Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Kaufland Card

Proč Kaufland Card?

Rád soutěžíš? Potěší tě exkluzivní slevy? Nebo snad víc oceníš kupóny na zboží, které s oblibou nakupuješ? Pro každého, kdo chce od nákupů víc, je tady nová věrnostní karta Kaufland Card.

Dej jí domov ve své peněžence nebo si její digitální verzi aktivuj v naší mobilní aplikaci a užívej si její výhody naplno. Pokud chceš vědět o Kaufland Card víc, jsi na správném místě!


Aktuální nabídka

Akční ceny s Kaufland Card

 

Platnost od 25.11.2020 do 01.12.2020


Kupóny za body

Držitel digitální karty získává jeden věrnostní bod za každých 100 Kč, které v Kauflandu utratí při použití Kaufland Card. Na stav svých bodů se můžeš kdykoli podívat ve své mobilní aplikaci. Sbírat body s Kaufland Card se prostě vyplatí! V aplikaci se můžeš vždy ve středu podívat, zda přibyly nové kupóny k zakoupení za body.


Víc výhod

Když chceš exkluzivní slevy

S Kaufland Card získáš každý týden exkluzivní slevy na vybrané produkty. Najdeš je přehledně označené v prospektu, v naší mobilní aplikaci a také zde na našich webových stránkách.

Samozřejmě jsme je nezapomněli výrazně označit  také na prodejní ploše, takže i ti, kteří své nákupy neplánují, mohou jít na jistotu.

A na jaké produkty se můžeš těšit tento týden? Podívej se výše a nezapomeň si při nákupu načíst svou Kaufland Card.

Když chceš kupóny na míru

Čím víc budeš používat Kaufland Card, tím spíše budeme vědět, jakým kupónem tě potěšit! Kupóny totiž šijeme každému přímo na míru. Šetříme lesy, a tak od nás kupóny nedostaneš do schránky, ale najdeš je ve svém účtu v naší mobilní aplikaci anebo v tabletu, který je umístěný na Informacích v prodejně Kaufland. Rovněž je najdeš v uživatelském portálu na muj.kaufland.cz.

Pokud by sis nevěděl rady jak pracovat s tabletem, na Informacích ti rádi poradí, anebo se podívej na návodné video níže.

Tak nezapomeň při každém nákupu načíst Kaufland Card, ať víme, jakým kupónem tě odměnit.

Když chceš sbírat body

Pokud jsi držitelem digitální verze Kaufland Card, máš navíc ještě jednu výhodu! Za každých 100 korun, které v Kauflandu utratíš, získáváš 1 bod na svůj digitální účet*.

Body v budoucnu budeš moci uplatnit v rámci našich věrnostních programů nebo je vyměnit za kupóny. Chystáme toho ale daleko víc, nech se překvapit. Ale už teď nezapomeň při každém nákupu načíst Kaufland Card a sbírej body do zásoby!

*Pokud máš k digitálnímu účtu připojené karty fyzické, nemusíš se bát, že bys přišel o body. Při načtení propojené fyzické Kaufland Card se ti přičtou body na tvém digitálním účtu.

Když chceš vyhrát v soutěži

Také rád/a soutěžíš? A ještě jsi nikdy nevyhrál/a? Třeba právě s Kaufland Card bude štěstěna stát při tobě. Můžeš vyhrát finanční obnos v hodnotě svých měsíčních nákupů v Kauflandu a v některých měsících soutěžíme dokonce o auto nebo jiné skvělé ceny!

Za každý den, kdy u nás alespoň jednou nakoupíš, zvyšuješ svou šanci na výhru. Tak nezapomeň při každém nákupu načíst svou Kaufland Card!


Celá pravidla pro listopadovou soutěž s Kaufland Card najdeš zde.


Jaké můžeš mít karty?

