Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Kvalita od českých výrobců

U nás v Čechách, na Moravě a ve Slezsku si tradičně potrpíme na samé dobroty. A ví se o nás, že i když rádi objevujeme nové chutě, nakonec si stejně nejvíc pochutnáme na tom, co je domácí.

V Kauflandu pod značkou K-Jarmark® najdete poctivé výrobky, které mají společné právě to, že pocházejí od prověřených českých výrobců, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Jsme hrdí na české chutě, a tak jsme pro vás vybrali ty nejlepší. Značku K-Jarmark® odteď v našich obchodech nepřehlédnete.

Aktuální nabídka

Objevte širokou nabídku sortimentu K-Jarmark

Platnost od 22.09.2021 do 27.09.2021


Videa


Zlaté české ručičky

Staré pořekadlo, které platí dodnes. A v případě řemeslné zručnosti českých místních výrobců potravin dokonce dvojnásob. U všech produktů s naší značkou K-Jarmark® můžete mít jako zákazníci jistotu, že hrdě nesou označení „Made in Czech Republic“. Ať už se jedná o vaše oblíbené mléčné výrobky, uzeniny nebo další dobroty, stojí za nimi poctivý fortel našich krajanů.

Víme, co je dobré

V jídle jsme my Češi opravdovými patrioty. Na domácí kuchyni jsme zvyklí odmala od našich babiček a maminek, a nedáme na ni proto dopustit ani v dospělosti. A stejně tak na klasické produkty od českých výrobců. Rádi říkáme, že co je české, to je dobré, a my v Kauflandu víme, že u našich výrobků s logem K-Jarmark® je tomu opravdu tak. Pod touto značkou v našich regálech totiž najdete produkty, za kterými si v Kauflandu stojíme a které splňují naše nejvyšší nároky na kvalitu. Zkrátka ty, které dělají České republice dobré jméno.

Stojí to za to

Kolik stojí výrobky se značkou K-Jarmark®? Přece tolik, aby si je mohl dovolit každý a zároveň byly dodrženy vysoké požadavky na prvotřídní kvalitu surovin. Značka K-Jarmark® na výrobku znamená, že nemusíte kvůli ceně dělat žádné kompromisy v kvalitě.Důležité upozornění

Společnost Kaufland Česká republika v.o.s stahuje výrobek

K-Jarmark Vepřové maso s jablky 300 g, EAN: 8594063299652
K-Jarmark Selská uzená pečeně 300 g, EAN: 4049727011476
K-Jarmark Krůtí maso ve vl. šťávě 300 g, EAN: 8594063299454
K-Jarmark Hovězí maso ve vl. šťávě 300 g, EAN: 8594063299355

K-Jarmark maso ve vlastní šťávě