Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Časté otázky

Jak má otevřeno vaše oblíbená prodejna a co je právě v akci? Podívejte se na nejčastější dotazy. Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám na kontaktní formulář nebo zavolejte na bezplatnou linku.

Dotazy k webu

Jak vyhledávat na webu?

Cokoli, co hledáte, můžete na našem webu najít v okénku s ikonkou lupy v pravém horním rohu. Zadat můžete jedno nebo více slov.

Nemůžu otevřít leták ve formátu PDF. Proč?

Pro otevření souboru ve formátu pdf je zapotřebí mít nainstalovaný program pro čtení těchto souborů, např. Adobe Reader. Ten stáhnete zde.

Proč nemůžu najít vybranou prodejnu?

Klikněte na ikonku kompasu vpravo v políčku pro vyhledávání prodejny. Nejbližší prodejna se vám zobrazí automaticky. Pokud se vám prodejnu nedaří najít, podívejte se, jestli máte povoleno automatické lokalizování vaší polohy nebo vyhledejte prodejnu podle PSČ.

Proč se mi webové stránky nezobrazují dobře na mém tabletu nebo mobilu?

Náš web je nyní přizpůsobený zobrazení na chytrých telefonech i tabletech s operačním systémem Android nebo iOS. Na těchto platformách by se měl náš web zobrazovat bez problémů. Přístup pro mobilní telefony nebo tablety BlackBerry nebo Windows Phone zatím není podporován.

Jak najdu moji prodejnu a akční leták?

Jak najdu moji prodejnu?

Na našem webu se vám automaticky zobrazí vaše nejbližší prodejna. Pokud chcete prodejnu změnit, klikněte na ikonku prodejny v levém horním rohu a vyberte si jinou prodejnu.

Můžu si na webu prolistovat akční leták?

Každou středu pro vás máme už s předstihem akční leták také na našem webu. Můžete si tak v klidu prolistovat čtvrteční nabídku.

Proč mi nejde otevřít akční leták?

Pokud se vám leták neotvírá, je možné, že máte zablokovaná tzv. vyskakovací okna. Prosím zkontrolujte povolení vyskakovacích oken, příp. zkuste jiný prohlížeč, např. Internet Explorer.

Nákupní lístek

Proč je potřeba registrace k nákupnímu lístku?

Abyste se ke svému nákupnímu lístku mohli kdykoli vrátit, je potřeba se zaregistrovat. Pak je možné nákupní lístek uložit, upravovat nebo sdílet s přáteli nebo rodinou.

Můžu si nákupní lístek vytisknout?

Pro vytištění nákupního lístku klikněte vpravo dole na ikonku Vytisknout.

Newsletter

Jak se přihlásit k newsletteru (letáku do mailu)?

Chcete mít každý týden leták a další akční nabídky už o den dřív v mailu? Stačí se zaregistrovat a už vám neuteče žádná akce nebo novinka.

Co se stane s mými údaji po registraci k newsletteru?

Vaše údaje jsou uloženy a zpracovány pouze v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Jak si můžu změnit údaje v profilu?

Vaše údaje si můžete změnit kliknutím na odkaz v zápatí každého newsletteru (letáku do mailu). 

Jak často mi budete newsletter posílat?

Nejnovější akce a slevy budete mít v mailu vždy o 1 den dřív před začátkem platnosti akce. Pravidelně každou středu a neděli tak máte top slevy v mailu.

Nezobrazují se mi obrázky v newsletteru. Co mám dělat?

Pokud se vám obrázky v mailu nezobrazují, prosím zkontrolujte rychlost připojení k internetu. Obrázky by se měly načíst v momentě otevření mailu. Pokud je v tu chvíli připojení k internetu pomalejší, je možné, že se vám obrázky nenačtou. Případně prosím zkontrolujte, jestli nemáte zobrazení obrázků zákazané. Pak je potřeba zobrazení povolit.

Odkaz pro potvrzení registrace se nedaří otevřít.

Prosím zkuste celý odkaz zkopírovat a zobrazit ve svém prohlížeči webových stránek (např. Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera). Zkontrolujete také prosím, jestli nemáte před nebo za odkazem mezeru navíc.

Pokud regisraci do 14 dní nepotvrdíte, je automaticky zrušena. Poté se můžete kdykoli zaregistrovat znovu.

Proč mi nedorazil newsletter?

Prosím zkontrolujte složku nevyžádané pošty. Pokud jste s právě přihlásil (a) a ještě vám nedorazil žádný newsletter (leták do mailu), je možné, že jste ještě neschválil (a) registraci kliknutím na odkaz v mailu. Prosím potvrďte registraci nejpozději do 14 dnů. Pokud registraci nepotvrdíte, bude automaticky zrušena. Zaregistrovat se můžete kdykoli znovu.

Soutěže

Nejde mi odeslat soutěžní formulář. Co mám dělat?

