Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Fofrtaška 2.0 se stává realitou

Co začalo jako internetový vtip, se stává skutečností. K ohlášení pokračování našeho partnerství s esportovou organizací SINNERS Esports i v roce 2023 jsme vyrobili něco, co svět ještě neviděl. Fofrtaška 2.0 je revolucí na kolečkách a nejlepším prostředkem na nákupy i převoz herního vybavení.

Inspirací ke vzniku tohoto multifunkčního artefaktu nebyl nikdo jiný než nejvěrnější zákazníci Kauflandu - senioři. Kaufland a SINNERS Esports společně přepisují dějiny designu, gamingu i nakupování.logo Braasi Industry
   

Braasi Industry

Braasi Industry je rodinná firma s vlastní výrobní dílnou ve staré zrekonstruované továrně v pražských Holešovicích. Zaměřují se primárně na výrobu stylových batohů, které šijí v Praze z kvalitních materiálů pocházejících převážně z Česka. Dělají prostě věci hlavou, i srdcem. Inspirací pro jejich tvorbu se stala užitná estetika a jednoduchost horolezeckého vybavení 80. let.

Při navrhování vlastních kolekcí využívají znalosti ze studia architektury a drží se jednoduchých pravidel: funkčnost a estetika, nadčasovost a praktičnost.