Digitální karta

Kaufland Card si můžeš aktivovat v naší mobilní aplikaci. Digitální kartu si můžeš založit pěkně v klidu domova a můžeš využívat benefity, aniž bys musel mít v peněžence plastovou kartičku. A přináší dokonce ještě více výhod než ta fyzická. Sbíráš s ní totiž body za nákupy, které následně využiješ třeba při našich věrnostních programech.

Fyzická karta

Kaufland Card můžeš mít i v klasické podobě plastové kartičky, říkáme jí fyzická Kaufland Card. Získáš ji na Informacích v našich prodejnách a přímo na místě si ji můžeš aktivovat.

Nebo si ji můžeš vzít s sebou domů a aktivovat v pohodlí domova v uživatelském portálu muj.kaufland.cz. Níže najdeš videonávod, který tě provede krok po kroku.

Propojení karet

Chceš mít pro jistotu obě? Není problém. Fyzickou kartu si můžeš kdykoliv propojit s tou digitální. Používat pak můžeš obě dvě. A co víc! S jedním digitálním účtem můžeš spojit až pět karet. V rodině tak může mít každý svou fyzickou kartu a zároveň sbírat body za nákupy na jeden účet.

Pokud chceš rozdat karty celé rodině, aktivuj si svou digitální Kaufland Card a na Informacích si vezmi tolik fyzických karet, kolik potřebuješ (maximálně 5). Níže najdeš v budoucnu postup, jak karty spojit se svým účtem.

A nelekni se, že digitální karta má jiné číslo než spárovaná fyzická - body se sbírají na jeden tentýž účet.


Aplikace Kaufland - akce a recepty

Ještě nemáš naši mobilní aplikaci? Stáhni si ji hned zdarma!

V aplikaci Kaufland najdeš:

 • aktuální nabídku
 • leták
 • možnost vytvářet si vlastní nákupní lístek
 • originální recepty
 • a samozřejmě vše týkající se Kaufland Card - kupóny, body i slevy

Videonávody

Nevíš si s něčím rady? V těchto videonávodech najdeš krok po kroku postup, jak si aktivovat nebo spojit karty, i vysvětlení aplikace a uživatelského portálu.

Aktivace fyzické karty z domova

Aktivace digitální karty v aplikaci

Propojení fyzické a digitální karty


Časté otázky

Stále ti není něco jasné? Třeba najdeš odpověď právě tady.

Základní info

1. Co je to Kaufland Card?

Kaufland Card je věrnostní karta, fyzická či digitální, která ti nabídne spoustu atraktivních výhod.

2. Jaké výhody nabízí digitální Kaufland Card?

 • Slevové kupóny a kupóny na míru – pokud nám udělíš souhlas s poskytováním personalizovaných nabídek, budeš pravidelně dostávat slevové kupóny šité na míru právě tobě. Díky tomu bude pořízení tvého nejoblíbenějšího zboží ještě výhodnější.  
 • Soutěž – za každý nákup obdrží zákazník jeden los. Čím víc bude u nás nakupovat, tím větší je jeho šance na měsíční výhru.
 • Sbírání bodů – pokud používáš digitální Kaufland Card, obdržíš za každých 100 Kč hodnoty nákupu 1 věrnostní bod. V současnosti připravujeme zajímavé benefity, které budeš moci za nasbírané body vyměnit. O podrobnostech tě budeme brzy informovat!

3. Nemám chytrý telefon, můžu mít Kaufland Card?

Ano. Klasickou plastovou kartu obdržíš na Informacích v jakékoliv prodejně. Můžeš se zaregistrovat na tabletu v prodejně nebo doma na počítači, na stránce muj.kaufland.cz.

4. Jaké mám výhody s aplikací oproti kartě?

Pokud využíváš mobilní aplikaci Kaufland nebo fyzickou kartu, která je spárovaná s kartou digitální, můžeš sbírat věrnostní body a máš větší přehled o svých nabídkách.

Pokud využíváš pouze fyzickou kartu, nemůžeš, bohužel, v tuto chvíli sbírat věrnostní body. 

