Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Pozadí v barvě šedého betonu
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Mobilní aplikace

Nejnovější slevy, akční leták, věrnostní karta i mobilní nakupování nyní ve tvém mobilu. Stáhni si naši aplikaci zdarma do mobilu a už ti neuteče žádná akční nabídka.


Kaufland Pay

Objevte další z výhod digitální Kaufland Card! Kaufland Pay vám umožní zaplatit pomocí Kaufland aplikace. Mobilem, snadno a rychle! Stačí aktivovat službu Kaufland Pay a kromě kupónů, věrnostních bodů a K-Scanu získáte také možnost bezpečné a bezkontaktní platby za svůj nákup!

Mobilní aplikace Kaufland Pay

Nabídka v mobilní aplikaci Kaufland

Už ti neuteče žádná nabídka

Akční nabídky na jednom místě! Nejnovější slevy a opravdu široký sortiment českých i zahraničních značek nyní na jednom místě ve tvém mobilu. Nebo si můžeš prolistovat akční leták!


Tvá Kaufland Card v kapse

Exkluzivní slevy, kupóny na míru nebo soutěže o hodnotné ceny - to je věrnostní karta Kaufland Card! Aktivuj si její digitální verzi v aplikaci a můžeš s ní i sbírat body za své nákupy.

Kaufland Card v mobilní aplikaci

K-Scan v mobilní aplikaci

Mobilní nakupování K-Scan

Máš svou digitální Kaufland Card? Vyzkoušej mobilní skenování K-Scan - nakupování nebylo nikdy snazší! Více informací včetně seznamu prodejen, na kterých můžeš mobilní nakupování vyzkoušet, najdeš zde.


Pozor! Nabídka na obzoru

U tolika nabídek se občas můžeš i ztratit. Aby se ti to nestávalo, můžeš využít naší funkci Upozornění. Označ jím svůj oblíbený produkt a aplikace tě vždy upozorní, jakmile se znovu objeví v akci. Stačí si vytvořit svůj zákaznický účet přímo v aplikaci nebo na webu.

Akční nabídka v mobilní aplikaci Kaufland

Recepty v mobilní aplikaci Kaufland vždy po ruce

Online kuchařka vždy po ruce

Vydej se s námi napříč českou i světovou gastronomií a objev rozmanité kombinace chutí a vůní. Uvař si s námi podle osvědčených a skutečně vyzkoušených receptů. V aplikaci najdeš dokonce i názorné videonávody a potřebné ingredience si můžeš jednoduše přidat na svůj nákupní lístek!


Vytvoř si svůj vlastní nákupní lístek

Nakupuj ještě pohodlněji. Sestav si svůj vlastní nákupní lístek a už nikdy nezapomeneš, co máš koupit. Můžeš si vytvořit více lístků najednou!

Nákupní seznam v mobilní aplikaci

Vyhledávač prodejen Kaufland v mobilní aplikaci

Vyhledávač prodejen

Kde se nachází nejbližší prodejna? Jak je otevřeno ve tvé oblíbené prodejně? Všechny detailní informace včetně přesné adresy, telefonního čísla a parkování. Nyní přehledně v aplikaci Kaufland.


Interaktivní průvodce

Chceš prozkoumat naši aplikaci a umět v ní první poslední? Vyzkoušej interaktivního průvodce níže! Srozumitelně ti vysvětlí, kde co v aplikaci najdeš.


Staň se naším fanouškem!

Líbí se ti naše aplikace? Sdílej ji se svými kamarády nebo rodinou. Těšíme se na tebe na našem Facebooku, Instagramu nebo YouTube kanálu.