Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Časté otázky

Jak má otevřeno vaše oblíbená prodejna a co je právě v akci? Podívejte se na nejčastější dotazy. Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám na kontaktní formulář nebo zavolejte na bezplatnou linku.

Kaufland Card

Časté otázky ke Kaufland Card

Nejčastější otázky týkající se Kaufland Card naleznete zde.

Aplikace K-Master

Můžu změnit své jméno?

Jméno můžete vybírat v profilu pouze z předvybraných možností. Nelze zadat vlastní.

Jak si vyberu/změním svůj světelný meč nebo droida?

V první fázi – meč v lekci „Sestavte si vlastní světelný meč“, droida v lekci „Postavte si droida“.

Jsem na temné/světlé straně. Jak se dostanu zpátky ke světlé/temné straně?

Kdykoli spustíte aplikaci, zobrazí se vám morální otázka. Na základě odpovědi se přikloníte více k jedné ze stran. Jak moc jste k některé ze stran přikloněni, symbolizuje čárka nad vaší fotkou v profilu. Čím více je červená čárka napravo, tím více jste propadli temné straně, čím více je modrá čárka nalevo, tím více jste na světlé straně. To znamená, že pokud jste zadali více „temných odpovědí“ a červená čárka je dlouhá, na světlou stranu se dostanete zpátky tak, že odpovíte vícekrát „dobrou odpověď“.

Můžu projít všemi hrami najednou?

Ne, každý den se vám odemkne vždy jedna lekce.

Proč se nemůžu podívat na všechna videa s rozšířenou realitou?

Vždy, jakmile dokončíte celou jednu fázi, odemkne se vám za odměnu jedno video.

Co znamená symbol (+) vpravo nahoře?

Po kliknutí na tito ikonu můžete skenovat své karty do digitální sbírky v aplikaci.

Jaké jsou druhy kartiček? Proč mi z některých vychází hologram a z jiných ne?

Existují čtyři druhy karet:

  • obyčejné karty
  • holografické karty – jde o karty se stříbřitým potiskem, jde o vzácné karty, u kterých je malá šance, že je najdete v balíčku
  • karty s vizuálním efektem rozšířené reality – jde o karty, které mají v pravém horním rohu symbol očíčka – jakmile tuto kartu naskenujete, vzejde z ní hologram
  • karty se zvukovým efektem rozšířené reality – u některých karet se symbolem očíčka z karty nevzejde hologram, ale při naskenování udělá zvukový efekt (není rozlišeno)

V kvízu (jiné minihře) musím naskenovat postavu/symbol. Kde je naskenuju?

Postupujte vždy podle instrukcí před spuštěním lekce, postavy a symboly naskenujete ve sběratelském albu, které můžete zakoupit v jakékoli prodejně Kaufland. Vždy zkoušejte skenovat z různých úhlí a vzdáleností. Před Jediskými zkouškami musíte naskenovat jednu z ikon, které najdete na prodejně.

 

Na prodejně nemohu najít žádnou z ikon.

Pokud na prodejně nevidíte žádnou z ikon, zkuste naskenovat některý z plakátů Star Wars na prodejně (vždy v celku), případně najdete ikony i na našem webu kaufland.cz.

Aplikace se seká/padá/nelze nainstalovat.

Ujistěte se prosím, že na telefonu máte nejnovější verzi softwaru (Android/iOS), případně zkuste aplikaci odinstalovat a nainstalovat znovu.

Jak aplikace funguje?

Aplikaci K-Master využijete k naskenování a uložení sběratelských kartiček STAR WARS. Dozvíte se v ní více o postavách a vybrané postavy STAR WARS rozpohybujete. Aplikace je vaším hlavním nástrojem k získání Certifikátu ovládnutí Síly. Pouze s ní můžete splnit všechny výzvy. Společně s VR brýlemi prožijete úplný svět STAR WARS a proletíte se třeba ve stíhačce TIE nad Hvězdou smrti. Aplikace K-Master je k dispozici ke stažení zdarma z App Store pro iPhone i z obchodu Google Play.

Co se stane s mojí digitální sbírkou kartiček, až akce skončí?

Aplikaci K-Master bude možné spustit do doby, kdy zůstane nainstalovaná v telefonu. V případě, že aplikaci K-Master smažete, nepůjde si ji již z obchodu App Store/Google Play po 4. 1. 2020 stáhnout.

Jak poznám, kolik kartiček už mám ve sbírce?

Svůj aktuální postup si můžete ověřit ťuknutím na záložku Sbírka.

Jak poznám, zda se kartičky přidaly k mému účtu?

Když v aplikaci přejdete do záložky Sbírka, uvidíte, které kartičky byly přidány do vaší sbírky.

Co se stane s mou sbírkou, když odinstaluji aplikaci?

Celý váš postup bude ztracen.

Mohu digitální kartičky darovat jinému zákazníkovi?

Ne, v tuto chvíli to není možné.

Dotazy k webu

Jak vyhledávat na webu?

