Die Bibel

1 222,49 Kč

plus 145 Kč poštovné

Doprava k vám domů

út 27. října – po 2. listopadu

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Die Bibel - Altes und Neues Testament (Cabra-Leder-Ausgabe)
Die Bibel - Altes und Neues Testament (Cabra-Leder-Ausgabe)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 11
593,87 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Die Bibel (Geschenkausgabe, Cabra-Leder)
Die Bibel (Geschenkausgabe, Cabra-Leder)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
518,16 Kč
-71,87 Kč
446,29 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro The Orthodox Study Bible, Hardcover
The Orthodox Study Bible, Hardcover
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
996,02 Kč
Prodejce: Myboeken
Obrázek produktu pro Bibelausgaben Biblia - Bibel Polnisch
Bibelausgaben Biblia - Bibel Polnisch
1 950,17 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Die Bibel. Türkisch. Kutsal Kitab
Die Bibel. Türkisch. Kutsal Kitab
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 169,21 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Die Bibel. Geschenkausgabe
Die Bibel. Geschenkausgabe
1 512,17 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Die Bibel. Lutherbibel. Schwarze Standardausgabe 1984. Mit Apokryphen
Die Bibel. Lutherbibel. Schwarze Standardausgabe 1984. Mit Apokryphen
951,74 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Die Bibel - Schlachter Version 2000 / Schlachter 2000 Bibel - Taschenausgabe (Hardcover, schwarz)
Die Bibel - Schlachter Version 2000 / Schlachter 2000 Bibel - Taschenausgabe (Hardcover, schwarz)
691,50 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Bibelausgaben Bibel Ukrainisch - Ohienco-Übersetzung, Traditionelle Übersetzung, Kunstleder
Bibelausgaben Bibel Ukrainisch - Ohienco-Übersetzung, Traditionelle Übersetzung, Kunstleder
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
934,03 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Die Bibel
Die Bibel
2 293,69 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Bibel-Hebräisch
Bibel-Hebräisch
548,97 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Schlachter 2000
Schlachter 2000
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 584,24 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Die Bibel - Einheitsübersetzung  Altes und Neues Testament
Die Bibel - Einheitsübersetzung Altes und Neues Testament
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
493,04 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Einführung in die Idealistische Dialektik Hegels
Einführung in die Idealistische Dialektik Hegels
2 195,96 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Die Hebräische Bibel
Die Hebräische Bibel
677,60 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Die Deutschen Lyriker
Die Deutschen Lyriker
2 235,81 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Einführung in die analytische Psychotherapie
Einführung in die analytische Psychotherapie
2 375,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Die Bibel
Die Bibel
9 161,41 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Die Bibel in Sketchnotes
Die Bibel in Sketchnotes
514,30 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Projekt, který se vyplatí! Mezinárodní porozumění, migrace, integrace! Kdo by v dnešní době neslyšel tato módní slova v médiích? Kdo by neslyšel o lidech s ruskojazyčným původem? Kdo by chtěl být jejich poslem? Rádi bychom vám ukázali jednu z možností: Kupte si Bibli a rozdejte ji! S touhou šířit Boží slovo v srdci jsme rozdali již několik tisíc Biblí.

Typ produktu: Pevná vazba
Název: Bible
Nakladatel: Lichtzeichen Verlag
ISBN: 3936850844
Počet stran: 2245
Jazyk: Ruština
Datum vydání: 201509
Kategorie: HC/Vydání Bible/ Písma
Rozměry: 238 x 167 x 50

Jazyk
Němčina
Ruština
Počet stran
2245
Hmotnost
1432 g
Vazba
Vázané knihy
Datum vydání
12.12.2008
ISBN
3936850844
Kód EAN
9783936850840

