Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Videa ze zážitků a předání výher

Každý měsíc hrajeme nejen o hodnotné ceny, ale i o netradiční zážitky s našimi ambasadory. Jezdili jsme na elektrokolech, zaskákali si v HOP aréně, pekli v cukrárně u Myšáka a mnoho dalšího. Mrkněte na videa a těšte se na další soutěže a výhry.

Slavnostní předání 3 BMW a poukazů na tankování

V rámci oslavy dvou let a dvou miliónů zákazníků Kaufland Card jsme soutěžili o tři krásné automobily značky BMW a poukázky na tankování v hodnotě 100 000 Kč. Radost jsme udělali 3 mimopražským výhercům. Předání bylo spojeno s nezapomenutelným zážitkem v podobě školy smyku na Autodromu v Mostě. Děkujeme za krásně prožitý den a přejeme vám spoustu šťastných kilometrů!


Předání výhry a trénink s Hankou Kynychovou

I v lednu naši zákazníci soutěžili s Kaufland Card. Tentokrát vyhráli 105 MultiSport karet a pro 5 šťastlivců jsme navíc připravili soukromý trénink a poradenství s Hankou Kynychovou. Výherci si tak mohli zacvičit spolu s Hankou i Václavem Noidem Bártou a dozvědět se, jak správně cvičit a stravovat se. Na to, jak celý večer v krásných prostorách Park Holiday Congres & Wellness hotelu probíhal, se můžete podívat na krátkém videu.


Slavnostní předání kávovarů a kurz baristy k tomu

V prosinci se soutěžilo o automatické kávovary! Radost jsme udělali 5 výhercům, které jsme pozvali na slavnostní předání výhry spojené s kurzem baristy pod vedením šéfbaristy skupiny Ambiente Ondry Štökla. Jako první se účastníci kurzu zaměřili na všeobecné informace o kávě a pak se naučili jak připravit kávu na profesionální úrovni na jednom z nejlepších kávovarů světa. Kurzu se zúčastnil i Kaufland ambasador, zpěvák Václav Noid Bárta. Podívejte se na video z akce!


Předání výhry a zážitek v cukrárně Myšák

V listopadu měli naši výherci s Kaufland Card jedinečnou příležitost. Pozvali jsme je do cukrárny Myšák na kurz pečení pod vedením šéfcukráře Lukáše Pohla. V předvánočním období se nejen peklo, ale i rozdávaly výhry. 10 z našich zákazníků vyhrálo kuchyňský robot Eta Gratus Kuliner II a 40 z nich vyhrálo poukázku na nákup v Kauflandu v hodnotě 3000 Kč. Mrkněte na video!


Předání výhry a zážitek v HOP aréně Čestlice

V říjnu se soutěžilo o 20 dárkových poukázek na stavebnice LEGO v hodnotě 5000 Kč. Pro výherce byl připraven zážitkový program v podobě exhibičního vystoupení a workshop s českým týmem profesionálních parkourových atletů Freemove. Podívejte se na video, jak výherci s Kaufland Card prožili pořádně akční odpoledne!


Virtuální realita s Václavem Noidem Bártou

6 výherců zářijové soutěže „Nakupuj v září s Kaufland Card a vyhraj MacBook Pro, virtuální brýle "Oculus Quest 2 256GB“ si převzalo své výhry od Václava Noida Bárty. Výherci si spolu s rodinou užili pořádně akční večer. V krásných prostorách VR PLAY parku na Václavském náměstí vstoupili do světa virtuální reality pod vedením předního hráče VR her Honzy Michálka. Mrkněte na video!


Hokejový zážitek s Jaromírem Jágrem

V srpnu se soutěžilo o 5 iPhonů a skvělý hokejový zážitek v podobě VIP vstupenek na zápas mezi Rytíři Kladno a HC Škoda Plzeň. Výherci soutěže se navíc osobně v týmové kabině, za účasti našeho ambasadora Jaromíra Jágra, potkali s Rytíři Kladno. Poté následovalo předání výhry a hokejoví nadšenci si měli možnost prohlédnout zajímavé zázemí stadionu v Chomutově. Podívejte se na sestřih toho nejlepšího.


Sportovní zážitek s Václavem Noidem Bártou!

Výherci červencové soutěže si převzali svoji sportovní výhru hodinky Garmin a poukázku na sportovní oblečení Nike v hodnotě 15 000 Kč. Po slavnostním předání se výherci zúčastnili běhu s Václavem Noidem Bártou a Hankou Dvorskou. Pro nadšené sportovce byla připravena také diagnostika běhu. Super zážitek! Mrkněte na video.


Zážitek z předání elektrokol Jaromírem Jágrem!

Pět výherců červnové soutěže se projelo na svých nových elektrokolech s Jaromírem Jágrem. Po slavnostním předání elektrokol výhercům přišla na řadu 8 km dlouhá vyjížďka v doprovodu Jaromíra Jágra. Na šťastné výherce čekala i cyklistická show Josefa Dresslera, dvojnásobného mistra světa v biketrialu. Na celý akční zážitek se podívej ve videu.


Důležité upozornění

Společnost Kaufland Česká republika v.o.s preventivně stahuje výrobek
My Project elektrický hubič hmyzu.

Podrobnosti naleznete v tiskové zprávě.

Elektrický hubič hmyzu