Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Mobilní aplikace

Nejnovější akce a slevy nyní ve vašem mobilu. Stáhněte si naši aplikaci zdarma do mobilu a už vám neuteče žádná akční nabídka.


Už vám neuteče žádná nabídka

Akční nabídky na jednom místě!
Nejnovější slevy a opravdu široký sortiment českých i zahraničních značek nyní na jednom místě ve Vašem mobilu.


Pozor! Nabídka na obzoru.

U tolika nabídek se občas můžete i ztratit. Aby se vám to nestávalo, můžete využít naší funkci alarm. Jednou nastavíte a aplikace vám vždy oznámí, že váš oblíbený produkt je ve slevě. Jediné, co k tomu bude potřeba, je registrace v aplikaci či na našich internetových stránkách.


Online kuchařka - Recepty

Vydejte se s námi napříč českou i světovou gastronomií a objevujte rozmanité kombinace chutí a vůní. Uvařte si s námi podle osvědčených a skutečně vyzkoušených receptů.


Vytvořte si svůj vlastní nákupní lístek

Nakupujte ještě pohodlněji. Vytvořte si svůj vlastní nákupní lístek a sdílejte jej se svou rodinou nebo kamarády. Už nikdy nezapomenete, co máte koupit.


Vyhledávač prodejen.

Kde se nachází nejbližsí prodejna? Jak je otevřeno ve Vaší oblíbené prodejně? Všechny detailní informace včetně přesné adresy, telefonního čísla a parkování. Nyní přehledně v aplikaci Kaufland.

 


Líbí se Vám naše aplikace? Sdílejte ji se svými kamarády nebo rodinou. Těšíme se na Vás na našem Facebooku nebo YouTube kanálu.