5. Jak poznám označení Kaufland Card na prodejně?

Produkty z programu Kaufland Card poznáš díky speciálnímu označení na cenové etiketě. Je bleděmodrá, má na sobě logo Kaufland Card a tu nejlepší cenu. 

6. Lze využít Kaufland Card i v jiných zemích?

Karta získaná v české prodejně nebo aktivovaná v české verzi aplikace platí pouze na území České republiky a není možné ji využívat v jiných státech.

Registrace

1. Jak se můžu zaregistrovat?

Existují 3 možnosti:

Nejjednodušší způsob je stáhnout si mobilní aplikaci Kaufland (kde získáš digitální kartu) v Apple Store nebo na Google Play. Popřípadě si můžeš vyžádat fyzickou kartu přímo na prodejně a následně se zaregistrovat pomocí tabletu na Informacích. Pokud chceš registraci vyřešit z pohodlí domova, stačí si na Informacích vyžádat plastovou kartu a zaregistrovat se později na webových stránkách muj.kaufland.cz. Pozor! Karta není použitelná, dokud si ji nezaregistruješ!

2. Jak se zaregistrovat a obdržet digitální kartu?

Postup:

 • Stáhneš si mobilní aplikaci Kaufland v Apple Store nebo na Google Play.
 • Otevřeš záložku Kaufland Card v aplikaci Kaufland.
 • Zadáš své osobní údaje.
 • Zvolíš si heslo.
 • Registraci potvrdíš pomocí SMS (registrační odkaz v SMS platí 15 minut) nebo e-mailu (platnost 24 hodin).
 • Hotovo. Kaufland Card můžeš použít při svém dalším nákupu.

3. Jak můžu obdržet a zaregistrovat fyzickou kartu?

Postup:

·        Vyžádáš si kartu na Informacích na jakékoliv prodejně.

·        Naskenuješ QR kód z karty do registračního formuláře pomocí tabletu na Informacích anebo na webu (muj.kaufland.cz)

·        Vyplníš registrační formulář

·        Potvrdíš platnost svého telefonního čísla zadáním kódu zaslaného formou SMS nebo e-mailem do příslušného pole registračního formuláře. (dle zadaného kontaktu, platnost potvrzovacího kódu: SMS: 15 minut / email: 24 hodin)

·        Hotovo. Kaufland Card můžeš použít při svém dalším nákupu.

Kupóny a akční nabídky

1. Kde nalézt přehled o výhodných nabídkách?

Aktuální přehled výhodných nabídek lze nalézt v aplikaci Kaufland, na webových stránkách, v prospektu a přímo na cenových etiketách v prodejně. Nabídka produktů se mění na týdenní bázi.

2. Co jsou to kupóny?

Novinkou jsou slevové kupóny, které jsou k dispozici uživatelům Kaufland Card. Tyto kupóny si můžeš jednoduše aktivovat v aplikaci, najdeš je v podsekci Kaufland Card, nebo v uživatelském portálu muj.kaufland.cz. Takto aktivované kupóny se uplatní při příštím nákupu, u kterého předložíš Kaufland Card.

3. Jak si aktivovat kupón s digitální Kaufland Card?

 • Kupóny najdeš v záložce Kaufland Card  pod „Kupóny“.
 • Kupóny jsou již aktivovány nebo mohou být aktivovány/deaktivovány kdykoliv během jejich doby platnosti.
 • Na detailní stránce v aplikaci po kliknutí na kupón jsou i podrobné informace o každém kupónu.
 • Pro uplatnění všech aktivních kupónů je zapotřebí nechat naskenovat na pokladně svoji Kaufland Card. 