Cokoli, co hledáte, můžete na našem webu najít v okénku s ikonkou lupy v pravém horním rohu. Zadat můžete jedno nebo více slov.

Nemůžu otevřít leták ve formátu PDF. Proč?

Pro otevření souboru ve formátu pdf je zapotřebí mít nainstalovaný program pro čtení těchto souborů, např. Adobe Reader. Ten stáhnete zde.

Proč nemůžu najít vybranou prodejnu?

Klikněte na ikonku kompasu vpravo v políčku pro vyhledávání prodejny. Nejbližší prodejna se vám zobrazí automaticky. Pokud se vám prodejnu nedaří najít, podívejte se, jestli máte povoleno automatické lokalizování vaší polohy nebo vyhledejte prodejnu podle PSČ.

Proč se mi webové stránky nezobrazují dobře na mém tabletu nebo mobilu?

Náš web je nyní přizpůsobený zobrazení na chytrých telefonech i tabletech s operačním systémem Android nebo iOS. Na těchto platformách by se měl náš web zobrazovat bez problémů. Přístup pro mobilní telefony nebo tablety BlackBerry nebo Windows Phone zatím není podporován.

Jak najdu svou prodejnu a akční leták?

Jak najdu svou prodejnu?

Na našem webu se vám automaticky zobrazí vaše nejbližší prodejna. Pokud chcete prodejnu změnit, klikněte na ikonku prodejny v levém horním rohu a vyberte si jinou prodejnu.

Můžu si na webu prolistovat akční leták?

Každé úterý pro vás máme už s předstihem akční leták také na našem webu. Můžete si tak v klidu prolistovat středeční nabídku.

Proč mi nejde otevřít akční leták?

Pokud se vám leták neotvírá, je možné, že máte zablokovaná tzv. vyskakovací okna. Prosím zkontrolujte povolení vyskakovacích oken, příp. zkuste jiný prohlížeč, např. Internet Explorer.

Nákupní lístek

Proč je potřeba registrace k nákupnímu lístku?

Abyste se ke svému nákupnímu lístku mohli kdykoli vrátit, je potřeba se zaregistrovat. Pak je možné nákupní lístek uložit, upravovat nebo sdílet s přáteli nebo rodinou.

Můžu si nákupní lístek vytisknout?

Pro vytištění nákupního lístku klikněte vpravo dole na ikonku Vytisknout.

Newsletter

Jak se přihlásit k newsletteru (letáku do mailu)?

Chcete mít každý týden leták a další akční nabídky už o den dřív v mailu? Stačí se zaregistrovat a už vám neuteče žádná akce nebo novinka.

Co se stane s mými údaji po registraci k newsletteru?

Vaše údaje jsou uloženy a zpracovány pouze v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Jak si můžu změnit údaje v profilu?

Vaše údaje si můžete změnit kliknutím na odkaz v zápatí každého newsletteru (letáku do mailu). 

Jak často mi budete newsletter posílat?

Nejnovější akce a slevy budete mít v mailu vždy o 1 den dřív před začátkem platnosti akce. Pravidelně každou středu a neděli tak máte top slevy v mailu.

Nezobrazují se mi obrázky v newsletteru. Co mám dělat?

Pokud se vám obrázky v mailu nezobrazují, prosím zkontrolujte rychlost připojení k internetu. Obrázky by se měly načíst v momentě otevření mailu. Pokud je v tu chvíli připojení k internetu pomalejší, je možné, že se vám obrázky nenačtou. Případně prosím zkontrolujte, jestli nemáte zobrazení obrázků zákazané. Pak je potřeba zobrazení povolit.

Odkaz pro potvrzení registrace se nedaří otevřít.

Prosím zkuste celý odkaz zkopírovat a zobrazit ve svém prohlížeči webových stránek (např. Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera). Zkontrolujete také prosím, jestli nemáte před nebo za odkazem mezeru navíc.

Pokud regisraci do 14 dní nepotvrdíte, je automaticky zrušena. Poté se můžete kdykoli zaregistrovat znovu.

Proč mi nedorazil newsletter?

Prosím zkontrolujte složku nevyžádané pošty. Pokud jste s právě přihlásil (a) a ještě vám nedorazil žádný newsletter (leták do mailu), je možné, že jste ještě neschválil (a) registraci kliknutím na odkaz v mailu. Prosím potvrďte registraci nejpozději do 14 dnů. Pokud registraci nepotvrdíte, bude automaticky zrušena. Zaregistrovat se můžete kdykoli znovu.

Soutěže

Nejde mi odeslat soutěžní formulář. Co mám dělat?

Prosím zkontrolujte, jestli máte vyplněná všechna povinná políčka označená hvěždičkou. Soutěžit je možné v každé soutěži pouze 1x, další registrace do soutěže už nebudou zpracovány. Pokud se vám stále nedaří soutěžní formulář odeslat, zkuste vymazat dočasnou historii vašeho prohlížeče webových stránek (např. Internet Explorer, Mozilla Firefor, Google Chrome, Safari, Opera), příp. nám zavolejte na naši bezplatnou linku.

