Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Spousta nových zážitků a akcí u našich partnerů!

S Kaufland Card si teď nově užiješ další akce a výhody u našich partnerů jako je třeba fantastická sleva na nákupy v Parfumerii Douglas nebo GrandOptical.

Seznam čerpacích stanic, na kterých nelze uplatnit slevu s Kaufland Card

Blansko - Nádražní 6
Boskovice - Otakara Kubína 2115
Boží Dar - Hraniční přechod
Bruntál - Staroměstská 6
Hatě - Hraniční přechod
Havlíčkův Brod - Masarykova 3679
Lipůvka 364
Písek - Táborská 16
Příbram - Chraštice 64
Příbram - Zalužany
Sedlec
Starý Hrozenkov 1
Vílanec 43
Vyškov - Dědická 696


Další výhody u našich partnerů

S Kaufland Card tě čeká spousta výhodných nabídek. Vybereš si exkluzivní slevu na nákup v Douglas?

Levnější obroučky privátních značek u GrandOptical? Nebo snad slevu na energie u E.ON? Využít můžeš všechny. Níže najdeš podrobný popis jednotlivých výhod u našich partnerů. Průběžně je budeme aktualizovat, tak nezapomeň sledovat novinky na našich stránkách!


Sleva GrandOptical

Každý může být bystrozraký!

Váš věk = Vaše sleva + 10 %.

Získejte slevu na stovky obrouček odpovídající vašemu věku navýšenou o dalších 10 % na privátní značky dioptrických obrouček GrandOptical. Sleva se nevztahuje na sluneční brýle a dioptrické obroučky mezinárodních značek. Slevy nelze kombinovat.

Platnost nabídky: 1. 9. 2021 – 30. 11. 2021.

Sleva u partnera Douglas

Přivoňte si k akční nabídce!

Získejte 20% slevu při nákupu nad 890 Kč!

Kód předložte beauty konzultantce u pokladny nebo zadejte v košíku při objednávce na www.douglas.cz. Sleva neplatí na již zlevněný sortiment a značky Armani Privé, Kiehl’s, Byredo a Les Exclusifs de Chanel. Slevy nelze kombinovat.

Platnost nabídky: 1. 9. 2021 – 31. 10. 2021.

10% sleva v oficiálním fanshop českého hokeje

Fandíš českému hokeji? Udělej si radost nákupem ve fanshopu.
Nyní s 10% slevou na vybrané zboží!
Slevu získáš předložením své Kaufland Card v pobočce Oficiálního fanshopu Českého hokeje, nebo při nákupu on-line přes stránky fanshop.hokej.cz vyplň číslo své Kaufland Card v objednávkovém formuláři do pole kupón.

Vodafone exkluzivní tarif

Volej, piš a surfuj se zvýhodněným tarifem Start 250.
250 minut volání do všech sítí v rámci ČR
Neomezené SMS do všech sítí v rámci ČR na 24 měsíců
1 GB dat

Jen za 299 Kč! Původní cena tarifu 500 Kč.
Více na https://www.vodafone.cz/tarify/kaufland/

30% sleva na enerige u e-on

Máš dost energie na další akci?
Užij si 30% slevu na elektřinu a plyn!
Slevu získáš vyplněním čísla Kaufland Card v objednacím formuláři https://www.eon.cz/kaufland do pole s názvem Kaufland Card.
Sleva 30 % vychází z porovnání vůči standardnímu ceníku E.ON.

1+1 vstupenka zdarma so síně slávy

Je pro tebe hokej zážitek? Tak to tě potěší vstupenky do Síně slávy českého hokeje.
Vezmi svůj doprovod, protože s Kaufland Card máš
1 + 1 vstupenku zdarma.
Vstupenku získáš předložením své Kaufland Card při nákupu na místě.


Abychom ti mohli posílat nové akční výhody, zkontroluj ve svém účtu, jestli máš vyplněný e-mail a udělený souhlas se zasíláním e-mailových nabídek. Pokud ne, vyplň ho a zaškrtni souhlas. A nezapomeň ještě potvrdit souhlas i ve svém e-mailu.


Časté otázky

Chceš vědět víc? Zde najdeš odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

1. Základní info

1.1 Co je to Kaufland Card?

Kaufland Card je věrnostní karta, fyzická či digitální, která ti nabídne spoustu atraktivních výhod.

