Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Mobilní aplikace

Nejnovější slevy, akční leták, věrnostní karta i mobilní nakupování nyní ve tvém mobilu. Stáhni si naši aplikaci zdarma do mobilu a už ti neuteče žádná akční nabídka.


Už ti neuteče žádná nabídka

Akční nabídky na jednom místě! Nejnovější slevy a opravdu široký sortiment českých i zahraničních značek nyní na jednom místě ve tvém mobilu. Nebo si můžeš prolistovat akční leták!


Tvá Kaufland Card v kapse

Exkluzivní slevy, kupóny na míru nebo soutěže o hodnotné ceny - to je věrnostní karta Kaufland Card! Aktivuj si její digitální verzi v aplikaci a můžeš s ní i sbírat body za své nákupy.


Mobilní nakupování K-Scan

Máš svou digitální Kaufland Card? Vyzkoušej mobilní skenování K-Scan - nakupování nebylo nikdy snazší! Více informací včetně seznamu prodejen, na kterých můžeš mobilní nakupování vyzkoušet, najdeš zde.


Pozor! Nabídka na obzoru

U tolika nabídek se občas můžeš i ztratit. Aby se ti to nestávalo, můžeš využít naší funkci Upozornění. Označ jím svůj oblíbený produkt a aplikace tě vždy upozorní, jakmile se znovu objeví v akci. Stačí si vytvořit svůj zákaznický účet přímo v aplikaci nebo na webu.


Online kuchařka vždy po ruce

Vydej se s námi napříč českou i světovou gastronomií a objev rozmanité kombinace chutí a vůní. Uvař si s námi podle osvědčených a skutečně vyzkoušených receptů. V aplikaci najdeš dokonce i názorné videonávody a potřebné ingredience si můžeš jednoduše přidat na svůj nákupní lístek!


Vytvoř si svůj vlastní nákupní lístek

Nakupuj ještě pohodlněji. Sestav si svůj vlastní nákupní lístek a už nikdy nezapomeneš, co máš koupit. Můžeš si vytvořit více lístků najednou!


Vyhledávač prodejen

Kde se nachází nejbližší prodejna? Jak je otevřeno ve tvé oblíbené prodejně? Všechny detailní informace včetně přesné adresy, telefonního čísla a parkování. Nyní přehledně v aplikaci Kaufland.


Interaktivní průvodce

Chceš prozkoumat naši aplikaci a umět v ní první poslední? Vyzkoušej interaktivního průvodce níže! Srozumitelně ti vysvětlí, kde co v aplikaci najdeš.


Staň se naším fanouškem!

Líbí se ti naše aplikace? Sdílej ji se svými kamarády nebo rodinou. Těšíme se na tebe na našem Facebooku, Instagramu nebo YouTube kanálu.