4. Jak si aktivovat kupón s fyzickou Kaufland Card?

I s fyzickou kartou můžeš využívat kupóny. Prohlédnout a aktivovat kupóny je možné na tabletu na Informacích nebo na webu www.kauflandcard.cz

Postup:

 • Vyber možnost „Přihlášení pro držitele fyzické Kaufland Card“ na tabletu na Informacích nebo na stránkách kauflandcard.cz. Přihlásíš se údaji, které jsi zadal při registraci.
 • V záložce „Kupóny“ najdeš své osobní kupóny.
 • Kupóny jsou již aktivovány nebo mohou být aktivovány kdykoliv během jejich doby platnosti.
 • Kliknutím na kupón se dostaneš na stránku s podrobnostmi a získáš další informace.

Pro uplatnění všech aktivních kupónů je zapotřebí nechat naskenovat na pokladně svoji fyzickou Kaufland Card.

5. Jak uplatnit slevu na pokladně?

Když si v prodejně vybereš akční Kaufland Card zboží nebo zboží, na které máš aktivovaný kupón, stačí standardně položit svůj nákup na pokladní pás, popřípadě naskenovat na samoobslužné pokladně. Kdykoliv během markování obsluhu požádáš o naskenování své karty, na samoobslužné pokladně naskenuješ QR kód karty stejně jako svůj nákup. Tímto se automaticky uplatní všechny platné slevy a aktivované kupóny.

Pokud při nakupování využíváš služby K-Scan, musíš nejdříve naskenovat nákup ze skeneru a následně po načtení všech položek nákupu naskenovat QR kód karty.

6. Lze kupón použít opakovaně?

Určité kupóny budou použitelné neomezeně a některé budou naopak omezené např. bude možné je použít dvakrát, poté z aplikace zmizí. Tuto informaci najdeš v detailu jednotlivých kupónů. 

7. Proč nejsou v aplikaci vidět kupóny?

K obdržení kupónů je nutné udělit souhlas s poskytováním personalizovaných nabídek. Souhlas můžeš udělit v aplikaci, po kliknutí na ikonku panáčka, Nastavení a následném rozkliknutí Kaufland Card. Zde najdeš volbu „Nabídky na míru pro tebe“. Pokud je tato volba aktivní, a přesto nevidíš žádný kupón, není v tuto chvíli žádný přiřazen.

8. Co se stane s aktivovaným kupónem, když se nevyužije?

Každý kupon má omezenou dobu platnosti. Během této doby jej lze aktivovat a použít. Po skončení své doby platnosti kupóny zmizí.

9. Dají se kupóny použít na všech prodejnách?

Zpravidla ano. Pokud tomu tak nebude, bude tato informace na kupónu uvedena.

10. Kde uvidím využití kupónu?

Na účtence, po transakci. Při naskenování karty skener pípne. Pokud na pokladně nevyjede chybová hláška, karta byla načtena. Pozor! Kupón musí být pro uplatnění předem aktivovaný!

11. Sčítají se při sloučení karet kupóny?

Pokud propojíš fyzickou a digitální kartu, máš nárok na uplatnění pouze jednoho kupónu od každého druhu. Pokud například k digitální kartě připojíš 5 fyzických karet, budeš mít pouze jeden kupón daného druhu.

Věrnostní body

1. Jak obdržím věrnostní body?

Za každých 100 Kč hodnoty nákupu, při jehož placení předložíš Kaufland Card (buď digitální anebo fyzickou kartu, která je sloučená s digitálním účtem), obdržíš 1 věrnostní bod. Věrnostní body nejsou připisovány za nákup tabákových výrobků, cigaret a počáteční kojenecké výživy.

2. Můžu sbírat body, pokud využívám pouze plastovou kartu?

Ne, sbírání věrnostních bodů pouze na fyzickou kartu v současnosti není možné. Pracujeme však na tom, aby všichni uživatelé Kaufland Card mohli sbírat věrnostní body. 

Aplikace Kaufland

1. Kde v aplikaci najdu sekci Kaufland Card?

Po kliknutí na ikonku Kaufland Card, která je uprostřed dolního panelu.

