Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Detergenty, mycí, čisticí a prací prostředky

Vytírání podlahy mopem a čistícím prostředkem K-Classic

Záleží vám na tom, jaký používáte saponát na mytí nádobí? Chcete vědět, jestli je váš prací prášek šetrný k životnímu prostředí? Zjistěte všechny informace o složení pracích, čisticích prostředků a autokosmetiky K-Classic i ostatních obchodních značek.

Detergenty jsou mycí, čisticí a prací prostředky. Obvykle jsou pestrou směsí chemických látek. Složení svých mýdel, saponátů, pracích gelů, prášků a dalších čisticích prostředků zjistíte jednoduše, když zadáte GTIN kód do vyhledavače níže. Číslo GTIN naleznete na každém balení ve spodní části čárového kódu.

 

Zjistěte složení svých výrobků

Zde vložte GTIN / EAN kód a zadejte “Vyhledat“

Vyhledávač složení produktů k čištění, mytí a praní

Složení výrobku

Výrobek:
GTIN:
Složení výrobku:

Podrobně o složení

Zadali jste GTIN kód některého výrobku K-Classic, ale nevíte si rady s jednotlivými složkami? Může to být tím, že většina složek výrobku je pojmenována podle mezinárodního názvosloví pro kosmetické složky (INCI). Proto je většina chemických zkratek uvedena v angličtině. Následující rady vám pomohou porozumět složení výrobku.

Pořadí obsažených látek

Obsažené látky najdete ve složení seřazené podle výše koncentrace. První je v seznamu uvedena látka s nejvyšší koncentrací a poslední s nejnižší koncentrací.

Rostlinné složky
Všechny rostlinné složky pojmenováné mezinárodním názvoslovím začínají latinským názvem dané rostliny. Např. název „Hypericum Perforatum Oil“ označuje třezalkový olej.

Obsažená barviva

Všechny složky začínající zkratkou Cl “Colour Index“ jsou barviva přidaná do složení. Např. (Cl 42090).

Opatření pro naléhavé zdravotní případy

Co dělat v případě ohrožení zdraví chemickými látkami?

Postup při zdravotních potížích způsobených chemikáliemi

V případě, že u vás nebo u ostatních osob dojde omylem k požití výrobku, případně pokud se výrobek dostane do oka či nosu nebo se objeví alergická reakce po použití jakéhokoli z výrobků K‑Classic nebo jiných čisticích prostředků, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Pro urychlení ošetření mějte k dispozici výrobek včetně balení.