň

 

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Velký adventní kalendář

Hráli jste s námi v soutěži Adventní kalendář? Každý den se soutěžilo o skvělé ceny! Koukněte, jestli právě vy patříte mezi vylosované výherce.

Soutěž probíhala od soboty 1. prosince do pondělí 24. prosince 2018.

Výherci:

- 1. kolo, 1. 12. 2018
  Vyklická Dana, Prosiměřice

- 2. kolo, 2. 12. 2018
  Vyčítalová Lucie, Mladá Boleslav

- 3. kolo, 3. 12. 2018
  Olejníková Veronika,  Zlín

- 4. kolo, 4. 12. 2018
  Šormová Hana, Dubenec u Dvora králové

- 5. kolo, 5. 12. 2018
  Gill Zdeněk, Náchod

- 6. kolo, 6. 12. 2018
  Hellerová Romana, Praha 3

- 7. kolo, 7. 12. 2018
  Strížová Barbora, Zlín

- 8. kolo, 8. 12. 2018
  Bayerová Helena, Nový Jičín - Loučka

- 9. kolo, 9. 12. 2018
  Nemetová Markéta, Dvůr Králové nad Labem

- 10. kolo, 10. 12. 2018
  Piňousová Alena, Vyškov

- 11. kolo, 11. 12. 2018
  Markéta Marešová, Třemešná ve Slezsku

- 12. kolo, 12. 12. 2018
  Hedvika Kristkova, Prostějov

- 13. kolo, 13. 12. 2018
  Vladimír Veselý, Vraňany

- 14. kolo, 14. 12. 2018
  Adam Kohan, Bohumín

- 15. kolo, 15. 12. 2018
  Eva Matysíková, Ostrava-Výškovice

- 16. kolo, 16. 12. 2018
  Jaroslava Štrausová, Mohelno

- 17. kolo, 17. 12. 2018
  Eliška Preislerová, Jablonec nad Nisou

- 18. kolo, 18. 12. 2018
  Jiří Sobotka, Most

- 19. kolo, 19. 12. 2018
  Miroslav Ratiborský, Strážnice

- 20. kolo, 20. 12. 2018
  Lenka Heroldová, Nymburk

- 21. kolo, 21. 12. 2018
  Veronika Fixová, Praha

- 22. kolo, 22. 12. 2018
  Lucie Soukupová, Ostrava

- 23. kolo, 23. 12. 2018
  Ondřej Poštulka, Železná Ruda

- 24. kolo, 24. 12. 2018
  David Klíma, Kladruby

 

Výhercům gratulujeme!  

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Soutěž „Registrujte se k vánočnímu newsletteru“

Vyhlášení soutěže „Registrujte se k vánočnímu newsletteru“

Gratulujeme výhercům:

- Gabrhelová Monika, Zlín

- Duchoslavova Jana, Vracov

- Matušová Nina, Brno Líšeň

Výherci od nás dostávájí elegantní holicí sadu Kaufland.

 

 

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Vyhrajte luxusní vína z Moravy a Čech

Vyhlášení soutěže „Vyhrajte luxusní vína z Moravy a Čech“

Gratulujeme výhercům!

 

Výherci:

 

1. místo (balíček vín v hodnotě 3500 Kč)
Dvořan Stanislav, Liberec

2.místo (balíček vín v hodnotě 2500 Kč)
Kordiovský Oldřich, Brno

3.místo (balíček vín v hodnotě 1000 Kč)
Hrubý Petr, Ženklava

 

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Hrajte o 5 nadupaných balíčků do školy

Vyhlášení soutěže „Hrajte o 5 nadupaných balíčků do školy!“

Gratulujeme výhercům a přejeme hodně štěstí do nového školního roku!

 

Výherci:

 

Kejřová Marcela, Český Těšín

Štyakova Marcela, Nýdek

Mintuchová Drahomíra, Kaplice

Dvořáková Ladislava, Klášterec nad Ohří

Albínyiová Eva, Malhotice

 

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Vyhrajte delikátní moravská vína Vinařství Ludwig!

Užijte si léto. Zkuste horkou novinku, jemně sycené víno Ludwig Fresh. Lehké bublinky zvýrazní šťavnatost, aromatiku a svěžest mladého vína. Ideálně pijte nachlazené na 5 - 8 ° C. Nově také v našem sortimentu vín. Odpověděli jste správně na soutěžní otázku a soutěžili s námi o 10 kartonů téhle novinky?