2. Kde najdu číslo karty?

Číslo digitální karty najdeš v aplikaci Kaufland v podsekci Kaufland Card, po kliknutí na červenou ikonku s obrázkem karty dole uprostřed. Číslo karty je uvedeno hned pod QR kódem. U fyzické karty je její číslo na rubové straně pod QR kódem.

3. Je možné mít více karet?

Ano, můžeš si propojit fyzickou kartu s digitální v aplikaci Kaufland. S digitální kartou můžeš mít propojených až 5 fyzických karet. Věrnostní body sbírané všemi kartami se poté objeví u digitální karty.

4. Jak si můžu spárovat v aplikaci digitální a fyzickou kartu?

 • V aplikaci Kaufland klikni na ikonu panáčka v pravém volním rohu
 • Zvol Nastavení a poté klikni na Kaufland Card
 • Vyber možnost „Přidat Kaufland Card“ v horní části posunem doleva.
 • Zadej 16místné číslo karty nebo naskenuj svoji fyzickou kartu kliknutím na ikonu fotoaparátu.
 • Klikni na tlačítko Uložit. 

5. Jak si můžu např. jednu spárovanou kartu ze svého digitálního účtu v aplikaci Kaufland odstranit?

V aplikaci Kaufland klikni na pravé straně na ikonu panáčka

Vyber Nastavení a klikni na Kaufland Card .

V seznamu najdeš kartu, kterou chceš smazat, a stiskneš bílou ikonku koše v pravém horním rohu vybrané karty.

Můžeš odstranit všechny své karty z digitálního účtu, poté ale budou blokovány a nebude možné je nadále použít ani znovu přiřadit!

6. Je možné spárovat dvě digitální karty?

Ne. To bohužel nejde. Lze spárovat pouze digitální kartu s fyzickou (nebo vícero, až 5 fyzickými).

7. Ztratil jsem fyzickou kartu. Jak získám novou?

Novou fyzickou Kaufland Card si můžeš vyžádat na jakékoliv prodejně Kaufland, konkrétně na Informacích.

Pokud máš kartu spárovanou s digitálním účtem v aplikaci, můžeš ztracenou kartu jednoduše deaktivovat. V aplikaci klikneš na ikonku panáčka v pravém dolním rohu, následně na Nastavení a dále na Kaufland Card , kde najdeš všechny karty zaregistrované na tvůj účet. Ztracenou kartu zrušíš klinutím na ikonu odpadkového koše.

Pokud aplikaci nevyužíváš a chceš deaktivovat kartu, kontaktuj, prosím, zákaznickou linku (800 165 894).

8. Jak můžu odebrat souhlasy se zasíláním nabídek?

U digitální karty: volbou konkrétního souhlasu (e-mail, tel. č., adresa, nabídky na míru) v nastavení aplikace Kaufland.

U fyzické karty: na tabletu na Informacích, na webu (muj.kaufland.cz) nebo zavoláním na bezplatnou linku: 800 165 894.

9. Co mám dělat, když chci opustit věrnostní program Kaufland Card?

Pokud potřebuješ zcela zrušit svůj uživatelský účet v programu Kaufland Card, v aplikaci klikneš na ikonku panáčka vpravo , přejdeš do Nastavení a klikneš na Kaufland Card . Dole pak najdeš možnost Opustit věrnostní program.

Pokud používáš pouze fyzickou kartu, je pro opuštění programu potřeba zavolat na zákaznickou linku (800 165 894).

10. Jaký musím mít operační systém?

Digitální kartu si lze aktivovat v aplikaci Kaufland - akce a recepty. Požadavkem pro instalaci je operační systém Android 6.0 a výš nebo iOS 12.0 a výš.

Účastí ve věrnostním programu Kaufland Card souhlasíš s podmínkami a přijímáš zásady ochrany osobních údajů. Podmínky zasílání personalizovaných nabídek najdeš zde.