Kde zjistím, jestli jsem vyhrál (a)?

Seznam výherců ukočených soutěží najdete na stránce Soutěže, klikněte na záložku Výherci. Najdete tady kompletní seznam výherců posledních soutěží.

Nakupování na prodejně

Kde najdu informace o nejbližší prodejně?

Pro zobrazení akční nabídky, služeb, otevírací doby nebo kontaktu na nejbližší prodejnu prosím klikněte na ikonku prodejny v levém horním rohu.

Můžu platit v Kauflandu kartou?

V prodejnách Kaufland je možné platit kartami Maestro, MasterCard, Visa, Visa Electron nebo Diners club, vydanými jakoukoliv bankou.

Můžu platit v eurech?

Ve všech našich prodejnách přijímáme platby eurem. Platit lze pouze v bankovkách do hodnoty 100 euro. Bohužel nelze platit mincemi nebo bankovkami v hodnotě vyšší než 100 euro. Na nákup vám vrátíme v českých korunách.

Můžu platit stravenkami?

V prodejnách Kaufland po celé České republice můžete platit stravenkami a stravenkovou kartou s označením Naše stravenka (do 1600 Kč na 1 nákup) a Ticket Restaurant od společnosti Edenred (do 500 Kč na 1 nákup). Stravenky jiných společností v současné době nepřijímáme.

Jak vybíráte zboží do sortimentu?

Celý náš sortiment se snažíme neustále vylepšovat na přání vás, našich zákazníků. Vždy nám jde o zachování pokud možno nejnižší ceny bez snížení kvality.

Proč se mě pokladní ptá, jestli bylo při nákupu vše v pořádku?

Zajímají nás i ty nejmenší detaily, kdy pro vás nákup  u nás byl příjemný nebo ne. Připomínky i nápady od vás bereme a pokud je to reálné, snažíme se je co nejdříve zapracovat.

Jaké láhve vykupujete zpět?

Nazpět od vás vykoupíme všechny vratné láhve a vratné přepravky na nápoje, které jsou v sortimentu Kauflandu. Naše automaty na výkup lahví rozeznají podle tvaru láhve, loga, barvy nebo čárového kódu, o jakou láhev se jedná a vystaví vám účtenku, kterou si můžete nechat proplatit na kterékoli pokladně nebo na Informacích.

Můžu u vás koupit dárkovou poukázku na nákup?

Dárková poukázka je milým dárkem pro úplně každého:

  • Je k dostání na každé pokladně ve všech prodejnách Kaufland.
  • Hodnotu dárkové poukázky si při jejím nákupu můžete zvolit sami, a to až do výše 3000 Kč.
  • Aktivace proběhne okamžitě po zaplacení na pokladně.
  • Poukázkou pak můžete zaplatit v jakékoli prodejně Kaufland.
  • Platnost poukázky je vždy 4 roky od data aktivace.

Rozdíl hodnoty poukázky a ceny nákupu, k jehož úhradě byla použita, není vyplácen v penězích. Poukázkou je možné platit nákupy až do úplného vyčerpání její hodnoty. Nebude-li zůstatek na kartě stačit, nákup lze doplatit penězi. Informace o konkrétním zůstatku na dárkové poukázce zjistíte v oddělení Informací.

Nákup většího množství poukázek na fakturu

Dárkové poukázky Vám prodáme také na fakturu. Budou skvělým dárkem pro vaše zaměstnance či obchodní partnery! Můžete si vybrat z volitelných nominálních hodnot: od 100 do 3 000 Kč. Pro objednání nám prosím napište na e-mail: darkove.poukazky@kaufland.cz.

Dárkovou poukázku je možno uplatnit při platbě za nákupy ve všech prodejnách Kaufland v České republice. S dárkovou poukázkou zacházejte jako s ceninou; uplatnění nároku je možné pouze po jejím předložení při placení nákupů až do úplného vyčerpání její hodnoty; platnost je 4 roky od data aktivace. Případný rozdíl hodnoty poukázky a ceny nákupu, k jehož úhradě bude použita, není vyplácen v penězích. Pro případnou reklamaci uchovejte doklad o zaplacení.

Proč jsou u Kauflandu Praha Vypich závory?

Aby bylo nakupování u nás co nejpříjemnější, máte prvních 120 minut parkování  zdarma. Každá další započatá hodina je pak za 50 Kč/hod. V případě ztráta lístku je nutné uhradit 1 000 Kč. Věříme, že díky tomuto opatření již nebudete muset při svém nákupu hledat volné místo k zaparkování.

Můžu se v Kaufladnu připojit k WiFi zdarma?

WiFi zdarma můžete využít ve všech našich prodejnách po celé České republice. Stačí při prvním přihlášení potvrdit provozní podmínky. Při dalším připojení k WiFi už provozní podmínky potvrzovat nemusíte, stačí se jen přihlásit.