Správná odpověď na soutěžní otázku

„Víno v Ćeské republice pěstuje?“

zní:

c) v Čecháh i na Moravě

 

Gratulujeme výhercům:

Kratochvílová Kateřina, Dubnice

Říhová Svatava, Náměšť nad Oslavou

Fajkošová Viera, Lipník nad Bečvou

Rublicová Anna, Nespeky

Knejpová Jana, Býšť

Balonová Milena, Havířov-Šumbark

Josefíková Monika, Domažlice

Dočekal Jiří, Znojmo

Březina Karel, Praha 2

Hicl Vít, Hustopeče

 

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Výzo na grilu!

Konec školního roku může být se vší parádou. Poslali jste svůj projekt, jak pomáháte se třídou ve svém okolí a soutěžili jste o grilovačku pro celou třídu? Mrkněte, jestli jste mezi výherci.

 

Gratulujeme výhercům

1. místo, grilování od Kaufland v hodnotě 50 000 Kč, vyhrává:

4. třída ZŠ Vidče, Zubří

 

2. místo, nákup na grilování v hodnotě 15 000 Kč, vyhrává:

3.A ZŠ Aloisina výšina Liberec

 

3. místo, nákup na grilování v hodnotě 10 000 Kč, vyhrává:

2 VS SOŠ a SZŠ Benešov

 

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Hrajte s NUK o 3 dětská odrážedla

Kdo udělá radost doma těm nejmenším? Hráli jsme o 3 odrážedla FirstBIKE. Kdo vyhrál?

Soutěž probíhala od 24. 5. až do 30. 5. 2018.

Moc gratulujeme výhercům:

Fialová Michaela, Mšené lázně

Lepšová Tereza, České Budějovice

Kostelecký Michal, Trutnov

 

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Hrajte o dovolenou ve Středomoří

Hráli jste s námi o dárkovou poukázku na dovolenou v hodnotě 35 000 Kč na zájezd podle vlastního výběru od společnosti Invia.cz? Mrkněte, kdo vyhrál.

Soutěž probíhala od 17. 5. až do 23. 5. 2018.

Moc gratulujeme výherci:

Fejfar Petr, Horoměřice

 

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Vyhrajte lístky na Prague Food Festival!

Letní semestr pro všechny mistry v grilování je tu. Jak ugrilovat tu nejlepší klobásku a nejšťavnatější steak? Vždyť to je hotová věda. Grilologie.  :)

Propadněte grilování. Zdeněk Pohlreich vám ukáže jak na to. Poslali jste nám na Facebook fotku, jak si vedete v Grilologii vy? Možná jste mezi výherci o vstupenky pro 2 osoby na Prague Food Festival!

Soutěž probíhala od 10. 5. až do 23. 5. 2018 na našem Facebooku.

Moc gratulujeme výhercům:

Michaela Janíčková

Petra Zapletalová

Hana Drymlová

 

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Vyhrajte registrace na maraton!

Běhání sluší nám všem. Hráli jste s námi o registrace na Birell Grand Prix Praha 2018, závod s čarokrásnou Prahou při setmění? Možná jste mezi výherci.

 

Soutěž probíhala od 24. dubna 2018 až do 2. května 2018.

Moc gratulujeme výhercům:

Barbora Blahutová

Káťa Hůlová

Lenka Nováková

Milan Krejčík

Zbynďa Fishman

Jiří Hess

 

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Hrajte o 20 hokejových balíčků Carlson!

Hráli jste s námi o super hokejové balíčky? Užijte si krásný sportovní zážitek. Kdo vyhrál?

Soutěž probíhala od 3. dubna 2018 10:00:00 hodin do 11. dubna 2018 23:59:59 hodin.

Výherci:

Lenka Krátká, Svitavy

Monika Mašková, Stonařov

Petra Skopcová, Praha 9

Jan Šťastný, Pardubice

Jana Schmidtová, Jablonec nad Nisou - Kokonín

Mirka Šecová, Hořice v P.

Jiří Šplíchal, Oldřiš

Miroslav Siwy, Nový Jičín

Michaela Soukupová, Votice

Eva Krabcová, Sokolov

Hana Dohnanská, Chomutov

David Člupný, Freštát pod Radhoštěm

Michal Sobotka, Praha

Patrik Švagerka, Hodonín

Václav Prokop, Hradec Králové

Jaroslav Faltýnek, Bohumín

Jana Potůčková, Beroun

Zdeněk Veselý, Kutná Hora

Kateřina Klapková, Ostroměř

Soňa Koutná, Brno

 

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Vyhrajte nádobí Delimano Stone Legend!

Kdo vyhrál celou sadu tradičního nádobí Delimano Stone Legend? My už to víme. :) Stačilo se zaregistrovat. Koukněte, jestli si v těchto hrncích uvaříte zrovna vy.