Prosím zkontrolujte, jestli máte vyplněná všechna povinná políčka označená hvěždičkou. Soutěžit je možné v každé soutěži pouze 1x, další registrace do soutěže už nebudou zpracovány. Pokud se vám stále nedaří soutěžní formulář odeslat, zkuste vymazat dočasnou historii vašeho prohlížeče webových stránek (např. Internet Explorer, Mozilla Firefor, Google Chrome, Safari, Opera), příp. nám zavolejte na naši bezplatnou linku.

Kde zjistím, jestli jsem vyhrál (a)?

Seznam výherců ukočených soutěží najdete na stránce Soutěže, klikněte na záložku Výherci. Najdete tady kompletní seznam výherců posledních soutěží.

Rekonstrukce prodejen

Kde probíhá rekonstrukce bez uzavření prodejny?

Rekonstrukce v těchto prodejnách probíhá bez uzavření prodejen, veškerý sortiment nakoupíte jako obvykle.  

Rekonstrukce bez uzavření prodejny

 • Karviná, Leonovova  2015/2 od 2.4.2018

Velmi se omlouváme za snížené pohodlí při nakupování v našich vybraných prodejnách, které pro vás momentálně rekonstruujeme. Už brzy se můžete těšit na spoustu novinek.

Dopravní omezení v blízkosti prodejen

Jak se dostanu k mé prodejně?

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/62/29/Asset_2616229.jpg

Rekonstrukce plynovodu u prodejny Kaufland Rokycany, J. Růžičky 1226

V pondělí 11. června byly zahájeny práce na rekonstrukci plynovodu v ulici Josefa Růžičky po etapách až ke křižovatce s ulicí Boženy Němcové.

Naše prodejna Kaufland stále běží v plném provozu. Dále se tak můžete těšit na super akční nabídky po celou otevírací dobu.

Další informace o probíhající rekonstrukci plynovodu najdete zde.

Nakupování na prodejně

Kde najdu informace o nejbližší prodejně?

Pro zobrazení akční nabídky, služeb, otevírací doby nebo kontaktu na nejbližší prodejnu prosím klikněte na ikonku prodejny v levém horním rohu.

Můžu platit v Kauflandu kartou?

V prodejnách Kaufland je možné platit kartami Maestro, MasterCard, Visa, Visa Electron nebo Diners club, vydanými jakoukoliv bankou.

Můžu platit v eurech?

Ve všech našich prodejnách přijímáme platby eurem. Platit lze pouze v bankovkách do hodnoty 100 euro. Bohužel nelze platit mincemi nebo bankovkami v hodnotě vyšší než 100 euro. Na nákup vám vrátíme v českých korunách.

Můžu platit stravenkami?

V prodejnách Kaufland po celé České republice můžete platit Naší stravenkou. Stravenky jiných společností bohužel nepřijímáme.

Jak vybíráte zboží do sortimentu?

Celý náš sortiment se snažíme neustále vylepšovat na přání vás, našich zákazníků. Vždy nám jde o zachování pokud možno nejnižší ceny bez snížení kvality.

Proč se mě pokladní ptá, jestli bylo při nákupu vše v pořádku?

Zajímají nás i ty nejmenší detaily, kdy pro vás nákup  u nás byl příjemný nebo ne. Připomínky i nápady od vás bereme a pokud je to reálné, snažíme se je co nejdříve zapracovat.

Jaké láhve vykupujete zpět?

Nazpět od vás vykoupíme všechny vratné láhve a vratné přepravky na nápoje, které jsou v sortimentu Kauflandu. Naše automaty na výkup lahví rozeznají podle tvaru láhve, loga, barvy nebo čárového kódu, o jakou láhev se jedná a vystaví vám účtenku, kterou si můžete nechat proplatit na kterékoli pokladně nebo na Informacích.

Můžu u vás koupit dárkovou poukázku na nákup?

Dárková poukázka je milým dárkem pro úplně každého:

 • Je k dostání na každé pokladně ve všech prodejnách Kaufland.
 • Hodnotu dárkové poukázky si při jejím nákupu můžete zvolit sami, a to až do výše 3000 Kč.
 • Aktivace proběhne okamžitě po zaplacení na pokladně.
 • Poukázkou pak můžete zaplatit v jakékoli prodejně Kaufland.
 • Platnost poukázky je vždy 4 roky od data aktivace.

Rozdíl hodnoty poukázky a ceny nákupu, k jehož úhradě byla použita, není vyplácen v penězích. Poukázkou je možné platit nákupy až do úplného vyčerpání její hodnoty. Nebude-li zůstatek na kartě stačit, nákup lze doplatit penězi. Informace o konkrétním zůstatku na dárkové poukázce zjistíte v oddělení Informací.

Nákup většího množství poukázek na fakturu

Dárkové poukázky Vám prodáme také na fakturu. Budou skvělým dárkem pro vaše zaměstnance či obchodní partnery! Můžete si vybrat z volitelných nominálních hodnot: od 100 do 3 000 Kč. Pro objednání nám prosím napište na e-mail: darkove.poukazky@kaufland.cz.

