Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Čerstvost bereme osobně.

V Kauflandu děláme vše pro to, abyste si u nás každý den mohli vybrat z pestré nabídky vždy čerstvých produktů. Bereme je od dodavatelů, které známe osobně, především od těch lokálních. Zkracujeme tím jejich cestu k vám na minimum a vždy nakupujeme jen tolik nového zboží, abychom další den mohli dovézt zase čerstvé.

Nechte se i vy inspirovat naší čerstvou nabídkou!

bedýnka s čerstvým ovocem a zeleninou

Čerstvé ovoce a zelenina z polí i sadů.

Denně pro vás vozíme více než 200 druhů čerstvého ovoce, zeleniny, hub a bylinek od více než 50 lokálních dodavatelů. Čerstvé zboží se v našich skladech ani neohřeje, protože na pultech je už 48 hodin od sklizně a často i dřív. Naši dlouholetí dodavatelé, jako jsou pánové Šafář, Souček, Vyšata a další, jsou zářné příklady toho, že úroda z českých polí a sadů se svou kvalitou nejen vyrovná zahraničním pěstitelům, ale často je i předčí. A navíc je prostě domácí. Také u exotických vitaminových bomb, které se v našich podmínkách pěstovat nedají, dbáme na co nejkratší cestu. Zaručíme tím jejich kvalitu a myslíme přitom i na ekologickou stopu. Navíc každý týden máme v nabídce více bio, než byste čekali – více než 25 druhů ovoce a zeleniny za skvělé ceny!


Čerstvé pečivo z vašeho regionu.

My Češi milujeme pečivo a nedáme na ně dopustit. Chléb, rohlíky nebo housky si nejraději vychutnáváme, když jsou čerstvé a křupavé. Abyste u nás našli nabídku vždy přesně podle svých představ, několikrát denně pro vás pečivo vozí pekaři z okolí vašeho Kauflandu. Navíc pro vás několikrát denně rozpékáme dalších 90 druhů křupavého pečiva, takže máte vždy z čeho vybírat.

Košík s čerstvým pečivem

Talíř s uzeninami

Poctivé uzenářské řemeslo.

Tradiční delikatesy uzenářského řemesla mají na stolech i v kuchyních v Česku své místo jisté. Rádi si pochutnáme na šťavnaté šunce nebo jemně kořeněném salámu na obloženém chlebu, na voňavé klobásce či křupavých párcích k večeři. A samozřejmě nesmí chybět křupavá, zlatavá slaninka. Naši lokální dodavatelé jako pan Chodura z Beskyd nebo Prantl z Vysočiny a další vám naservírují poctivou kvalitu bez kompromisů a zbytečných přidaných látek. Zato s vysokým procentem masa. Vy si tak můžete vychutnat výjimečnou a lety prověřenou kvalitu v široké nabídce uzenářských dobrot. Od českých dodavatelů jich nabízíme až 90 %, ale zkrátka rozhodně nepřijdou ani milovníci chutí z Maďarska, Španělska, Německa a dalších zemí.


Lahodné sýry vybrané s chutí.

Na vaření i na chuť. Jako hlavní chod, lahodná ingredience i jednohubka k vínu. Naše sýry potěší opravdové labužníky tolika způsoby, kolik jen mají fantazie. Vždyť jich také u nás v Kauflandu najdete více než 60 druhů z Česka i celého světa. Ty domácí bereme od lokálních dodavatelů, kteří používají mléko od krav pasoucích se na českých a moravských loukách. Ať už jsou to Polabské mlékárny, Moravia Lacto z Jihlavy, nebo další lokální výrobci, od všech vybíráme jen výjimečnou kvalitu a chuť, která nás chytne za srdce. A že je z čeho vybírat.

Prkénko obložené sýry

prkénko s hovězím, vepřovým a kuřecím masem

Mistrovské kousky nejen z Modletic.

Kaufland je jediný maloobchodní řetězec v Česku s vlastním špičkovým masozávodem. Dává nám to plnou kontrolu nad výrobou a logistikou. A vám záruku, že maso z Kauflandu je skutečně čerstvé. Naši řezničtí mistři z Modletic pro vás každý den připravují bohatou nabídku toho nejlepšího z hovězího a vepřového masa i masných výrobků. Ve spolupráci s dalšími prověřenými dodavateli na našich obslužných pultech denně najdete více než 25 druhů pečlivě vybraného čerstvého masa, včetně oblíbené drůbeže.


Aktuální nabídka

Čerstvé objevy pro tento týden.

Platnost od 16.06.2021 do 22.06.2021


Rybí pochoutky a jiné lahůdky.

Vaše chutě v Kauflandu každý den potěší více než 50 druhů vybraných lahůdek. Věděli jste, že lokální čeští dodavatelé zpracovávají i mořské ryby? Třeba rodinná firma Líšno pana Kalouse, která pro vás pochoutky připravuje v malebných kulisách zámku Konopiště. Zkuste dnes k večeři třeba uzenou makrelu, bohatou na omega mastné kyseliny, nebo lahodné Bastýřské štrycle s cibulí.

Rybí pochoutky

Čerstvé ryby na ledu

Ryby ze sádek i volné přírody.

Neustále pro vás kontrolujeme kvalitu celého sortimentu čerstvých ryb a rybích specialit. Na rybím pultu v Kauflandu rozhodně nemůže chybět to nejlepší z našich sladkých vod, které nám dodává Zpracovna ryb Klatovy. Mezi její speciality patří tradiční pstruh, kapr nebo stále více oblíbený siven. Kromě domácích ryb u nás najdete i bohatou nabídku ze zodpovědného mořského rybolovu. Stačí si vybrat nebo požádat o radu náš školený personál.  Proč v Kauflandu najdete vždy čerstvé zboží?

Je to díky všem našim úžasným lidem v nákupu, logistice i provozu. Ti se každý den pečlivě starají o to, abyste u nás vždy našli čerstvé produkty. Přijměte osobní pozvání od Míši, Evy, Juraje nebo Jaroslava a vstupte s nimi do zákulisí Kauflandu. Sami se tak můžete přesvědčit, kolik úsilí a pozornosti stojí za plnými regály a bedýnkami.

Důležité upozornění

Společnost Family Butchers preventivně stáhla dne 3. 6. 2021 výrobek
Medvídkova Mortadella 90 g 75%

EAN 4006229020771
všechny produkty s datem spotřeby do 05.07.2021 včetně

 

Medvídkova Mortadella 90 g