Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Videa ze zážitků a předání výher

Každý měsíc hrajeme nejen o hodnotné ceny, ale i o netradiční zážitky s našimi ambasadory. Jezdili jsme na elektrokolech, zaskákali si v HOP aréně, pekli v cukrárně u Myšáka a mnoho dalšího. Mrkněte na videa a těšte se na další soutěže a výhry.

Gurmánský zážitek na Chefparade Statku

S výherci srpnové soutěže jsme se vydali na Chefparade Statek pro hlavní cenu gril Weber Genesis a nezapomenutelný gurmánský zážitek. Po slavnostním přivítání už na výherce čekali profesionální kuchaři z Chefparade, kteří je naučili spoustu nových a zajímavých technik. V závěru si výherci mohli užít barmanskou show a připravit si svůj vlastní drink. Podívejte se, jaký nádherný den to byl.


Okouzlující zážitek na Okoři

Tentokrát jsme zajeli do překrásného Family hotelu na Okoři, kde jsme uprostřed okouzlující zahrady předali výhercům poukázky do parfumérie Marionnaud. V průběhu dne na ně čekal květinový workshop s Eliškou Černou, kde si každý mohl uvázat své vlastní kytice. Poté už se dámy nechávaly hýčkat od manikérky a vizážistek z Marionnaud, zatímco pánové si zaskočili na jedinečnou ochutnávku vína. Podívejte se na video a nasajte tu kouzelnou atmosféru, která po celý den panovala.


Rodinný zážitek v Safari Resortu

Další jedinečný zážitek proběhl v Safari Resortu v Hluboké u Borovan, kde se výhercům červnové soutěže předaly také konzole PlayStation 5. Po slavnostním předávání se výherci vydali na offroad jízdu po Safari, kde viděli mnoho zvířat a některé z nich mohli i nakrmit nebo vzít na procházku. K večeři si pak každý vytvořil svůj vlastní burger dle instrukcí od profesionálů a celý den byl zakončený posezením a bubnováním s Papissem Nyassem. Mrkněte na video, jak si to výherci užili.


Zážitková jízda na Red bull Ringu v Rakousku

Tentokrát jsme s Kaufland Card soutěžili o Playseat a fantastický víkendový zážitek na Red Bull Ringu v Rakousku. Výherci soutěže si tak sami vyzkoušeli řízení nejen motokáry a KTM X-bow, ale získali i nezapomenutelný zážitek na okruhu v podobě řízení Formule 4*. Tomu předcházelo zajímavé školení, kde se účastníci dozvěděli spoustu nových informací a zajímavostí. Podívejte se, jak si to výherci užili.


Hokejový zážitek na MS v ledním hokeji ve Finsku

V březnu a dubnu jsme hráli o televizor se soundbarem Philips a především o nezapomenutelný zážitek v podobě účasti na hokejovém zápasu české reprezentace na Mistrovství světa ve Finsku. S výherci jsme nejdříve přiletěli do Helsinek, odkud jsme se vydali do Tampere, kde jsme zažili skvělý vítězný zápas českého týmu s Norskem. Věříme, že i naši výherci napomohli k tomuto fantastickému výsledku. Mrkněte na video a načerpejte tuto dokonalou atmosféru.


Slavnostní předání 3 BMW a poukazů na tankování

V rámci oslavy dvou let a dvou miliónů zákazníků Kaufland Card jsme soutěžili o tři krásné automobily značky BMW a poukázky na tankování v hodnotě 100 000 Kč. Radost jsme udělali 3 mimopražským výhercům. Předání bylo spojeno s nezapomenutelným zážitkem v podobě školy smyku na Autodromu v Mostě. Děkujeme za krásně prožitý den a přejeme vám spoustu šťastných kilometrů!