Soutěž probíhala od úterý 13. března od 10.00 hodin až do středy 3. dubna 2018.

Výherci:

  • Zdeněk Kříž, Ostrava
  • Magdaléna Kudličková, Královské Poříčí
  • Věra Lelková, Rtyně v Podkrkonoší
  • Jana Pecnová, Hořice
  • Alena Příhodová, Vodňany

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Vyhrajte startovné na RunCzech 2018!

Hráli jste s námi o posledních 5 registrací na 1/2 maraton RunCzech Sportisimo 2018? Stačilo nám na facebook napsat, proč máte vyhrát pravě vy. A kdo si poběží pro vítězství? Koukněte se, jestli jste tím šťastným běžcem právě vy.

Soutěž probíhala od pondělí 26. března od 10.00 hodin do útrerý 27. března 2018.

Výherci:

  • Václav Blahovec, Strakonice
  • Taťána Kamenská, Ostrava
  • Zdeňka Kroulíková, České Budějovice
  • Martin Kuča, Havířov
  • Václav Messner, Vrchlabí

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Soutěž o velikonoční nákup zadarmo!

Hledali jste schovaná velikonoční vajíčka a soutěžili o nákup zadarmo? Hráli jsme o 5 nákupů, každý v hodnotě 2 000 Kč a už známe výherce! Koukněte, jestli jste mezi nimi a užijete si velký nákup v Kauflandu.

Soutěž probíhala od úterý 6. března od 10.00 hodin až do středy 28. března 2018.

Výherci:

  • Zdena Kotyzová, Letohrad
  • Pavlína Melicharová, Dobřany
  • Jana Pečonková, Ostrava
  • Zdeňka Pleštilová, Česká Lípa
  • Daniela Zemanová, Lužec nad Vltavou

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Vyhrajte balíčky pro miminko!

Hráli jste s námi o velký balík s bohatou výbavou pro ty nejmenší? Koukněte se, jestli se usmálo štěstí právě na vás. Stačilo se zaregistrovat do slosování. 

Soutěž probíhala od úterý 20. února od 10.00 hodin až do středy 28. února 2018.

Výherci:

  • Václava Hajsová, Dolní Branná
  • Lucie Kallaiová, Mimoň
  • Jitka Krnáčová, Benešov
  • Petra Němcová, Hať
  • Ludvík Vaněk, Ostrava-Poruba

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Vyhrajte luxusní svačinové krabičky!

Kvalitní skleněné dózy na potraviny Nanobox. To zní bezvadně, co říkáte? Hráli jste s námi o tyto luxusní svačinové krabičky? Mrkněte, jestli patříte mezi vylosované výherce a svoji sváču nebo oběd si zabalíte kamkoliv na cesty.

Soutěž probíhala od úterý 16. ledna od 10.00 hodin až do středy 7. února 2018.

Výherci:

  • Jela Feketiková, Brno
  • Lubomír Jeřábek, Velké Opatovice
  • Martina Konrádová, Nepomyšl
  • Iveta Máčilová, Praha
  • Věra Šihánová, Štitary

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Soutěž o 20 rodinných nákupů v Kauflandu!

Registrovali jste se do slosování o 20 nákupů v hodnotě 5 000 Kč? Mrkněte, jestli se na vás usmálo štěstí a užijete si parádní nákupy v Kauflandu právě vy.

Soutěž probíhala od úterý 2. ledna od 10.00 hodin až do středy 17. ledna 2018.

Výherci:

  • Veronika Čechová, Orlová
  • Martin Bek, Nymburk
  • Zita Bekerová, Brno
  • Miroslav Belza, Jílové u Prahy – Kabáty
  • Marie Černá, Praha
  • Vlastimil Cvik, Frýdland nad Ostravicí
  • Marcela Fadrná, Adamov
  • Dagmar Hlavová, Hradec Králové
  • Lenka Chalupová, Krasonice
  • Miluše Chládková, Dobšice
  • Marie Jarošová, Lhenice
  • Andrea Klímová, Sněžné
  • Ondřej Kovář, Písek
  • Radek Michálek, Kolín
  • Miloslav Nečada, Praha
  • Květuše Osvaldová, Vlašim
  • Iveta Rydlová, Dvůr Králové nad Labem
  • Jan Šiml, Kladno
  • Roman Veselý, Bystřice pod Pernštejnem
  • Veronika Zajíčková, Katusice

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Hrajte o 5 nákupů zadarmo a mlsejte zdravě!

Užijete si zdravé nákupy s poukázkami na nákup v Kauflandu v hodnotě 2 000 Kč? Mrkněte.