Sortiment

Máte nějaké vlastní značky?

V sortimentu najdete spoustu našich vlastních značek. Dobře si rozmýšlíme, testujeme a vybíráme, než na nějakou řadu výrobků nalepíme naše logo. Mrkněte na výběr toho nej:

Máte v sortimentu čerstvé ryby?

Čerstvé chlazené ryby najdete v prodejnách s rozšířenou nabídkou vždy u rybího pultu. Na ostatních prodejnách bez rybího pultu najdete čerstvé ryby v chladicím boxu.

Ryby na našich pultech pocházejí z chráněných chovů a jsou lovené pouze šetrným předepsaným způsobem.

Akční nabídku čerstvých chlazených ryb si můžete prohlédnout každý týden na našem webu zde.

Můžu u vás vyměnit bombičky Sodastream?

Bombičky do výrobníků SodaStream si můžete vyměnit ve všech prodejnách Kaufland po celé České republice.

Výměna s náplní až na 80 litrů Vás přijde jen na 199 Kč. Čerstvě připravená perlivá voda s příchutí podle vaší fantazie vás tak přijde jen na 2,57 Kč za 1 litr!

Byl v poslední době stáhnutý nějaký výrobek z prodeje?

Dne 14. 2. 2017 společnost Kaufland stáhla z prodeje výrobek Noe Čočka zelená velkozrnná 500 g s datem minimální trvanlivosti do 21. 12. 2017, číslo šarže L:H-1658CA od dodavatele KRUP s.r.o., Slovensko.


Důvodem k zablokování byly nevyhovující senzorické vlastnosti: zrna barevně a velikostně nevyrovnaná, obsah nečistot, zrna se skvrnami, plesnivá zrna.


Prodej čočky s výše zmíněným datem minimální trvanlivost a šarže byl zastaven ve všech prodejnách společnosti Kaufland.


Pokud jste si výrobek již zakoupili, můžete jej vrátit v kterékoli prodejně Kaufland v oddělení informací.


Za případné nepříjemnosti se vám omlouváme. V případě dalších dotazů volejte bezplatnou zákaznickou linku na telefonní číslo 800 165 894.

MyProject®

Co je to MyProject®?

MyProject® je základním stavebním kamenem každého úspěšného projektu. Ať už máte v plánu nový kutilský projekt na zahradě, výmalbu a opravy nedostatků ve vašem domově, nebo dát konečně vašemu autu velkou porci kvalitní péče, zvolte značku MyProject®. Privátní značku Kauflandu, která zaštiťuje kompletní nabídku nářadí, nástrojů a automobilového příslušenství pro řešení každodenních problémů. Získají si vás svou odolností, výkonem a jednoduchostí při samotném používání.

Co znamenají různé designy obalů MyProject®?

Různé barevné varianty obalů MyProject® slouží ke snadnější orientaci. MyProject® rozdělujeme na tři hlavní kategorie: „Bezpečný domov”, „Do it yourself: Udělejte si to po svém” a „Automobil”. V těchto skupinách MyProject® spolehlivě naleznete širokou škálu typů a nářadí, s kterou vše zvládnete sami.

Jak se provádí zajištění kvality u výrobků?

U naší privátní značky MyProject® klademe velký důraz na použití vysoce kvalitních materiálů, zpracování a dodržování našich vysokých požadavků na chemické a fyzikální vlastnosti. Tyto technické postupy pravidelně sledujeme. Manažeři kvality kontrolují dodržování standardů při výrobě a často dohlížejí i na samotné zhotovení přímo v místě produkce.

Kde se produkty MyProject® vyrábějí?

Spolupracujeme se zkušenými výrobci a produkty pravidelně kontrolujeme, jestli jsou dodržovány naše vlastní kvalitativní kritéria. Produkce je monitorována manažery kvality přímo na místě zhotovení. Naše produkty MyProject® jsou take testovány nezávislými zkušebními ústavy.

Proč je na produktech značky MyProject® uvedeno „exkluzivně v Kauflandu“?

V Kauflandu stavíme na první místo kvalitu. Definujeme vysoké požadavky na jednotlivé výrobky a za celý koncept přebíráme i zákonnou odpovědnost. Proto se na produktech MyProject® uvádí „exkluzivně v Kauflandu“.

Jak mám postupovat v případě nespokojenosti s výrobkem MyProject®?

Postupujte stejně jako u všech ostatních výrobků. Pokud nejste se zakoupeným produktem spokojeni, stačí ho přinést na prodejnu Kaufland a my vám v rámci záruky vrátíme peníze. Bez problémů a zbytečných výmluv!

Kuniboo®

Co je to Kuniboo®?

Kuniboo je naše značka oblečení pro děti, která je určena pro novorozence a děti do čtyř let.

Jakým způsobem je zajištěna kvalita textilií?