1.2 Jaké výhody nabízí digitální Kaufland Card?

 • Kaufland Card akční ceny – s Kaufland Card ušetříš ještě víc než dříve, a to díky speciálním slevám určených pro členy programu. Nakupuj své oblíbené produkty za ještě výhodnější ceny nebo využij speciální akce, např. koupě určitého počtu vybraných produktů a získání ještě jednoho zdarma, nákup více identických produktů a získání slevy, koupě tří stejných produktů a zaplacení pouze dvou, získání slevy na celou kategorii produktů.
 • Slevové kupóny a kupóny na míru – v aplikaci máš k dispozici slevové kupóny šité přímo tobě na míru. Díky tomu můžeš své oblíbené výrobky koupit ještě výhodněji.
 • Soutěže – s Kaufland Card máš šanci vyhrávat atraktivní ceny. Zaregistruj se každý měsíc do soutěže v registračním formuláři zde a pak už jen nakupuj s Kaufland Card.
 • Sbírání bodů – pokud používáš digitální Kaufland Card, obdržíš za každých 100 Kč hodnoty nákupu 1 věrnostní bod. Nasbírané body si můžeš v aplikaci vyměnit za kupóny na slevy.
 • Rychlejší a pohodlnější nakupování díky K-Scan - na vybraných prodejnách si můžeš nákup sám průběžně skenovat svým telefonem a pak jen u samoobslužné pokladny načíst kód a zaplatit. Zboží už nemusíš vykládat na pás a celý nákup je tak rychlejší a pohodlnější.
 • Výhody u našich partnerů - se svou Kaufland Card můžeš nově získat zajímavé výhody i u našich partnerů. Můžeš tak ušetřit třeba při tankování nebo při výběru dovolené.
 • Nemusíš u sebe nosit fyzickou kartu - nemusíš mít v peněžence další kartu a nemusíš myslet na to, aby sis ji nezapomněl/a vzít s sebou. Stačí mít u sebe telefon.

1.3 Nemám chytrý telefon, můžu mít Kaufland Card?

 • Ano. Klasickou plastovou kartu obdržíš na Informacích v jakékoliv prodejně. Můžeš se zaregistrovat na tabletu v prodejně nebo doma na počítači, na stránce muj.kaufland.cz.
 • Pokud používáš E-Mail, doporučujeme při registraci (nebo později v nastavení účtu) udělit souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Tak se vždy hned dozvíš o nových nabídkách.

1.4 Jaké mám výhody s aplikací oproti fyzické kartě?

 • Nemusíš u sebe nosit fyzickou kartu - nemusíš mít v peněžence další kartu a nemusíš myslet na to, aby sis ji nezapomněl/a vzít s sebou. Stačí mít u sebe telefon.
 • Přehled o akcích a kupónech vždy po ruce - v aplikaci vždy vidíš, co je právě v akci a jaké máš k dispozici kupóny. Ty si navíc můžeš rovnou aktivovat a nemusíš se přihlašovat na portál na webu nebo na tablet na Informacích.
 • Notifikace - na novinky tě upozorníme notifikací na Tvém telefonu. Jako první se tak dozvíš o zajímavých akcích, nových kupónech a dalších výhodách.
 • Rychlejší a pohodlnější nakupování díky K-Scan - na vybraných prodejnách si můžeš nákup sám průběžně skenovat svým telefonem a pak jen u samoobslužné pokladny načíst kód a zaplatit. Zboží už nemusíš vykládat na pás a celý nákup je tak rychlejší a pohodlnější.
 • Nákupní seznam - v aplikaci si můžeš vytvářet nákupní seznam. Když začíná nový leták, můžeš si třeba doma v klidu projít, co je v nabídce, a zajímavé výrobky si jedním kliknutím přidat na nákupní seznam. Při nákupu si pak seznam můžeš jednoduše odškrtávat a výrobky z něj budou automaticky mizet.
 • Přehled o nákupech - v aplikaci vidíš historii svých nákupů a máš tak přehled o tom, kolik utrácíš.
 • Přehled o nasbíraných bodech - v aplikaci vždy vidíš, kolik máš právě nasbíráno věrnostních bodů a můžeš si za ně rovnou aktivovat kupóny za body.