Jazyk
Němčina
Ruština
Počet stran
2245
Hmotnost
1432 g
Vazba
Vázané knihy
Datum vydání
12.12.2008
ISBN
3936850844
Kód EAN
9783936850840
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro MEDION MD 14482 Mikrovlnná trouba s grilem / 20litrová varná komora / 8 automatických programů / funkce rozmrazování / mikrovlnný výkon 800 W a grilovací výkon 1000 W / časovač / grilovací stojan
MEDION MD 14482 Mikrovlnná trouba s grilem / 20litrová varná komora / 8 automatických programů / funkce rozmrazování / mikrovlnný výkon 800 W a grilovací výkon 1000 W / časovač / grilovací stojan
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 92
3 560,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Plastový věšák s kolejničkou na kalhoty - černý / balení 50 ks - věšák na saka košile halenky s kravatou a držákem na opasek
Plastový věšák s kolejničkou na kalhoty - černý / balení 50 ks - věšák na saka košile halenky s kravatou a držákem na opasek
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 43
493,87 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro Smart Tech FullHD LED TV 100cm (40 Zoll) SMT40N30FV1U1B1, Trojitý tuner, Smart TV
Smart Tech FullHD LED TV 100cm (40 Zoll) SMT40N30FV1U1B1, Trojitý tuner, Smart TV
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 21
8 370 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TobToc
Obrázek produktu pro PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 536
1 635,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech
Obrázek produktu pro Die Bibel - Altes und Neues Testament (Cabra-Leder-Ausgabe)
Die Bibel - Altes und Neues Testament (Cabra-Leder-Ausgabe)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 11
593,87 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Die Bibel (Geschenkausgabe, Cabra-Leder)
Die Bibel (Geschenkausgabe, Cabra-Leder)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
518,16 Kč
-71,87 Kč
446,29 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro The Orthodox Study Bible, Hardcover
The Orthodox Study Bible, Hardcover
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
996,02 Kč
Prodejce: Myboeken
Obrázek produktu pro Die Bibel
Die Bibel
2 531,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s, Obrázek vytvořený pomocí AI
Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 666
933,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Die Bibel
Die Bibel
2 293,69 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Dubajská čokoláda ELIT - 90g
Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 26
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro VASAGLE 3dílný odkládací stolek s kovovými nohami, snadná montáž
VASAGLE 3dílný odkládací stolek s kovovými nohami, snadná montáž
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 84
1 219,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 408
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy
Obrázek produktu pro Dětský regál VASAGLE, úložný prostor na hračky, komoda, bílý
Dětský regál VASAGLE, úložný prostor na hračky, komoda, bílý
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 84
2 433,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 178
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
Obrázek produktu pro Die Bibel. Geschenkausgabe
Die Bibel. Geschenkausgabe
1 512,17 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1236
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics
Nabídky pro interiér
Obrázek produktu pro LED stropní svítidlo Stropní svítidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W dálkově ovládané světlo nastavitelná barva/jas stmívatelné bílý lakovaný kovový rám svítidla
LED stropní svítidlo Stropní svítidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W dálkově ovládané světlo nastavitelná barva/jas stmívatelné bílý lakovaný kovový rám svítidla
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 112
3 621,95 Kč
5% poukaz
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Eurotondisplay
Obrázek produktu pro Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 485
680 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 34
23 596,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Die Bibel. Türkisch. Kutsal Kitab
Die Bibel. Türkisch. Kutsal Kitab
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 169,21 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 412
3 788,99 Kč
-889 Kč
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Asdaaf Ameerat Al Arab EDP 100 ml W
Asdaaf Ameerat Al Arab EDP 100 ml W
4 626 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 287
462,60 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 459
289 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Bibelausgaben Bibel Ukrainisch - Ohienco-Übersetzung, Traditionelle Übersetzung, Kunstleder
Bibelausgaben Bibel Ukrainisch - Ohienco-Übersetzung, Traditionelle Übersetzung, Kunstleder
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
934,03 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 60
16 859,55 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Yorbay 210cm umělý vánoční strom jedle s osvětlením Bílé sněhové vločky LED pro vánoční výzdobu
Yorbay 210cm umělý vánoční strom jedle s osvětlením Bílé sněhové vločky LED pro vánoční výzdobu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 186
9 510,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Die Bibel - Schlachter Version 2000 / Schlachter 2000 Bibel - Taschenausgabe (Hardcover, schwarz)