V rámci produkce výrobků značky Kuniboo® klademe velký důraz na kvalitu materiálů, jejich zpracování a na dodržení zákonem předepsaných povolených norem týkajících se chemicko-fyzikálních vlastností použitých materiálů. Uvedené parametry jsou pod neustálým dohledem našich manažerů kvality, kteří je ve výrobním procesu pravidelně kontrolují. Důležité jsou pro nás i posudky nezávislých kontrolních institucí. Tyto posudky se velkou měrou podílejí na kontrole kvalitativních parametrů produktů značky Kuniboo®. Výsledkem této práce je sortiment, který se vyznačuje špičkovými materiály, pečlivým zpracováním, optimální pevností a funkčností. Většina použitých přírodních vláken je z biobavlny a jsou označena certifikátem GOTS – Globální Organické Textilní Standardy.

Kde se sortiment vyrábí?

Země, v nichž se sortiment značky Kuniboo® vyrábí, jsou uvedeny na etiketách jednotlivých produktů. Spolupracujeme s vybranými zkušenými výrobci a hotové výrobky pravidelně kontrolujeme podle předepsaných kvalitativních kritérií. Produkci kontrolují na místě naši manažeři kvality. Dodatečně přebírají tento úkol i nezávislé kontrolní instituce.

Proč je na výrobcích značky Kuniboo® uvedeno "exkluzivně v Kauflandu"?

V Kauflandu rozhodujeme o celém konceptu značky Kuniboo® a definujeme všechny požadavky na kvalitu a balení jednotlivých výrobků. Za celý koncept přebíráme i zákonnou odpovědnost, a proto se na všech produktech značky Kuniboo® uvádí "exkluzivně v Kauflandu".

Čím se Kuniboo® liší od konkurence?

Naše ratolesti potřebují od prvních krůčků to nejkvalitnější oblečení, které je pohodlné a současně hebké pro jejich pokožku. Proto jsme pro vás s radostí vyvinuli exkluzivní značku Kuniboo®, která zohledňuje potřeby dětí a miminek. Důraz jsme kladli zejména na výběr materiálů a praktičnost. Kromě kvality za výhodnou cenu nám v Kauflandu záleží i na ochraně životního prostředí. Proto je většina vláken, určených pro výrobu textilií, vyrobena z certifikované biobavlny (GOTS) a balení z obnovitelných zdrojů. Těm nejmenším chceme nabídnout pouze to nejlepší – špičkovou kvalitu, stylový design a výhodnou cenu.

Jak mám postupovat v případě nespokojenosti s výrobkem Kuniboo®?

Postupujte tak, jako u všech ostatních výrobků. I v tomto případě platí jednoduché pravidlo: Pokud nejste s konkrétním výrobkem spokojeni, stačí ho přinést do Kauflandu a my vám v rámci záruky vrátíme peníze zpět – bez problémů a zbytečných výmluv!

Jaká jsou specifika použité biobavlny?

Produkce biobavlny probíhá dle zákonných norem ekologického zemědělství, přičemž jakékoli použití chemických pesticidů či hnojiv je přísně zakázáno. Jelikož se biobavlna sklízí ručně, není nutné používat chemické prostředky urychlující opadávání listů, které jsou nezbytné při sklizni mechanické. Díky střídavé výsadbě rostlinných druhů je postaráno o udržení přirozené rovnováhy a úrodnosti půdy. Kvalitní půda výrazně přispívá k vitalitě vysetých rostlin i odolnosti vůči škůdcům či chorobám. Biobavlna je skvělým příkladem ekologického zemědělství, z něhož profituje nejen životní prostředí, ale i lidé.

Které certifikáty se používají k označení ekologicky vypěstované bavlny?

Na označení ekologicky vypěstované bavlny se používají oficiální certifikáty jako OCS (Organic Content Standard), Modrý Anděl (Der Blaue Engel) nebo GOTS (Global Organic Textile Standard). Kaufland s institutem GOTS úzce spolupracuje, aby dokázal zajistit odpovědnou produkci textilií ve prospěch lidí a životního prostředí.

Odkud pocházejí naše designové inspirace?

Naši odborníci neustále hledají nové podněty a kreativní nápady. Vynikajícím zdrojem inspirací jsou odborné výstavy, školení v oblasti módních trendů a pozorování konkurenčního prostředí. Na jedné straně se snažíme spojovat přirozené materiály s pestrými barvami a aktuálními vzory, na straně druhé dbáme na komfort a praktičnost jednotlivých produktů.

Na co slouží údaje o věku uvedené na obalech Kuniboo®?

Uvedené věkové údaje jsou orientační pomůckou při hledání vhodného oblečení pro vaši ratolest. Údaje vycházejí ze standardní tabulky velikostí podle jednotlivých dětských věkových kategorií. Díky úzké spolupráci s Hohenstein institutem dokážeme zajistit perfektní tvar v jakékoli velikosti oblečení Kuniboo®.

Co znamená pečeť OEKO-TEX?