1.5 Jak poznám označení Kaufland Card na prodejně?

 • Produkty z programu Kaufland Card poznáš díky speciálnímu označení na cenové etiketě. Je bleděmodrá, má na sobě logo Kaufland Card a tu nejlepší cenu.

1.6 Lze využít Kaufland Card i v jiných zemích?

 • Karta získaná v české prodejně nebo aktivovaná v české verzi aplikace platí pouze na území České republiky a není možné ji využívat v jiných státech.
2. Registrace

2.1 Jak se můžu zaregistrovat?

Existují 3 možnosti:

 1. Nejjednodušší způsob je stáhnout si mobilní aplikaci Kaufland (kde získáš digitální kartu) v Apple Store nebo na Google Play.
 2. Popřípadě si můžeš vyžádat fyzickou kartu přímo na prodejně a následně se zaregistrovat pomocí tabletu na Informacích.
 3. Pokud chceš registraci vyřešit z pohodlí domova, stačí si na Informacích vyžádat plastovou kartu a zaregistrovat se později na webových stránkách muj.kaufland.cz.

Pozor! Karta není použitelná, dokud si ji nezaregistruješ!

2.2 Jak se zaregistrovat a obdržet digitální kartu?

Postup:

 
 1.  Stáhneš si mobilní aplikaci Kaufland v Apple Store nebo na Google Play.
 2. Otevřeš záložku Kaufland Card v aplikaci Kaufland.
 3. Zadáš své osobní údaje.
 4. Zvolíš si heslo.
 5. Registraci potvrdíš pomocí SMS (registrační odkaz v SMS platí 15 minut) nebo e-mailu (platnost 24 hodin).
 6. Hotovo. Kaufland Card můžeš použít při svém dalším nákupu.

 

2.3 Jak můžu obdržet a zaregistrovat fyzickou kartu?

Postup:

 1. Vyžádáš si kartu na Informacích na jakékoliv prodejně.
 2. Naskenuješ QR kód z karty do registračního formuláře pomocí tabletu na Informacích anebo na webu (muj.kaufland.cz)
 3. Vyplníš registrační formulář
 4. Potvrdíš platnost svého telefonního čísla zadáním kódu zaslaného formou SMS nebo e-mailem do příslušného pole registračního formuláře. (dle zadaného kontaktu, platnost potvrzovacího kódu: SMS: 15 minut / email: 24 hodin)
 5. Hotovo. Kaufland Card můžeš použít při svém dalším nákupu.
3. Kupóny a akční nabídky

3.1 Kde nalézt přehled o výhodných nabídkách?

Aktuální přehled výhodných nabídek lze nalézt v aplikaci Kaufland, na webových stránkách, v prospektu a přímo na cenových etiketách v prodejně. Nabídka produktů se mění na týdenní bázi.

3.2 Co jsou to kupóny?

Novinkou jsou slevové kupóny, které jsou k dispozici uživatelům Kaufland Card. Tyto kupóny si můžeš jednoduše aktivovat v aplikaci, najdeš je v podsekci Kaufland Card, nebo v uživatelském portálu muj.kaufland.cz. Takto aktivované kupóny se uplatní při příštím nákupu, u kterého předložíš Kaufland Card.

3.3 Jak si aktivovat kupón s digitální Kaufland Card?

 • Kupóny najdeš v aplikaci na záložce Kaufland Card pod panelem „Kupóny“.
 • Některé kupóny jsou aktivovány předem automaticky. Jiné je potřeba před použitím aktivovat v aplikaci. To platí hlavně pro kupóny za body.
 • Bližší informace o daném kupónu lze zobrazit kliknutím na kupón v aplikaci.
 • Pro uplatnění všech aktivních kupónů je zapotřebí nechat naskenovat na pokladně svoji Kaufland Card.