Soutěž probíhala od úterý 9. ledna od 10.00 hodin až do středy 17. ledna 2018.

Výherci:

  • Lena Bulantová, Poděbrady
  • Linda Horvathová, Brušperk
  • Eva Kovaříková, Křenov
  • Ivan Majteny, Bělá pod Bezdězem
  • Jaroslava Rejdíková, Plzeň

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Hrajte o super ceny v Adventním kalendáři!

Hráli jste s námi v soutěži Adventní kalendář? Každý den se soutěžilo o bombastické ceny až do Vánoc. Koukněte, jestli právě vy patříte mezi vylosované výherce.

Soutěž probíhala od pátku 1. prosince až do neděle 24. prosince 2017.

Výherci:

  • 1. kolo: Michaela Sedláčková, Olešnice, poukázka na nákup v Kauflandu v hodnotě 5000 Kč
  • 2. kolo: Marta Slaninková, Písek, stavebnice Lego Duplo Town: Velká pouť
  • 3. kolo: Anna Heislerová, Praha, kávovar Krups KP3505 Nescafé Dolce Gusto Drop
  • 4. kolo: Marta Krejčí, Ptení, kurz vaření se Zdeňkem Marcínem v Pražském kulinářském institutu
  • 5. kolo: Kristýna Kašínová, Netolice, stavebnice Lego Duplo Town: Velká pouť
  • 6. kolo: Klára Grézlová, Dlouhá Loučka, hudební kolotoč Tiny Friend Lullaby + 2x Plenky K-Classic baby 3 Midi
  • 7. kolo: František Machek, Praha, kuchyňský robot Kitchen Aid Artisan 125
  • 8. kolo: Zdenka Gebertová, Kostelec na Hané, poukázka na nákup v Kauflandu v hodnotě 5000 Kč
  • 9. kolo: Luďka Majerová, Plzeň, kurz vaření se Zdeňkem Marcínem v Pražském kulinářském institutu
  • 10. kolo: Eva Beková, Praha, hudební kolotoč Tiny Friend Lullaby + 2x Plenky K-Classic baby
  • 11. kolo: Angelique Plechacová, Liberec, kurz vaření se Zdeňkem Marcínem v Pražském kulinářském institutu
  • 12. kolo: Anna Kabeláková, Praha, stavebnice Lego Duplo Town: Velká pouť
  • 13. kolo: Lubomír Lalka, Chrudim, hudební kolotoč Tiny Friend Lullaby + 2x Plenky K-Classic baby
  • 14. kolo: Zdeněk Šára, Sedlec-Prčice, kuchyňský robot Kitchen Aid Artisan 125
  • 15. kolo: Ivona Postlerová, Praha, poukázka na nákup v Kauflandu v hodnotě 5000 Kč
  • 16. kolo: Miroslav Polesný, Týnec nad Sázavou, stavebnice Lego Duplo Town: Velká pouť
  • 17. kolo: Radek Rak, Slavičín, kurz vaření se Zdeňkem Marcínem v Pražském kulinářském institutu
  • 18. kolo: Lenka Oravová, Kelč, kuchyňský robot Kitchen Aid Artisan 125
  • 19. kolo: Miluše Chládková, Dobšice, kávovar Krups KP3505 Nescafé Dolce Gusto Drop
  • 20. kolo: Jan Nývlt, Hrádek nad Nisou, poukázka na nákup v Kauflandu v hodnotě 5000 Kč
  • 21. kolo: Jana Řechtáčková, Praha, kurz vaření se Zdeňkem Marcínem v Pražském kulinářském institutu
  • 22. kolo: Lucie Muschková, Jablonec nad Nisou, hudební kolotoč Tiny Friend Lullaby + 2x Plenky K-Classic baby 3 Midi
  • 23. kolo: Hana Jiřišťová, Praha, kávovar Krups KP3505 Nescafé Dolce Gusto Drop
  • 24. kolo: Pavlina Videcká, Rožnov pod Radhoštěm, poukázka na nákup v Kauflandu v hodnotě 5000 Kč

Úplná pravidla soutěže (pdf)

Hrajte o 3D puzzle a zábavné hry Ravensburger!

Ke komu poputuje balík plný chytrých her a 3D puzzlí pro děti i dospělé od Ravensburger? Vyhlašujeme výherce!

Soutěž probíhala od úterý 21. listopadu od 10.00 hodin až do středy 13. prosince 2017.

Výherci:

  • Dana Herciková, Polička
  • Dagmar Kralova, Ostrava
  • Jana Michalková, Frýdek-Místek
  • Taťána Molendová, Horní Suchá
  • Gabriela Toračova, Říčany

Úplná pravidla soutěže (pdf)