STANDARD 100 OEKO-TEX® je celosvětově jednotný a nezávislý certifikační systém platný pro všechny úrovně zpracování textilních produktů. Prioritně se zaměřuje na kontrolu zákonem povolené hranice škodlivých látek a chemikálií ovlivňujících lidské zdraví. Zmíněná kritéria definují národní i mezinárodní normy. Produkt, který je označen certifikovanou pečetí STANDARD 100, musí splňovat všechny uvedené parametry. Tyto parametry se vztahují i na netextilní příslušenství konkrétního produktu (knoflíků, zipů atd.). Více informací naleznete na stránce www.oeko-tex.com

Jaké jsou výhody značky Kuniboo®?

U produktů naší značky Kuniboo® klademe velký důraz na kvalitní materiály a jejich zpracování. Rovněž kontrolujeme zákonem povolené limity chemicko-fyzikálních vlastností každého produktu. Použitá biobavlna je příjemně hebká na dotek a vykazuje optimální sací schopnosti. Další výhodou přírodních vláken je vynikající prodyšnost, elasticita a minimální alergický potenciál. Produkty vyrobené z biobavlny mají dlouhou životnost a snadno se čistí.
Kromě stálých produktů značky Kuniboo®, které jsou určeny pro každodenní použití, pravidelně doplňujeme náš sortiment o několik designových novinek.

Jak prát oblečení Kuniboo®?

Přesto že je většina produktů značky Kuniboo® vyrobena z biobavlny, je jejich údržba velmi jednoduchá. Před samotným spuštěním výroby nového sortimentu vždy provádíme několik pracích testů jednotlivých produktů. Všechny potřebné údaje týkající se praní konkrétního výrobku jsou uvedeny na etiketě.

Kidland

Co je to Kidland®?

Kidland® je exkluzivní značka hraček od Kauflandu. Je určena všem, kteří dbají na bezpečné a dobře promyšlené hračky za rozumnou cenu.

Jaké produkty nabízíte?

Sortiment Kidland® zahrnuje hračky různých kategorií pro všechny věkové skupiny.

Čemu u našich produktů Kidland® věnujeme zvláštní pozornost?

S našimi hračkami chceme podpořit přirozenou hravost dítěte a současně podporovat motorické dovednosti a vnímání. Z tohoto důvodu dbáme na správný výběru tvarů, barev a materiálů.

Jakým způsobem se u značky Kidland® zajišťuje kvalita?

U značky Kidland® klademe vysoký důraz na kvalitu a splňujeme všechny zákonem stanovené požadavky nebo si nastavujeme vlastní, ještě vyšší standardy. Tyto standardy kontrolují naši manažeři kvality, kteří dohlíží na proces výroby přímo na místě. Využíváme také odborných znalostí nezávislých institucí. Všechny produkty Kidland® přesvědčují vybranými materiály, dobrým zpracováním, optimální odolností a funkčností.

Kde se produkty vyrábějí?

Spolupracujeme výhradně se zkušenými výrobci. Země výroby je uvedena na obalu.

Proč je na produktech Kidland® uvedeno „Exclusively by Kaufland“?

V Kauflandu rozhodujeme o celkové koncepci značky Kidland® a definujeme požadavky na výrobu, jejich kvalitu a balení. Přebíráme plnou právní odpovědnost, a proto jsme uvedeni jako výrobce výrobků Kidland®.

Co mohu dělat, když s produkty Kidland® nejsem spokojen/a?

Postupujte tak, jako u všech ostatních výrobků. I v tomto případě platí jednoduché pravidlo: Pokud nejste s konkrétním výrobkem spokojeni, stačí ho přinést do Kauflandu spolu s účtenkou a my vám v rámci záruky vrátíme peníze zpět – bez problémů a zbytečných výmluv!

K-Classic

Jak poznám produkty K-Classic?

Všechny výrobky K-Classic poznáte podle velkého červeného "K" na obalu.
Více informací o značce K-Classic najdete zde.

Kolik produktů najdu v sortimentu K-Classic?

Aktuálně vám nabízíme kolem 1 400 výrobků značky k-Classic a každý měsíc přidáváme do nabídky nové produkty. Naši zaměstnanci neustále pracují na rozšiřování nabídky, abychom vám nabídli stále nové produkty K-Classic za nízké ceny. Kromě bezkonkurenčních produktů naší základní značky K-Classic vám nabízíme také širokou nabídku dalších privátních značek Kaufland.

Proč produkty K-Classic vyrábí různí výrobci?

Našim hlavním cílem je, abychom vám každý den přinášeli produkty K-Classic v poměru skvělé kvality a příznivé ceny. Na privátní značku K-Classic klademe vysoké požadavky, které splňují pečlivě vybraní tuzemští i zahraniční dodavatelé ve výběrových řízeních.

Jakým způsobem se zajišťuje kvalita produktů K-Classic?

Kvalita produktů K-Classic je naší nejvyšší prioritou. Naši odborníci na zajišťování kvality společně s nezávislými ústavy a laboratořemi neustále kontrolují dodržování vysokých požadavků na kvalitu. Tato opatření završují pravidelné ochutnávky a testy. S dodavateli produktů K-Classic uzavíráme přísné smluvní dohody a dodavatelem se tak může stát jen ten nejspolehlivější a nejefektivnější výrobce.