3.4 Jak si aktivovat kupón s fyzickou Kaufland Card?

I s fyzickou kartou můžeš využívat kupóny. Prohlédnout a aktivovat kupóny je možné na tabletu na Informacích nebo na webu www.kauflandcard.cz

Postup:

 • Vyber možnost „Přihlášení pro držitele fyzické Kaufland Card“ na tabletu na Informacích nebo na stránkách kauflandcard.cz. Přihlásíš se údaji, které jsi zadal při registraci.
 • V záložce „Kupóny“ najdeš své osobní kupóny.
 • Kupóny jsou již aktivovány nebo mohou být aktivovány kdykoliv během jejich doby platnosti.
 • Kliknutím na kupón se dostaneš na stránku s podrobnostmi a získáš další informace.

Pro uplatnění všech aktivních kupónů je zapotřebí nechat naskenovat na pokladně svoji fyzickou Kaufland Card.

3.5 Jak uplatnit slevu na pokladně?

 • Když si v prodejně vybereš akční Kaufland Card zboží nebo zboží, na které máš aktivovaný kupón, stačí standardně položit svůj nákup na pokladní pás, popřípadě naskenovat na samoobslužné pokladně. Kdykoliv během markování obsluhu požádáš o naskenování své karty, na samoobslužné pokladně naskenuješ QR kód karty stejně jako svůj nákup. Tímto se automaticky uplatní všechny platné slevy a aktivované kupóny.
 • Pokud při nakupování využíváš služby K-Scan, musíš nejdříve naskenovat nákup ze skeneru a následně po načtení všech položek nákupu naskenovat QR kód karty.

3.6 Lze kupón použít opakovaně?

 • Určité kupóny budou použitelné neomezeně a některé budou naopak omezené - např. bude možné je použít pouze dvakrát a poté z aplikace zmizí. Tuto informaci najdeš v detailu jednotlivých kupónů.
 • Zpravidla je ale daný kupón k dispozici pouze po omezenou dobu. Pak z tvé nabídky zmizí a výhoda přestane platit.

3.7 Co se stane s aktivovaným kupónem, když se nevyužije?

 • Každý kupon má omezenou dobu platnosti. Během této doby jej lze aktivovat a použít. Po skončení své doby platnosti kupóny zmizí z nabídky. Pokud propadne aktivovaný kupón za body, propadnou i body, za které byl aktivován.
 • Pokud jsi kupón za body aktivoval, ale nevyužiješ ho, můžeš ho deaktivovat a body získat zpět.

3.8 Dají se kupóny použít na všech prodejnách?

Zpravidla ano. Pokud tomu tak nebude, bude tato informace na kupónu uvedena.

3.9 Kde uvidím využití kupónu?

Na účtence, po transakci. Při naskenování karty skener pípne. Pokud na pokladně nevyjede chybová hláška, karta byla načtena. Pozor! Kupón musí být pro uplatnění předem aktivovaný!

3.10 Sčítají se při sloučení karet kupóny?

Pokud propojíš fyzickou a digitální kartu, máš nárok na uplatnění pouze jednoho kupónu od každého druhu. Pokud například k digitální kartě připojíš 5 fyzických karet, budeš mít pouze jeden kupón daného druhu.

4. Věrnostní body

4.1 Jak obdržím věrnostní body?

Za každých 100 Kč hodnoty nákupu, při jehož placení předložíš Kaufland Card (buď digitální anebo fyzickou kartu, která je sloučená s digitálním účtem), obdržíš 1 věrnostní bod. Věrnostní body nejsou z legislativních důvodů připisovány za nákup tabákových výrobků, cigaret a počáteční kojenecké výživy.

4.2 Co můžu s nasbíranými body dělat?

 • Nasbírané body můžeš vyměňovat za kupóny na zajímavé slevy.
 • Nabídku kupónů, které máš aktuálně k dispozici, můžeš vidět ve své mobilní aplikaci, na webu www.kauflandcard.cz nebo na tabletu na informacích na našich prodejnách.
 • Nabídka kupónů se každý týden mění, takže ji doporučujeme průběžně sledovat, aby Ti něco neuteklo. Ideální je mít nainstalovanou mobilní aplikaci a udělen souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Tak se o nových kupónech a dalších novinkách dozvíš vždy jako první.