Předání výhry a trénink s Hankou Kynychovou

I v lednu naši zákazníci soutěžili s Kaufland Card. Tentokrát vyhráli 105 MultiSport karet a pro 5 šťastlivců jsme navíc připravili soukromý trénink a poradenství s Hankou Kynychovou. Výherci si tak mohli zacvičit spolu s Hankou i Václavem Noidem Bártou a dozvědět se, jak správně cvičit a stravovat se. Na to, jak celý večer v krásných prostorách Park Holiday Congres & Wellness hotelu probíhal, se můžete podívat na krátkém videu.


Slavnostní předání kávovarů a kurz baristy k tomu

V prosinci se soutěžilo o automatické kávovary! Radost jsme udělali 5 výhercům, které jsme pozvali na slavnostní předání výhry spojené s kurzem baristy pod vedením šéfbaristy skupiny Ambiente Ondry Štökla. Jako první se účastníci kurzu zaměřili na všeobecné informace o kávě a pak se naučili jak připravit kávu na profesionální úrovni na jednom z nejlepších kávovarů světa. Kurzu se zúčastnil i Kaufland ambasador, zpěvák Václav Noid Bárta. Podívejte se na video z akce!


Předání výhry a zážitek v cukrárně Myšák

V listopadu měli naši výherci s Kaufland Card jedinečnou příležitost. Pozvali jsme je do cukrárny Myšák na kurz pečení pod vedením šéfcukráře Lukáše Pohla. V předvánočním období se nejen peklo, ale i rozdávaly výhry. 10 z našich zákazníků vyhrálo kuchyňský robot Eta Gratus Kuliner II a 40 z nich vyhrálo poukázku na nákup v Kauflandu v hodnotě 3000 Kč. Mrkněte na video!


Předání výhry a zážitek v HOP aréně Čestlice

V říjnu se soutěžilo o 20 dárkových poukázek na stavebnice LEGO v hodnotě 5000 Kč. Pro výherce byl připraven zážitkový program v podobě exhibičního vystoupení a workshop s českým týmem profesionálních parkourových atletů Freemove. Podívejte se na video, jak výherci s Kaufland Card prožili pořádně akční odpoledne!


Virtuální realita s Václavem Noidem Bártou

6 výherců zářijové soutěže „Nakupuj v září s Kaufland Card a vyhraj MacBook Pro, virtuální brýle "Oculus Quest 2 256GB“ si převzalo své výhry od Václava Noida Bárty. Výherci si spolu s rodinou užili pořádně akční večer. V krásných prostorách VR PLAY parku na Václavském náměstí vstoupili do světa virtuální reality pod vedením předního hráče VR her Honzy Michálka. Mrkněte na video!


Hokejový zážitek s Jaromírem Jágrem

V srpnu se soutěžilo o 5 iPhonů a skvělý hokejový zážitek v podobě VIP vstupenek na zápas mezi Rytíři Kladno a HC Škoda Plzeň. Výherci soutěže se navíc osobně v týmové kabině, za účasti našeho ambasadora Jaromíra Jágra, potkali s Rytíři Kladno. Poté následovalo předání výhry a hokejoví nadšenci si měli možnost prohlédnout zajímavé zázemí stadionu v Chomutově. Podívejte se na sestřih toho nejlepšího.


Sportovní zážitek s Václavem Noidem Bártou!

Výherci červencové soutěže si převzali svoji sportovní výhru hodinky Garmin a poukázku na sportovní oblečení Nike v hodnotě 15 000 Kč. Po slavnostním předání se výherci zúčastnili běhu s Václavem Noidem Bártou a Hankou Dvorskou. Pro nadšené sportovce byla připravena také diagnostika běhu. Super zážitek! Mrkněte na video.


Zážitek z předání elektrokol Jaromírem Jágrem!

Pět výherců červnové soutěže se projelo na svých nových elektrokolech s Jaromírem Jágrem. Po slavnostním předání elektrokol výhercům přišla na řadu 8 km dlouhá vyjížďka v doprovodu Jaromíra Jágra. Na šťastné výherce čekala i cyklistická show Josefa Dresslera, dvojnásobného mistra světa v biketrialu. Na celý akční zážitek se podívej ve videu.