Jaké produkty K-Classic neobsahují lepek a jak jsou označené?

Pokud je výrobek označen jako bezlepkový, najdete na jeho obale symbol přeškrtnutého klásku. Naší prioritou je jednoduchá orientace zákazníků v sortimentu. Bezlepkové výrobky jsou nyní zařazovány pod značku K-Free (Glutenfrei / Glutenfree), kterou poznáte podle jasně oranžových obalů. Více informací najdete zde.

Jaké produkty K-Classic neobsahují laktózu a jak jsou označené?

Od dubna 2016 má K-Classic vlastní privátní značku K-Free (Laktosefrei / Lactosefree). Značka K-Free vám přináší více než 20 produktů se sníženým obsahem laktózy, např. mléka, jogurty, pomazánky a další. Tyto položky lze snadno rozeznat podle jejich atraktivního fialovobílého balení.

Co mám dělat, když nejsem spokojen s výrobkem K-Classic?

Postupujte stejně jako u všech ostatních výrobků. Pokud nejste spokojeni s výrobkem K-Classic, stačí ho přinést na prodejnu Kaufland a my vám v rámci záruky vrátíme peníze. Kupní cena vám bude vrácena na informacích. Bez problémů a zbytečných výmluv!

 

K-free

Co je to K-free?

K-free je naše značka, obsahující produkty bez lepku a se sníženým obsahem laktózy. Stále více lidí bojuje s potravinovou intolerancí. K-free je skvělou alternativou pro všechny, kteří se takto musí nebo chtějí stravovat. Zároveň si však chtějí bez obav vychutnat lahodnou chuť výrobků bez lepku či bez laktózy.

Kolik K-free produktů máte v nabídce?

Součástí značky K-free je sortiment 8 produktů se sníženým obsahem laktózy – od jogurtů, přes smetanu, až po mléko. V sortimentu K-free máme i 13 bezlepkových výrobků, ke kterým patří pečivo, chléb, směsi na pečení a tři druhy těstovin.

Mohu produkty K-free použít k vaření a pečení stejně jako všechny ostatní běžné výrobky obsahující lepek či laktózu?

Ano, naše výrobky K-free lze použít na vaření a pečení stejně, jako výrobky obsahující lepek nebo laktózu.

Jak se vyrábějí mléčné produkty se sníženým obsahem laktózy?

Během produkce v mlékárně se laktóza (mléčný cukr) buď štěpí přidáním enzymu laktáza, nebo odstraní filtrací. Cenné látky jako bílkoviny, vápník a vitamíny zůstávají při tomto procesu neporušené.

Proč má mléko se sníženým obsahem laktózy nasládlou chuť?

Mléčné produkty se sníženým obsahem laktózy jsou ve srovnání s běžnými produkty obsahujícími laktózu zpravidla trochu sladší. Důvodem jsou rozštěpené cukry (galaktóza, glukóza), které mají sladší příchuť.

Obsahují mléčné výrobky se sníženým obsahem laktózy nějaký cukr?

Neobsahují. Laktóza se totiž rozštěpí na jednoduché cukry – galaktózu a glukózu.

Jsou K-free produkty určené i pro alergiky na mléčné bílkoviny?

Ne, mléko a mléčné produkty se sníženým obsahem laktózy nejsou určeny pro alergiky na mléčné bílkoviny. K-free produkty mléčné bílkoviny obsahují.

Co je to lepek?

Lepek je přirozená směs bílkovin, obsažená v semenech různých obilovin (pšenice, žito, špalda, ječmen). Lepek bývá rovněž nazýván vázanou bílkovinou, protože je po spojení mouky s vodou odpovědný za pružnost a gumovost těsta.

Jak se vyrábějí bezlepkové produkty?

U výrobků bez lepku se klasická mouka nahrazuje jinými základními surovinami, které lepek neobsahují. Jsou jimi například kukuřičná či rýžová mouka, bramborový škrob nebo kukuřice. Naše bezlepkové těstoviny K-free obsahují mouku kukuřičnou a hráškovou.

K-to go

Co je to K-to go?

Cena je jedním z našich hlavních předností. To platí i pro značku K-to go. Nabízíme rychlé občerstvení za nejlepší poměr ceny a výkonu.

Kolik produktů K-to go nabízíme?

Sortiment K-to go se skládá z více jak 20 produktů. Patří sem kávové nápoje, smoothies a samozřejmě také něco proti hladu, jako jsou saláty, sendviče a sushi. V sortimentu dále naleznete snídaňové pochutiny jako jogurty a müsli.

Co je na K-to go produktech praktického?

Obaly našich výrobků K-to-go jsou šikovné a kompaktní. Hodí se proto především na cesty. Přibalené příbory a praktické otvory pro pití umožňují okamžitou konzumaci.