4.3 Můžu sbírat body, pokud využívám pouze plastovou kartu?

 • Ano. Body můžeš sbírat i se svou plastovou kartou.
 • Za kupóny je pak můžeš vyměňovat po přihlášení do svého profilu na webu www.kauflandcard.cz nebo na tabletu na informacích na našich prodejnách.
5. Partnerství

5.1 U jakých partnerů mám výhody se svou Kaufland Card?

 • Douglas: 20% sleva při nákupu nad 890,- Kč. Platí od 1.9. do 31. 10. 2021
 • GrandOptical: Váš věk = Vaše sleva + 10% (na obroučky privátních značek GrandOptical). Platí od 1. 9. do 30. 11. 2021.
 • OMV - např. sleva 1 Kč na litr na prémiové pohonné hmoty, 0,5 Kč na ostatní PHM
 • Vodafone - tarif s 250 min. volání a neomezenými SMS do všech sítí v ČR + 1 GB dat za 299 Kč/měs.
 • E.ON - 30% sleva ze standardních ceníků E.ON + bonus k první fakturaci pro majitele Kaufland Card
 • JumpPark - 20% sleva na vstupné a 0,5 l neperlivá voda zdarma
 • Tep Factor - 1+1 vstupenka zdarma ve všední dny, 2+1 vstupenka zdarma o víkendu
 • Síň slávy českého hokeje - 1+1 vstupenka zdarma
 • Oficiální fanshop českého hokeje - 10% sleva na vybrané zboží
Bližší informace o výhodách u jednotlivých partnerů a způsobech jejich uplatnění najdeš zde: www.kaufland.cz/partneri

5.2 Jaké výhody mám s Kaufland Card u jednotlivých partnerů?

 • Douglas: 20% sleva při nákupu nad 890,- Kč. Platí od 1.9. do 31. 10. 2021
 • GrandOptical: Váš věk = Vaše sleva + 10% (na obroučky privátních značek GrandOptical). Platí od 1. 9. do 30. 11. 2021.
 • OMV - např. sleva 1 Kč na litr na prémiové pohonné hmoty, 0,5 Kč na ostatní PHM
 • Vodafone - tarif s 250 min. volání a neomezenými SMS do všech sítí v ČR + 1 GB dat za 299 Kč/měs.
 • E.ON - 30% sleva ze standardních ceníků E.ON + bonus k první fakturaci pro majitele Kaufland Card
 • JumpPark - 20% sleva na vstupné a 0,5 l neperlivá voda zdarma
 • Tep Factor - 1+1 vstupenka zdarma ve všední dny, 2+1 vstupenka zdarma o víkendu
 • Síň slávy českého hokeje - 1+1 vstupenka zdarma
 • Oficiální fanshop českého hokeje - 10% sleva na vybrané zboží

Bližší informace o výhodách u jednotlivých partnerů a způsobech jejich uplatnění najdeš zde: www.kaufland.cz/partneri

5.3 Co musím udělat, abych měl nárok na výhody u partnerů?

 • Je nutné být registrován ve věrnostním programu Kaufland Card.
 • Abys měl přístup ke všem výhodám je potřeba udělit souhlas se zasíláním e-mailových nabídek.
 • U některých partnerů stačí při objednávce nebo nákupu předložit svou Kaufland Card.
 • U některých je ale pro získání výhody potřeba předložit tajný kód. Ten obdržíš e-mailem poté, co v daném akčním týdnu (shodný s dobou platnosti letáku) v Kauflandu nakoupíš alespoň jednou za více než 500 Kč.

Bližší informace o výhodách u jednotlivých partnerů a způsobech jejich uplatnění najdeš zde: www.kaufland.cz/partneri

5.4 Jak uplatním výhodu u partnera?

 • U většiny partnerů stačí při objednávce nebo nákupu předložit svou Kaufland Card.
 • U některých partnerů je ale pro získání výhody potřeba předložit tajný kód. Ten obdržíš e-mailem poté, co v daném akčním týdnu (shodný s dobou platnosti letáku) v Kauflandu nakoupíš alespoň jednou za více než 500 Kč.

Bližší informace o výhodách u jednotlivých partnerů a způsobech jejich uplatnění najdeš zde: www.kaufland.cz/partneri

5.5 Jak udělím souhlas se zasíláním emailových nabídek?

1.    Pokud mám aplikaci: v aplikaci v sekci „Nastavení“ (kliknu na panáčka v pravém spodním rohu a potom na „Nastavení“) vyberu možnost „Kaufland účet“. Ve formuláři vyplním svůj e-mail a níže zaškrtnu políčko, že si přeji dostávat personalizované nabídky přes e-mail. Následně kliknu na „Uložit“. Na zadanou e-mailovou adresu potom obdržím potvrzovací odkaz. Kliknutím na tento odkaz je souhlas finálně potvrzen.