Dárkovou poukázku je možno uplatnit při platbě za nákupy ve všech prodejnách Kaufland v České republice. S dárkovou poukázkou zacházejte jako s ceninou; uplatnění nároku je možné pouze po jejím předložení při placení nákupů až do úplného vyčerpání její hodnoty; platnost je 4 roky od data aktivace. Případný rozdíl hodnoty poukázky a ceny nákupu, k jehož úhradě bude použita, není vyplácen v penězích. Pro případnou reklamaci uchovejte doklad o zaplacení.

Proč jsou u Kauflandu Praha Vypich závory?

Aby bylo nakupování u nás co nejpříjemnější, máte prvních 120 minut parkování  zdarma. Každá další započatá hodina je pak za 50 Kč/hod. V případě ztráta lístku je nutné uhradit 1 000 Kč. Věříme, že díky tomuto opatření již nebudete muset při svém nákupu hledat volné místo k zaparkování.

Můžu se v Kaufladnu připojit k WiFi zdarma?

WiFi zdarma můžete využít ve všech našich prodejnách po celé České republice. Stačí při prvním přihlášení potvrdit provozní podmínky. Při dalším připojení k WiFi už provozní podmínky potvrzovat nemusíte, stačí se jen přihlásit.

Sortiment

Máte nějaké vlastní značky?

V sortimentu najdete spoustu našich vlastních značek. Dobře si rozmýšlíme, testujeme a vybíráme, než na nějakou řadu výrobků nalepíme naše logo. Mrkněte na výběr toho nej:

Máte v sortimentu čerstvé ryby?

Čerstvé chlazené ryby najdete v prodejnách s rozšířenou nabídkou vždy u rybího pultu. Na ostatních prodejnách bez rybího pultu najdete čerstvé ryby v chladicím boxu.

Ryby na našich pultech pocházejí z chráněných chovů a jsou lovené pouze šetrným předepsaným způsobem.

Akční nabídku čerstvých chlazených ryb si můžete prohlédnout každý týden na našem webu zde.

Můžu u vás vyměnit bombičky Sodastream?

Bombičky do výrobníků SodaStream si můžete vyměnit ve všech prodejnách Kaufland po celé České republice.

Výměna s náplní až na 80 litrů Vás přijde jen na 199 Kč. Čerstvě připravená perlivá voda s příchutí podle vaší fantazie vás tak přijde jen na 2,57 Kč za 1 litr!

Byl v poslední době stáhnutý nějaký výrobek z prodeje?

Dne 14. 2. 2017 společnost Kaufland stáhla z prodeje výrobek Noe Čočka zelená velkozrnná 500 g s datem minimální trvanlivosti do 21. 12. 2017, číslo šarže L:H-1658CA od dodavatele KRUP s.r.o., Slovensko.


Důvodem k zablokování byly nevyhovující senzorické vlastnosti: zrna barevně a velikostně nevyrovnaná, obsah nečistot, zrna se skvrnami, plesnivá zrna.


Prodej čočky s výše zmíněným datem minimální trvanlivost a šarže byl zastaven ve všech prodejnách společnosti Kaufland.


Pokud jste si výrobek již zakoupili, můžete jej vrátit v kterékoli prodejně Kaufland v oddělení informací.


Za případné nepříjemnosti se vám omlouváme. V případě dalších dotazů volejte bezplatnou zákaznickou linku na telefonní číslo 800 165 894.

Práce a kariéra v Kauflandu

Chci pracovat v Kauflandu. Kde se můžu přihlásit?

Chcete být parťákem v našem týmu? Podívejte se na nabídku volných míst a vyberte si tu vaši na: kariera.kaufland.cz

Pro obchodní partnery: Hledáme nemovitosti

Jaké jsou podmínky k prodeji pozemku Kauflandu?

Jako jeden z největších obchodníků v České republice a v Evropě se velmi rychle rozrůstáme a neustále hledáme nové pozemky. Kompletní podmínky pro případné pozemky najdete zde. Těšíme se na vaši nabídku.

Pro obchodní partnery: Prodej a pronájem nemovitostí

Jaké jsou volné pozemky k prodeji nebo k pronájmu u Kauflandu?

Hledáte nové místo pro podnikání? V nabídce máme řadu velmi atraktivních ploch. Vyberte si z nabídky zde. Navíc zdarma poskytneme odbornou konzultaci.

Vyzvánění do mobilu

Jak stáhnu vánoční melodii Kaufland z TV reklamy do mobilního telefonu iPhone?

 1. Otevřete si naše webové stránky www.kaufland.cz v prohlížeči Google Chrome, Internet Explorer nebo Mozilla Firefox.
 2. Melodii si stáhněte do svého počítače pomocí odkazu ZDE.
 3. Propojte váš počítač USB kabelem s mobilním telefonem iPhone.
 4. Poté se automaticky otevře aplikace iTunes ve vašem počítači. (V případě, že se aplikace iTunes neotevře automaticky, prosíme nainstalujte ji do svého počítače, aby bylo možné upravovat hudbu a vyzvánění ve vašem mobilním telefonu iPhone.)
 5. Jednoduše zkopírujte melodii z počítače do Knihovny v iTunes.
 6. Hotovo. Melodie je ve vašem mobilním telefonu a můžete si ji nastavit jako vyzvánění.