Kde mohu K-to go produkty zakoupit a jak je nejrychleji najdu?

Produkty K-to-go naleznete v chladicích vitrínách, obvykle přímo na začátku naší prodejny. Jednotný design obalu pomáhá s nalezením.

Jak je zabezpečena kvalita K-to go produktů?

Pracujeme výhradně s vybranými dodavateli. Naše přísná kvalitativní kritéria jsou kontrolována nezávislými institucemi. Dále provádíme vlastní kontroly.

Jaký je rozdíl mezi potravinami K-to go a hotovými pokrmy?

Všechny produkty K-to-go jsou připraveny k okamžité konzumaci. Nemusí se ohřívat a obsahují např. dressing či příbory.

bevola®

Co je to „bevola®“?

bevola® je drogistická značka pro všechny, kteří při péči o tělo kladou vysoký důraz na kvalitu používaných produktů za výhodné ceny. bevola® nabízí drogistické produkty pro celou rodinu. Od péče o pokožku a vlasy, až po produkty pro miminka a muže. Produkty jsou vyráběny exkluzivně pro Kaufland. To znamená, že produkty značky bevola® jsou k dostání pouze v prodejnách Kaufland.

Proč jsou produkty bevola® k dostání pouze u Kauflandu?

Produkty jsou vyvíjeny exkluzivně pro Kaufland. Tímto způsobem můžeme snadněji reagovat na přání našich zákazníků a naši produktovou paletu kontinuálně rozšiřovat.

Kolik produktů značky bevola® nabízíte?

Počet produktů značky bevola® narůstá. Sortiment aktuálně čítá více než 100 produktů a stále se rozšiřuje.

Proč je produktová řada bevola® tak rozsáhlá?

bevola® cílí na celou vaši rodinu. Nabízí produkty pro ženy, muže, děti a miminka. Cíl značky bevola® je uspokojit potřeby pro péči celé vaší rodiny.

V čem se bevola® liší od naší konkurence?

Sortiment bevola® nabízí široký výběr v různých segmentech určených pro celou rodinu. bevola® nabízí například speciální ošetřující složky na mužskou pleť s obsahem hydratujícího pantenolu a složky Q10 na vyhlazení vrásek. Bohatá je i nabídka pleťových ošetřujících produktů na různé typy ženské pleti s obsahem hodnotných přírodních olejů (jojobový, avokádový, arganový).

Jak jsou na tom produkty bevola® cenově?

Značka bevola® nabízí cenově výhodnou alternativu k dražším značkovým produktům.

Je v deodorantech bevola® obsažen hliník?

Deodoranty bevola® hliník neobsahují a jsou tímto způsobem také řádně označeny.

Kde jsou produkty bevola® vyráběny?

Kosmetiku značky bevola® vyrábíme především ve státech EU. Spolupracujeme se zkušenými výrobci a pravidelně kontrolujeme produkty podle vysokých kvalitativních kritérií. Všechny kosmetické produkty dodatečně kontrolují nezávislé testovací instituce.

Obsahují výrobky bevola® složky, které mohou ohrozit zdraví nebo patří mezi rizikové látky (parabeny, minerální oleje, silikony, mikroplasty)?

Za účelem ochrany životního prostředí (především moří) se společnost Kaufland již v roce 2013 rozhodla, že v kosmetických i ošetřujících produktech, pracích a čisticích prostředcích vlastní značky nebude používat pevné mikroplasty. Rozhodnutí je uvedeno v našem "Vlastním závazku ohledně mikroplastů", který platí pro všechny uvedené produkty vlastní značky Kaufland.
Jelikož jsou receptury rozdílné, podrobnější informace o obsahovém složení jednotlivých výrobků může poskytnout pouze odborné oddělení, případně dodavatel.

Jaký je postoj společnosti Kaufland k pokusům na zvířatech v případě kosmetických produktů?

Společnost Kaufland neuděluje povolení k jakýmkoliv pokusům na zvířatech. Rovněž tyto pokusy neprovádí a drží se zákonných předpisů.

Práce a kariéra v Kauflandu

Chci pracovat v Kauflandu. Kde se můžu přihlásit?

Chcete být parťákem v našem týmu? Podívejte se na nabídku volných míst a vyberte si tu vaši na: kariera.kaufland.cz

Pro obchodní partnery: Hledáme nemovitosti

Jaké jsou podmínky k prodeji pozemku Kauflandu?

Jako jeden z největších obchodníků v České republice a v Evropě se velmi rychle rozrůstáme a neustále hledáme nové pozemky. Kompletní podmínky pro případné pozemky najdete zde. Těšíme se na vaši nabídku.

Pro obchodní partnery: Prodej a pronájem nemovitostí

Jaké jsou volné pozemky k prodeji nebo k pronájmu u Kauflandu?

Hledáte nové místo pro podnikání? V nabídce máme řadu velmi atraktivních ploch. Vyberte si z nabídky zde. Navíc zdarma poskytneme odbornou konzultaci.