Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Milujeme čerstvost

A proto se o ni z celého srdce staráme. Každému výrobku věnujeme náležitou péči a dohlížíme na to, aby měl po celou dobu zajištěnou takovou teplotu, v níž je mu nejlépe. Také vybíráme jen takové dodavatele, kteří své výrobky milují. A tyto výrobky pro vás vozíme tou nejkratší cestou.

Aktuální nabídka

Čerstvé objevy pro tento týden.

Platnost od 15.03.2023 do 21.03.2023


Rajče va tvaru srdíčka v dětských dlaních.

Každý den pro vás s láskou vozíme více než 200 druhů čerstvého ovoce, zeleniny, hub a bylinek. Pečlivě vybíráme dodavatele, kteří milují své výrobky, starají se o jejich kvalitu a věnují jim péči, jakou si zaslouží. Čerstvé zboží se v našich skladech ani neohřeje. Často ho tak najdete v prodejně už 48 hodin od sklizně, anebo ještě dřív. Stejně tak u exotického ovoce, které se v našich podmínkách pěstovat nedá, dbáme na co nejkratší cestu a myslíme i na ekologickou stopu.


Celým svým srdcem se staráme o to, abyste u nás našli poctivě upečené čerstvé kousky. Proto k nám několikrát denně vozí housky, rohlíky i chléb pekaři z okolí vašeho Kauflandu. A několikrát denně také doplňujeme nabídku o dalších 90 druhů vašeho milovaného pečiva. Proto u nás často najdete čerstvou várku teplého pečiva, které křupe a rozplývá se v ústech.

Mužská ruka drží preclík ve tvaru srdce

Chleba se šunkou ve tvaru srdce

Šťavnatá šunka, jemně kořeněný salám, voňavá klobáska i párky, které příjemně křupnou v ústech. Co milujete vy? My se s láskou staráme o to, abyste si na stůl naservírovali jen samé poctivé uzeniny. Proto pro vás vozíme tu nejlepší kvalitu z Česka, Maďarska, Španělska i dalších zemí. A ze srdce se staráme také o to, abyste u nás našli každý den čerstvou nabídku bez kompromisů kvality.


Kolik druhů sýrů jste si zamilovali? Na našich pultech jich najdete více než 60! A s čistým srdcem vám můžeme doporučit všechny. Přivážíme je od domácích i zahraničních dodavatelů, jimž na jejich výrobcích záleží. A nepřestáváme pro vás hledat ty nejpoctivější kousky, abyste u nás našli mnoho takových, které vás chytnou za srdce.

Prkýnko se sýrem ve tvaru srdce

Kuřecí maso ve tvaru srdce na černém talíři

Dlouholeté zkušenosti našich řeznických mistrů a jejich láska k poctivému tradičnímu řemeslu dělají naše maso mistrovským. V Modleticích pro vás každý den porcujeme ty nejlepší kousky. A díky spolupráci s dalšími dodavateli, kteří také berou své řemeslo jako poslání, vám můžeme zaručit široký výběr čerstvého masa. Každý den vám na našich pultech servírujeme více než 25 druhů.


A také mořské plody. Tak moc, že pro vás každý den čerstvě přivážíme na naše pulty více než 15 druhů. Ty, co plavou ve volné přírodě, i ty, o něž se s láskou starají naši dodavatelé v rybích sádkách. Z domácích vod i mořské ze zodpovědného rybolovu. Abyste si jakoukoliv rybu opravdu ze srdce vychutnali, neustále pečlivě kontrolujeme jejich kvalitu a čerstvost. Dbáme na správnou teplotu i nejkratší cestu z vody do naší prodejny.

Krevety ve tvaru srdce na černém talíři.

Naši dodavatelé

Snažíme se pro vás najít to nejlepší a spolupracujeme hlavně s místními chovateli a pěstiteli. Díky tomu si vychutnáváte čerstvé ovoce a zeleninu, kvalitní maso nebo potěšíte své nejmilejší krásnou kytičkou. Naši dodavatelé nás pozvali do svých firem, na pole a farmy. Nakoukněte s námi.


Díky čemu vás budou čerstvé produkty milovat?

Podívejte se na naše videa a zjistěte, jak zacházet s čerstvými produkty tak, abyste si na nich vždy pochutnali.