Die Bibel - Schlachter Version 2000 / Schlachter 2000 Bibel - Taschenausgabe (Hardcover, schwarz)
691,50 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 21. května 2022 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro amiibo Woll-Yoshi Grün
amiibo Woll-Yoshi Grün
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
6 491,80 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Wszystko o ikonie, która może wszystko
Wszystko o ikonie, która może wszystko
700,40 Kč
-251,90 Kč
448,50 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Trumpet Mouthpiece,Trumpet Instrument Mouthpiece,Instrument Mouthpiece,Trumpet Accessories,Musical Instrument Parts,Performance Accessories
Trumpet Mouthpiece,Trumpet Instrument Mouthpiece,Instrument Mouthpiece,Trumpet Accessories,Musical Instrument Parts,Performance Accessories
395 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Mathe-Lernspiel,Baby-Geschenk,Vorschulspielzeug,Intelligenz-Entwicklungsspielzeug,Mathe-Manipulative,Intelligenz-Sticks
Mathe-Lernspiel,Baby-Geschenk,Vorschulspielzeug,Intelligenz-Entwicklungsspielzeug,Mathe-Manipulative,Intelligenz-Sticks
395 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Christmas Games
Christmas Games
566,49 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Łosie atakują samotnie
Łosie atakują samotnie
210,31 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Mineral Rock Collection Kit Spaß attraktive wissenschaftliche Bildung mit klarem Display -Gehäuse für Kinder Set 1
Mineral Rock Collection Kit Spaß attraktive wissenschaftliche Bildung mit klarem Display -Gehäuse für Kinder Set 1
482,30 Kč
Doprava zdarma6% od 2 ks
Prodejce: Ladenza
Obrázek produktu pro Häkelset für Anfänger mit Videoanleitung, 5er Set Pizza, Hamburger, Hot Dogs
Häkelset für Anfänger mit Videoanleitung, 5er Set Pizza, Hamburger, Hot Dogs
1 746,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Notenpapier 50 Blatt Blanko Manuskriptpapier für Musiker Notizbuch Schwarzes Klavier
Notenpapier 50 Blatt Blanko Manuskriptpapier für Musiker Notizbuch Schwarzes Klavier
1 258,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Personalisiertes Lesezeichen - Danke für die tolle Zeit - Abschiedsgeschenk für Kollegen, Erzieherin, Lehrer, Kita, Ruhestand
Personalisiertes Lesezeichen - Danke für die tolle Zeit - Abschiedsgeschenk für Kollegen, Erzieherin, Lehrer, Kita, Ruhestand
1 170,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro 200 Stück Holzstäbchen Basteln Eiscreme Naturholz DIY 11,4 cm
200 Stück Holzstäbchen Basteln Eiscreme Naturholz DIY 11,4 cm
1 072,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Guitar Capo, Guitar Pick, Picks Holder, Guitar Parts, Musical Instrument Accessories
Guitar Capo, Guitar Pick, Picks Holder, Guitar Parts, Musical Instrument Accessories
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
394 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Galton Board Probability Demonstration Model Statistical Law Experiment Tool Physics Learning Desk Toy for School Labs Education
Galton Board Probability Demonstration Model Statistical Law Experiment Tool Physics Learning Desk Toy for School Labs Education
3 269,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Sprachbersetzer-Stift, Mehrsprachiger Lesestift, Tragbarer Scan-bersetzer fr Internationale Sprachen fr Reisen, Studienarbeiten
Sprachbersetzer-Stift, Mehrsprachiger Lesestift, Tragbarer Scan-bersetzer fr Internationale Sprachen fr Reisen, Studienarbeiten
1 419,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Wireless Translation Earbuds Real Time AI Translator Earbuds for 2 System Smart Phone One Click Recording Audio to Text Noise Cancelling BT Language Translating Earbuds for Business Academic Conferences Lectures Driving
Wireless Translation Earbuds Real Time AI Translator Earbuds for 2 System Smart Phone One Click Recording Audio to Text Noise Cancelling BT Language Translating Earbuds for Business Academic Conferences Lectures Driving
944,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Front Bumper Grille Stylish Strong Protection Rugged Bumper Grille Molding Trim For Macan 95B 2014 to 2018 Upper Right (95B807686)
Front Bumper Grille Stylish Strong Protection Rugged Bumper Grille Molding Trim For Macan 95B 2014 to 2018 Upper Right (95B807686)
649,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Front Bumper Air Duct Front Side Bumper Air Intake Guide Cover Grille Molding for Macan 95B 2014 to 2018 Left 95B121333
Front Bumper Air Duct Front Side Bumper Air Intake Guide Cover Grille Molding for Macan 95B 2014 to 2018 Left 95B121333
674,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Air Conditioning Knob Trims Rings Red Aluminum Alloy Decoration Replacement for Camry 2018-2020
Air Conditioning Knob Trims Rings Red Aluminum Alloy Decoration Replacement for Camry 2018-2020
374,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Adjustable Measuring Cup 4 in 1 Multi Functional with Base for Cooking Baking Ingredients
Adjustable Measuring Cup 4 in 1 Multi Functional with Base for Cooking Baking Ingredients
544,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Ejoyous 10 Pieces Stainless Steel Measuring Cups and Spoons with Silicone Handle Grip Kitchen M
Ejoyous 10 Pieces Stainless Steel Measuring Cups and Spoons with Silicone Handle Grip Kitchen M
719,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24