2.    Pokud mám plastovou kartu:
a.    Z domova přes web www.kaufland.cz:

 1. Klikni na webu úplně nahoře uprostřed na „Přihlásit se“ a poté na následující tlačítko „Přihlásit se“
 2.  Vyber, zda se chceš přihlásit přes e-mail nebo telefon, a zadej své údaje.
 3. Zadej heslo, které sis zvolil/a při registraci, a klikni na „Přihlásit se“.
 4. Klikni nahoře na obrazovce na ikonku se svým jménem a vyber volbu „Profil“.
 5. Doplň svou e-mailovou adresu a zaškrtni odpovídající čtvereček se souhlasem.
 6. Ulož změnu a klikni na tlačítko „Odeslat odkaz“ pod polem s e-mailovou adresou.
 7. Zkontroluj svou e-mailovou schránku a potvrď souhlas kliknutím na tlačítko „Potvrzení e-mailové adresy“.

b.    V obchodě přes tablet u informací:

 1. Klikni na volbu „Už máš svůj účet? Přihlas se“.
 2. Naskenuj QR kód své Kaufland Card a klikni na „Odeslat“.
 3. Zadej své heslo, které sis zvolil/a při registraci, a klikni na „Přihlásit se“.
 4. Klikni na ikonu panáčka v pravém horním rohu a poté na „Nastavení účtu“.
 5. Doplň svou e-mailovou adresu a zaškrtni odpovídající čtvereček se souhlasem.
 6. Ulož změnu a klikni na tlačítko „Odeslat odkaz“ pod polem s e-mailovou adresou.
 7. Zkontroluj svou e-mailovou schránku a potvrď souhlas kliknutím na tlačítko „Potvrzení e-mailové adresy“.

5.6 Jak často můžu využívat výhody u partnerů?

 • U většiny partnerů je možno výhodu uplatnit při každém nákupu.
 • U některých partnerů ale pro uplatnění výhody potřebuješ tajný kód, který můžeš získat jednou týdně. Každý tajný kód pak můžeš uplatnit jen jednou. Pokud jich nasbíráš víc, můžeš je samozřejmě použít při více nákupech třeba i v jednom dni. Nelze je ale kombinovat a sčítat slevy v rámci jednoho nákupu.

5.7 Jak dlouho platí tajný kód na získání slevy u partnera?

 • Tajný kód platí po celou dobu platnosti nabídky u našeho partnera.
 • Bližší informace najdeš na stránce www.kaufland.cz/partneri.

5.8 Můžu získat výhodu u partnera s fyzickou kartou?

 • Ano. Pro získání všech výhod je ale potřeba udělit souhlas se zasíláním e-mailových nabídek. Pro získání některých výhod je navíc potřeba v daném akčním týdnu (shodný s dobou platnosti letáku) nakoupit alespoň jednou za více než 500 Kč.
 • Pro nejlepší zkušenost s Kaufland Card pak doporučujeme používat naši aplikaci.

5.9. Můžu získat výhodu u partnera s digitální kartou?

Ano. Pro získání všech výhod je ale potřeba udělit souhlas se zasíláním e-mailových nabídek. Pro získání některých výhod je navíc potřeba v daném akčním týdnu (shodný s dobou platnosti letáku) nakoupit alespoň jednou za více než 500 Kč.


Pro podrobné informace a detailní podmínky věrnostního programu Kaufland Card, včetně podmínek jednotlivých partnerství, klikni zde.

 

Důležité upozornění

Společnost Kaufland Česká republika v.o.s stahuje výrobek

K-Jarmark Vepřové maso s jablky 300 g, EAN: 8594063299652
K-Jarmark Selská uzená pečeně 300 g, EAN: 4049727011476
K-Jarmark Krůtí maso ve vl. šťávě 300 g, EAN: 8594063299454
K-Jarmark Hovězí maso ve vl. šťávě 300 g, EAN: 8594063299355

K-Jarmark maso ve vlastní šťávě